http://kariera.mk

Tottenham shton interesimin për Rabiot

para 7 muajve - Top Channel

Tottenham është duke shfaqur interesim për mesfushorin e Juventusit, Adrien Rabiot. Mesfushori nuk është në formë të mirë që prej transferimit në Juventus në afatin kalimtar nga PSG. Rabiot për momentin...

​Tottenham sytë drejt mesfushorit të Barcelonës

para 7 muajve - RTV 21

Pochettino beson që spanjolli mund t’i përshtatet sistemit të klubit anglez Tottenham është duke shfaqur interesim për mesfushorin e Barcelonës, Carles Alena. Alena po konsiderohet si zëvendësimi adekuat...

Jo vetëm Mandzukiç, nga Juventus largohet dhe nje tjetër lojtarë për t’i hapur vendin Eriksen

para 7 muajve - Newsport

Adrien Rabiot mesfushori francez i sapo afruar tek Juventus, nuk ka gjetur hapësirat e duhura në klubin bardhezi. Me Pjanic të rilindur tashmë Rabiot është lënë jashtë listës së lojtarëve favoritë nga...

Telenovela Eriksen, danezi te Reali në janar

para 7 muajve - Albeu

Mediat spanjolle raportojnë se Real Madridi vazhdon interesimin për mesfushorin Christian Eriksen . Gjatë afatit kalimtar të verës për shërbimet e tij u interesua edhe Barcelona, por me që Tottenhami nuk...

Tottenhami e gjen pasuesin e Eriksenit te Barcelona

para 7 muajve - SuperSport

Carles Alena mund të transferohet në Premier League. Mesfushori i Barcelonës është pranë kalimit te Tottenhami, që e sheh si pasuesin ideal të Eriksenit, i cili do të largohet, pasi kontrata e tij skadon...

Tottenham shton interesimin për Rabiot

para 7 muajve - KosovaPress

Mesfushori nuk është në formë të mirë që prej transferimit në Juventus në afatin kalimtar nga PSG. Rabiot për momentin fiton rreth 135 mijë euro në javë, por nëse paguhet kjo vlerë, “Zonja e Vjetër”, do...

Tottenham sytë drejt mesfushorit të Barcelonës

para 7 muajve - KosovaPress

Alena po konsiderohet si zëvendësimi adekuat i mesfushorit Christian Eriksen, transmeton KosovaPress. Alena këtë sezon nuk ka arritur të luaj aq sa duhet, pasi ka luajtur vetëm 45 minuta dhe është i gatshëm...

Tottenhami tenton transferimin e Alenas nga Barcelona

para 7 muajve - Arbresh

Tottenham Hotspuri thuhet se dëshiron ta transferojë talentin e Barcelonës, Carles Alena. Mesfushori spanjoll nuk po ka hapësirë te Blaugranasit, andaj kjo ka bërë që Spurs të interesohen për të. Sipas...

Pochettino e pranon se do të shkarkohet nëse nuk ndryshon

para 7 muajve - KosovaPress

Tottenham ka qenë në formë shumë të dobët këtë sezon, pavarësisht që sezonin e kaluar ka arritur të kualifikohet në finale të Ligës së Kampionëve. Mirëpo, nëse Tottenham vazhdon më këto rezultate të dobëta,...

Tottenhami tenton transferimin e Alenas nga Barcelona

para 7 muajve - Ekonomia Online

Tottenham Hotspuri thuhet se dëshiron ta transferojë talentin e Barcelonës, Carles Alena. Mesfushori spanjoll nuk po ka hapësirë te Blaugranasit, andaj kjo ka bërë që Spurs të interesohen për të. Sipas...

Erikseni te Real Madridi, në janar

para 7 muajve - Ekonomia Online

Mediat spanjolle raportojnë se Real Madridi vazhdon interesimin për mesfushorin Christian Eriksen. Gjatë afatit kalimtar të verës për shërbimet e tij u interesua edhe Barcelona, por meqë Tottenhami nuk...

​Tottenhami nuk heq dorë nga Erikseni

para 7 muajve - Koha.mk

Tottenham nuk e ka ndërmend të heqë dorë nga mesfushori Christian Eriksen. Danezi ka refuzuar kontratën e re me dëshirën për t’iu bashkuar Real Madridit, transmeton KosovaPress, përcjellë gazeta Koha. Mirëpo,...

​PSG gati të shesë këta dy lojtarë për të blerë Eriksen

para 7 muajve - KosovaPress

Për danezin që disa muaj është duke shfaqur interesim gjiganti spanjoll Real Madrid, por ende nuk kanë bërë ndonjë ofertë. Klubi francez është gati t’i shesë Leandro Parades dhe Julian Draxler për ta blerë...

Rabiot nuk është në planet e Sarrit, në janar largimi nga Juventusi

para 7 muajve - Koha.mk

Adrien Rabiot nuk ka arritur të ambientohet me futbollin italian. Mesfushori francez iu bashkua Zonjës së Vjetër gjatë afatit kalimtar veror si futbollist i lirë. Rabiot nuk është preferuar nga trajneri...

Tottenham nuk heq dorë nga Eriksen

para 7 muajve - RTV 21

Tottenham nuk e ka ndërmend të heqë dorë nga mesfushori Christian Eriksen Danezi ka refuzuar kontratën e re me dëshirën për t’iu bashkuar Real Madridit. Mirëpo, sipas mediave angleze, drejtuesit e Spurs...

Rabiot nuk është në planet e Sarrit, në janar largimi nga Juventusi

para 7 muajve - Telegrafi

Adrien Rabiot. (Photo by Marco Luzzani/Getty Images)

Real Madrid sytë kah Pochettino

para 7 muajve - Aktuale

Real Madrid do të synojë të marrë nënshkrimin e Mauricio Pochettino. Trajneri i Tottenham, Mauricio Pochettino, është në listën e dëshirave të Real Madrid. Presidenti i ‘Los Blancos’, Florentino Perez,...

Rabiot nuk është në planet e Sarrit, në janar largimi nga Juventusi

para 7 muajve - Ekonomia Online

Adrien Rabiot nuk ka arritur të ambientohet me futbollin italian. Mesfushori francez iu bashkua Zonjës së Vjetër gjatë afatit kalimtar veror si futbollist i lirë. Rabiot nuk është preferuar nga trajneri...

Tjetër skuadër “BIG” pas Eriksen, mesfushori danez më i kërkuari në Europë

para 7 muajve - Newsport

Christan Eriksen është një nga lojtarët më të kërkuar në merkato. Mesfushori danez do të jetë një lojtar I lirë në fund të sezonit dhe shumë ekipe të mëdha janë vënë pas tij. Real Madir, Juventus, Manchester...

Tottenham nuk heq dorë nga Eriksen

para 7 muajve - KosovaPress

Danezi ka refuzuar kontratën e re me dëshirën për t’iu bashkuar Real Madridit, transmeton KosovaPress. Mirëpo, sipas mediave angleze, drejtuesit e Spurs nuk po heqin dorë nga ylli i skuadrës. Gjiganti...

Real Madrid sytë kah Pochettino

para 7 muajve - Zyrtare

Real Madrid do të synojë të marrë nënshkrimin e Mauricio Pochettino. Trajneri i Tottenham, Mauricio Pochettino, është në listën e dëshirave të Real Madrid. Presidenti i ‘Los Blancos’, Florentino Perez,...

Real Madrid- Pochettino, ky është lajmi i fundit

para 7 muajve - OraInfo

Real Madrid do të synojë të marrë nënshkrimin e Mauricio Pochettino. Trajneri i Tottenham, Mauricio Pochettino, është në listën e dëshirave të Real Madrid. Presidenti i ‘Los Blancos’, Florentino Perez,...

Real Madrid sytë kah Pochettino

para 7 muajve - Zyrtare

Trajneri i Tottenham, Mauricio Pochettino, është në listën e dëshirave të Real Madrid. Presidenti i ‘Los Blancos’, Florentino Perez, ka identifikuar trajnerin e Spurs si të preferuarin e tij, shkruan ‘El...

Alderweireld: Jemi me Pochettinon

para 7 muajve - KosovaPress

E ardhmja e Pochettinos nuk është e sigurt pas barazimit ndaj Watfordit (1-1). Spurs ishin afër për të pësuar humbjen e gjashtë, por Dele Alli shënoi duke bërë që gjiganti anglez të fitojë një pikë. Futbollisti...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK