http://kariera.mk

Dortmund humbet dy prej yjeve të saj, në prag të sfidës ndaj Interit

para 8 muajve - Portalb

Marcos Reus nuk udhëtojë me skuadrën për në Milano për shkak të një problemi fizik që e shqetëson. Pablo Alcaser dhe Schemlzer gjithashtu nuk janë të disponueshëm për këtë sfidë. Ndërsa është rikthyer...

Para sfidës me Dortmund, Inter merr lajmin e madh

para 8 muajve - OraInfo

Borussia Dortmund nesër do të jetë pa dyshen kyçe Marco Reus dhe Paco Alcacer kundër Interit në Champions League. Alcacer është larguar që nga fillimi i tetorit me një dëmtim, ndërsa Reus – i cili shënoi...

Marco Reus dhe Paco Alcacer nuk kanë udhëtuar drejt Milanos

para 8 muajve - RTV 21

Shpresat tek Sanço Ditën e mërkurë, Interi do të luajë përballë Dortmundit në Ligën e Kampionëve, aty ku trepikëshi është e vetmja rrugë për zikaltrit. Borussia Dortmundi do të vuajë dy mungesa të rëndësishme...

Lajm i keq për Dortmundin, mungojnë dy yjë përballë Interit

para 8 muajve - Albeu

Ditën e mërkurë, Interi do të luajë përballë Dortmundit në Ligën e Kampionëve, aty ku trepikëshi është e vetmja rrugë për zikaltrit. Brussia Dortmundi do të vuajë dy mungesa të rëndësishme Marco Reus dhe...

Para ndeshjes me Interin, Dormund merr lajmin katastrofal

para 8 muajve - OraInfo

Lajm i keq për epikin nga Bundesliga. Borussia Dortmund nesër do të jetë pa dyshe kyçe Marco Reus dhe Paco Alcacer kundër Interit në Ligën e Kampionëve. Alcacer është jashtë fushave që nga fillimi i tetorit...

Dortmund humbet dy prej yjeve të saj, në prag të sfidës ndaj Interit

para 8 muajve - Top Channel

Borusia e Dortmund do të përballet me ekipin e Interit këtë të mërkurë në Champions League. Sfida paraqitet mjaft delikate për të dyja skuadrat, për ecurinë e tyre në këtë kompeticion. Trajneri i Dortmund,...

Dortmundi me dy mungesa të mëdha ndaj Interit në “San Siro”

para 8 muajve - Koha Jone

Lajme të këqija për Borussia Dortmund në prag të transfertës së të mërkurës ndaj Interit në “San Siro”. Klubi gjerman duhet të bëjë pa dy yjet e saj, Marco Reus dhe Paco Alcacer, të cilët nuk janë përfshirë...

Dortmundit i mungojnë dy yjet për ndeshjen ndaj Interit

para 8 muajve - KosovaPress

Borussia Dortmundi do të vuajë dy mungesa të rëndësishme Marco Reus dhe Paco Alcacer të cilët nuk kanë udhëtuar me ekipin drejt Milanos. Sulmuesi spanjoll është jashtë fushë që nga fillimi i muajit tetor...

Dortmund humbet dy prej yjeve të saj, në prag të sfidës ndaj Interit

para 8 muajve - Infokusi

Borusia e Dortmund do të përballet me ekipin e Interit këtë të mërkurë në Champions League. Sfida paraqitet mjaft delikate për të dyja skuadrat, për ecurinë e tyre në këtë kompeticion. Trajneri i Dortmund,...

Dortmundi me dy mungesa të mëdha në përballjen me Interin

para 8 muajve - Arbresh

Brussia Dortmundi do të jetë pa lojtarët si, Marco Reus dhe Paco Alcacer për përballjen ndaj Interit që zhvillohet nesër në Ligën e Kampionëve. Sulmuesi spanjoll është jashtë fushë që nga fillimi i muajit...

Reali sytë kah Sancho e Haaland

para 8 muajve - KosovaPress

Sancho ka qenë ndër lojtarët më të mirë në çdo ndeshje për Dortmundin që nga koha kur është transferuar në vitin 2017. Sancho u transferua në Dortmund nga City për 8 milionë euro, ndërsa vlera e tij për...

​Vonohet në stërvitje, Dortmund dënon Sanchon

para 8 muajve - Koha.mk

Ylli i Dortmundit, Jadon Sancho nuk është grumbulluar për ndeshjen e fundit ndaj Borussia Monchengladbach. Sancho shkoi me vonesë në stërvitje dhe nuk ka treguar arsyen. Klubi gjerman vendosi ta dënojë...

U vonua për rikthim në skuadër, drejtuesit e Dortmund zbulojnë pse e dënuan Sanchon

para 8 muajve - GazetaBlic

U rikthye në skuadrën e tij më vonë sesa që kishte premtuar dhe për këtë u vonua. Ylli i Dortmundit, Jadon Sancho pas detyrave me kombëtaren e Anglisë është vonuar për t’u rikthyer në Dortmund dhe për...

Dortmund, gjobë Sanchos. Nuk u bashkua në kohe me skuadrën

para 8 muajve - Top Channel

Jadon Sancho ka turbulluar disi ambientin pozitiv që mbizotëron te Borussia Dortmund në kampionatin gjerman. Futbollisti 19 vjeçar nuk u aktivizua në ndeshjen me Monchengladbach, zyrtarisht, për zgjedhje...

Dënohet Jadon Sanchon

para 8 muajve - RTV 21

‘Nervozohet’ klubi Dortmund ka dënuar me 100 euro Jadon Sanchon. Ylli anglez ëshë vonuar në stërvitje dhe nuk ka treguar arsyen. Klubi gjerman vendosi ta dënojë Sanchon dhe trajneri të mos e grumbullojë...

Dortmund, gjobë Sanchos. Nuk u bashkua në kohe me skuadrën

para 8 muajve - Infokusi

Jadon Sancho ka turbulluar disi ambientin pozitiv që mbizotëron te Borussia Dortmund në kampionatin gjerman. Futbollisti 19 vjeçar nuk u aktivizua në ndeshjen me Monchengladbach, zyrtarisht, për zgjedhje...

Vonohet në stërvitje, Dortmund dënon Sanchon

para 8 muajve - KosovaPress

Sancho shkoi me vonesë në stërvitje dhe nuk ka treguar arsyen. Klubi gjerman vendosi ta dënojë me 100 euro yllin anglez dhe trajneri të mos e grumbullojë për ndeshjen e djeshme, transmeton KosovaPress....

Pezullim dhe gjobë e majme, Dortmund merr masa ndaj Sancho

para 8 muajve - Newsport

Jadon Sancho u pezullua nga klubi duke mos u grumbulluar për ndeshjen e kampionatit ndaj Muncheglabah për shkak të vonesës së tij nga kombëtarja. Sulmuesi 19-vjeçar nuk erdhi në kohë e duhur dhe trajneri...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK