http://kariera.mk

“Arena Kombëtare” inagurohet me Francën? UEFA pas një muaji në Tiranë

para 9 muajve - Medial

Federata Shqiptare e Futbollit publikoi në llogaritë e saj zyrtare në rrjetet sociale një video të re, duke përditësuar ecurinë e punimeve në stadiumin “Arena Kombëtare”. Me krenari, qeveria shqiptare...

“Arena Kombëtare” inagurohet me Francën? UEFA pas një muaji në Tiranë

para 9 muajve - BalkanWeb

Federata Shqiptare e Futbollit publikoi në llogaritë e saj zyrtare në rrjetet sociale një video të re, duke përditësuar ecurinë e punimeve në stadiumin “Arena Kombëtare”. Me krenari, qeveria shqiptare...

Pamje: Vazhdon shtrimi i tapetit të gjelbërt në “Arenën Kombëtare”

para 9 muajve - Bashke

Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar ditën e sotme pamje të reja nga puna që gjendet në fazat e fundit në stadiumin “Arena Kombëtare”. Tashmë, aty ka nisur shtrimi i tapetit të gjelbërt, dhe në...

Pamje: Vazhdon shtrimi i tapetit të gjelbërt në “Arenën Kombëtare”

para 9 muajve - Aktuale

Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar ditën e sotme pamje të reja nga puna që gjendet në fazat e fundit në stadiumin “Arena Kombëtare”. Tashmë, aty ka nisur shtrimi i tapetit të gjelbërt, dhe në...

Nis shtrimi i tapetit të blertë në “Arenën Kombëtare”, ja kur do të luhet ndeshja e parë

para 9 muajve - Sot News

Punimet në stadiumin “Arena Kombëtare” janë drejt përfudimit.Në nëntor pritet të jetë gati fusha për ndeshjet e kombëtares shqiptare. Federata Shqiptare e Futbollit, ka publikuar disa pamje duke duket...

Pamje: Vazhdon shtrimi i tapetit të gjelbërt në “Arenën Kombëtare”

para 9 muajve - Gazeta Express

Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar ditën e sotme pamje të reja nga puna që gjendet në fazat e fundit në stadiumin “Arena Kombëtare”. Tashmë, aty ka nisur shtrimi i tapetit të gjelbërt, dhe në...

VIDEO/ Nis shtrimi i tapetit tek “Arena Kombëtare”, inaugurimi afër

para 9 muajve - Vizion Plus

FSHF ka publikuar pamje nga nisja e punimeve në stadiumin e ri kombëtar për shtrimin e tapetit. Me fillimin e shtrimit të fushës zvogelohet edhe koha e pritjes për inaugurimin e stadiumit. Tapeti do mbi...

Pamje: Vazhdon shtrimi i tapetit të gjelbërt në “Arenën Kombëtare”

para 9 muajve - Medial

Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar ditën e sotme pamje të reja nga puna që gjendet në fazat e fundit në stadiumin “Arena Kombëtare”. Tashmë, aty ka nisur shtrimi i tapetit të gjelbërt, dhe në...

Pamje: Vazhdon shtrimi i tapetit të gjelbërt në “Arenën Kombëtare”

para 9 muajve - Infokusi

Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar ditën e sotme pamje të reja nga puna që gjendet në fazat e fundit në stadiumin “Arena Kombëtare”. Tashmë, aty ka nisur shtrimi i tapetit të gjelbërt, dhe në...

Nis shtrimi i tapetit të gjelbër, Arena Kombëtare në hapin e fundi të kompletimit

para 9 muajve - Lexo

Arena Kombëtare është drejt përfundimit pasi sot ka filluar shtrimi i tapetit të gjelbër. Kjo fazë tregon se stadiumi më i madh në Shqipëri është në fazën e fundi të përfundimit. Shtrimi i tapetit të gjelbër...

Nis shtrimi i tapetit të gjelbër në stadiumin “Arena Kombëtare”, zbulohen pamjet

para 9 muajve - Koha Jone

Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar ditën e sotme pamje të reja nga punimet që po zhvillohen në stadiumin “Arena Kombëtare”. Tashmë në të ka nisur shtrimi i tapetit të gjelbër, dhe në videon e...

Publikohen pamjet, vazhdon vendosja e barit në “Arenën Kombëtare”

para 9 muajve - Gazeta Observer

Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar ditën e sotme pamje të reja nga puna që gjendet në fazat e fundit në stadiumin “Arena Kombëtare”. Tashmë, aty ka nisur shtrimi i tapetit të gjelbër, dhe në videon...

VIDEO/ Pamje fantastike nga “Arena Kombëtare”, shtrohet tapeti në impiantin modern

para 9 muajve - Newsport

Arena Kombëtare drejt fundit. Sikurse duket edhe nga pajmet që ka shpërndarë FSHF-ja në faqen zyrtare, në impiantin modern ka nisur edhe shtrimi i tapetit. Kjo do të thotë se punimet janë drejt fundit....

“Arena Kombëtare” në fazën finale të punimeve, nis shtrimi i barit

para 9 muajve - Gazeta Tema

“Arena Kombëtare” vijon me ritme të larta punimet të cilat janë fazën finale. Impianti më i ri që po ndërtohet në kryeqytet pritet që të jetë gati në muajin nëntor për ndeshjen eleminatore të kampionatit...

Vazhdon vendosja e barit në “Arenën Kombëtare”

para 9 muajve - Arbresh

Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar ditën e sotme pamje të reja nga puna që gjendet në fazat e fundit në stadiumin “Arena Kombëtare”. Tashmë, aty ka nisur shtrimi i tapetit të gjelbër, dhe në videon...

VIDEO/ Pajme fantastike nga “Arena Kombëtare”, shtrohet tapeti në impiantin modern

para 9 muajve - Newsport

Arena Kombëtare drejt fundit. Sikurse duket edhe nga pajmet që ka shpërndarë FSHF-ja në faqen zyrtare, në impiantin modern ka nisur edhe shtrimi i tapetit. Kjo do të thotë se punimet janë drejt fundit....

Arena Kombëtare pothuajse gati, nis shtrimi i fushës

para 9 muajve - Albeu

Arena Kombëtare është shumë pranë përfundimit. Impianti i ri pritet të jetë gati në mesin e muajit nëntor atherë kur dhe Shqipëria do të luajë ndaj Francës për kualifikueset e "Euro 2020". Së fundmi faqja...

Arena Kuq e Zi/ Stadiumi inagurohet me ndeshjen Shqipëri-Francë

para 9 muajve - Top Channel

Ka filluar shtrimi i tapetit te stadiumi Arena Kuq e Zi. Pas 4 ditësh përfundon dhe për 30 ditë do jetë gati për të luajtur. Ndërsa inagurimi do jetë në nëntor. Top Channel

Nis shtrimi i tapetit në "Arenën Kombëtare" (FOTO LAJM)

para 9 muajve - Albeu

Nëpërmjet një postimi në “Facebook”, anëtari i Komitetit Ekzekutiv në FSHF, Arben Dervishaj , i cili mbikëqyr edhe Komisionin e Infrastrukturës, i cili njofton se ditën e sotme ka nisur shtrimi i tapetit...

Nis shtrimi i tapetit në “Arenën Kombëtare”, pas 4 ditësh përfundon…

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Nëpërmjet një postimi në “Facebook”, anëtari i Komitetit Ekzekutiv në FSHF, Arben Dervishaj, i cili mbikëqyr edhe Komisionin e Infrastrukturës, i cili njofton se ditën e sotme ka nisur shtrimi i tapetit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK