http://kariera.mk

Kombëtarja turpërohet nga Skocia, “shuplakë” në Elbasan Arena

para 7 muajve - Top Channel

As rikthimi në stol i trajnerit Armir Grima nuk ndikoi pozitivisht te kombëtarja shqiptare e femrave. Vajzat kuqezi pësuan një humbje të thellë me rezultatin 0-5 ndaj Skocisë në Elbasan Arena, e 4-ta në...

Futboll, kombëtarja e femrave “Kapitullim pa kushte” me Skocinë

para 7 muajve - Medial

Kombëtarja shqiptare e futbollit të femrave është përballur të premten ne Skocinë, në takimin e radhës në kuadër të Eliminatoreve të Evropianit 2021. Ndeshja e luajtur në Stadiumin “Elbasan Arena” dhe...

Skocia ‘luan tenis’ me Shqipërinë në ‘Elbasan Arena’

para 7 muajve - Opinion

Ekipi i Kombëtares së futbollit për femra është mposhtur sot me rezultatin e thellë 0-5 nga Skocia. Ndeshja e luajtur në stadiumin ‘Elbasan Arena’ ishte e vlefshme për kualifikueset e Euro 2021. Takimi...

Rikthimi i Grimës nuk jep efekt, vajzat kuqezi “turpërohen” nga Skocia

para 7 muajve - SuperSport

As rikthimi në stol i trajnerit Armir Grima nuk ndikoi pozitivisht te kombëtarja shqiptare e femrave. Vajzat kuqezi pësuan një humbje të thellë me rezultatin 0-5 ndaj Skocisë në Elbasan Arena, e 4-ta në...

Skocezet u japin “shuplakë” vajzave kuqezi në Elbasan

para 7 muajve - Koha Jone

Në “Elbasan Arena” u zhvillua sfida e vlefshme për kualifikueset e Europianit të femrave midis kombëtareve të Shqipërisë dhe Skocisë e mbyllur me fitoren e skocezeve me rezultatin 0-5. Kjo është sfida...

EURO 2021 Femra/ Shqipëria nuk shfaq asgjë në fushë, Skocia bën “manita” në “Elbasan Arena”

para 7 muajve - Newsport

Eleminatoret EURO 2021 (FEMRAT) Grupi E/ Shqipëri – Skoci/ 0-5 (Emslei 15′; Ros 24′ Kutberg 60′; Godfrei 64′; Murray 77′) Kombëtarja shqiptare e femrave ka humbur me goleadë, në sfidën e sotme ndaj Skocisë,...

Skocia ‘luan tenis’ me Shqipërinë në ‘Elbasan Arena’

para 7 muajve - Flaka

Ekipi i Kombëtares së futbollit për femra është mposhtur sot me rezultatin e thellë 0-5 nga Skocia. Ndeshja e luajtur në stadiumin ‘Elbasan Arena’ ishte e vlefshme për kualifikueset e Euro 2021. Takimi...

Ndodh në Elbasan Arena/ Kombëtarja e femrave humbet thellë me Skocinë

para 7 muajve - Gazeta Telegraf

As rikthimi në stol i trajnerit Armir Grima nuk ndikoi pozitivisht te Kombëtarja shqiptare e femrave. Vajzat kuqezi pësuan një humbje të thellë me rezultatin 0-5 ndaj Skocisë në “Elbasan Arena”, e 4-ta...

VIDEO/ Shqipëria nuk shfaq asgjë në fushë, Skocia bën “manita” në “Elbasan Arena”

para 7 muajve - Newsport

Eleminatoret EURO 2021 (FEMRAT) Grupi E/ Shqipëri – Skoci/ 0-5 (Emslei 15′; Ros 24′ Kutberg 60′; Godfrei 64′; Murray 77′) Kombëtarja shqiptare e femrave ka humbur me goleadë, në sfidën e sotme ndaj Skocisë,...

LIVE/ Nuk ndalet Skocia, Shqipëria pëson golin e 5 nga futbollistja e Liverpool

para 7 muajve - Newsport

Eleminatoret EURO 2021 (FEMRAT) Grupi E/ Shqipëri – Skoci/ 0-5 (Emslei 15′; Ros 24′ Kutberg 60′; Godfrei 64′; Murray 77′) Në Elbasan Arena është duke u zhvilluar sfida e vlefshme midis kombëtareve të femrave...

LIVE/ Poker golash në “Elbasan Arena”, Skocia hedh “KO” Shqipërinë

para 7 muajve - Newsport

Eleminatoret EURO 2021 (FEMRAT) Grupi E/ Shqipëri – Skoci/ 0-4 (Emslei 15′; Ros 24′ Kutberg 60′; Godfrei 64′) Në Elbasan Arena është duke u zhvilluar sfida e vlefshme midis kombëtareve të femrave të Shqipërisë...

LIVE/ Vjen i treti në “Elbasan Arena”, Shqipëria e pafuqishme ndaj Skocisë

para 7 muajve - Newsport

Eleminatoret EURO 2021 (FEMRAT) Grupi E/ Shqipëri – Skoci/ 0-3 (Emslei 15′; Ros 24′ Kutberg 60′) Në Elbasan Arena është duke u zhvilluar sfida e vlefshme midis kombëtareve të femrave të Shqipërisë dhe...

VIDEO/ 2 gola në 45 minutat e para, Skocia dominon totalisht Shqipërinë

para 7 muajve - Newsport

Eleminatoret EURO 2021 (FEMRAT) Grupi E/ Shqipëri – Skoci/ 0-2 (Emslei 15′; Ros 24′) Në Elbasan Arena është duke u zhvilluar sfida e vlefshme midis kombëtareve të femrave të Shqipërisë dhe Skocisë. Kjo...

LIVE/ Shqipëria në “tapet”, Skocia dyfishon rezultatin në “Elbasan Arena”

para 7 muajve - Newsport

Eleminatoret EURO 2021 (FEMRAT) / Grupi E/ Shqipëri – Skoci/ 0-2 (Emslei 15′; Ros 24′) Në Elbasan Arena është duke u zhvilluar sfida e vlefshme midis kombëtareve të femrave të Shqipërisë dhe Skocisë. Kjo...

LIVE/ Zhbllokohet sfida në “Elbasan Arena”, Shqipëria reziston vetëm 15 minuta

para 7 muajve - Newsport

Eleminatoret EURO 2021 (FEMRAT) Shqipëri – Skoci/ 0-1 Në Elbasan Arena është duke u zhvilluar sfida e vlefshme midis kombëtareve të femrave të Shqipërisë dhe Skocisë. Formacionet e ndeshjes: Shqipëria:...

RTSH-ja surprizon sërish tifozët, tjetër ndeshje e Kombëtares pa pagesë

para 7 muajve - Newsport

Kombëtarja e femrave do të luajë ditën e sotme kulifikuese ndaj Skocisë. Skuadra e drejtuar nga Armir Grima në takimet e para nuk ka ende asnjë pikë dhe sot kërkon fitoren dhe pikët e para në “Elbasan...

VIDEO/ Presidenti s’i ndahet ekipit të zemrës, Ilir META feston nga Roma golin e “çmendur” skocez

para 7 muajve - Newsport

Ilir Meta e ka shprehur hapur dashurinë për skuadrën e zemrës, Celtic. Presidenti i Republikës së Shqipërisë ka qenë mbrëmë i pranishëm në Romë për të ndjekur nga afër takimin mes Lazios dhe ekipit skocez....

Krasniqi dhe Bajramaj: Luajmë për fitore ndaj Skocisë

para 7 muajve - Epoka e Re

Kombëtarja e Shqipërisë për femra, e drejtuar nga trajneri Armir Grima, është duke u stërvitur në qytetin e Elbasanit, në prag të ndeshjes kualifikuese kundër Skocisë e cila do të zhvillohet më datë 8...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK