http://kariera.mk

Xhaka – Evras: Ki kujdes çfarë thua!

para 8 muajve - Gazeta Express

Granit Xhaka ka reaguar ndaj kritikëve të skuadrës së tij, Arsenal, e në veçanti kundër Patrice Evras, ish-mbrojtësit të rivalit Manchester United, duke theksuar se francezi është duke e tepruar me fjalë...

Xhaka – Evras: Ki kujdes çfarë thua!

para 8 muajve - Medial

Granit Xhaka ka reaguar ndaj kritikëve të skuadrës së tij, Arsenal, e në veçanti kundër Patrice Evras, ish-mbrojtësit të rivalit Manchester United, duke theksuar se francezi është duke e tepruar me fjalë...

Xhaka – Evras: Ki kujdes çfarë thua!

para 8 muajve - Gazeta Fjala

Granit Xhaka ka reaguar ndaj kritikëve të skuadrës së tij, Arsenal, e në veçanti kundër Patrice Evras, ish-mbrojtësit të rivalit Manchester United, duke theksuar se francezi është duke e tepruar me fjalë...

Evra i quajti lojtarët e Arsenalit "foshnja", shpërthen Xhaka

para 8 muajve - Albeu

Pas humbjes së Arsenalit nga Sheffield Unitedi 1-0, analisti francez Patrice Evra i quajti lojtarët londinezë " foshnja ". Kjo nuk i ka pëlqyer kapitenit të Arsenalit , Granit Xhaka , që u shpreh shumë...

Xhaka i kthehet Evrasë: Ka qenë lojtar i shkëlqyer, por flet budallallëqe

para 8 muajve - SuperSport

Granit Xhaka i është kthyer me tone të ashpra ish-futbollistit të Manchester United dhe Juventusit, Patrice Evra, i cili i etiketoi “bebe” lojtarët e Arsenalit pas humbjes 1-0 në fushën e Sheffieldit,...

Xhaka i reagon ashpër legjendës së Man Unitedit: Disa njerëz flasin shumë

para 8 muajve - Gazeta Express

Granit Xhaka ka thënë se pretendimet se Arsenali nuk është mjaftueshëm i fuqishëm në aspektin mendor – si ato të Patrice Evras, i cili i vlerësoi lojtarët e Arsenalit “foshnje” – janë “gjepura”. Kapiteni...

Granit Xhaka i reagon Evras: Ai nuk e njeh mirë situatën në Arsenal, duhet të ketë kujdes se çfarë flet!

para 8 muajve - GazetaBlic

Granit Xhaka ka thënë se pretendimet se Arsenali nuk është mjaftueshëm i fuqishëm në aspektin mendor – si ato të Patrice Evras, i cili i vlerësoi lojtarët e Arsenalit “foshnje” – janë “gjepura”. Kapiteni...

Patrice Evra flet hapur për Arsenal: I kam quajtur gjithmonë “bebe”, nuk më surprizojnë

para 8 muajve - Shprehja

Arsenali ka humbur me rezultatin 1-0 në transfertë ndaj Sheffield Utd. Një humbje që risjell shumë polemika sa i përket ekipit të Emery. Ndërkohë Patrice Evra nuk i ka kursyer fjalët për këtë skuadër....

Xhaka i quan marrëzira komentet e Evras i cili i quajti lojtarët e Arsenalit “bebet e mija”

para 8 muajve - Koha.net

Kapiteni i Arsenalit, Granit Xhaka ka pohuar se ish mbrojtësi i Manchester United ka bërë një vlerësim të ulët për ‘Topçinjët’. Xhaka ka thënë se të thuash ‘Arsenali janë mentalisht të dobët’, ashtu sikurse...

Pas humbjes së Arsenalit, Granit Xhaka vjen me reagim të ‘ashpër’

para 8 muajve - Insajderi

Xhaka ka folur për mentalitetin e Arsenalit, pas humbjes që ekipi e pësoi në udhëtim te Sheffieldi. ‘Topçinjtë’ u befasuan kur u mundën 1:0 të hënën mbrëma, në kuadër të xhiros së 9-të të Premierligës,...

Xhaka i reagon ashpër legjendës së Man Unitedit: Disa njerëz flasin shumë

para 8 muajve - Medial

Granit Xhaka ka thënë se pretendimet se Arsenali nuk është mjaftueshëm i fuqishëm në aspektin mendor – si ato të Patrice Evras, i cili i vlerësoi lojtarët e Arsenalit “foshnje” – janë “gjepura”. Kapiteni...

Xhaka i kthehet Evrasë: Ka qenë lojtar i shkëlqyer, por flet budallallëqe

para 8 muajve - Infokusi

Granit Xhaka i është kthyer me tone të ashpra ish-futbollistit të Manchester United dhe Juventusit, Patrice Evra, i cili i etiketoi “bebe” lojtarët e Arsenalit pas humbjes 1-0 në fushën e Sheffieldit,...

Xhaka: Evra duhet të jetë më i kujdesshëm në ato që thotë

para 8 muajve - Epoka e Re

Legjenda e Manchester United, Patrice Evra i quajti lojtarët e Arsenalit bebe, duke u shprehur se po thotë vetëm të vërtetën dhe nuk ka aspak mungesë respekti. Menjëherë pas këtyre fjalëve, ka reaguar...

Evra tallet ‘brutalisht’ me Xhakën dhe Arsenalin

para 8 muajve - Sinjali

Legjenda e Manchester Unitedit, Patrice Evra, ka shpërthyer në kritika ndaj Arsenalit, pas humbjes së këtyre të fundit nga Sheffield Unitedi. Sipas Evras, Arsenali nuk janë më ndryshe nga koha kur ai luante...

Xhaka ia kthen Evrasë: Një lojtar i shkëlqyer, por flet budallallëqe

para 8 muajve - Albinfo

Granit Xhaka i është kthyer me tone të ashpra ish-futbollistit të Manchester United dhe Juventusit, Patrice Evra, i cili i etiketoi “bebe” lojtarët e Arsenalit pas humbjes 1-0 në fushën e Sheffieldit,...

Evra godet Arsenalin: Ishin foshnje para 10 vjetësh, ende janë të tillë

para 8 muajve - Gazeta Express

Patrice Evra e ka kritikuar ashpër Arsenalit pas disfatës kundër Sheffield Unitedit, duke thënë se ata janë të dobët dhe se asgjë nuk ka ndryshuar te ta që kur ai ishte lojtar i Manchester Unitedit para...

Evra godet Arsenalin: Ishin foshnje para 10 vjetësh, ende janë të tillë

para 8 muajve - Zhurnal

Patrice Evra e ka kritikuar ashpër Arsenalit pas disfatës kundër Sheffield Unitedit, duke thënë se ata janë të dobët dhe se asgjë nuk ka ndryshuar te ta që kur ai ishte lojtar i Manchester Unitedit para...

Xhaka i përgjigjet legjendës së United: Disa njerëz flasin shumë

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Granit Xhaka ka thënë se pretendimet se Arsenali janë të dobët menatlisht – siç janë ato të bëra nga Patrice Evra, që i ka quajtur ata “bebe” – janë gjepura. Kapiteni i Arsenalit po fliste në vazhdën e...

“Shpërthen” Granit Xhaka pasi Patrice Evra i quajti lojtarët e Arsenalit “foshnja”

para 8 muajve - Fakti Ditor

Pas humbjes së Arsenalit nga Sheffield Unitedi 1-0, analisti francez Patrice Evra i quajti lojtarët londinezë “foshnja”. Kjo nuk i ka pëlqyer kapitenit të Arsenalit, Granit Xhaka, që u shpreh shumë nërvoz...

Evra kritikon Arsenalin për disfatën ndaj Sheffield Unitedit

para 8 muajve - GazetaBlic

Patrice Evra e ka kritikuar ashpër Arsenalit pas disfatës kundër Sheffield Unitedit, duke thënë se ata janë të dobët dhe se asgjë nuk ka ndryshuar te ta që kur ai ishte lojtar i Manchester Unitedit para...

Evra godet Arsenalin: Ishin foshnje para 10 vjetësh, ende janë të tillë

para 8 muajve - Medial

Patrice Evra e ka kritikuar ashpër Arsenalit pas disfatës kundër Sheffield Unitedit, duke thënë se ata janë të dobët dhe se asgjë nuk ka ndryshuar te ta që kur ai ishte lojtar i Manchester Unitedit para...

“Çartet” Xhaka pasi që ish-futbollisti francez i quajti lojtarët e Arsenalit “foshnje”

para 8 muajve - Periskopi

Arsenali është mposhtur nga Sheffield United me rezultat 1-0, shkruan Periskopi. Kurse, ish-futbollisti francez Patrice Evra i quajti lojtarët e Arsenalit “foshnje”. Kjo nuk i ka pëlqyer fare kapitenit...

Xhaka i quan marrëzira komentet e Evras, i cili i ka quajtur lojtarët e Arsenalit “bebet e mija”

para 8 muajve - Ekonomia Online

Kapiteni i Arsenalit, Granit Xhaka ka pohuar se ish mbrojtësi i Manchester United ka bërë një vlerësim të ulët për ‘Topçinjët’. Xhaka ka thënë se të thuash ‘Arsenali janë mentalisht të dobët’, ashtu sikurse...

Xhaka i reagon ashpër legjendës së Man Unitedit: Disa njerëz flasin shumë

para 8 muajve - Ekonomia Online

Granit Xhaka ka thënë se pretendimet se Arsenali nuk është mjaftueshëm i fuqishëm në aspektin mendor – si ato të Patrice Evras, i cili i vlerësoi lojtarët e Arsenalit “foshnje” – janë “gjepura”. Kapiteni...

Xhaka i kundërpërgjigjet Evras: Disa njerëz vazhdojnë të flasin gjepura

para 8 muajve - Arbresh

Granit Xhaka është shprehur i frustruar me paraqitjen e bashkëlojtarëve në humbjen 1-0 të Arsenalit ndaj Sheffield United në mbrëmjen e kaluar. Kapiteni i Gunners madje i është kundërpërgjigjur Patrice...

Për legjendën e United, Arsenal është 'skuadër bebash'

para 8 muajve - Albeu

Ish futbollisti i Manchester United , Patrice Evra ka rezervuar kritika të ashpëra për futbollistët e Arsenalit pas disfatës 1-0 nga Sheffield United . Francezi i ka quajtur futbollistët e Arsenalit si...

Patrice Evra e quan Arsenalin ‘skuadër bebash’

para 8 muajve - Periskopi

Ish futbollisti i Manchester United, Patrice Evra ka rezervuar kritika të ashpëra për futbollistët e Arsenalit pas disfatës 1-0 nga Sheffield United. Francezi i ka quajtur futbollistët e Arsenalit si foshnje....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK