http://kariera.mk

Messi: Barcelona është shtëpia ime, dua të fitoj këtu

para 9 muajve - Telegrafi

Lionel Messi (Foto: David Ramos/Getty Images/Guliver)

Agjenti i Lautaros: Do të ishte e mrekullueshme ta shohim duke luajtur me Messin te Barcelona

para 9 muajve - Koha.mk

Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez nuk po ndalet së shënuari me Argjentinën dhe agjenti i tij ka thënë se do të ishte e mrekullueshme të shohim atë duke luajtur me Lionel Messin te Barcelona. ‘El Toro’...

Menaxheri i Martinez e trondit Interin: E shoh Lautaron në Barcelonë

para 9 muajve - Aktuale

Beto Yaque, Menaxheri i Lautaro Martinezit, e ka tronditur Interin, duke e thënë haptazi se do të ishte e mrekullueshme ta shihte sulmuesin zikaltër duke luajtur përkrah Lionel Messit në Barcelonë. Martinez...

Agjenti i Lautaros: Do të ishte e mrekullueshme ta shohim duke luajtur me Messin te Barcelona

para 9 muajve - Telegrafi

Lautaro Martinez - Lionel Messi (Foto: Bruna Prado/Getty Images/Guliver)

Agjenti i Lautaros: Do të ishte e mrekullueshme ta shohim duke luajtur me Messin te Barcelona

para 9 muajve - Arbresh

Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez nuk po ndalet së shënuari me Argjentinën dhe agjenti i tij ka thënë se do të ishte e mrekullueshme të shohim atë duke luajtur me Lionel Messin te Barcelona. ‘El Toro’...

Ylli i Interit tek Barcelona?

para 9 muajve - OraInfo

A do të kaloi ylli i Interit tek skuadra e Barcelonës!? Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez nuk mund të ndalojë së shënuari me Argjentinën dhe agjenti i tij rrëfeu “do të ishte e mrekullueshme ta shohësh...

Menaxheri i Martinez e trondit Interin: E shoh Lautaron në Barcelonë

para 9 muajve - Gazeta Express

Beto Yaque, Menaxheri i Lautaro Martinezit, e ka tronditur Interin, duke e thënë haptazi se do të ishte e mrekullueshme ta shihte sulmuesin zikaltër duke luajtur përkrah Lionel Messit në Barcelonë. Martinez...

Menaxheri i Martinez bën deklaratën "bombë": E shoh Lautaron në Barcelonë

para 9 muajve - Albeu

Beto Yaque, Menaxheri i Lautaro Martinezit, e ka tronditur Interin, duke e thënë haptazi se do të ishte e mrekullueshme ta shihte sulmuesin zikaltër duke luajtur përkrah Lionel Messit në Barcelonë. Martinez...

‘Tronditet’ Inter, ylli i madh mund të transferohet në Barcelonë

para 9 muajve - OraInfo

Ylli i skuadrës zikaltër mund të transferohet në Barcelonë. Beto Yaque, Menaxheri i Lautaro Martinezit, e ka tronditur Interin, duke e thënë haptazi se do të ishte e mrekullueshme ta shihte sulmuesin zikaltër...

Agjenti i Lautaros: Do ishte mrekulli t’a shohim duke luajtur me Leo Messin”

para 9 muajve - Sovrani

Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez nuk mund të ndalojë së shënuari me Argjentinën dhe agjenti i tij rrëfeu “do të ishte e mrekullueshme ta shikosh atë të luante me Leo Messi në Barcelona”, transmeton...

Menaxheri i Martinez bën deklaratën “bombë”: E shoh Lautaron në Barcelonë

para 9 muajve - Fakti Ditor

Beto Yaque, Menaxheri i Lautaro Martinezit, e ka tronditur Interin, duke e thënë haptazi se do të ishte e mrekullueshme ta shihte sulmuesin zikaltër duke luajtur përkrah Lionel Messit në Barcelonë. Martinez...

Lautaro Martinez hyn në historinë e Argjentinës pas het-trikut ndaj Meksikës

para 9 muajve - Telegrafi

Lautaro Martinez (Foto: Edward A. Ornelas/Getty Images/Guliver)

Lautaro Martinez hyn në historinë e Argjentinës pas het-trikut ndaj Meksikës

para 9 muajve - Sovrani

Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez është bërë lojtari i parë i Argjentinës që shënon tre gola kundër Meksikës që nga viti 1930. Martinezit u deshën vetëm 16 minuta për të shënuar një het-trik në pjesën...

Het-triku i Martinezit ia dhuron Argjentinës fitoren bindëse kundër Meksikës

para 9 muajve - Gazeta Express

Lautaro Martinezi e mori të gjithë vëmendjen gjatë fitores bindëse të Argjentinës, me rezultat 4:0, në ndeshjen miqësore kundër Meksikës në Teksas, të martën. Sulmuesi argjentinasi, Lautaro Martinez, e...

Het-triku i Martinezit ia dhuron Argjentinës fitoren bindëse kundër Meksikës

para 9 muajve - Medial

Lautaro Martinezi e mori të gjithë vëmendjen gjatë fitores bindëse të Argjentinës, me rezultat 4:0, në ndeshjen miqësore kundër Meksikës në Teksas, të martën. Sulmuesi argjentinasi, Lautaro Martinez, e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK