http://kariera.mk

Plepolli komenton gjasat e Kosovës në EURO 2020: Tash s’na mjafton loja e mirë, duam kualifikim

para 8 muajve - Gazeta Express

Trajneri Arsim Plepolli beson se Kombëtarja e Kosovës ka gjasa reale të kualifikohet në EURO 2020 – përmes Grupit A ose play-offs të Ligës së Kombeve – dhe thekson se tani Kosova ky synim më të madh sesa...

Zvicra sërish pa Shaqirin

para 8 muajve - Koha.net

Xherdan Shaqiri do t’i mungojë Përfaqësueses së Zvicrës edhe për dy ndeshjet e fundit të eliminatoreve për “Euro 2020”. Seleksionuesi i Zvicrës, Vladimir Petkoviq, të premten, ka publikuar listën e lojtarëve...

Agjenda e Kombëtares së Kosovës para dy ‘finaleve’ për “Euro 2020”

para 8 muajve - Gazeta Express

Federata e Futbollit e Kosovës ka publikuar agjendën për dy ndeshjet e muajit nëntor, që “Dardanët” do t’i zhvillojnë në udhëtim me Çekinë dhe në stadiumin “Fadil Vokrri” me Anglinë. Kombëtarja e Kosovës...

Agjenda e Kombëtares së Kosovës para dy ‘finaleve’ për “Euro 2020”

para 8 muajve - Medial

Federata e Futbollit e Kosovës ka publikuar agjendën për dy ndeshjet e muajit nëntor, që “Dardanët” do t’i zhvillojnë në udhëtim me Çekinë dhe në stadiumin “Fadil Vokrri” me Anglinë. Kombëtarja e Kosovës...

Vetëm dy shqiptarë në listën e Zvicrës për ndeshjet e nëntorit

para 8 muajve - Klan Kosova

Kombëtarja e Zvicrës ka publikuar listën e të ftuarve për dy ndeshjet e nëntorit. Gjeorgjia dhe Gjibraltari janë kundërshtarët e Zvicrës këtë muaj. Në listën e “helvetikëve” të ftuar janë vetëm dy futbollistë...

Zvicra publikon listën, ftohen vetëm dy shqiptarë

para 8 muajve - Top Channel

Zvicra ka publikuar listën me futbollistët e ftuar për ndeshjet e muajit nëntor. Ata do të përballen me Gjeorgjinë më 15 nëntor, ndërsa tri ditë më vonë do të luajnë kundër Gjibraltarit. Pjesë e futbollistëve...

Agjenda e Kombëtares së Kosovës para dy ‘finaleve’ për “Euro 2020”

para 8 muajve - Infokusi

Federata e Futbollit e Kosovës ka publikuar agjendën për dy ndeshjet e muajit nëntor, që “Dardanët” do t’i zhvillojnë në udhëtim me Çekinë dhe në stadiumin “Fadil Vokrri” me Anglinë. Kombëtarja e Kosovës...

Xhaka dhe Ajeti, të vetmit shqiptarë në listën e Zvicrës për ndeshjet e nëntorit

para 8 muajve - Gazeta Express

Trajneri i Zvicrës, Vladimir Petkovic, e ka publikuar listën e futbollistëve të zgjedhur për dy ndeshjet e radhës në kampanjën kualifikuese për Kampionatin Evropian 2020. Vetëm dy nga 23 futbollistët e...

Kosova në prag të ndeshjeve për EURO 2020

para 8 muajve - RTV 21

Shallandë  publikoi listën e futbollistëve Përzgjedhësi i përfaqësueses së Kosovës në futboll , Bernard Shallandë ka publikuar listën e futbollistëve , për dy ndeshjet e fundit eliminatore për EURO 2020...

Challandes zbulon 24 “ushtarët Dardanë” për Çekinë dhe Anglinë

para 8 muajve - Top Channel

Përzgjedhësi i përfaqësueses së Kosovës, Bernard Challandes ka publikuar këtë të premte listën e futbollistëve të cilëve u ka dërguar ftesë për dy ndeshjet e fundit kualifikuese të Euro 2020, kundër Republikës...

Bernard Challandes ka publikuar listën e lojtarëve për ndeshjet kundër Çekisë dhe Anglisë

para 8 muajve - PortaliOnline

Trajneri i Kombëtares të Kosovës, Bernard Challandes ka publikuar listën e lojtarëve për dy ndeshjet e nëntorit të vlefshme për eliminatoret në Euro 2020. Është rikthyer në ekipin përfaqësues Besar Halimi...

Xhaka dhe Ajeti, të vetmit shqiptarë në listën e Zvicrës për ndeshjet e nëntorit

para 8 muajve - GazetaBlic

Trajneri i Zvicrës, Vladimir Petkovic, e ka publikuar listën e futbollistëve të zgjedhur për dy ndeshjet e radhës në kampanjën kualifikuese për Kampionatin Evropian 2020. Vetëm dy nga 23 futbollistët e...

Xhaka dhe Ajeti, të vetmit shqiptarë në listën e Zvicrës për ndeshjet e nëntorit

para 8 muajve - Medial

Trajneri i Zvicrës, Vladimir Petkovic, e ka publikuar listën e futbollistëve të zgjedhur për dy ndeshjet e radhës në kampanjën kualifikuese për Kampionatin Evropian 2020. Vetëm dy nga 23 futbollistët e...

ZYRTARE/ Publikohet lista e lojtarëve të Gjermanisë (FOTO LAJM)

para 8 muajve - Albeu

Gjermania ka publikuar listën e lojtarë ve"> lojtarë ve për ndeshjet e nëntorit ndaj Bjellorusisë dhe Irlandës e vlefshme për eliminatoret në Euro 2020. Trajneri Joachim Low ka ftuar disa lojtarë të ri,...

Zvicra publikon listën e lojtarëve, ftohen vetëm dy shqiptarë

para 8 muajve - RTV 21

Shaqiri nuk është ftuar Zvicra ka publikuar listën me futbollistët e ftuar për dy ndeshjet e muajit nëntor. Ata do të përballen me Gjeorgjinë më 15 nëntor, ndërsa tri ditë më vonë do të luajnë kundër Gjibraltarit....

Challandes publikon listën e futbollistëve për ndeshjet e nëntorit

para 8 muajve - RTV 21

Kosova renditet e treta në grupin A Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, e ka publikuar listën e futbollistëve për dy ndeshjet e fundit në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. “Dardanët”...

Publikohet lista e lojtarëve të Kosovës për ndeshjet vendimtare për EURO 2020

para 8 muajve - Gazeta Express

Trajneri i Kombëtares të Kosovës, Bernard Challandes, e ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për dy ndeshjet e nëntorit, në kuadër të kampanjës kualifikuese për Kampionatin Evropian 2020. Ekipi kombëtar...

Publikohet lista e lojtarëve të Kosovës për ndeshjet vendimtare për EURO 2020

para 8 muajve - Gazeta Express

Trajneri i Kombëtares të Kosovës, Bernard Challandes, e ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për dy ndeshjet e nëntorit, në kuadër të kampanjës kualifikuese për Kampionatin Evropian 2020. Ekipi kombëtar...

​Challandes publikon listën e futbollistëve për ndeshjet me Çekinë dhe Anglinë

para 8 muajve - Insajderi

Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, e ka publikuar listën e futbollistëve për dy ndeshjet e fundit në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020, kundër Republikës së Çekisë, më 14 nëntor...

Kosova zbulon listën për dy sfidat vendimtare me Çekinë dhe Anglinë

para 8 muajve - Koha Jone

Trajneri i Kosovës, Bernard Challandes ka publikuar këtë të premte listën e futbollistëve të cilëve u ka dërguar ftesë për dy ndeshjet e fundit kualifikuese të “Euro 2020”, kundër Republikës së Çekisë,...

Publikohet lista e futbollistëve të Kosovës për ndeshjet me Çekinë dhe Anglinë

para 8 muajve - Anadolu Agency

Prishtinë Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, ka publikuar listën e futbollistëve për dy ndeshjet e fundit në kuadër të kualifikimeve për EURO 2020, transmeton Anadolu Agency (AA)....

Kjo është lista e Kosovës për ndeshjet kundër Çekisë dhe Anglisë

para 8 muajve - OraInfo

Lista e Kosovës për ndeshjet kundër Çekisë dhe Anglisë. Selektori i Kosovës, Bernard Challandes ka publikuar listën. Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, e ka publikuar listën e futbollistëve...

Challandes publikon listën e futbollistëve për ndeshjet me Çekinë dhe Anglinë

para 8 muajve - Klan Kosova

Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, e ka publikuar listën e futbollistëve për dy ndeshjet e fundit në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. Ndeshja kundër Çekisë do tw zhvillohet...

Publikohet lista e lojtarëve të Kosovës për ndeshjet vendimtare për EURO 2020

para 8 muajve - Medial

Trajneri i Kombëtares të Kosovës, Bernard Challandes, e ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për dy ndeshjet e nëntorit, në kuadër të kampanjës kualifikuese për Kampionatin Evropian 2020. Ekipi kombëtar...

Challandes publikon listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjet me Çekinë dhe Anglinë

para 8 muajve - Aktuale

Përzgjedhësi i Kosovës, Bernard Challandes ka bërë publike listën me lojtarët e ftuar për dy ndeshjet e muajit nëntor. Zvicerani ka ftuar për këto dy takime 24 futbollistë, ku nuk ka ndonjë risi, nga grumbullimi...

Vetëm dy shqiptarë në listën e Zvicrës për ndeshjet e nëntorit

para 8 muajve - Arbresh

Kombëtarja e Zvicrës ka publikuar listën e të ftuarve për dy ndeshjet e nëntorit. Gjeorgjia dhe Gjibraltari janë kundërshtarët e Zvicrës këtë muaj. Në listën e “helvetikëve” të ftuar janë vetëm dy futbollistë...

Vetëm dy shqiptarë në listën e Zvicrës për ndeshjet e nëntorit

para 8 muajve - Ekonomia Online

ombëtarja e Zvicrës ka publikuar listën e të ftuarve për dy ndeshjet e nëntorit. Gjeorgjia dhe Gjibraltari janë kundërshtarët e Zvicrës këtë muaj. Në listën e “helvetikëve” të ftuar janë vetëm dy futbollistë...

Publikohet lista e futbollistëve për ndeshjet me Çekinë dhe Anglinë

para 8 muajve - Koha.net

Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, e ka publikuar listën e futbollistëve për dy ndeshjet e fundit në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020, njofton Federata e Futbollit e Kosovës,...

Çeki – Kosovë, ende shumë bileta pa u shitur

para 8 muajve - Arbresh

Kosova me 14 nëntor zhvillon një ndeshje historike ku në Plzen do të ndeshet me Republikën e Çekisë në kuadër të eliminatoreve për Kampionatin Evropian 2020. Federata e Futbollit të Çekisë ka njoftuar...

Challandes zbulon 24 “ushtarët Dardanë” për Çekinë dhe Anglinë

para 8 muajve - SuperSport

Përzgjedhësi i përfaqësueses së Kosovës, Bernard Challandes ka publikuar këtë të premte listën e futbollistëve të cilëve u ka dërguar ftesë për dy ndeshjet e fundit kualifikuese të Euro 2020, kundër Republikës...

Publikohet lista e futbollistëve për ndeshjet me Çekinë dhe Anglinë

para 8 muajve - GazetaBlic

Trajneri i Kombëtares së Kosovës, BBernard Challandes sapo ka publikuar listën e futbollistëve për dy ndeshjet, Çekinë dhe Anglinë në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020, shkruan GazetaBlic. Ndeshja...

Publikohet lista e futbollistëve të Kosovës për ndeshjet kundër Çekisë dhe Anglisë

para 8 muajve - Sinjali

Bernard Challandes e ka publikuar listën e futbollistëve të Kosovës për dy ndeshjet e fundit në kuadër të kualifikimeve për “Euro 2020”, kundër Republikës së Çekisë dhe Anglisë. Ndeshja ndaj Çekisë do...

Kosova, Challandes publikon listën e futbollistëve për ndeshjet me Çekinë dhe Anglinë

para 8 muajve - Gazeta Tema

Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, ka publikuar listën e futbollistëve për dy ndeshjet e fundit në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020, kundër Republikës së Çekisë, më 14 nëntor në...

Agjenda e Kosovës dhe aktiviteteve për dy ndeshjet e nëntorit me Çekinë dhe Anglinë

para 8 muajve - Arbresh

Kosova gjatë këtij muaji do t’i zhvillojë dy ndeshjet e fundit të kualifikimeve për Euro 2020. Më 14 nëntor, Dardanët do të paraqiten në “Doosan Arena” në Plzen, ku do të përballen me rivalin e drejtpërdrejt...

Kosova publikon listën e lojtarëve për dy sfidat e nëntorit, mungojnë…

para 8 muajve - Tetova Sot

Trajneri i Kombëtares të Kosovës, Bernard Challandes ka publikuar listën e lojtarëve për dy ndeshjet e nëntorit të vlefshme për eliminatoret në Euro 2020. Është rikthyer në ekipin përfaqësues Besar Halimi...

Kosova zbulon listën për dy sfidat vendimtare me Çekinë dhe Anglinë

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Trajneri i Kosovës, Bernard Challandes ka publikuar këtë të premte listën e futbollistëve të cilëve u ka dërguar ftesë për dy ndeshjet e fundit kualifikuese të “Euro 2020”, kundër Republikës së Çekisë,...

Xhaka dhe Ajeti, të vetmit shqiptarë në listën e Zvicrës për ndeshjet e nëntorit

para 8 muajve - Gazeta Observer

Trajneri i Zvicrës, Vladimir Petkovic, e ka publikuar listën e futbollistëve të zgjedhur për dy ndeshjet e radhës në kampanjën kualifikuese për Kampionatin Evropian 2020. Vetëm dy nga 23 futbollistët e...

Challandes publikon listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjet me Çekinë dhe Anglinë

para 8 muajve - Shenja

Përzgjedhësi i Kosovës, Bernard Challandes ka bërë publike listën me lojtarët e ftuar për dy ndeshjet e muajit nëntor. Zvicerani ka ftuar për këto dy takime 24 futbollistë, ku nuk ka ndonjë risi, nga grumbullimi...

Challandes publikon listën e futbollistëve për ndeshjet me Çekinë dhe Anglinë

para 8 muajve - Infokusi

Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, e ka publikuar listën e futbollistëve për dy ndeshjet e fundit në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020, kundër Republikës së Çekisë, më 14 nëntor...

Zvicra publikon listën, ftohen vetëm dy shqiptarë

para 8 muajve - KosovaPress

Ata do të përballen me Gjeorgjinë më 15 nëntor, ndërsa tri ditë më vonë do të luajnë kundër Gjibraltarit. Pjesë e futbollistëve të ftuar nga përzgjedhësi i Zvicrës janë vetëm dy shqiptarë, Granit Xhaka...

Kjo pritet të jetë lista e lojtarëve të Kosovës për ndeshjet kundër Çekisë dhe Anglisë

para 8 muajve - Gazeta Express

Sot pritet të publikohet lista zyrtare e lojtarëve të përzgjedhur nga Kombëtarja e Kosovës për dy ndeshjet e nëntorit – kundër Çekisë dhe kundër Anglisë – në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian...

Challandesi, publikon listën e futbollistëve për ndeshjet me Çekinë dhe Anglinë

para 8 muajve - Fakti Ditor

Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, e ka publikuar listën e futbollistëve për dy ndeshjet e fundit në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020, kundër Republikës së Çekisë, më 14 nëntor...

Ndeshjet kundër Çekisë dhe Anglisë, kjo pritet të jetë lista e Kosovës

para 8 muajve - OraInfo

Sot pritet të publikohet lista zyrtare e lojtarëve të përzgjedhur nga Kombëtarja e Kosovës për dy ndeshjet e nëntorit – kundër Çekisë dhe kundër Anglisë – në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian...

Publikohet lista e lojtarëve të Kosovës për ndeshjet vendimtare për EURO 2020

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Trajneri i Kombëtares të Kosovës, Bernard Challandes, e ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për dy ndeshjet e nëntorit, në kuadër të kampanjës kualifikuese për Kampionatin Evropian 2020. Ekipi kombëtar...

Gjermania publikon listën për ndeshjet e nëntorit, Low fton disa lojtarë të ri

para 8 muajve - KosovaPress

Trajneri Joachim Low ka ftuar disa lojtarë të ri, për dy ndeshjet vendimtare, që do ta vendosin fatin e Gjermanisë për Kampionatin Europian. Ja të ftuarit ku mes tyre nuk mungojnë disa talent: Loading......

Kosova publikon listën e të përzgjedhurve, yjet “Dardanë” me sytë te kualifikimi (EMRAT)

para 8 muajve - Newsport

Kosova ka publikuar listën zyrtare të lojtarëve që do të jenë të gatshëm për teknikun Bernard Çhallandes në dy sfidat e nëntorit. “Dardanët” do të luajnë në transfertë më Çekinë në datën 14 dhe do të presin...

Kjo pritet të jetë lista e lojtarëve të Kosovës për ndeshjet kundër Çekisë dhe Anglisë

para 8 muajve - Medial

Sot pritet të publikohet lista zyrtare e lojtarëve të përzgjedhur nga Kombëtarja e Kosovës për dy ndeshjet e nëntorit – kundër Çekisë dhe kundër Anglisë – në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian...

Kjo është lista e futbollistëve të Kosovës

para 8 muajve - Albinfo

Kosova e ka publikuar sot listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjet e nëntorit, në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020, ndaj Anglisë dhe Çekisë, shkruan albinfo.ch. Ndeshjen me Çekinë do ta zhvillojë...

Challandes publikon listën e futbollistëve për ndeshjet me Çekinë dhe Anglinë

para 8 muajve - Gazeta e re

Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, e ka publikuar listën e futbollistëve për dy ndeshjet e fundit në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020, kundër Republikës së Çekisë, më 14 nëntor...

Challandes publikon listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjet me Çekinë dhe Anglinë

para 8 muajve - Ekonomia Online

Përzgjedhësi i Kosovës, Bernard Challandes ka bërë publike listën me lojtarët e ftuar për dy ndeshjet e muajit nëntor. Zvicerani ka ftuar për këto dy takime 24 futbollistë, ku nuk ka ndonjë risi, nga grumbullimi...

Zyrtare: Publikohet lista e Kosovës për ndeshjet kundër Çekisë dhe Anglisë

para 8 muajve - Periskopi

Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, e ka publikuar listën e futbollistëve për dy ndeshjet e fundit në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020, kundër Republikës së Çekisë, më 14 nëntor...

Lista e Kosovës për ndeshjet kundër Çekisë dhe Anglisë

para 8 muajve - Epoka e Re

Përzgjedhësi i Përfaqësues së Kosovës në futboll, Bernard Challandes, e ka publikuar listën e futbollistëve për dy ndeshjet e fundit në kuadër të kualifikimeve për “Euro 2020”, kundër Republikës së Çekisë,...

Publikohet lista e futbollistëve për ndeshjet me Çekinë dhe Anglinë

para 8 muajve - Gazeta Observer

Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes sapo ka publikuar listën e futbollistëve për dy ndeshjet, Çekinë dhe Anglinë në kuadër të kualifikimeve për Euro 202 0 Ndeshja me Çekinë do të zhvillohet...

Challandes publikon listën e futbollistëve për ndeshjet me Çekinë dhe Anglinë

para 8 muajve - KosovaPress

Si zakonisht futbollistët e Kombëtares do të akomodohen në hotel “Emerald”, dersa stërvitja e parë e Dardanëve zhvillohet të hënën në orën 18:00, në stadiumin “Fadil Vokrri”. Paraprakisht, të hënën, në...

Challandes, njeriu i mrekullive që po bën një popull të ëndërrojë kualifikimin historik

para 8 muajve - Ekonomia Online

Tre skuadra të Bundesligës kanë trajnerë zviceranë – Lucien Favre, Urs Fischer dhe Martin Schmidt – ndërsa Bernard Challandes aktualisht është përzgjedhës i Kosovës, një nga Kombëtaret potenciale për tu...

Kjo pritet të jetë lista e lojtarëve të Kosovës për ndeshjet kundër Çekisë dhe Anglisë

para 8 muajve - Arbresh

Sot pritet të publikohet lista zyrtare e lojtarëve të përzgjedhur nga Kombëtarja e Kosovës për dy ndeshjet e nëntorit – kundër Çekisë dhe kundër Anglisë – në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian...

Lajm katastrofal – Lëndohet ylli i Kosovës, mungon një muaj

para 8 muajve - GazetaBlic

Ndonëse trajneri Bernard Challandes e ka ftuar për dy ndeshjet e ardhshme, Herolind Shala nuk do të mund të luaj kundër Çekisë dhe Anglisë. Burime të Indeksonline, bëjnë të ditur që mesfushori kosovar...

Lajm katastrofal – Lëndohet ylli i Kosovës, mungon një muaj

para 8 muajve - Infokusi

Ndonëse trajneri Bernard Challandes e ka ftuar për dy ndeshjet e ardhshme, Herolind Shala nuk do të mund të luaj kundër Çekisë dhe Anglisë. Burime të Indeksonline, bëjnë të ditur që mesfushori kosovar...

Lëndohet Herolind Shala, humb dy ndeshjet me Kosovën

para 8 muajve - Arbresh

Herolind Shala raportohet se nuk do të jetë i gatshëm për dy ndeshjet me skuadrën kombëtare të Kosovës. Mesfushori kosovar do të humbas ndeshjet vendimtare për “Dardanët” në kuadër të kualifikimeve për...

Challandes sot e publikon listën, kjo do të jetë mungesa e madhe

para 8 muajve - Insajderi

Përzgjedhësi Bernard Challandes, sot do ta bëjë publike listën e tij me futbollistët e ftuar për ndeshjet e muajit nëntor. Këtë muaj Kombëtarja e Kosovës luan ndaj Çekisë e Anglisë, dy takime vendimtare...

Challandes, njeriu i mrekullive që po bën një popull të ëndërrojë kualifikimin historik

para 8 muajve - Tetova1

Këtë sezon, një numër i paparë i trajnerëve zviceranë janë në Bundesligën gjermane, një nga ligat më të mira të futbollit në botë. Me Lucien Favre nga Vaud, aktualisht një nga trajnerët më të kërkuar të...

Për Challandesin, Kosova tashmë ka arritur triumfin

para 8 muajve - Koha.net

Javën e ardhshme Përfaqësuesja e Kosovës në futboll do t’i zhvillojë dy ndeshjet më të rëndësishme të kualifikimeve për “Euro 2020”. Më 14 nëntor, në Plzen do të përballet me Çekinë, kurse tri ditë më...

Challandes, njeriu i mrekullive që po bën një popull të ëndërrojë kualifikimin historik

para 8 muajve - Albinfo

Tre skuadra të Bundesligës kanë trajnerë zviceranë - Lucien Favre, Urs Fischer dhe Martin Schmidt - ndërsa Bernard Challandes aktualisht është përzgjedhës i Kosovës, një nga Kombëtaret potenciale për tu...

Për Challandesin, Kosova tashmë ka arritur triumfin

para 8 muajve - Ekonomia Online

Javën e ardhshme Përfaqësuesja e Kosovës në futboll do t’i zhvillojë dy ndeshjet më të rëndësishme të kualifikimeve për “Euro 2020”. Më 14 nëntor, në Plzen do të përballet me Çekinë, kurse tri ditë më...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK