http://kariera.mk

Klopp konfirmon praninë e Van Dijk dhe Henderson ndaj Cityt, mungojnë 3 lojtarë

para 7 muajve - Gazeta Express

Të dielën pasdite në orën 17:30 në Anfield do të luhet akti i parë i duelit Liverpool-Manchester City, një takim tepër i rëndësishëm që natyrisht pritet të influencojë ndjeshëm edhe në ecurinë e mëtejshme...

Lajm “bombë”, Guardiola trajner në Seria A!

para 7 muajve - OraInfo

Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola po debaton se ku të punojë tjetër pasi skadon kontrata e tij me kampionët e Premier League, me një ide tashmë në mendje. Raporti detajon se si Guardiola, kontrata...

Klopp konfirmon praninë e Van Dijk dhe Henderson ndaj Cityt, mungojnë 3 lojtarë

para 7 muajve - Medial

Të dielën pasdite në orën 17:30 në Anfield do të luhet akti i parë i duelit Liverpool-Manchester City, një takim tepër i rëndësishëm që natyrisht pritet të influencojë ndjeshëm edhe në ecurinë e mëtejshme...

Klopp konfirmon praninë e Van Dijk dhe Henderson ndaj City-t, mungojnë 3 lojtarë

para 7 muajve - SuperSport

Të dielën pasdite në orën 17:30 në Anfield do të luhet akti i parë i duelit Liverpool-Manchester City, një takim tepër i rëndësishëm që natyrisht pritet të influencojë ndjeshëm edhe në ecurinë e mëtejshme...

Klopp jep lajmin e mirë për tifozët e Liverpool

para 7 muajve - OraInfo

Dy yjet e Liverpool do të jenë të gatshëm të luajnë në ndeshjen kundër Manchester City. Klubi do të ketë një nga sfidat më të rëndësishme të sezonit këtë fundjavë, kundër Manchester City. Para kësaj ndeshje...

Guardiola ‘ngre në piedestal’ Liverpool: Është skuadra më e mirë me të cilën jam përballur ndonjëherë!

para 7 muajve - Standard

Pep Guardiola e vlerëson në maksimum Liverpulin, rivalin e madh të viteve të fundit në Premier Ligë, me të cilin do të përballet këtë të diel me synimin për të ngushtuar diferencën prej gjashtë pikësh...

Guardiola i thur elozhe Liverpulit: është rivali më i mirë me të cilin jam përballur ndonjëherë!

para 7 muajve - BalkanWeb

Pep Guardiola e vlerëson në maksimum Liverpulin, rivalin e madh të viteve të fundit në Premier Ligë, me të cilin do të përballet këtë të diel me synimin për të ngushtuar diferencën prej gjashtë pikësh...

Mediat britanike: Guardiola drejt Serisë A

para 7 muajve - Albeu

Barazimi 1-1 ndaj Manchester City i dha pikën e parë Atalantës në grupeve të UEFA Champions League për sezonin 2019-2020. Por, pika e Bergamaskëve, ku aktivizohet edhe lojtari i kombëtares shqiptare, Berat...

Guardiola i thur elozhe Liverpulit: është rivali më i mirë me të cilin jam përballur ndonjëherë!

para 7 muajve - Medial

Pep Guardiola e vlerëson në maksimum Liverpulin, rivalin e madh të viteve të fundit në Premier Ligë, me të cilin do të përballet këtë të diel me synimin për të ngushtuar diferencën prej gjashtë pikësh...

Guardiola: Liverpool është ekipi më i mirë në botë

para 7 muajve - RTV 21

Të dielën City luan kundër Liverpool Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola ka thënë se Liverpool është ekipi më i mirë në botë. Ekipi i Jurgen Klopp kryeson tabelën e Premier Ligës, me gjashtë pikë...

Guardiola: Nuk e di se sa do të mungojë Ederson

para 7 muajve - Flaka

Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, ka reaguar pas lëndimit të portierit brazilian. “Ai nuk është në gjendje të luajë. Unë nuk e di se për sa kohë do të jetë jashtë fushave”, ka thënë tekniku spanjoll.

Klopp insiston se nuk ka asnjë problem me Guardiolan

para 7 muajve - Telegrafi

Guardiola dhe Klopp (Foto: Getty Images/Guliver)

Edersoni do të mungojë kundër Liverpoolit, e konfirmon Guardiola

para 7 muajve - Gazeta Express

Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, e ka konfirmuar se Edersoni do të mungojë për përballjen e madhe të Premierligës kundër Liverpoolit në Anfield, të shtunën, shkaku i një lëndimi. Top dy klubet...

Guardiola i frikësohet ‘Anfield’: Është terreni më i vështirë në Evropë

para 7 muajve - GazetaBlic

Pep Guardiola e di se do të ketë një test tejet të vështirë në fundjavë, në udhëtimin tek Liverpool. Manchester City udhëton drejt ‘Anfield’, me synimin tek tri pikët, për të ngushtuar diferencën me ‘Reds’...

Edersoni do të mungojë kundër Liverpoolit, e konfirmon Guardiola

para 7 muajve - Zhurnal

Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, e ka konfirmuar se Edersoni do të mungojë për përballjen e madhe të Premierligës kundër Liverpoolit në Anfield, të shtunën, shkaku i një lëndimi. Top dy klubet...

Guardiola zbulon se cili mund të jetë destinacioni i tij i radhës

para 7 muajve - Albasport

Pep Guardiola ka lënë të kuptohet se mund të rikthehet në Itali, kur të vendos të largohet nga Anglia. Guardiola ka pasur një periudhë të sukseshme në Serie A si lojtar, pas largimit nga Barcelona. Në...

ZYRTARE: City humb një yll të madh për derbin kundër Liverpoolit

para 7 muajve - Albasport

Kampionët e Premierligës të dielën zhvillojnë derbin kundër liderëve, skuadrës së Liverpool në ‘Anfield Road’. Pep Guardiola në konferencë për shtyp ka konfirmuar se portieri i parë, Ederson, do të mungojë...

Edersoni do të mungojë kundër Liverpoolit, e konfirmon Guardiola

para 7 muajve - Medial

Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, e ka konfirmuar se Edersoni do të mungojë për përballjen e madhe të Premierligës kundër Liverpoolit në Anfield, të shtunën, shkaku i një lëndimi. Top dy klubet...

Pep Guardiola konfirmon mungesën e madhe për derbin ndaj Liverpool

para 7 muajve - GazetaBlic

Manchester City do të jetë pa portierin e tyre, Ederson në derbin ndaj Liverpoolit. Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola ka konfirmuar se portieri Ederson do të humbë derbin e Premier League kundër...

Guardiola e pranon: Liverpooli është skuadra më e mirë në botë!

para 7 muajve - Koha Jone

Premier League këtë fundjavë rezervon duelin më të bukur të sezonit mes Manchester City-it dhe Liverpoolit. Trajneri i “qytetarëve”, Pep Guardiola në prag të kësaj super ndeshje e pranoi se rivalët për...

Guardiola kërkon ta provojë edhe Serinë A

para 7 muajve - InfoShqip

Menaxheri i Manchester Cityt, Pep Guardiola ka zbuluar se ai është i hapur për të menaxhuar në Serinë A italiane në të ardhmen. 48-vjeçari po cilësohet nga shumë si menaxheri më i mirë në lojë aktualisht...

“Times” zbulon të ardhmen e Guardiolës, nuk ka ndërmend të qëndroj te Man.City

para 7 muajve - BalkanWeb

Pep Guardiola është një trajner që nuk dëshiron të lidhet gjatë me një klub, për këtë arsye nuk ka firmosur kurrë një kontratë me shumë se 3-vjeçare. Nuk qëndroj në Barcelonë, nuk qëndroj në Mynih dhe...

“The Times”: Guardiola gati për një aventurë në Itali

para 7 muajve - Koha Jone

Pep Guardiola ka hapur mundësinë e një eksperiencë të re në Itali, pasi të lërë drejtimin e Manchester City-it. Trajneri spanjoll, në fakt nuk i ka mbyllur rrugën drejtimit të një ekipi italian. “Nuk i...

Klopp insiston se nuk ka asnjë problem me Guardiolan

para 7 muajve - InfoShqip

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp insiston se ai nuk ka asnjë problem me homologun e tij nga Manchester City, Pep Guardiola, përpara takimit të së dielës. Klopp u pyet sot se si është marrëdhënia e...

“Times” zbulon të ardhmen e Guardiolës, nuk ka ndërmend të qëndroj te Man.City

para 7 muajve - Medial

Pep Guardiola është një trajner që nuk dëshiron të lidhet gjatë me një klub, për këtë arsye nuk ka firmosur kurrë një kontratë me shumë se 3-vjeçare. Nuk qëndroj në Barcelonë, nuk qëndroj në Mynih dhe...

Guardiola: Bravo, gati për ndeshjen ndaj Liverpoolit

para 7 muajve - GazetaBlic

Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, beson se portieri Claudio Bravo është i gatshëm për ndeshjen ndaj Liverpoolit. Manchester City barazoi me Atalantën, kurse Ederson u lëndua dhe ai e ka humbur...

Guardiola i ka “dy fjalë” për formën e Liverpoolit

para 7 muajve - Gazeta Observer

Liverpool dhe Man City do të përballen këtë fundjavë në luftën për titull të Premierligës Te kampionët në fuqi është konfirmuar mungesa e portierit Ederson. Para ndeshjes, trajneri i Manchester Cityt,...

Guardiola e vlerëson ndeshjen ndaj Atalantas “si të shkosh te dentisti”

para 7 muajve - Koha.net

Të luash kundër Atalantas është si të shkosh te dentisti. Kështu ka vlerësuar trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, pasi kampioni në fuqi i Anglisë në futboll u ndal në një barazim 1:1 në Ligën e...

‘Times’ zbulon të ardhmen e Guardiolës

para 7 muajve - Epoka e Re

Pep Guardiola është një trajner që nuk dëshiron të lidhet gjatë me një klub, për këtë arsye nuk ka firmosur kurrë një kontratë me shumë se 3-vjeçare. Nuk qëndroj në Barcelonë, nuk qëndroj në Munchen dhe...

“Grinden” Guardiola dhe Klopp

para 7 muajve - RTV 21

Trajnerët fjalosen mes vete Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka thënë se nuk ka mundur ta respektojë më shumë trajnerin e Manchester Cityt, Pep Guardiola.

Guardiola kërkon ta provojë edhe Serinë A

para 7 muajve - Arbresh

Menaxheri i Manchester Cityt, Pep Guardiola ka zbuluar se ai është i hapur për të menaxhuar në Serinë A italiane në të ardhmen. 48-vjeçari po cilësohet nga shumë si menaxheri më i mirë në lojë aktualisht...

VIDEO/ Frikë nga sulmet e tifozëve, Manchester CITY kërkon siguri nga LIVERPOOL

para 7 muajve - Newsport

Manchester City do të luajë në transfertë kundër Liverpool, ndeshje e vlefshme për javën e 12-të të Premier League. Kampionët e Anglisë kanë kërkuar siguri nga vendasit, teksa i druhen një sulmi të mundshëm...

Guardiola: Bravo, gati për ndeshjen ndaj Liverpoolit

para 7 muajve - Epoka e Re

Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, beson se portieri Claudio Bravo është i gatshëm për ndeshjen ndaj Liverpoolit. Manchester City barazoi me Atalantën, kurse Ederson u lëndua dhe ai e ka humbur...

Guardiola e vlerëson ndeshjen ndaj Atalantas “si të shkosh te dentisti”

para 7 muajve - Ekonomia Online

Të luash kundër Atalantas është si të shkosh te dentisti. Kështu ka vlerësuar trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, pasi kampioni në fuqi i Anglisë në futboll u ndal në një barazim 1:1 në Ligën e...

Santos fton Ronaldon për dy ndeshjet e radhës së Portugalisë, thotë se Juventusi nuk ka treguar që lojtari ka lëndim

para 7 muajve - Telegrafi

Fernando Santos e Cristiano Ronaldo. (Foto: Dan Mullan/Getty Images)

Ja çfarë shkruajnë mediat italiane për paraqitjen e Gjimshitit ndaj Cityt

para 7 muajve - Insajderi

Atalanta ka arritur ta ndalë në barazim 1-1 kampionin në fuqi të Anglisë, Manchester City. Skuadra italiane zhvilloi një ndeshje të madhe duke dominuar në pjesën e dytë ndaj Cityt. E njëri nga më të mirët...

Mane ironizon me Guardiolën

para 7 muajve - Gazeta Express

Sadio Mane mori një të verdhë për simulin si dhe realizoi një gol në momentin e fundit të ndeshjes. Senegalezi ishte vendimtar në fushën e Aston Villas në javën e fundit të Premier Leagues, ku suksesi...

Mane ironizon me Guardiolën

para 7 muajve - Medial

Sadio Mane mori një të verdhë për simulin si dhe realizoi një gol në momentin e fundit të ndeshjes. Senegalezi ishte vendimtar në fushën e Aston Villas në javën e fundit të Premier Leagues, ku suksesi...

Klopp: Është gjë e madhe të jem konkurrent i Guardiolas, për mua…

para 7 muajve - Lexo

Disa ditë më parë, trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola në një intervistë për mediat cilësoi futbollistin e Liverpool, Sadio Mane si aktrues në fushë. Këto komente nuk i kanë pëlqyer aspak trajnerit...

Mediat italiane e ngritin në qiell Gjimshitin pas paraqitjes ndaj Cityt

para 7 muajve - Flaka

Atalanta ka arritur ta ndalë në barazim 1-1 kampionin në fuqi të Anglisë, Manchester City. Skuadra italiane zhvilloi një ndeshje të madhe duke dominuar në pjesën e dytë ndaj Cityt. E njëri nga më të mirët...

Klopp: Nuk mund ta respektoja më shumë Guardiolën

para 7 muajve - RTV 21

Ndeshja mes “Reds” dhe Cityt do të zhvillohet të dielën Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka thënë se nuk ka mundur ta respektojë më shumë trajnerin e Manchester Cityt, Pep Guardiola. Guardiola para...

Bëri një paraqitje mjaft të mirë, ja nota befasuese për Gjimshitin kundër Man. City

para 7 muajve - Albeu

Mbrojtësi i kombëtares shqiptare, Berat Gjimshiti arriti të koleksionoi një paraqitje pozitive kundër Manchester City në Champions Ligë. Futbollisti i Atalantës luajti titullar në barazimin 1-1 që ekipi...

Mane ironizon me Guardiolën

para 7 muajve - Lexo

Sadio Mane mori një të verdhë për simulin si dhe realizoi një gol në momentin e fundit të ndeshjes. Senegalezi ishte vendimtar në fushën e Aston Villas në javën e fundit të Premier Leagues, ku suksesi...

Guardiola: Bravo i gatshëm për Liverpoolin

para 7 muajve - Top Channel

Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola beson që portieri Claudio Bravo, është i gatshëm për ndeshjen ndaj Liverpool. Dje në barazimin ndaj Atalantas, Ederson u lëndua, gjë që ka shkaktuar të humbasë...

Mane thumbon Guardiolën: Sjellje inteligjente që i tërhiqte vëmendjen arbitrit

para 7 muajve - Koha Jone

BIRMINGHAM, ENGLAND - NOVEMBER 02: Saido Mane of LIverpool reacts during the Premier League match between Aston Villa and Liverpool FC at Villa Park on November 02, 2019 in Birmingham, United Kingdom....

Guardiola: Bravo i gatshëm për Liverpoolin

para 7 muajve - Alsat-M

Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola beson që portieri Claudio Bravo, është i gatshëm për ndeshjen ndaj Liverpool. Dje në barazimin ndaj Atalantas, Ederson u lëndua, gjë që ka shkaktuar të humbasë...

"Simulon", Mane: Nuk i kushtoj vëmendje asaj që thotë Guardiola

para 7 muajve - Albeu

Sulmuesi i Liverpoolit, Sadio Mane nuk do ta ndryshojë stilin e lojës, pavarësisht akuzave të Pep Guardiolës për simulim. Trajneri i Manchester e quajti Manen simulues javën e kaluar, pasi senegalezi u...

Mane ironizon Guardiolën: Inteligjent, ia tërhoqi vëmendjen gjyqtarit

para 7 muajve - Gazeta Tema

Sadio Mane mori një të verdhë për simulin si dhe realizoi një gol në momentin e fundit të ndeshjes. Senegalezi ishte vendimtar në fushën e Aston Villas në javën e fundit të Premier League-s, ku suksesi...

Guardiola nuk e përjashton Serinë A

para 7 muajve - Gazeta Express

Pep mund ta provojë në të ardhmen një eksperiencë në Itali, pas atyre në Spanjë, Gjermani e Angli Pep Guardiola nuk e ka përjashtuar mundësinë që në të ardhmen ta drejtojë ndonjë ekip në Serie A, shkruan...

Guardiola nuk përjashton drejtimin e një klubi nga Serie A

para 7 muajve - Telegrafi

Pep Guardiola (Foto:Dan Mullan/Getty Images/Guliver)

Guardiola nuk e përjashton Serinë A

para 7 muajve - Zhurnal

Pep mund ta provojë në të ardhmen një eksperiencë në Itali, pas atyre në Spanjë, Gjermani e Angli Pep Guardiola nuk e ka përjashtuar mundësinë që në të ardhmen ta drejtojë ndonjë ekip në Serie A, shkruan...

Befasi e madhe nga Guardiola, nuk e përjashton Serinë A

para 7 muajve - OraInfo

Guardiola nuk e përjashton Serinë A. Pep mund ta provojë në të ardhmen një eksperiencë në Itali, pas atyre në Spanjë, Gjermani e Angli Pep Guardiola nuk e ka përjashtuar mundësinë që në të ardhmen ta drejtojë...

Guardiola e quajti ‘simulues’, vjen reagimi nga Sadio Mane

para 7 muajve - Insajderi

Sadio Mane i është kundërpërgjigjur Pep Guardiolas që e cilësoi atë si simulues, këtë fundjavë. Sulmuesi senegalez ka adresuar këto akuza të bëra nga Pep Guardiola për ‘simulim’ dhe këmbëngul se nuk do...

Mane ironizon Guardiolën: Inteligjent, ia tërhoqi vëmendjen gjyqtarit

para 7 muajve - SuperSport

Sadio Mane mori një të verdhë për simulin si dhe realizoi një gol në momentin e fundit të ndeshjes. Senegalezi ishte vendimtar në fushën e Aston Villas në javën e fundit të Premier League-s, ku suksesi...

“Klopp është unik, ndërsa për Guardiolan ndeshjet janë teatër”

para 7 muajve - KosovaPress

Dy vendet e para në Premier Ligë do të takohen këtë të diele në ora 17:30, transmeton KosovaPress. Capello ka thënë se tekniku gjerman është më i mirë se tekniku anglez, pasi ky i dyti e sheh ndeshjen...

Mane i kundërpërgjigjet Guardiolas: Do vazhdojë të simuloj

para 7 muajve - Aktuale

Anësori i Liverpoolit, Sadio Mane ka hedhur poshtë kritikat e Pep Guardiola ndaj tij si ‘kërkues i vëmendjes” dhe premtoi në mënyrë sarkastike që do të vazhdojë të simuloj. Ndeshja mes ‘Reds’ dhe Manchester...

Klopp: Nuk mund ta respektoja më shumë Guardiolën

para 7 muajve - KosovaPress

Guardiola para disa ditëve tha se sulmuesi i Liverpoolit, Sadio Mane, ndonjëherë stimulon, ndërsa tekniku gjerman nuk është ndier i lumtur nga kjo fjali dhe ka thënë se senegalezi nuk është stimulues....

Guardiola: Bravo i gatshëm për Liverpoolin

para 7 muajve - Ekonomia Online

Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola beson që portieri Claudio Bravo, është i gatshëm për ndeshjen ndaj Liverpool. Dje në barazimin ndaj Atalantas, Ederson u lëndua, gjë që ka shkaktuar të humbasë...

Mane ironizon Guardiolën: Inteligjent, ia tërhoqi vëmendjen gjyqtarit

para 7 muajve - Infokusi

Sadio Mane mori një të verdhë për simulin si dhe realizoi një gol në momentin e fundit të ndeshjes. Senegalezi ishte vendimtar në fushën e Aston Villas në javën e fundit të Premier League-s, ku suksesi...

VIDEO/ Man.City nuk thyhet edhe pa portier por Atalanta tremb Guardiolën, vlerësim fantastik për Gjimshitin

para 7 muajve - BalkanWeb

Atalanta siguroi një pikë luksi përballë një superfuqie si Man.City, pika e parë në Champions League, një pikë që i mban në garë për të siguruar një biletë për në fazën me eliminim të drejtë për drejtë....

VIDEO/ Man.City nuk thyhet edhe pa portier por Atalanta tremb Guardiolën, vlerësim fantastik për Gjimshitin

para 7 muajve - Medial

Atalanta siguroi një pikë luksi përballë një superfuqie si Man.City, pika e parë në Champions League, një pikë që i mban në garë për të siguruar një biletë për në fazën me eliminim të drejtë për drejtë....

Mane ironizon Guardiolën: Inteligjent, ia tërhoqi vëmendjen gjyqtarit

para 7 muajve - Shenja

Sadio Mane mori një të verdhë për simulin si dhe realizoi një gol në momentin e fundit të ndeshjes. Senegalezi ishte vendimtar në fushën e Aston Villas në javën e fundit të Premier League-s, ku suksesi...

Manchester City i "sakatuar" përballë Liverpool, mungojnë plot 6 lojtarë

para 7 muajve - Albeu

Në fundjavë luhet derbi i dy skuadrave që po luftojnë për titullin e Premierligës . Të dielën në "Anfield", Liverpooli e pret Manchester Cityn në ndeshjen e xhiros së 12-të të Premierligës . Guardiola...

Mane i kundërpërgjigjet Guardiolas: Do vazhdojë të simuloj

para 7 muajve - Tetova Sot

Anësori i Liverpoolit, Sadio Mane ka hedhur poshtë kritikat e Pep Guardiola ndaj tij si ‘kërkues i vëmendjes” dhe premtoi në mënyrë sarkastike që do të vazhdojë të simuloj. Ndeshja mes ‘Reds’ dhe Manchester...

Mane i përgjigjet Guardiolës: Do të simuloj përsëri për të fituar penallti

para 7 muajve - Gazeta Express

Sulmuesi i Liverpoolit Sadio Mane nuk do ta ndryshojë stilin e lojës, pavarësisht akuzave të Pep Guardiolës për simulim. Trajneri i Manchester City Guardiola e quajti Manen simulues javën e kaluar, pasi...

Mane i përgjigjet Guardiolës: Do të simuloj përsëri për të fituar penallti

para 7 muajve - Zhurnal

Sulmuesi i Liverpoolit Sadio Mane nuk do ta ndryshojë stilin e lojës, pavarësisht akuzave të Pep Guardiolës për simulim. Trajneri i Manchester City Guardiola e quajti Manen simulues javën e kaluar, pasi...

Mane – Guardiolës: Do të simuloj përsëri për të fituar penallti

para 7 muajve - GazetaBlic

Sulmuesi i Liverpoolit Sadio Mane nuk do ta ndryshojë stilin e lojës, pavarësisht akuzave të Pep Guardiolës për simulim. Trajneri i Manchester City Guardiola e quajti Manen simulues javën e kaluar, pasi...

Guardiola i lumtur me barazimin ndaj Atalantas, flet edhe për frikën që kishte kur Walker hyri në portë

para 7 muajve - Telegrafi

Kyle Walker - Pep Guardiola (Foto: Michael Regan/Getty Images/Guliver)

Guardiola: Bravo i gatshëm për Liverpoolin

para 7 muajve - KosovaPress

Dje në barazimin ndaj Atalantas, Ederson u lëndua, gjë që ka shkaktuar të humbasë ndeshje ndaj kampionëve të Evropës. Mirëpo, sipas teknikut spanjoll, Bravo do të jetë zëvendësimi perfekt i brazilianit,...

Mane i përgjigjet Guardiolës: Do të simuloj përsëri për të fituar penallti

para 7 muajve - Medial

Sulmuesi i Liverpoolit Sadio Mane nuk do ta ndryshojë stilin e lojës, pavarësisht akuzave të Pep Guardiolës për simulim. Trajneri i Manchester City Guardiola e quajti Manen simulues javën e kaluar, pasi...

Guardiola flet për lëndimin e Ederson, disa ditë para sfidës me Liverpoolin

para 7 muajve - Gazeta Observer

Manchester City ka mbetur pa portier pas ndeshjes me Atalantën të mërkurën mbrëma. Ederson pësoi një lëndim dhe nuk u paraqit në pjesën e dytë derisa Bravo u ndëshkua me të kuq, ku për 10 minuta portën...

Atalanta 1-1 Manchester City, notat e lojtarëve

para 7 muajve - Insajderi

Atlanta dhe Manchester City janë ndarë në paqe në ndeshjen që u zhvillua në kuadër të Ligës së Kampionëve, pasi ndeshja përfundoi 1-1, më shumë në Insporti.com.

Atalanta 1-1 Manchester City, notat e lojtarëve

para 7 muajve - Telegrafi

Atalanta vs Manchester City (Foto: Michael Regan/Getty Images/Guliver)

Dy gola të shënuar, Kyle Walker u fut në portë – Atalanta dhe City ndajnë pikët në ndeshjen dramatike

para 7 muajve - Telegrafi

Atalanta vs Manchester City (Foto: Michael Regan/Getty Images/Guliver)

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK