http://kariera.mk

Mourinho refuzon Lyonin

para 8 muajve - Telegrafi

Jose Mourinho

Mourinho i thotë ‘JO’ skuadrës së madhe

para 8 muajve - OraInfo

Jose Mourinho ka refuzuar ofertën për t’u bërë trajner i Lyon. Trajneri portugez, Jose Mourinho, mbetet jashtë futbollit që pas shkarkimit nga Manchester United në dhjetor të vitit 2018. Ish trajneri i...

Mourinho refuzon këtë skuadër

para 8 muajve - Aktuale

Jose Mourinho ka refuzuar një ofertë të Lyon për t’iu rikthyer bankinës. Trajneri portugez, Jose Mourinho, mbetet jashtë futbollit që pas shkarkimit nga Manchester United në dhjetor të vitit 2018. Ish...

Jose MOURINHO pranë rikthimit në Premier League, “flirt” me nënkampionët e Europës

para 8 muajve - Newsport

Një nga trajnerët më të mirë në botë, Mourinho vazhdon të jetë ende pa ekip. Një kohë e gjatë për portugezin i cili nuk trajton më një klub futbolli që pas dorëheqjes nga Manchester United. Ofertat për...

Tottenhami, opsion interesant për Mourinhon

para 8 muajve - Gazeta Express

Trajneri portugez do të ishte i interesuar për t’u rikthyer në Premierligë, këtë radhë duke iu bashkuar Tottenhamit, si pasardhës i Mauricio Pochettinos Jose Mourinho do të ishte i interesuar për një rikthim...

Tottenhami, opsion interesant për Mourinhon

para 8 muajve - Koha.mk

Trajneri portugez do të ishte i interesuar për t’u rikthyer në Premierligë, këtë radhë duke iu bashkuar Tottenhamit, si pasardhës i Mauricio Pochettinos. Jose Mourinho do të ishte i interesuar për një...

Jose Mourinho refuzon detyrën te gjiganti në Francë

para 8 muajve - Arbresh

Sipas raporteve në Francë, Jose Mourinho ka refuzuar një mundësi për të marrë detyrën si trajner te Lyoni. Presidenti i Lyonit, Jean-Michel Aulas ka kontaktuar ish trajnerin e Manchester United në lidhje...

Mourinho kandidat për të marrë drejtimin e Tottenham

para 8 muajve - Albeu

Trajneri portugez do të ishte i interesuar për t’u rikthyer në Premierligë, këtë radhë duke iu bashkuar Tottenhamit, si pasardhës i Mauricio Pochettinos Jose Mourinho do të ishte i interesuar për një rikthim...

Tottenhami, opsion interesant për Mourinhon

para 8 muajve - Tetova Sot

Trajneri portugez do të ishte i interesuar për t’u rikthyer në Premierligë, këtë radhë duke iu bashkuar Tottenhamit, si pasardhës i Mauricio Pochettinos Jose Mourinho do të ishte i interesuar për një rikthim...

Mourinho përgatit rikthimin në pankinë, gati të marrë drejtimin e skuadrës së njohur

para 8 muajve - Newsport

Jose Mourinho vazhdon të jetë pa skuadër. Që nga largimi i tij nga Manchester United, tekniku portugez nuk ka marrë ende asnjë skuadër. Sipas asaj që raporton “Daily Mail”, në Angli Mourinho po monitoron...

Pochettino në rrezik, Mourinho bëhet gati

para 8 muajve - Insajderi

Jose Mourinho është gati të marrë drejtimin e Tottenahmit që po kalon një krizë të thellë në ndeshjet e fundit. Drejtuesit e ekipit lodinez janë gati të shkarkojnë Pocchetinon për shkak se ai nuk ka marrëdhënie...

Bëhet “nami”, Mourinho merr drejtim e skuadrës “dështake”

para 8 muajve - OraInfo

Jose Mourinho, mund të interesohet për një rikthim të bujshëm në Premier League me Tottenham, nëse vendosin të largojnë menaxherin Mauricio Pochettino 56-vjeçari ka mbetur pa punë për gati një vit që kur...

Mourinho interesohet për stolin e Tottenhamit

para 8 muajve - Telegrafi

Jose Mourinho (Foto: Gareth Copley/Getty Images/Guliver)

Pochettino në rrezik, Mourinho bëhet gati

para 8 muajve - Albeu

Jose Mourinho është gati të marrë drejtimin e Tottenahmit që po kalon një krizë të thellë në ndeshjet e fundit. Drejtuesit e ekipit lodinez janë gati të shkarkojnë Pocchetinon për shkak se ai ka mosmardhënje...

Pochettino “në fije të perit”, Mourinho “përgjon” pas dere

para 8 muajve - SuperSport

Jose Mourinho është duke monitoruar situatën te Tottenhami në një periudhë kur po mendon rikthimin e tij në krye të një skuadre të rëndësishme. Mourinho ka mbetur pa punë që kur u shkarkua nga Manchester...

Mourinho interesohet për stolin e Tottenhamit

para 8 muajve - Arbresh

Jose Mourinho po lidhet ngushtë me pozitën e trajnerit te Tottenham Hotspur. Tottenhami nuk po përjeton një sezon të mirë në Angli dhe garat evropiane, kështu që Mauricio Pochettino ka të drejtuar kah...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK