http://kariera.mk

Portieri turk thyen rekordin për kartonin e kuq më të shpejtë

para 7 muajve - Koha.mk

Portieri i Konyasporit, Serkan Kirintili, e theu rekordin për karton e kuq më të shpejte në histori të futbollit të Turqisë, gjatë ndeshjes të së hënës. Portieri 34-vjeçar Serkan Kirintili u ndëshkua me...

Karton të kuq pas 13 sekondave lojë, kjo është gafa e portierit

para 7 muajve - Albeu

Portieri i Konyaspor, Serkan Kirintili ka thyer rekordin për kartonin më të shpejtë në histori të Superligës së Turqisë. 34-vjeçari ishte përjashtuar nga ndeshja me Yeni Malatyaspor pas vetëm 13 sekondash...

Portieri turk thyen rekordin për kartonin e kuq më të shpejtë

para 7 muajve - Gazeta Express

Portieri i Konyasporit, Serkan Kirintili, e theu rekordin për karton e kuq më të shpejte në histori të futbollit të Turqisë, gjatë ndeshjes të së hënës. Portieri 34-vjeçar Serkan Kirintili u ndëshkua me...

Ky është lojtari që thyen rekordin për kartonin e kuq më të shpejtë në ligën turke

para 7 muajve - GazetaBlic

Portieri i Konyasporit, Serkan Kirintili, e theu rekordin për karton e kuq më të shpejte në histori të futbollit të Turqisë, gjatë ndeshjes të së hënës. Portieri 34-vjeçar Serkan Kirintili u ndëshkua me...

Portieri turk thyen rekordin për kartonin e kuq më të shpejtë

para 7 muajve - Medial

Portieri i Konyasporit, Serkan Kirintili, e theu rekordin për karton e kuq më të shpejte në histori të futbollit të Turqisë, gjatë ndeshjes të së hënës. Portieri 34-vjeçar Serkan Kirintili u ndëshkua me...

Ky është lojtari që thyen rekordin për kartonin e kuq më të shpejtë në ligën turke

para 7 muajve - GazetaBlic

Portieri i Konyasporit, Serkan Kirintili, e theu rekordin për karton e kuq më të shpejte në histori të futbollit të Turqisë, gjatë ndeshjes të së hënës. Portieri 34-vjeçar Serkan Kirintili u ndëshkua me...

Portieri i Konyaspor merr kartonin e kuq më të shpejtë në histori të futbollit turk

para 7 muajve - Ekonomia Online

Portieri i Konyaspor, Serkan Kirintili theu rekordin për kartonin e kuq më të shpejtë në historinë e futbollit turk të hënën në mbrëmje. 34-vjeçari u përjashtua në ndeshjen në Super Ligën Turke kundër...

‘Çmenduria’ në futbollin turk: Portieri i Konyaspor pranon kartonin e kuq më të shpejtë në histori

para 7 muajve - Arbresh

Portieri i Konyaspor, Serkan Kirintili ka thyer rekordin për kartonin më të shpejtë në histori të Superligës së Turqisë. 34-vjeçari ishte përjashtuar nga ndeshja me Yeni Malatyaspor pas vetëm 13 sekondash...

VIDEO/ Portieri i çuditshëm në Turqi, dëshiron vetë të dalë nga fusha që në sekondën e 20

para 7 muajve - Shprehja

Një rast i rrallë ka ndodhur në elitën e futbollit turk, atje ku Konyaspori ka humbur me rezultatin 0-2 në shtëpi ndaj Matalyasporit. Por ajo që u vu re ishte dëshira e portierit vendas për të dalë nga...

E rrallë: Porteri ndëshkohet me karton të kuq pas vetëm 20 sekondave lojë

para 7 muajve - GazetaBlic

Një gjë shumë e rrallë dhe e pazakontë ka ndodhur në takimin mes klubeve turke, Konyaspor-Yeni Malatyaspor. Skuadra e Konyaspor ka mbertur me 10 lojtarë pas vetëm 20 sekondave lojë, përcjell GazetaBlic...

Portieri në Turqi ndëshkohet me të kuq në sekondat e parë të ndeshjes

para 7 muajve - Koha.net

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në futbollin në Turqi. Portieri i Konyasporit, Serkan Kirintili, është ndëshkuar me karton të kuq në sekondat e parë të ndeshjes. As 15 sekonda nuk kishin kaluar nga...

Portieri në Turqi ndëshkohet me të kuq në sekondat e parë të ndeshjes

para 7 muajve - Ekonomia Online

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në futbollin në Turqi. Portieri i Konyasporit, Serkan Kirintili, është ndëshkuar me karton të kuq në sekondat e parë të ndeshjes. As 15 sekonda nuk kishin kaluar nga...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK