http://kariera.mk

Ish-trajneri i United: Pogba duhet të qëndrojë

para 9 muajve - Top Channel

Ish-trajneri i Manchester United David Moyes është shprehur se Poul Pogba duhet të qëndrojë tek United edhe pse ai mund të luajë në çdo ekip në botë. Pogba ishte shumë pranë kalimit tek Reali në verë dhe...

Këta janë tre mesfushorët të cilët Barcelona dëshiron t’i shet gjatë afatit dimëror

para 9 muajve - Infokusi

Barcelona është gati të lejoj mesfushorët Ivan Rakitic, Carles Alena dhe Riqui Puig të largohen gjatë afatit dimëror. Treshja nuk ka luajtur shumë nën urdhrat e Ernesto Valverde, i cili preferon mesfushën...

Këta janë tre mesfushorët të cilët do Barcelona dëshiron t’i shes

para 9 muajve - Gazeta Observer

Barcelona është gati të lejoj mesfushorët Ivan Rakitic, Carles Alena dhe Riqui Puig të largohen gjatë afatit dimëror. Treshja nuk ka luajtur shumë nën urdhrat e Ernesto Valverde, i cili preferon mesfushën...

Barcelona e përgatitur për shkarkimin e treshes në mesfushë

para 9 muajve - Arbresh

Barcelona është e përgatitur për të lejuar gjatë afatit kalimtar të muajit janar largimin e Ivan Rakitic, Carles Alenas dhe Riqui Puigut. Treshja rrallë shfrytëzohen nga trajneri Ernesto Valverde për shkak...

Këta janë tre mesfushorët të cilët do Barcelona dëshiron t’i shet gjatë afatit dimëror

para 9 muajve - KosovaPress

Treshja nuk ka luajtur shumë nën urdhrat e Ernesto Valverde, i cili preferon mesfushën prej Sergio Busquets, Frenkie de Jong dhe Arthur. Arturo Vidal dhe Sergio Roberto janë dy lojtarët e tjerë të cilët...

“Pogba nuk është Messi, por United ka nevojë për të”

para 9 muajve - KosovaPress

Që nga afati veror spekulimet për të ardhmen e fituesit të Kupës së Botës nuk kanë përfunduar. Të interesuar mbesin skuadrat evropiane si Real Madrid apo Juventus, transmeton KosovaPress. Moyes beson që...

Man Utd synon me çdo kusht blerjen e dyshes së Barcelonës

para 9 muajve - GazetaBlic

Manchester United është duke shfaqur interesim për dyshen e Barcelonës, Ivan Rakitic dhe Ousmane Dembele. Sipas medeve angleze “Djajtë e Kuq”, duan ta blejnë mesfushorin Ivan Rakitic në afatin dimëror....

Unitedi synon me çdo kusht blerjen e dyshes së Barcelonës

para 9 muajve - Ekonomia Online

Manchester United është duke shfaqur interesim për dyshen e Barcelonës, Ivan Rakitic dhe Ousmane Dembele. Sipas medeve angleze “Djajtë e Kuq”, duan ta blejnë mesfushorin Ivan Rakitic në afatin dimëror....

United pas dyshes së Barcelonës

para 9 muajve - KosovaPress

Sipas mediave angleze “Djajtë e Kuq”, duan ta blejnë mesfushorin Ivan Rakitiq në afatin dimëror. Futbollisti kroat ka humbur vendin në formacionin e parë që nga arritja e mesfushorit, Frenkie de Jong,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK