http://kariera.mk

PSG pa Mbappe kundër Brest

para 8 muajve - RTV 21

PSG luan kundër Brest Kylian Mbappe nuk do të jetë pjesë e skuadrës së Paris Saint-Germain, për ndeshjen e së shtunës kundër Brest. Trajneri i PSG, Tuchel ka vendosur ta pushoj francezin pasi ai mund të...

Leonardo dhe Zidane përplasen për Mbappe

para 8 muajve - Top Channel

Drejtuesi i Paris Saint Germain Leonardo dhe trajneri i Realit të Madridit, Zinedine Zidane kanë replikuar në distancë me njëri-tjetrin, në lidhje me sulmuesin francez Kylian Mbappe, që kërkohet me ngulm...

Zidane i përgjigjet PSG-së në mënyrën e tij për Mbappen

para 8 muajve - Gazeta Express

Kanë nisur tashmë shtyrjet mes PSG-së dhe Real Madridit për Mbappen Ditë më parë, në konferencë për media, Zinedine Zidane u pyet për të ardhmen e sulmuesit të Paris Saint Germain, Kylian Mbappe dhe tha:...

Zidane: Mbappe e ka ëndërr që të luajë për Realin

para 8 muajve - Koha Jone

“Po ju them atë që ka thënë vetëm futbollisti: Mbappe e ka ëndërr që të luaj këtu”. Kjo është fraza që ka përdorur Zinedine Zidane kur është pyetur për të ardhmen e super talentit të PSG-së. “Për pjesën...

Zidane i përgjigjet PSG-së në mënyrën e tij për Mbappen

para 8 muajve - Medial

Kanë nisur tashmë shtyrjet mes PSG-së dhe Real Madridit për Mbappen Ditë më parë, në konferencë për media, Zinedine Zidane u pyet për të ardhmen e sulmuesit të Paris Saint Germain, Kylian Mbappe dhe tha:...

Leonardo dhe Zidane “grinden” për Mbappe

para 8 muajve - RTV 21

“Sinqerisht, është pak irrituese” Drejtuesi i Paris Saint Germain, Leonardo Araujo e ka kritikuar Zinedine Zidane, sepse ky i fundit ka folur për lojtarin e PSG-s, Kylian Mbappe. Trajneri i Real Madridit...

PSG-ja lë jashtë skuadre Mbappen, në rrezik prezenca e tij në “Arenën Kombëtare”

para 8 muajve - Newsport

Kilian Mbappe rrezikon të grumbullohet me Kombëtaren franceze për dy ndeshjet e këtij muaj ndaj Moldavisë dhe Shqipërisë. Sulmuesi është lënë jashtë skuadrës së PSG-së për ndeshjen e nesërme ndaj Brest....

PSG-ja shqetësohet nga ëndrra e Mbappes për të luajtur për Real Madridin

para 8 muajve - Gazeta Express

Revista prestigjioze franceze L’Equipe raporton se Paris Saint-Germaini dëshiron t’ia rinovojë patjetër kontratën Kylian Mbappes, për shkak të shqetësimit se francezi dëshiron të luajë për Real Madridin...

Leonardo dhe Zidane, replikë në distancë për të ardhmen e Mbappe

para 8 muajve - SuperSport

Drejtuesi i Paris Saint Germain Leonardo dhe trajneri i Realit të Madridit, Zinedine Zidane kanë replikuar në distancë me njëri-tjetrin, në lidhje me sulmuesin francez Kylian Mbappe, që kërkohet me ngulm...

Zidane: Mbappe dëshiron të luajë për Real Madridin

para 8 muajve - Arbresh

Drejtuesi i Paris Saint Germain, Leonardo dhe trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane kanë replikuar në distancë me njëri-tjetrin, në lidhje me sulmuesin francez Kylian Mbappe. Lojtari tash e një kohë...

Leonardo dhe Zidane, replikë në distancë për të ardhmen e Mbappe

para 8 muajve - Shenja

Drejtuesi i Paris Saint Germain Leonardo dhe trajneri i Realit të Madridit, Zinedine Zidane kanë replikuar në distancë me njëri-tjetrin, në lidhje me sulmuesin francez Kylian Mbappe, që kërkohet me ngulm...

PSG-ja e shqetësuar për Mbappen: Ai mund të luaj për Real Madridin

para 8 muajve - OraInfo

PSG-ja shqetësohet nga ëndrra e Mbappes për të luajtur për Real Madridin. Revista prestigjioze franceze L’Equipe raporton se Paris Saint-Germaini dëshiron t’ia rinovojë patjetër kontratën Kylian Mbappes,...

Zidane tregon se cila është ëndrra e Mbappen

para 8 muajve - KosovaPress

Ditë më parë, në konferencë për media, Zinedine Zidane u pyet për të ardhmen e sulmuesit të Paris Saint Germain, Kylian Mbappe dhe tha “Lojtari do të vendosë se çfarë do të bëjë. Për momentin është lojtar...

Flet Zinedine Zidane: Mbappe e ka ëndërr që të luajë për Realin

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

“Po ju them atë që ka thënë vetëm futbollisti: Mbappe e ka ëndërr që të luaj këtu”. Kjo është fraza që ka përdorur Zinedine Zidane kur është pyetur për të ardhmen e super talentit të PSG-së. “Për pjesën...

Çështja Mbappe: Zidane i përgjigjet PSG-së

para 8 muajve - GazetaBlic

Zinedine Zidane është shfaqur në dhomat e shtypit para ndeshjes së Real Madridit kundër Eibar. Kjo konferencë, më shumë është përqëndruar në ‘konfliktin’ e hapur me PSG-në për çështjen Kylian Mbappe sesa...

Çështja Mbappe: Zidane i përgjigjet PSG-së

para 8 muajve - Albasport

Kjo konferencë, më shumë është përqëndruar në ‘konfliktin’ e hapur me PSG-në për çështjen Kylian Mbappe sesa për ndeshjen e radhës në La Liga. Trajneri francez është pyetur për deklaratën e Leonardos,...

PSG-ja shqetësohet nga ëndrra e Mbappes për të luajtur për Real Madridin

para 8 muajve - Lexo

Revista prestigjioze franceze L’Equipe raporton se Paris Saint-Germaini dëshiron t’ia rinovojë patjetër kontratën Kylian Mbappes, për shkak të shqetësimit se francezi dëshiron të luajë për Real Madridin...

Vazhdojnë telashet për Zidane: Bale dhe James nuk janë të gatshëm

para 8 muajve - Gazeta Observer

Dyshja e Real Madrid, James Rodriguez dhe Gareth Bale, nuk do të jenë të gatshëm për ndeshjen e vikendit. Trajneri i Real Madrid, Zinedine Zidane, shpreson se Bale dhe Rodriguez të jenë të gatshëm për...

Vazhdojnë telashet për Zidane: Bale dhe James nuk janë të gatshëm

para 8 muajve - Zyrtare

Trajneri i Real Madrid, Zinedine Zidane, shpreson se Bale dhe Rodriguez të jenë të gatshëm për skuadrën, pas pauzës së kombëtareve, pasi dyshja nuk janë në gjendjen më të mirë fizike. Problemet muskulore...

Leonardo dhe Zidane përplasen për Mbappe

para 8 muajve - KosovaPress

“Lëreni të qetë Mbappe”, pati thënë Leonardo pas ndeshjes së PSG-së me Club Brugge, ku francezët siguruan edhe kalimin në turin tjetër, ndërsa referenca ishte e qartë ndaj klubit madrilen. Megjithatë Zidane...

Bale është i papërmirësueshëm, ‘sulmohet’ nga tifozët!

para 8 muajve - Tetova Sot

Bale vazhdon të jetë i njëjti person dhe nuk do t’ia di për kritikat. Uellsiani ka irrituar sërish tifozët dhe të gjithë në Madrid. Në ndeshjen me Galatasaray në “Santiago Bernabeu” në Champions League,...

Bale është i papërmirësueshëm, ‘sulmohet’ nga tifozët!

para 8 muajve - Gazeta Express

Bale vazhdon të jetë i njëjti person dhe nuk do t’ia di për kritikat. Uellsiani ka irrituar sërish tifozët dhe të gjithë në Madrid. Në ndeshjen me Galatasaray në “Santiago Bernabeu” në Champions League,...

Shuhen shpresat e Real Madridit për të transferuar yllin e PSG-s

para 8 muajve - OraInfo

PSG ia shuan shpresat Real Madridit. Kylian Mbappe vazhdon të mbetet në mesin e emrave më të përfolur në tregun e transferimeve. Lojtari ka kontratë me PSG-në deri në vitin 2022, por jo nuk i ka paraqitur...

Bale është i papërmirësueshëm, ‘sulmohet’ nga tifozët!

para 8 muajve - Gazeta Express

Bale vazhdon të jetë i njëjti person dhe nuk do t’ia di për kritikat. Uellsiani ka irrituar sërish tifozët dhe të gjithë në Madrid. Në ndeshjen me Galatasaray në “Santiago Bernabeu” në Champions League,...

Bale nuk ndryshon sjelljen, tifozët e sulmojnë

para 8 muajve - Albeu

Bale nuk ndryshon edhe pse kritikat ndaj tij kanë qenë të shumta. 30 vjeçari ka irrituar sërish tifozët dhe të gjithë në Madrid me gjestin e bërë sëfundmi. Në ndeshjen me Galatasaray në “Santiago Bernabeu...

Bale është i papërmirësueshëm, ‘sulmohet’ nga tifozët!

para 8 muajve - Medial

Bale vazhdon të jetë i njëjti person dhe nuk do t’ia di për kritikat. Uellsiani ka irrituar sërish tifozët dhe të gjithë në Madrid. Në ndeshjen me Galatasaray në “Santiago Bernabeu” në Champions League,...

Bale është i papërmirësueshëm, ‘sulmohet’ nga tifozët!

para 8 muajve - Lexo

Bale vazhdon të jetë i njëjti person dhe nuk do t’ia di për kritikat. Uellsiani ka irrituar sërish tifozët dhe të gjithë në Madrid. Në ndeshjen me Galatasaray në “Santiago Bernabeu” në Champions League,...

PSG-ja i reagon ashpër Zidanit dhe Real Madridit për Mbappen

para 8 muajve - Indeks.mk

Paris Saint-Germain nuk i ka pritur mirë komentet e trajnerit të Real Madridit, Zinedine Zidane, për yllin parisien Kylian Mbappe, duke i bërë thirrje trajnerit francez të mos e destabilizojë 20-vjeçarin....

PSG-ja i reagon ashpër Zidanit dhe Real Madridit për Mbappen

para 8 muajve - Zhurnal

Paris Saint-Germain nuk i ka pritur mirë komentet e trajnerit të Real Madridit, Zinedine Zidane, për yllin parisien Kylian Mbappe, duke i bërë thirrje trajnerit francez të mos e destabilizojë 20-vjeçarin....

PSG-ja i reagon ashpër Zidanit dhe Real Madridit për Mbappen

para 8 muajve - Gazeta Express

Paris Saint-Germain nuk i ka pritur mirë komentet e trajnerit të Real Madridit, Zinedine Zidane, për yllin parisien Kylian Mbappe, duke i bërë thirrje trajnerit francez të mos e destabilizojë 20-vjeçarin....

“Mos fol për ëndrra”, drejtuesi i PSG-së ‘shpërthen’ ndaj deklaratës së Zidane…

para 8 muajve - Standard

Paris Saint-Germain nuk i ka pritur mirë komentet e trajnerit të Real Madridit, Zinedine Zidane, për yllin parisien Kylian Mbappe, duke i bërë thirrje trajnerit francez të mos e destabilizojë 20-vjeçarin....

"Mbappe ëndërron të luaj për Realin", PSG-ja reagon ashpër ndaj deklaratës së Zidane

para 8 muajve - Albeu

Paris Saint-Germain nuk i ka pritur mirë komentet e trajnerit të Real Madridit, Zinedine Zidane , për yllin parisien Kylian Mbappe , duke i bërë thirrje trajnerit francez të mos e destabilizojë 20-vjeçarin....

Reagimi i ashpër i PSG-së për Real Madridin në lidhje me Mbappen

para 8 muajve - OraInfo

PSG-ja i reagon ashpër Zidanit dhe Real Madridit për Mbappen. Paris Saint-Germain nuk i ka pritur mirë komentet e trajnerit të Real Madridit, Zinedine Zidane, për yllin parisien Kylian Mbappe, duke i bërë...

PSG-ja i reagon ashpër Zidanit dhe Real Madridit për Mbappen

para 8 muajve - Medial

Paris Saint-Germain nuk i ka pritur mirë komentet e trajnerit të Real Madridit, Zinedine Zidane, për yllin parisien Kylian Mbappe, duke i bërë thirrje trajnerit francez të mos e destabilizojë 20-vjeçarin....

Reagimi i ashpër i PSG-së për Real Madridin në lidhje me Mbappen

para 8 muajve - Shenja

PSG-ja i reagon ashpër Zidanit dhe Real Madridit për Mbappen. Paris Saint-Germain nuk i ka pritur mirë komentet e trajnerit të Real Madridit, Zinedine Zidane, për yllin parisien Kylian Mbappe, duke i bërë...

PSG-ja reagon ashpër ndaj Zidanit dhe Real Madridit për Mbappen

para 8 muajve - Lexo

Paris Saint-Germain nuk i ka pritur mirë komentet e trajnerit të Real Madridit, Zinedine Zidane, për yllin parisien Kylian Mbappe, duke i bërë thirrje trajnerit francez të mos e destabilizojë 20-vjeçarin....

PSG i dërgon mesazh Zidane: Ndaloni, mos e destabilizoni Mbappe

para 8 muajve - Arbresh

Komentet e Zinedine Zidane rreth Kylian Mbappe dhe dëshira e tij e pretenduar që një ditë të luajë për Real Madrid nuk janë mirëpritur mirë te Paris Saint-Germain. Leonardo, drejtori sportiv i PSG, u pyet...

Bale është ftuar nga Uellsi, por për Realin nuk është i gatshëm

para 8 muajve - Koha.net

Gareth Bale nuk është në dispozicion për të luajtur për Real Madridin në ndeshjen e së mërkurës mbrëma në Ligën e Kampionëve kundër Galatasarayt për shkak të lëndimit, ndonëse ai është ftuar në përfaqësuese...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK