http://kariera.mk

Rakitic e paralajmëron Barçën: S’kam ardhur këtu për t’u shëtitur nëpër plazh dhe qytet

para 8 muajve - Iliria News

Ivan Rakitic ka paralajmëruar se do të largohet nga Barcelona, nëse vazhdon të mos luajë titullar. Edhe pse u përfol gjatë në verë se mesfushori kroat do të largohej nga Barça, me Juventusin dhe Interin...

Rakitic sinjale Barçës: S?kam ardhur këtu për t?u shëtitur nëpër plazh dhe qytet

para 8 muajve - Albeu

Ivan Rakitic ka paralajmëruar se do të largohet nga Barcelona, nëse vazhdon të mos luajë titullar. Edhe pse u përfol gjatë në verë se mesfushori kroat do të largohej nga Barça, me Juventusin dhe Interin...

Rakitic: Ronaldo më telefonoi personalisht që të zgjidhja Juven

para 8 muajve - Flaka

Cristiano Ronaldon mund ta quajmë fare mirë edhe “agjent”. Pasi arriti që të bindte gjatë verës De Ligt për të zgjedhur klubin e Juventusit, ylli portugez vijon të shpërndajë ftesa edhe te futbollistë...

Rakitic e paralajmëron Barçën: S’kam ardhur këtu për t’u shëtitur nëpër plazh dhe qytet

para 8 muajve - Koha.mk

Ivan Rakitic ka paralajmëruar se do të largohet nga Barcelona, nëse vazhdon të mos luajë titullar. Edhe pse u përfol gjatë në verë se mesfushori kroat do të largohej nga Barça, me Juventusin dhe Interin...

Rakitic: Ronaldo më telefonoi personalisht që të zgjidhja Juven

para 8 muajve - Koha Jone

Cristiano Ronaldon mund ta quajmë fare mirë edhe “agjent”. Pasi arriti që të bindte gjatë verës De Ligt për të zgjedhur klubin e Juventusit, ylli portugez vijon të shpërndajë ftesa edhe te futbollistë...

Rakitic e paralajmëron Barçën: S’kam ardhur këtu për t’u shëtitur nëpër plazh dhe qytet

para 8 muajve - Gazeta Express

Ivan Rakitic ka paralajmëruar se do të largohet nga Barcelona, nëse vazhdon të mos luajë titullar. Edhe pse u përfol gjatë në verë se mesfushori kroat do të largohej nga Barça, me Juventusin dhe Interin...

Flet Rakitic: Ronaldo më telefonoi personalisht që të zgjidhja Juven

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Cristiano Ronaldon mund ta quajmë fare mirë edhe “agjent”. Pasi arriti që të bindte gjatë verës De Ligt për të zgjedhur klubin e Juventusit, ylli portugez vijon të shpërndajë ftesa edhe te futbollistë...

Rakitic e paralajmëron Barçën: S’kam ardhur këtu për t’u shëtitur nëpër plazh dhe qytet

para 8 muajve - Infokusi

Ivan Rakitic ka paralajmëruar se do të largohet nga Barcelona, nëse vazhdon të mos luajë titullar. Edhe pse u përfol gjatë në verë se mesfushori kroat do të largohej nga Barça, me Juventusin dhe Interin...

Rakitic e paralajmëron Barçën: S’kam ardhur këtu për t’u shëtitur nëpër plazh dhe qytet

para 8 muajve - Tetova Sot

Ivan Rakitic ka paralajmëruar se do të largohet nga Barcelona, nëse vazhdon të mos luajë titullar. Edhe pse u përfol gjatë në verë se mesfushori kroat do të largohej nga Barça, me Juventusin dhe Interin...

Nga titullar i padiskutueshëm në një lojtar stoli, Rakitic mesazh Barcelonës: Dua të luaj, ndryshe largohem

para 8 muajve - Newsport

Nga një lojtar kyç në mesfushë në një lojtar stoli te Barcelona. Situata e Rakitic te Barcelona këtë sezon nuk është aspak e mirë pasi kroati nuk preferohet nga trajneri Valverde. Deri më tani Rakitik...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK