http://kariera.mk

Sterling: Mos më krahasoni me Messin e Ronaldon

para 8 muajve - Top Channel

Sulmuesi i Manchester Cityt, Raheem Sterling ka thënë se nuk dëshiron të krahasohet me sulmuesin e Barcelonës, Lionel Messit dhe të Juventusit, Cristiano Ronaldo. Anglezi është një ndër talentet më të...

Sterling: Mos më krahasoni me Messin e Ronaldon

para 8 muajve - RTV 21

Sipas tij, nuk mund të krahasohet me dikë që shënon nga 60 gola në sezon Sulmuesi i Manchester Cityt, Raheem Sterling ka thënë se nuk dëshiron të krahasohet me sulmuesin e Barcelonës, Lionel Messit dhe...

Sterling: Mos më flisni për Messin dhe Ronaldon

para 8 muajve - Gazeta Express

Raheem Sterling tentoi t’i shmangë krahasimet me dy futbollistët që konsiderohen më të mirët në botë, duke thënë se ai do të duhej t’i shënonte nga 50 apo 60 gola çdo vit në 15 sezonet e ardhshme për t’iu...

Shmanget Sterling: Mos më flisni për Messin dhe Ronaldon

para 8 muajve - Albeu

Raheem Sterling tentoi t’i shmangë krahasimet me dy futbollistët që konsiderohen më të mirët në botë, duke thënë se ai do të duhej t’i shënonte nga 50 apo 60 gola çdo vit në 15 sezonet e ardhshme për t’iu...

Sterling: Mos më krahasoni me Messin e Ronaldon të cilët shënojnë nga 60 gola në sezon

para 8 muajve - Infokusi

Sulmuesi i Manchester Cityt, Raheem Sterling ka thënë se nuk dëshiron të krahasohet me sulmuesin e Barcelonës, Lionel Messit dhe të Juventusit, Cristiano Ronaldo. Anglezi është një ndër talentet më të...

Sterling: Mos më flisni për Messin dhe Ronaldon

para 8 muajve - Lexo

Raheem Sterling tentoi t’i shmangë krahasimet me dy futbollistët që konsiderohen më të mirët në botë, duke thënë se ai do të duhej t’i shënonte nga 50 apo 60 gola çdo vit në 15 sezonet e ardhshme për t’iu...

Sterling: Mos më krahasoni me Messin e Ronaldon të cilët shënojnë nga 60 gola në sezon

para 8 muajve - Gazeta e re

Sulmuesi i Manchester Cityt, Raheem Sterling ka thënë se nuk dëshiron të krahasohet me sulmuesin e Barcelonës, Lionel Messit dhe të Juventusit, Cristiano Ronaldo. Anglezi është një ndër talentet më të...

Sterling: Mos më krahasoni me Messin e Ronaldon të cilët shënojnë nga 60 gola në sezon

para 8 muajve - KosovaPress

Anglezi është një ndër talentet më të mirë në botë dhe shumë njerëz po i krahasojnë me pesë herë fituesit e Topit të Artë, transmeton KosovaPress. Mirëpo, Sterling mendon se të dy lojtarët kanë qenë në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK