http://kariera.mk

E bujshme/ Gianni de Biasi pranë stolit të Napolit

para 8 muajve - Koha Jone

Napoli nuk po kalon një moment të mirë. Kaosi që ka përfshirë nënkampionët e Seria A mund të sjellë pasoja të mëdha, ku tifozë të shumtë kërkojnë largimin e Carlo Ancelottit. Rezultatet nuk kanë qënë ato...

Pranë stolit te Napoli, Gianni de Biasi sërish në Serie A!

para 8 muajve - GazetaBlic

Në kulmin e kaosit që po mbretëron prej ditësh te skuadra e Napolit, mund të mbijë një trajner italo-shqiptar si njeriu që mund të shpëtojë sezonin. Xhani De Biazi po përflitet nga mediat e Apenineve si...

Kaos te Napoli, De Laurentiis mendon spastrimin në janar

para 8 muajve - SuperSport

Napoli po kalon një moment vërtetë të vështirë, pasi përveç mungesës së rezultateve në fushë, klima u tensionua mbrëmjen e të martës, kur lojtarët vendosën të thyejnë urdhrin e klubit dhe të mos shkojnë...

Gianni de Biasi pranë stolit të Napolit

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Napoli nuk po kalon një moment të mirë. Kaosi që ka përfshirë nënkampionët e Seria A mund të sjellë pasoja të mëdha, ku tifozë të shumtë kërkojnë largimin e Carlo Ancelottit. Rezultatet nuk kanë qënë ato...

Gati largimet nga Napoli, lista e të padëshiruarve

para 8 muajve - Lexo

Napoli po kalon një moment vërtetë të vështirë, pasi përveç mungesës së rezultateve në fushë, klima u tensionua mbrëmjen e të martës, kur lojtarët vendosën të thyejnë urdhrin e klubit dhe të mos shkojnë...

E BUJSHME/ De Biasi te Napoli?

para 8 muajve - Albeu

Napoli po kalon një moment të vështirë këtë sezon, duke u mundur në kampionat nga Roma dhe më pas duke barazuar me rezultatin 1-1 kundër Salcburgut në Europa League. Lojtarët janë kundër klubit, klubi...

E bujshme nga Italia/ De Biasi pranë stolit të gjigantit në Serie A

para 8 muajve - Lexo

Napoli po kalon një moment të vështirë këtë sezon, duke u mundur në kampionat nga Roma dhe më pas duke barazuar me rezultatin 1-1 kundër Salcburgut në Europa League. Lojtarët janë kundër klubit, klubi...

Ç’po ndodh te te Napoli? De Laurentiis mendon spastrimin në janar

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Skuadra e Napolit po kalon një moment vërtetë të vështirë, pasi përveç mungesës së rezultateve në fushë, klima u tensionua mbrëmjen e të martës, kur lojtarët vendosën të thyejnë urdhrin e klubit dhe të...

E bujshme, De Biasi mund ta marrë drejtimin e gjigantit italian

para 8 muajve - Sinjali

Situata që po kalon Napoli është sa e paprecedentë dhe e rëndë. Lojtarët janë kundër klubit, klubi është kthyer kundër trajnerit Carlo Ancelotti, e tifozët kundër lojtarëve. E gjithë kjo rrëmuje e madhe...

Ofenduan djalin e presidentit, NAPOLI fillon dënimet ndaj “kryengritësve”

para 8 muajve - Newsport

Në pritje të sfidës në fundjavë midis Napolit dhe Genoa, trajneri Ançeloti ka bërë të ditur pasditen e sotme, listën me lojtarët e thirrur. Nisur nga polemikat dhe furtuna që plasi në kampin e të kaltërve,...

E bujshme/ Ndoshta ky është shansi i artë, De Biazi është favorit për të marrë Napolin

para 8 muajve - Shprehja

Napoli është në një krizë totale në klub, ndërsa po mungojnë jo vetëm rezultatet, por edhe atmosfera në grup. Për ta nisur që nga ajo ndeshje kundër Atalantës ku VAR-i u kthye si protagonist kundër ekipit...

E BUJSHME/ De Biasi te Napoli?

para 8 muajve - Tetova1

E BUJSHME/ De Biasi te Napoli?Napoli po kalon një moment të vështirë këtë sezon, duke u mundur në kampionat nga Roma dhe më pas duke barazuar me rezultatin 1-1 kundër Salcburgut në Europa League. Lojtarët...

FOTO/ Skenar i bujshëm nga Italia, De Biasi pranë gjigandit të Serie A!

para 8 muajve - BalkanWeb

Situata që po kalon Napoli është sa e paprecedentë aq dhe e rëndë. Lojtarët janë kundër klubit, klubi është kundër Ancelottit, tifozët kundër lojtarëve, e gjithë kjo rrëmuje e madhe po shkatërron një sezon...

De Biasi pranë gjigandit të Serie A

para 8 muajve - Ina

Situata që po kalon Napoli është sa e paprecedentë aq dhe e rëndë. Lojtarët janë kundër klubit, klubi është kundër Ancelottit, tifozët kundër lojtarëve, e gjithë kjo rrëmuje e madhe po shkatërron një sezon...

FOTO/ Skenar i bujshëm nga Italia, De Biasi pranë gjigandit të Serie A!

para 8 muajve - Medial

Situata që po kalon Napoli është sa e paprecedentë aq dhe e rëndë. Lojtarët janë kundër klubit, klubi është kundër Ancelottit, tifozët kundër lojtarëve, e gjithë kjo rrëmuje e madhe po shkatërron një sezon...

Rikthehet De Biasi, bëhet trajner i gjigantit nga Serie A

para 8 muajve - Albasport

Është ‘Tuttosport’ që raporton se koha e Ancelottit te Napoli po shkon drejt fundit, dhe përfundimi i sezonit mund të çojë në ndërprerjen e bashkëpunimit. Arsyet janë të shumta, por gjithçka është bërë...

Prapaskena: “Jeni hale”, Allan goditi me shuplakë djalin e presidentit të Napolit!

para 8 muajve - Gazeta Tema

Revolta e Napolit duket se ka nisur nga përplasje e fortë mes brazilianit Allan dhe Edo De Laurentiis, djali i presidentit Aurelio dhe zëvendës president i klubit. Një audio-mesazh “whatsapp” i shpërndarë...

Napoli në “luftë” me trajnerin dhe tifozët, Gianni DE BIASSI gati për stolin e ekipit

para 8 muajve - Newsport

Napoli është duke kaluar një situatë të vështirë. Trajneri Ançeloti dhe lojtarët kanë dalë kundër vendimit të De Laurentis që kërkoi grumbullim të ekipit pas paraqitjeve të dobëta. Një situatë e vështirë...

Zbulohen kandidatët kryesorë për pasuesin e Ancelottit te Napoli!

para 8 muajve - Albasport

Tre trajnerë janë në listën e Napolit, në rast se Carlo Ancelotti shkarkohet nga stoli. Ancelotti nuk po kalon momente të mira te Napoli dhe De Laurentiis ka filluar të mendojë për shkarkimin e tij dhe...

Shkarkimi i Ancelotit dhe gjoba ndaj lojtarëve, çfarë po ndodh te Napoli

para 8 muajve - Aktuale

Klubi i Napolit po përballet me një situatë të pazakontë të brendshme që mund të cojë deri në shkarkimin e teknikut Anceloti dhe vendosjen e gjobave ndaj lojtarëve. Situata u acarua kur presidenti i klubit,...

Zbulohet shifra, ja sa pritet të gjobiten lojtarët e Napolit

para 8 muajve - Koha Jone

Në shtëpinë e Napolit situata pas barazimit ndaj Salzburgut në Champions League nuk është aspak e mirë. Drejtuesit e klubit dhe në veçanti janë duke menduar për një gjobë të mirë për futbollistët që dolën...

Reja: Edhe unë jam përplasur me De Laurentiis, por kemi raporte të shkëlqyera

para 8 muajve - Koha Jone

Trajneri i kombëtares sonë, Edy Reja ka kaluar 4 sezone te skuadra e Napolit, të cilat i kanë mbetur në zemër. Strategu italian ka qenë pjesë e ciklit të parë të De Laurentiis. Reja, si mund të dalë Napoli...

Situata kaotike te Napoli, e pëson dhe trajneri Ancelotti

para 8 muajve - Newsport

Carlo Ancelotti do të largohet në fund të sezonit nga Napoli. Sipas asaj që raporton “Gazzetta dello Sport”, aventura e teknikut 60-vjeçar me napoletanët po shkon drejt fundit. Rezultatet e ndeshjve të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK