http://kariera.mk

ZYRTARE:Shkarkohet trajneri i njohur

para 7 muajve - OraInfo

Genoa ka shkarkuar zyrtarisht trajnerin Aurelio Andreazzoli, duke i hapur rrugën Thiago Motta të marrë përsipër skuadrën. Andreazzoli paguan çmimin për një rezultat të dobët të rezultateve, pavarësisht...

Zyrtare: Ekipi i madh italian shkarkon trajnerin

para 7 muajve - GazetaBlic

Genoa ka shkakruar edhe zyrtarisht trajnerin Aurelio Andreazzoli. Andreazzoli paguan çmimin për rezultatet shumë të dobëta që kishte në startin e sezonit të ri të Serie A, raporton GazetaBlic . Në tre...

Gattuso pranë stolit të ekipit të Serie A

para 7 muajve - Top Channel

Genaro Gattuso ka marrë shumë oferta pas përfundimit të aventurës së tij me ekipin e Milan. Ish-trajneri deri më tani ka refuzuar dy oferta nga Genoa dhe Samdoria. Por për teknikun pritet të vijë një ofertë...

Gattuso pranë stolit të ekipit të Serie A

para 7 muajve - Infokusi

Genaro Gattuso ka marrë shumë oferta pas përfundimit të aventurës së tij me ekipin e Milan. Ish-trajneri deri më tani ka refuzuar dy oferta nga Genoa dhe Samdoria. Por për teknikun pritet të vijë një ofertë...

Gattuso, afër Torinos

para 7 muajve - Epoka e Re

Genaro Gattuso ka marrë shumë oferta pas përfundimit të aventurës së tij me ekipin e Milanit. Ish-trajneri deri më tani ka refuzuar dy oferta nga Genoa dhe Sampdorian. Por për teknikun pritet të vijë një...

Gattuso sërish në skenë, ish-mesfushori pranë klubit të njohur italian

para 7 muajve - Newsport

Walter Mazzarri është gjithmonë e më larg Torinos. Të paktën “Tuttosport” raporton se pozitat e trajnerit të njohur janë lëkundur ndjeshëm. E shkak për këtë është bërë Genaro Gattuso, i cili mund të zërë...

Ish-lojtari i Barcelonës zyrtarizohet trajneri i ekipit nga Serie A

para 7 muajve - OraInfo

Ish-lojtari i Barcelonës dhe disa ekipeve të mëdha evropiane ka marrë drejtimin e ekipit italian, Genoa. Thiago Motta ka pranuar ofertën që të bëhet trajner i ri i Genoas, duke e zëvendësuar Aurelio Andreazzolin,...

Motta, trajner i ri i Genoas

para 7 muajve - Koha.net

Thiago Motta ka pranuar ofertën që të bëhet trajner i ri i Genoas, duke e zëvendësuar Aurelio Andreazzolin, raportoi "Sky Sport Italia" të hënën. Motta është takuar me krerët e Genoas të hënën pasdite...

Orë “të nxehta” në Gjenovë, ish mesfushori i Interit pranë stolit kuqeblu

para 7 muajve - SuperSport

Duhej të ishte shkarkuar që më 5 tetor pas humbjes me Milanin, por presidenti i Genoas, Preziosi vendosi t’i japë edhe një shans trajnerit Aurelio Andreazzoli, të cilin ky i fundit nuk e shfrytëzoi aspak...

Refuzoi Genoan, Gattuso merr ofertë nga ekipi i Serie A

para 7 muajve - OraInfo

Torino po mendon të zëvendësojë trajnerin Ëalter Mazzarri me ish-trajnerin e Milanit, Gennaro Gattuso. Tuttosport raporton se Mazzarri është duke treguar përformanë të dobët këtë sezonë me Torinon. Pas...

Ish-futbollisti i Interit pranë stolit të Genoas, pëlqehen edhe dy ish-ë të kombëtares Shqiptare

para 7 muajve - Top Channel

Genoa nuk e ka nisur sezonin ashtu siç pritej, duke u renditur në tabelën e klasifikimit në vendin e parafundit me vetëm pesë pikë në 8 javë. Këto rezultate kanë vendosur në pikëpyetje trajnerin aktual...

Thiago Motta, drejt emërimit si trajner i Genoas

para 7 muajve - Telegrafi

Thiago Motta. (Foto: Shaun Botterill/Getty Images/Guliver)

Thiago Motta, drejt emërimit si trajner i Genoas

para 7 muajve - Arbresh

Thiago Motta e ka pranuar ofertën e Genoas për t’u bërë trajner i ri i tyre, duke zëvendësuar Aurelio Andreazzoli. Motta u takua me Genoan të hënën pasdite, ndërsa Sky Sport Italia raporton se marrëveshja...

Ish-lojtari i njohur i prinë listës për t’u bërë trajner i Genoas

para 7 muajve - Ekonomia Online

Ish-mesfushori i Genoas Thiago Motta po shfaqet si favoriti për të zëvendësuar Aurelio Andreazzoli si trajneri i klubit. Genoa dukej se po gjente trajnerin e ri por u refuzuan sërish nga Gennaro Gattuso....

Detyra e parë si trajner, Thiago Motta pranë rikthimit në Itali

para 7 muajve - Newsport

Genoa nuk po kalon një moment të mirë në kampionat dhe humbja e thellë ditën e djeshme 5-1 ndaj Parmës e tregon mësë miri. Deri më tani në në 8 javë kampionat, Genoa ka grumbulluar vetëm 5 pikë dhe drejtuesit po...

Gattuson e duan të gjithë, Genoa bën gati ofertën pas humbjes turpëruese

para 7 muajve - Newsport

Genoa është duke kaluar një situatë jo pozitivie në Seria A, këtë sezon të ri futbollistik teksa renditet në vend të parafundit me 5 pikë. Pas humbjes së sotme 5-1 ndaj Parmës së Dermaku-t, dhe vendin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK