http://kariera.mk

Ja kur do të rikthehet Mohamed Salah

para 7 muajve - GazetaBlic

Mohamed Salah mund të kthehet të luajë për Liverpool kundër Genk të Mërkurën – pasi u rikthye në stërvitje. Sulmuesi egjiptian u lëndua në sfidën ndaj Leicester City dhe humbi takimin ndaj Manchester United,...

Ja kur do të rikthehet Mohamed Salah

para 7 muajve - Gazeta Observer

Mohamed Salah mund të kthehet të luajë për Liverpool kundër Genk të Mërkurën – pasi u rikthye në stërvitje. Sulmuesi egjiptian u lëndua në sfidën ndaj Leicester City dhe humbi takimin ndaj Manchester United,...

Salahu kthehet në stërvitjet e Liverpoolit, gati për Ligën e Kampionëve

para 7 muajve - Gazeta Express

Mohamed Salahu është kthyer në seancën stërvitore të Liverpoolit, para takimit të së mërkurën me Genkun, në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Ylli egjiptian mungoi në barazimin 1:1 të...

Salahu kthehet në stërvitjet e Liverpoolit, gati për Ligën e Kampionëve

para 7 muajve - Medial

Mohamed Salahu është kthyer në seancën stërvitore të Liverpoolit, para takimit të së mërkurën me Genkun, në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Ylli egjiptian mungoi në barazimin 1:1 të...

Liverpool merr lajmin e madh per Salah

para 7 muajve - OraInfo

Më në fund ylli i Liverpool do të kthehet në fushën e gjelbër. Mohamed Salah është rikthyer në stërvitjen e Liverpoolit përpara takimit të tyre në Ligën e Kampionëve me Genk të mërkurën. Ylli egjiptian...

Mohamed Salah udhëton me skuadrën e Liverpoolit në Belgjikë

para 7 muajve - Arbresh

Mohamed Salah ka udhëtuar me skuadrën e Liverpoolit për ndeshjen në Ligë të Kampionëve ndaj Genkut. Salah mungoi në barazimin e së dielës kundër Manchester United si pasojë e dhimbjes në kyç, por është...

Salah kthehet në stërvitjet e Liverpoolit, gati për Ligën e Kampionëve

para 7 muajve - Gazeta Observer

Mohamed Salah është kthyer në seancën stërvitore të Liverpoolit, para takimit të së mërkurën me Genkun, në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Ylli egjiptian mungoi në barazimin 1:1 të së...

Salah kthehet në stërvitjet e Liverpoolit, gati për Ligën e Kampionëve

para 7 muajve - Arbresh

Mohamed Salah është kthyer në seancën stërvitore të Liverpoolit, para takimit të së mërkurën me Genkun, në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Ylli egjiptian mungoi në barazimin 1:1 të së...

Rikthehet Mohamed Salah

para 7 muajve - Ekonomia Online

Mohamed Salah është rikthyer në stërvitjen e Liverpoolit përpara takimit të tyre në Ligën e Kampionëve me Genk të mërkurën. Ylli egjiptian humbi takimin e së dielës 1-1 me Manchester United për shkak të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK