http://kariera.mk

Bayern nuk dorëzohet, sërish në sulm për Sane

para 8 muajve - Top Channel

Rihapet pista Leroy Sane për Bayern Munich. Pas bisedimeve që dështuan verën e kaluar vetëm në momentet e fundit për shkak të një dëmtimi të rëndë që Sane pësoi në Superkupën e Anglisë ndaj Liverpoolit,...

Bayerni nuk heq dorë nga Leroy Sane

para 8 muajve - Koha.mk

Rihapet pista Leroy Sane për Bayern Munich. Pas bisedimeve që dështuan verën e kaluar vetëm në momentet e fundit për shkak të një dëmtimi të rëndë që Sane pësoi në Superkupën e Anglisë ndaj Liverpoolit,...

Ndizet edhe njëherë tratativa, Bajerni do kërkojë Sanen në janar

para 8 muajve - BalkanWeb

Lëzivin edhe njëherë gjërat në aksion Mançester-Mynih, të cilat e afrojnë edhe njëherë Leroi Sanen te Bajerni i Mynihut. Pas një tratative që u mbyt vetëm në çastet e funddit, talenti gjerman i Mançester...

Bayern Munchen nuk e harron Sanen, e kërkon në Janar

para 8 muajve - Albeu

Duket se pas bisedimeve të dështuara verën e kaluar vetëm në momentet e fundit për shkak të një dëmtimi të rëndë që Leroy Sane pësoi në Superkupën e Anglisë ndaj Liverpoolit, ata do të rihapen prapë. Bayern...

Bayerni nuk heq dorë nga Leroy Sane

para 8 muajve - SuperSport

Rihapet pista Leroy Sane për Bayern Munich. Pas bisedimeve që dështuan verën e kaluar vetëm në momentet e fundit për shkak të një dëmtimi të rëndë që Sane pësoi në Superkupën e Anglisë ndaj Liverpoolit,...

Bayerni nuk heq dorë nga Sane, takon agjentin e lojtarit

para 8 muajve - Koha Jone

Bayerni Munich nuk ka ndërmend që të heqë dorë nga Leroy Sane. Pas bisedimeve që dështuan verën e kaluar vetëm në momentet e fundit për shkak të një dëmtimi të rëndë që Sane pësoi në Superkupën e Anglisë...

Bayern Munchen nuk heq dorë nga ylli i Manchester Cityt, takim me agjentin e lojtarit

para 8 muajve - Newsport

Bayern Munchen provon përsëri për Leroy Sane. Skuadra gjermane kërkoi me ngulm sumuesi gjerman gjatë merkatos së verës, por dëmtimi i tij prishi planet e klubit që më pas arritën të merrnin Ivan Perisic. Drejtuesit...

Bayern Munich nuk heq dorë nga ylli i Man City

para 8 muajve - Zyrtare

Mediumi i madh gjerman, Sport Bild, raporton se kampionët e Bundesligës po mbajnë gjallë interesimin për reprezentuesin gjerman, përcjell lajmi.net. Drejtues të Bayern Munich kanë folur me agjentin e Sane...

Bayerni rikthen interesimin për Sanen

para 8 muajve - Ekonomia Online

Bayern Munich e ka rikthyer interesimin për Leroy Sanen e Manchester Cityt. Kampioni i Bundesligës tentoi ta transferonte anësorin gjerman gjatë kësaj vere që shkoi, mirëpo Citiezën kërkonin mbi 100 milionë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK