http://kariera.mk

Ish-ylli i Chelseat dhe Arsenalit ndryshon sport në moshën 37-vjeçare

para 8 muajve - Gazeta Express

Ish-portieri i Chelseat dhe Arsenalit, Petr Cech, do të rikthehet në portë. Megjithatë jo në një portë futbolli, por hokej, pasi ka firmosur për Guildford Phoenix deri në fund të sezonit. Cech doli në...

Ish-ylli i Chelseat dhe Arsenalit ndryshon sport në moshën 37-vjeçare

para 8 muajve - Medial

Ish-portieri i Chelseat dhe Arsenalit, Petr Cech, do të rikthehet në portë. Megjithatë jo në një portë futbolli, por hokej, pasi ka firmosur për Guildford Phoenix deri në fund të sezonit. Cech doli në...

I dha lumtumirën futbollit të luajtur, Cech fillon një sport të ri (FOTO LAJM)

para 8 muajve - Albeu

Petr Cech ka filluar një sport të ri. Ish portieri i Chelsea dhe Arsenal, i cili i dha fund karrierës së tij të shkëlqyer futbollistike sezonin e kaluar, ka ndërruar fushën e futbollit me atë të patinazhit...

Cech kalon në hokej mbi akull

para 8 muajve - Koha.net

Ish-portieri i Chelseat dhe Arsenalit, Petr Cech, ka kaluar në lojën mbi akull, duke u bërë portier në ekipin Guildford Phoenix në hokejin mbi akull. Çeku, fans i madh i këtij sporti, ka nisur të merret...

Petr Cech nënshkruan kontratë me klubin e hokejit

para 8 muajve - GazetaBlic

Pas pensionimit nga futbolli, Petr Cech ka nënshkruar me një klub të hokejit. Ish portieri i Chelsea dhe Arsenal, Petr Cech ka vendosur të dalë nga pensioni – por ai nuk po kthehet në fushën e futbollit,...

E BUJSHME/ Lë futbollin dhe i futet hokejt, ish portieri Arsenal befason të gjithë me zgjedhjen e tij

para 8 muajve - Newsport

Ish portieri i Chelsea dhe Arsenal pas lënies së futbollit gjatë këtij viti, tashmë ka zgjedhur ta vazhdoj karrierën e tij në një sport krejt tjetër, atë të hokejt në akull. Sëfundmi portieri çek ka firmosur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK