http://kariera.mk

Ky është plani i Realit për Lewandowskin

para 7 muajve - Infokusi

Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, ende nuk ka hequr dorë nga blerja e sulmuesit të Bayern Munich, Robert Lewandowski. Perez ka qenë i interesuar edhe më herët për Lewandowskin, por transferim...

Ky është plani i Realit për Lewandowskin

para 7 muajve - KosovaPress

Perez ka qenë i interesuar edhe më herët për Lewandowskin, por transferim i tillë ka dështuar. Sipas mediave spanjolle, “Los Blancos”, do të provojnë të shkëmbejnë lojtar me gjigantin gjerman. Ka pasur...

Formacionet: Galatasaray – Real Madrid

para 7 muajve - Epoka e Re

Galatasaray sot pret në “shtëpi” Real Madridin në kuadër së Ligës së Kampionëve. Për gjigantin turk kjo ndeshje nuk pritet të jetë e lehtë, pavarësisht që Reali nuk është në formë të mirë. Të dy klubet...

Galatasaray-Real Madrid, formacionet e mundshme

para 7 muajve - RTV 21

Pritet të mungojë Falcao Galatasaray sot pret në “shtëpi” Real Madridin në kuadër së Ligës së Kampionëve. Për gjigantin turk kjo ndeshje nuk pritet të jetë e lehtë, pavarësisht që Reali nuk është në formë...

Galatasaray-Real Madrid, formacionet e mundshme

para 7 muajve - Ekonomia Online

Galatasaray sot pret në “shtëpi” Real Madridin në kuadër së Ligës së Kampionëve. Për gjigantin turk kjo ndeshje nuk pritet të jetë e lehtë, pavarësisht që Reali nuk është në formë të mirë. Të dy klubet...

Formacionet e mundshme: Galatasaray – Real Madrid

para 7 muajve - Periskopi

Galatasaray sot pret në shtëpi Real Madridin në kuadër së Ligës së Kampionëve. Për gjigantin turk kjo ndeshje nuk pritet të jetë e lehtë, pavarësisht që Reali nuk është në formë të mirë. Të dy klubet në...

Galatasaray-Real Madrid, formacionet e mundshme

para 7 muajve - KosovaPress

Për gjigantin turk kjo ndeshje nuk pritet të jetë e lehtë, pavarësisht që Reali nuk është në formë të mirë, transmeton KosovaPress. Të dy klubet në dy ndeshjet e para të zhvilluara në Ligën e Kampionëve,...

Real Madridin e pret përballja e vështirë me Galatasarayn, formacionet e mundshme

para 7 muajve - Arbresh

Galatasaray do të jetë nikoqir i Real Madridit në përballjen që zhvillohet sonte në kuadër të Ligës së Kampionëve. Ndeshja që fillon në ora 21:00, do të zhvillohet në stadiumin ‘Turk Telekom Stadium’,...

Andone: Nuk jemi të frikësuar nga Reali

para 7 muajve - RTV 21

Andone beson që mund t’i fitojnë pikët Sulmuesi i Galatasaray, Florin Andone, insiston që mund të mposhtin Real Madridin.

Andone: Nuk jemi të frikësuar nga Reali

para 7 muajve - Flaka

Sulmuesi i Galatasaray, Florin Andone, insiston që mund të mposhtin Real Madridin. Reali humbi ndeshjen e fundit, gjë që bëri shumë kritika për formën e tyre. Kjo gjë ka bërë që edhe Andone të mos frikësohet...

Andone: Nuk jemi të frikësuar nga Reali

para 7 muajve - KosovaPress

Reali humbi ndeshjen e fundit, gjë që bëri shumë kritika për formën e tyre, transmeton KosovaPress. Kjo gjë ka bërë që edhe Andone të mos frikësohet dhe beson që mund t’i fitojnë tri pikët. “Në vitin e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK