http://kariera.mk

Leonardo dhe Zidane përplasen për Mbappe

para 7 muajve - Top Channel

Drejtuesi i Paris Saint Germain Leonardo dhe trajneri i Realit të Madridit, Zinedine Zidane kanë replikuar në distancë me njëri-tjetrin, në lidhje me sulmuesin francez Kylian Mbappe, që kërkohet me ngulm...

Zidane: Mbappe e ka ëndërr që të luajë për Realin

para 7 muajve - Koha Jone

“Po ju them atë që ka thënë vetëm futbollisti: Mbappe e ka ëndërr që të luaj këtu”. Kjo është fraza që ka përdorur Zinedine Zidane kur është pyetur për të ardhmen e super talentit të PSG-së. “Për pjesën...

Zidane i përgjigjet PSG-së në mënyrën e tij për Mbappen

para 7 muajve - Gazeta Express

Kanë nisur tashmë shtyrjet mes PSG-së dhe Real Madridit për Mbappen Ditë më parë, në konferencë për media, Zinedine Zidane u pyet për të ardhmen e sulmuesit të Paris Saint Germain, Kylian Mbappe dhe tha:...

Zidane i përgjigjet PSG-së në mënyrën e tij për Mbappen

para 7 muajve - Medial

Kanë nisur tashmë shtyrjet mes PSG-së dhe Real Madridit për Mbappen Ditë më parë, në konferencë për media, Zinedine Zidane u pyet për të ardhmen e sulmuesit të Paris Saint Germain, Kylian Mbappe dhe tha:...

Leonardo dhe Zidane “grinden” për Mbappe

para 7 muajve - RTV 21

“Sinqerisht, është pak irrituese” Drejtuesi i Paris Saint Germain, Leonardo Araujo e ka kritikuar Zinedine Zidane, sepse ky i fundit ka folur për lojtarin e PSG-s, Kylian Mbappe. Trajneri i Real Madridit...

Leonardo dhe Zidane, replikë në distancë për të ardhmen e Mbappe

para 7 muajve - Shenja

Drejtuesi i Paris Saint Germain Leonardo dhe trajneri i Realit të Madridit, Zinedine Zidane kanë replikuar në distancë me njëri-tjetrin, në lidhje me sulmuesin francez Kylian Mbappe, që kërkohet me ngulm...

Leonardo dhe Zidane, replikë në distancë për të ardhmen e Mbappe

para 7 muajve - SuperSport

Drejtuesi i Paris Saint Germain Leonardo dhe trajneri i Realit të Madridit, Zinedine Zidane kanë replikuar në distancë me njëri-tjetrin, në lidhje me sulmuesin francez Kylian Mbappe, që kërkohet me ngulm...

Flet Zinedine Zidane: Mbappe e ka ëndërr që të luajë për Realin

para 7 muajve - Gazeta Telegraf

“Po ju them atë që ka thënë vetëm futbollisti: Mbappe e ka ëndërr që të luaj këtu”. Kjo është fraza që ka përdorur Zinedine Zidane kur është pyetur për të ardhmen e super talentit të PSG-së. “Për pjesën...

PSG-ja shqetësohet nga ëndrra e Mbappes për të luajtur për Real Madridin

para 7 muajve - Gazeta Express

Revista prestigjioze franceze L’Equipe raporton se Paris Saint-Germaini dëshiron t’ia rinovojë patjetër kontratën Kylian Mbappes, për shkak të shqetësimit se francezi dëshiron të luajë për Real Madridin...

PSG-ja e shqetësuar për Mbappen: Ai mund të luaj për Real Madridin

para 7 muajve - OraInfo

PSG-ja shqetësohet nga ëndrra e Mbappes për të luajtur për Real Madridin. Revista prestigjioze franceze L’Equipe raporton se Paris Saint-Germaini dëshiron t’ia rinovojë patjetër kontratën Kylian Mbappes,...

PSG-ja shqetësohet nga ëndrra e Mbappes për të luajtur për Real Madridin

para 7 muajve - Lexo

Revista prestigjioze franceze L’Equipe raporton se Paris Saint-Germaini dëshiron t’ia rinovojë patjetër kontratën Kylian Mbappes, për shkak të shqetësimit se francezi dëshiron të luajë për Real Madridin...

Çështja Mbappe: Zidane i përgjigjet PSG-së

para 7 muajve - GazetaBlic

Zinedine Zidane është shfaqur në dhomat e shtypit para ndeshjes së Real Madridit kundër Eibar. Kjo konferencë, më shumë është përqëndruar në ‘konfliktin’ e hapur me PSG-në për çështjen Kylian Mbappe sesa...

Leonardo dhe Zidane përplasen për Mbappe

para 7 muajve - KosovaPress

“Lëreni të qetë Mbappe”, pati thënë Leonardo pas ndeshjes së PSG-së me Club Brugge, ku francezët siguruan edhe kalimin në turin tjetër, ndërsa referenca ishte e qartë ndaj klubit madrilen. Megjithatë Zidane...

Çështja Mbappe: Zidane i përgjigjet PSG-së

para 7 muajve - Albasport

Kjo konferencë, më shumë është përqëndruar në ‘konfliktin’ e hapur me PSG-në për çështjen Kylian Mbappe sesa për ndeshjen e radhës në La Liga. Trajneri francez është pyetur për deklaratën e Leonardos,...

Shuhen shpresat e Real Madridit për të transferuar yllin e PSG-s

para 7 muajve - OraInfo

PSG ia shuan shpresat Real Madridit. Kylian Mbappe vazhdon të mbetet në mesin e emrave më të përfolur në tregun e transferimeve. Lojtari ka kontratë me PSG-në deri në vitin 2022, por jo nuk i ka paraqitur...

E ardhmja e Icardit?

para 7 muajve - Albasport

PSG triumfoi mbrëmjen e kaluar ndaj Club Brugge minimalisht, me shfirat 1-0, ku autor i golit të vetëm ishte Mauro Icardi. Argjentinasi po kthehet në një lojtar mjaft të rëndësishëm për PSG-në, teksa po...

PSG-ja i reagon ashpër Zidanit dhe Real Madridit për Mbappen

para 7 muajve - Indeks.mk

Paris Saint-Germain nuk i ka pritur mirë komentet e trajnerit të Real Madridit, Zinedine Zidane, për yllin parisien Kylian Mbappe, duke i bërë thirrje trajnerit francez të mos e destabilizojë 20-vjeçarin....

PSG-ja i reagon ashpër Zidanit dhe Real Madridit për Mbappen

para 7 muajve - Zhurnal

Paris Saint-Germain nuk i ka pritur mirë komentet e trajnerit të Real Madridit, Zinedine Zidane, për yllin parisien Kylian Mbappe, duke i bërë thirrje trajnerit francez të mos e destabilizojë 20-vjeçarin....

“Mos fol për ëndrra”, drejtuesi i PSG-së ‘shpërthen’ ndaj deklaratës së Zidane…

para 7 muajve - Standard

Paris Saint-Germain nuk i ka pritur mirë komentet e trajnerit të Real Madridit, Zinedine Zidane, për yllin parisien Kylian Mbappe, duke i bërë thirrje trajnerit francez të mos e destabilizojë 20-vjeçarin....

"Mbappe ëndërron të luaj për Realin", PSG-ja reagon ashpër ndaj deklaratës së Zidane

para 7 muajve - Albeu

Paris Saint-Germain nuk i ka pritur mirë komentet e trajnerit të Real Madridit, Zinedine Zidane , për yllin parisien Kylian Mbappe , duke i bërë thirrje trajnerit francez të mos e destabilizojë 20-vjeçarin....

PSG-ja i reagon ashpër Zidanit dhe Real Madridit për Mbappen

para 7 muajve - Gazeta Express

Paris Saint-Germain nuk i ka pritur mirë komentet e trajnerit të Real Madridit, Zinedine Zidane, për yllin parisien Kylian Mbappe, duke i bërë thirrje trajnerit francez të mos e destabilizojë 20-vjeçarin....

Reagimi i ashpër i PSG-së për Real Madridin në lidhje me Mbappen

para 7 muajve - OraInfo

PSG-ja i reagon ashpër Zidanit dhe Real Madridit për Mbappen. Paris Saint-Germain nuk i ka pritur mirë komentet e trajnerit të Real Madridit, Zinedine Zidane, për yllin parisien Kylian Mbappe, duke i bërë...

PSG-ja i reagon ashpër Zidanit dhe Real Madridit për Mbappen

para 7 muajve - Medial

Paris Saint-Germain nuk i ka pritur mirë komentet e trajnerit të Real Madridit, Zinedine Zidane, për yllin parisien Kylian Mbappe, duke i bërë thirrje trajnerit francez të mos e destabilizojë 20-vjeçarin....

Reagimi i ashpër i PSG-së për Real Madridin në lidhje me Mbappen

para 7 muajve - Shenja

PSG-ja i reagon ashpër Zidanit dhe Real Madridit për Mbappen. Paris Saint-Germain nuk i ka pritur mirë komentet e trajnerit të Real Madridit, Zinedine Zidane, për yllin parisien Kylian Mbappe, duke i bërë...

PSG-ja reagon ashpër ndaj Zidanit dhe Real Madridit për Mbappen

para 7 muajve - Lexo

Paris Saint-Germain nuk i ka pritur mirë komentet e trajnerit të Real Madridit, Zinedine Zidane, për yllin parisien Kylian Mbappe, duke i bërë thirrje trajnerit francez të mos e destabilizojë 20-vjeçarin....

PSG i dërgon mesazh Zidane: Ndaloni, mos e destabilizoni Mbappe

para 7 muajve - Arbresh

Komentet e Zinedine Zidane rreth Kylian Mbappe dhe dëshira e tij e pretenduar që një ditë të luajë për Real Madrid nuk janë mirëpritur mirë te Paris Saint-Germain. Leonardo, drejtori sportiv i PSG, u pyet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK