http://kariera.mk

Cancelo thotë se mund ta fitojnë Ligën e Kampionëve

para 8 muajve - Sinjali

Mbrojtësi i skuadrës së Manchester Cityt, Joao Cancelo, beson se mund ta fitojnë Ligën e Kampionëve. Portugezi tha se është dëshira e tij që nga koha kur ishte fëmijë ta fitojë këtë trofe. “ Dëshiroj ta...

Atalanta-Manchester City; tifozët italianë “notojnë” drejt sfidës së madhe

para 8 muajve - Top Channel

Atalanta ruan entuziazmin e saj në nivelet më të larta për pjesëmarrjen e saj në Ligën e Kampionëve. Kjo duket qartë te tifozët e kësaj skuadre, e cila mbrëmjen e sotme do të luajë ndaj Manchester City-t,...

Gjimshiti kundër Sterlingut dhe Agueros

para 8 muajve - Gazeta Express

Liga e Kampionëve do të kthehet sonte në kontinentin e vjetër përmes tetë ndeshjeve shumë interesante, në kuadër të fazës së grupeve. Nata e sontme do të jetë shumë sfiduese për një futbollist të njohur...

Mbrojtësi i Kombëtares sonte përballë Agueros dhe Sterling

para 8 muajve - Albeu

Liga e Kampionëve do të kthehet sonte në kontinentin e vjetër përmes tetë ndeshjeve shumë interesante, në kuadër të fazës së grupeve. Nata e sontme do të jetë shumë sfiduese për një futbollist të njohur...

Me “not” kundër Manchester City-t, tifozët besojnë tek Atalanta

para 8 muajve - Epoka e Re

Të luash kundër një skuadre si Manchester City nuk është asnjëherë e lehtë. Këtë e dinë mirë tifozët e Atalanta-s, të cilët kanë shfrytëzuar këtë mundësi fantastike të skuadrës së tyre për t’u bërë të...

Cancelo: Mund ta fitojmë Ligën e Kampionëve

para 8 muajve - KosovaPress

Cancelo iu bashkua Cityt nga Juventusi gjatë afatit veror dhe sot do të luajnë kundër Atalantas. Portugezi tha se është dëshira e tij që nga koha kur ishte fëmijë ta fitojë këtë trofe, transmeton KosovaPress....

Atalanta-Manchester City; tifozët italianë “notojnë” drejt sfidës së madhe

para 8 muajve - Infokusi

Atalanta ruan entuziazmin e saj në nivelet më të larta për pjesëmarrjen e saj në Ligën e Kampionëve. Kjo duket qartë te tifozët e kësaj skuadre, e cila mbrëmjen e sotme do të luajë ndaj Manchester City-t,...

Guardiola: E vështirë për Jesus t’ia zë vendin Agueros, ai është i jashtëzakonshëm – legjendë!

para 8 muajve - Gazeta Express

Problemi i Gabriel Jesus është Sergio Aguero, kështu ka thënë trajneri i Manchester City, Pep Guardiola. Sulmuesi i Brazilit, Gabriel Jesus, nuk po gjen shumë minuta këtë edicion te Manchester City dhe...

Guardiola: Jesus e ka të vështirë ti zërë vendin Agueros

para 8 muajve - GazetaBlic

Problemi i Gabriel Jesus është Sergio Aguero, kështu ka thënë trajneri i Manchester City, Pep Guardiola. Sulmuesi i Brazilit, Gabriel Jesus, nuk po gjen shumë minuta këtë edicion te Manchester City dhe...

Guardiola: Jesus e ka të vështirë ti zërë vendin Agueros

para 8 muajve - Albeu

Problemi i Gabriel Jesus është Sergio Aguero, kështu ka thënë trajneri i Manchester City, Pep Guardiola . Sulmuesi i Brazilit, Gabriel Jesus , nuk po gjen shumë minuta këtë edicion te Manchester City dhe...

Guardiola: E vështirë për Jesus t’ia zë vendin Agueros, ai është i jashtëzakonshëm – legjendë!

para 8 muajve - Medial

Problemi i Gabriel Jesus është Sergio Aguero, kështu ka thënë trajneri i Manchester City, Pep Guardiola. Sulmuesi i Brazilit, Gabriel Jesus, nuk po gjen shumë minuta këtë edicion te Manchester City dhe...

Guardiola: Jesus e ka të vështirë ti zërë vendin Agueros

para 8 muajve - Infokusi

Problemi i Gabriel Jesus është Sergio Aguero, kështu ka thënë trajneri i Manchester City, Pep Guardiola. Sulmuesi i Brazilit, Gabriel Jesus, nuk po gjen shumë minuta këtë edicion te Manchester City dhe...

Guardiola “përkëdhel” Atalantën: Është kënaqësi ta shohësh të luajë futboll!

para 8 muajve - BalkanWeb

Ato që thotë Pep Guardiola në vigjilje të ndeshjes kundër Atalantës në Champions League, padyshim që janë “mjaltë” për veshët e tifozëve bergamaskë. “Atë që mendoja për Sarrin, e mendoj dhe për Gasperinin....

Guardiola “përkëdhel” Atalantën: Është kënaqësi ta shohësh të luajë futboll!

para 8 muajve - Medial

Ato që thotë Pep Guardiola në vigjilje të ndeshjes kundër Atalantës në Champions League, padyshim që janë “mjaltë” për veshët e tifozëve bergamaskë. “Atë që mendoja për Sarrin, e mendoj dhe për Gasperinin....

Man.City u anulon 300 bileta tifozëve të Atalantes

para 8 muajve - Top Channel

Manchester City i ndalon hyrjen 300 tifozëve të Atalantës për ndeshjen e Ligës së Kampioneve në mesjavë që cilët kishin blerë bileta me vende në sektorë të ndryshëm nga ai i përcaktuar për tifozët e Atalantës....

Gjimshitin e pret “ferri” në Champions League, Aguero dhe Jesus trembin Atalantën

para 8 muajve - Newsport

Mbrëmjen e të martës në orën 20:45 do të zhvillohen sfidat e vlefshme për grupet e Champions League. Atalanta e Gjimshitit do të luaj sfidën e vështirë ndaj kampionëve të Anglisë, MAnchester City.  Diferencat...

Cancelo: Interi për titull, por Juve mbetet Juve

para 8 muajve - Ekonomia Online

Mbrojtësi i Manchester Cityt, Joao Cancelo, ka folur sot për rivalitetin në Serie A dhe përshtatjen e tij në Ligën Premier. Ai u ndal duke folur edhe për luftën në Serie A, që duket se do të jetë mes Juventusit...

Kanselo: Guardiola është trajneri më i mirë në botë, mund ta fitojmë Champions League

para 8 muajve - Koha.mk

Zhoao Kanselo ka folur në konferencën për shtyp para ndeshjes së nesërme në Champions League, aty ku Mançester Siti i tij do të sfidojë Atalantën. Mbrojtësi i njeh mirë bergamaskët për shkak të viteve...

Man.City u anulon 300 bileta tifozëve të Atalantes

para 8 muajve - Infokusi

Manchester City i ndalon hyrjen 300 tifozëve të Atalantës për ndeshjen e Ligës së Kampioneve në mesjavë që cilët kishin blerë bileta me vende në sektorë të ndryshëm nga ai i përcaktuar për tifozët e Atalantës....

Guardiola: Nuk jemi ende gati për të fituar Ligën e Kampionëve

para 8 muajve - Top Channel

Trajneri i Manchester City-t, Pep Guardiola mendon se skuadra e tij nuk është ende gati për të fituar Ligën e Kampionëve. Është bërë zyrtare se dëshira me e madhe e gjigantit anglez është të fitojë Ligën...

Guardiola: Akoma s’jemi gati për ta fituar Ligën e Kampionëve

para 8 muajve - Koha.mk

Manchester City ende nuk është i gatshëm ta fitojë Ligën e Kampionëve, për shkak të formës aktuale para portës, ka sugjeruar vetë trajneri i klubit, Pep Guardiola. City i Guardiolës i ka fituar tri ndeshjet...

Guardiola shokon me deklaratën e fundit

para 8 muajve - OraInfo

Manchester City nuk është ende gati për të fituar Ligën e Kampionëve, thotë menaxherit Pep Guardiola. City u përgjigj në humbjes shokuese të tyre në Premier League ndaj Wolves me një fitore 2-0 në Crystal...

Guardiola: Ende nuk jemi gati për të fituar Ligën e Kampionëve

para 8 muajve - Koha.net

Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola mendon se skuadra e tij nuk është ende gati për të fituar Ligën e Kampionëve. Është bërë zyrtare se dëshira me e madhe e gjigantit anglez është të fitojë Ligën...

Dorëzohet Guardiola: Akoma s’jemi gati për ta fituar Ligën e Kampionëve

para 8 muajve - Gazeta Express

Manchester City ende nuk është i gatshëm ta fitojë Ligën e Kampionëve, për shkak të formës aktuale para portës, ka sugjeruar vetë trajneri i klubit, Pep Guardiola. City i Guardiolës i ka fituar tri ndeshjet...

Dorëzohet Guardiola: Akoma s’jemi gati për ta fituar Ligën e Kampionëve

para 8 muajve - Zhurnal

Manchester City ende nuk është i gatshëm ta fitojë Ligën e Kampionëve, për shkak të formës aktuale para portës, ka sugjeruar vetë trajneri i klubit, Pep Guardiola. City i Guardiolës i ka fituar tri ndeshjet...

Guardiola me këmbë në tokë: City nuk është gati për Champions

para 8 muajve - Albeu

Manchester City ende nuk është i gatshëm ta fitojë Ligën e Kampionëve, për shkak të formës aktuale para portës, ka sugjeruar vetë trajneri i klubit, Pep Guardiola . City i Guardiolës i ka fituar tri ndeshjet...

Dorëzohet Guardiola: Akoma s’jemi gati për ta fituar Ligën e Kampionëve

para 8 muajve - Medial

Manchester City ende nuk është i gatshëm ta fitojë Ligën e Kampionëve, për shkak të formës aktuale para portës, ka sugjeruar vetë trajneri i klubit, Pep Guardiola. City i Guardiolës i ka fituar tri ndeshjet...

Guardiola: Nuk jemi ende gati për të fituar Ligën e Kampionëve

para 8 muajve - Shenja

Trajneri i Manchester City-t, Pep Guardiola mendon se skuadra e tij nuk është ende gati për të fituar Ligën e Kampionëve. Është bërë zyrtare se dëshira me e madhe e gjigantit anglez është të fitojë Ligën...

Guardiola: Nuk jemi ende gati për të fituar Ligën e Kampionëve

para 8 muajve - Infokusi

Trajneri i Manchester City-t, Pep Guardiola mendon se skuadra e tij nuk është ende gati për të fituar Ligën e Kampionëve. Është bërë zyrtare se dëshira me e madhe e gjigantit anglez është të fitojë Ligën...

Guardiola: Nuk jemi ende gati për të fituar Ligën e Kampionëve

para 8 muajve - KosovaPress

Është bërë zyrtare se dëshira me e madhe e gjigantit anglez është të fitojë Ligën e Kampionëve, trofe të cilin nuk e ka fituar asnjëherë në histori të klubit. Tekniku spanjoll beson se klubi do të jetë...

Dorëzohet Guardiola: Akoma s’jemi gati për ta fituar Ligën e Kampionëve

para 8 muajve - Ekonomia Online

Manchester City ende nuk është i gatshëm ta fitojë Ligën e Kampionëve, për shkak të formës aktuale para portës, ka sugjeruar vetë trajneri i klubit, Pep Guardiola. City i Guardiolës i ka fituar tri ndeshjet...

Dorëzohet Guardiola: Akoma s’jemi gati për ta fituar Ligën e Kampionëve

para 8 muajve - Arbresh

Manchester City ende nuk është i gatshëm ta fitojë Ligën e Kampionëve, për shkak të formës aktuale para portës, ka sugjeruar vetë trajneri i klubit, Pep Guardiola. City i Guardiolës i ka fituar tri ndeshjet...

Këto janë skuadrat që kanë rekordet me seritë më të gjata të fitoreve

para 8 muajve - OraInfo

Skuadrat që kanë rekordet me seritë më të gjata të fitoreve. Liverpool pati mundësinë që sonte të thyente rekordin e Manchester City, për më së shumti fitore radhazi në historinë e Premierligës. Manchester...

Skuadrat që kanë rekordet me seritë më të gjata të fitoreve – Super Guardiola

para 8 muajve - Zyrtare

Manchester City, në krye me Pep Guardiola, numëronte plot 18 fitore radhazi, rekord që akoma mbetet i paprekur në Premierligë. Por, në top 5 ligat evropiane, është skuadra e Bayern Munich ajo që mban rekordin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK