http://kariera.mk

Kosova U17 merr barazim të madh ndaj Holandës si mysafir

para 8 muajve - Insajderi

Kosova U17 ka arritur të dalë e pamposhtur në përballje me kampionin e Evropës, Holandën duke barazuar 1-1. Kjo ndeshje ishte hapëse e kualifikimeve për Kampionatin Evropian “Estonia 2020”, më shumë në I nsporti.com.

Kosova e ndal Holandën me barazim

para 8 muajve - Gazeta Express

Ekipi kombëtar U17 i Kosovës e ka ndalur me barazim 1:1 Holandën në ndeshjen hapëse të Grupit 17 kualifikues për Kampionatin Evropian 2020. Granit Hana i ardhur nga banka rezervë e shpëtoi Kosovën nga...

E jashtëzakonshme: Kosova U17 merr një pikë të artë përballë Holandës

para 8 muajve - Zyrtare

Këtë më së miri e dëshmon Kosova U17, që ka arritur të marrë një barazim 1:1 ndaj Holandës në shtëpinë e tyre, në ndeshjen parakualifikuese për Kampionatin Evropian. Kosova që renditen në grupin e 12 në...

Kosova U 17 barazon me Holandën

para 8 muajve - Klan Kosova

Kosova nën kategorinë U 17 ka arritur të barazoi me rezultat 1me 1 ndaj Holandës, në kuadër të ndeshjes kualifikuese për Kampionatin Evropian. Të parët në epërsi kaluan “Tulipanët”, nëpërmjet Jimenez në...

Kosova U17 barazon me kampionin e Evropës

para 8 muajve - Koha.net

Futbollistët e Kosovës, grupmosha U17, kanë barazuar si mysafirë me kampionin e Evropës, Holandën, në ndeshjen hapëse të kualifikimeve për Kampionatin Evropian “Estonia 2020”. “Dardanët” e rinj kanë treguar...

FANTASTIKE: Kosova U-17 ndal Holandën, çfarë suksesi për ‘Dardanët’

para 8 muajve - GazetaBlic

Kombëtarja e Kosovës u17 sot kanë luajtur ndaj Holandës u17 në kuadër të kualifikimeve për kampionatin evropian EURO U17. Kosova dhe Holanda kanë luajtur baras me rezultatin 1-1, një rezultat ky që është...

Kosova ndal “vatrën” e talenteve, Holandën

para 8 muajve - Infokusi

Kosova U17 ka marrë një pikë të madhe në ndeshjen kualifikuese për Kampionatin Evropian. Dardanët e rinj barazuan me rezultat 1-1 kundër Holandës U17, njërës nga Kombëtaret më të forta të kësaj gjenerate....

Kryetari i FFK-së uron Kosovën U17 për barazimin ndaj gjigantit botëror

para 8 muajve - Arbresh

Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi ka uruar skuadrën U17 të Kosovës për barazimin si mysafirë mbrëmjen e sotme (e mërkurë) kundër Holandës U17. Djelmoshat tanë siguruan një pikë mjaftë...

Kosova U17 e ndalë kampionin e Evropës me barazim

para 8 muajve - Periskopi

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur të dalë e pamposhtur në përballje me kampionin e Evropës, Holandën, në ndeshjen hapëse të kualifikimeve për Kampionatin Evropian “Estonia 2020”, që po mbahen pikërisht...

Dardanët e rinj barazojnë me kampionin e Evropës në hapje të kualifikimeve

para 8 muajve - Albinfo

Ndeshjen e radhës, Kosova e zhvillon kundër Sllovenisë Ekipi kombëtar U17 i Kosovës e ka ndalur me barazim 1:1 Holandën në ndeshjen hapëse të Grupit 17 kualifikues për Kampionatin Evropian 2020. Granit...

Kosova U17 me barazim të rëndësishëm kundër Holandës

para 8 muajve - Arbresh

Kosova U17 ka barazuar në ndeshjen si mysafirë mbrëmjen e sotme (e mërkurë) kundër Holandës. “Dardanët” kanë siguruar një pikë mjaftë të rëndësishme në ndeshjen në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin...

Dardanët e rinj barazojnë me kampionin e Evropës në hapje të kualifikimeve

para 8 muajve - Ekonomia Online

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur të dalë e pamposhtur në përballje me kampionin e Evropës, Holandën, në ndeshjen hapëse të kualifikimeve për Kampionatin Evropian “Estonia 2020”, që po mbahen pikërisht...

Presidenti Ademi uron Kombëtaren U17 për barazimin me Holandën

para 8 muajve - Ekonomia Online

Presidenti i FFK-së, Agim Ademi ka uruar grup moshat e reja për barazimin e arritur sonte në Holandë. Barazimi i Kombëtarës Kosova U 17 për Ademin është “një dëshmi tjetër se jemi në rrugën e mbarë dhe...

Dardanët e rinj barazojnë me kampionin e Evropës në hapje të kualifikimeve

para 8 muajve - Ekonomia Online

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur të dalë e pamposhtur në përballje me kampionin e Evropës, Holandën, në ndeshjen hapëse të kualifikimeve për Kampionatin Evropian “Estonia 2020”, që po mbahen pikërisht...

Holandë – Kosovë, 1 me 0 pas 10 minutash

para 8 muajve - Infokusi

Ekipi i Kosovës në futboll për moshat nën 17 vjet ka shkuar si mysafir i Holandës ku po zhvillojnë një ndeshje e vlefshme për kampionatin evropian. Mirëpo, në minutën e 11 Holanda ka kaluar në epërsi me...

Kosova U17 niset për në Holandë

para 8 muajve - Telegrafi

Foto: FFK

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK