http://kariera.mk

Levante pa portier, për arsye të çuditshme

para 7 muajve - Insajderi

Levante konsiderohet si një ndër klubet më në formë të kampionatit spanjoll, pasi ekipi valencian ka mundur në dy ndeshjet e fundit pikërisht 2 nga 3 skuadrat kryesuese në Primera Division si Barcelona...

Levante pa portier ndaj Bilbaos, për një arsye të çuditshme

para 7 muajve - Top Channel

Levante konsiderohet si një ndër klubet më në formë të kampionatit spanjoll, pasi ekipi valencian ka mundur në dy ndeshjet e fundit pikërisht 2 nga 3 skuadrat kryesuese në Primera Division si Barcelona...

Levante pa portier ndaj Bilbaos, arsyeja e çuditshme

para 7 muajve - GazetaBlic

Levante konsiderohet si një ndër klubet më në formë të kampionatit spanjoll, pasi ekipi valencian ka mundur në dy ndeshjet e fundit pikërisht 2 nga 3 skuadrat kryesuese në Primera Division si Barcelona...

Levante pa portier ndaj Bilbaos, për një arsye të çuditshme!

para 7 muajve - SuperSport

Levante konsiderohet si një ndër klubet më në formë të kampionatit spanjoll, pasi ekipi valencian ka mundur në dy ndeshjet e fundit pikërisht 2 nga 3 skuadrat kryesuese në Primera Division si Barcelona...

Levante pa portier ndaj Bilbaos, për një arsye të çuditshme!

para 7 muajve - Shenja

Levante konsiderohet si një ndër klubet më në formë të kampionatit spanjoll, pasi ekipi valencian ka mundur në dy ndeshjet e fundit pikërisht 2 nga 3 skuadrat kryesuese në Primera Division si Barcelona...

Futbollisti i njohur "braktis" skuadrën për zgjedhjet parlamentare

para 7 muajve - Albeu

Zgjedhjet parlamentare në Spanjë pritet të sjellin kaos në futbollin iberik. Shkak është bërë ligji spanjoll, me regjistrin zgjedhor që ka mundësi për të punësuar çdo banor spanjoll në një qendër votimi....

E rrallë/ Levante me “dhimbje koke”, votimet në Spanjë e lënë pa portier në La Liga

para 7 muajve - Shprehja

Një lajm i pazakontë vjen nga Spanja, ku ekipi i Levantes duhet të përballet me një situatë të vështirë që mund t’i kushtojë ndeshjen e radhës kundër Bilbaos. Trajneri i klubit spanjoll do të ketë nën...

Ndodh në La Liga, portieri do të mungojë për shkak të zgjedhjeve politike

para 7 muajve - Koha Jone

Futbollistët në La Liga janë kritikuar shpesh herë për deklaratat politike që kanë dhënë apo edhe lidhjet që kanë. Së fundmi, tifozët e Levantes janë irrituar së tepërmi, pasi portieri i Levantes është...

Do të mungojë se është komisioner në zgjedhjet e të dielës, Fernandez lë Levanten pa portier

para 7 muajve - Lexo

Aitor Fernandez, portieri i Levantes, do të detyrohet që në ndeshjen e kampionatit ndaj Athletic Bilbao të mungojë sepse do të jetë i impenjuar në një qendër votimi për zgjedhjet e ditës së dielë në qytetin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK