http://kariera.mk

Kemal Ademi te Kosova, Salihu e tregon situatën aktuale të bisedimeve

para 8 muajve - Koha.mk

Një ndër futbollistët me në formë nga Kosova në Evropë është edhe Kemal Ademi, i cili po shkëlqen me skuadrën e Baselit në Zvicër. Në ditët e fundit është raportuar në media se sulmuesi Ademi e ka refuzuar...

Kemal Ademi te Kosova, Salihu e tregon situatën aktuale të bisedimeve

para 8 muajve - GazetaBlic

Një ndër futbollistët me në formë nga Kosova në Evropë është edhe Kemal Ademi, i cili po shkëlqen me skuadrën e Baselit në Zvicër. Në ditët e fundit është raportuar në media se sulmuesi Ademi e ka refuzuar...

Kemal Ademi refuzon Kombëtaren e Kosovës? Mësohet gjithçka

para 8 muajve - OraInfo

Ka qarkulluarlajmi se Kemal Ademi ka refuzuar të luajë për Kombëtaren e Kosvës. Ai është një ndër futbollistët me në formë nga Kosova në Evropë dhe po shkëlqen me skuadrën e Baselit në Zvicër. Në ditët...

Kemal Ademi te Kosova? Salihu tregon situatën aktuale të bisedimeve

para 8 muajve - Zyrtare

Në ditët e fundit është raportuar në media se sulmuesi Ademi e ka refuzuar Kosovën me pretekstin se është duke e pritur një ftesë nga Përfaqësuesja e Zvicrës. “Nuk është e vërtet se Kemal Ademi e ka refuzuar...

Nuk është ashtu siç duket/ Në Kosovë e kthejnë qesharake me Kemal Ademin

para 8 muajve - Shprehja

Tashmë është e ditur se nëse një lojtar shqiptar do të bëj jehonë të madhe në kampionatet e njohura në Europë, atëherë do të kontaktohet nga shumë Kombëtare. Kjo ka ndodhur edhe me rastin e Kemal Ademit,...

A e ka refuzuar Kemal Ademi Kosovën?

para 8 muajve - Albinfo

Ademi është 23-vjeçar, ndërsa  me Baselin në këtë edicionin i ka realizuar pesë gola Një ndër futbollistët me në formë nga Kosova në Evropë është edhe Kemal Ademi, i cili po shkëlqen me skuadrën e Baselit...

Kemal Ademi te Kosova, Salihu e tregon situatën aktuale të bisedimeve

para 8 muajve - Arbresh

Një ndër futbollistët me në formë nga Kosova në Evropë është edhe Kemal Ademi, i cili po shkëlqen me skuadrën e Baselit në Zvicër. Në ditët e fundit është raportuar në media se sulmuesi Ademi e ka refuzuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK