http://kariera.mk

Zyrtare: Ndeshja Shqipëri-Francë luhet në “Arena Kombëtare”

para 4 muajve - Klan Kosova

“Arena Kombëtare” do të jetë nikoqire e kampionit të Botës, Francës. Lajmi tashmë për “Procesi Sportiv” është konfirmuar edhe nga i pari i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka. “Ndeshja me Francën...

Festë për arenën kombëtare/ Duka: Do mbahet para ndeshjes Shqipëri-Francë

para 4 muajve - Top Channel

Do të luhet apo jo me Francën në kryeqytet, kjo ka qenë pyetja dhe lajmi kontradiktor i ditëve të fundit që ka sjell edhe një lloj konfuzuioni në vrullin  punimeve për përfundimin e punimeve në “Arenën...

A do të luhet Shqipëri-Francë në stadiumin e ri? Duka jep përgjigjen e prerë

para 4 muajve - GazetaBlic

Do të luhet apo jo me Francën në kryeqytet, kjo ka qenë pyetja dhe lajmi kontradiktor i ditëve të fundit që ka sjell edhe një lloj konfuzioni në vrullin punimeve për përfundimin e punimeve në “Arenën...

"Këngëtarë, "show" me drita dhe koreografi me 400 fëmijë", Duka: Ndeshja ndaj Francës luhet në "Arena Kombëtare"

para 4 muajve - Albeu

Nuk ka më dyshime! Shqipëria do të luajë në Tiranë ndeshjen e fundit kualifikuese kundër Francës më 17 nëntor. Përtej çdo aludimi të deritanishëm, është presidenti i FSHF-së, Armand Duka , që qartëson...

A do të luhet Shqipëri-Francë në stadiumin e ri? Duka jep përgjigjen e prerë

para 4 muajve - Sot News

Do të luhet apo jo me Francën në kryeqytet, kjo ka qenë pyetja dhe lajmi kontradiktor i ditëve të fundit që ka sjell edhe një lloj konfuzioni në vrullin  punimeve për përfundimin e punimeve në “Arenën...

Festë për arenën kombëtare, Duka: Do mbahet para ndeshjes Shqipëri-Francë

para 4 muajve - Gazeta Tema

Do të luhet apo jo me Francën në kryeqytet, kjo ka qenë pyetja dhe lajmi kontradiktor i ditëve të fundit që ka sjell edhe një lloj konfuzuioni në vrullin  punimeve për përfundimin e punimeve në “Arenën...

Zyrtare: Vendoset se ku do të luhet ndeshja Shqipëri-Francë

para 4 muajve - Periskopi

“Arena Kombëtare” do të jetë nikoqire e kampionit të Botës, Francës. Lajmi tashmë për “Procesi Sportiv” është konfirmuar edhe nga i pari i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka. “Ndeshja me Francën...

Zyrtare: Vendoset se ku do të luhet ndeshja Shqipëri-Francë

para 4 muajve - Zyrtare

“Arena Kombëtare” do të jetë nikoqire e kampionit të Botës, Francës. Lajmi tashmë për “Procesi Sportiv” është konfirmuar edhe nga i pari i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka. “Ndeshja me Francën...

Zyrtare: Ndeshja Shqipëri-Francë luhet në “Arena Kombëtare”

para 4 muajve - Arbresh

“Arena Kombëtare” do të jetë nikoqire e kampionit të Botës, Francës. Lajmi tashmë për “Procesi Sportiv” është konfirmuar edhe nga i pari i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka. “Ndeshja me Francën...

FSHF me fokusin tek fëmijët, këtë herë inagurohet një fushë e veçantë

para 4 muajve - Newsport

Federata Shqiptare e Futbollit në objektivat e saj kryesor ka edhe zhvillimin insfrastrukturës, për t’iu ardhur në ndihmë fëmijëve të apasionuar pas futbollit. Gjatë ditës së sotme presidenti i FSHF-së,...

FSFH me fokusin tek fëmijët, këtë herë inagurohet një fushë e veçantë

para 4 muajve - Newsport

Federata Shqiptare e Futbollit në objektivat e saj kryesor ka edhe zhvillimin insfrastrukturës, për t’iu ardhur në ndihmë fëmijëve të apasionuar pas futbollit. Gjatë ditës së sotme presidenti i FSHF-së,...

UEFA mbërrin në Tiranë për Arenën Kombëtare

para 4 muajve - Albeu

Shqipëria do të presë Francën kampione të botës në stadiumin e ri kombëtar , në një ditë ku të pranishëm në impiant do të jenë të pranishëm përfaqësues të rëndësishëm të politikës në vend, por edhe të...

“Goli” i Edi Ramës

para 4 muajve - Gazeta Tema

Nga Fatjon Baze Data 17 nëntor do të jetë një datë shumë e veçantë dhe e rëndësishme në Shqipëri, veçanarisht për komunitetin e futbollit. Një impiant modern, “Arena Kombëtare”, i ndërtuar sipas standarteve...

A do inagurohet “Arena Kombëtare” ndaj Francës? Armand DUKA zbulon përfundimisht se çfarë do të ndodhë

para 4 muajve - Newsport

Në prag të sfidave të kombëtareve, shumica e sportdashësve janë duke pyetur nëse stadiumi i ri Kombëtar në Shqipëri do të jetë gati ose jo, për ndeshjen me Francën. Në një intervistë për Top Channel, presidenti...

“Goli” i Edi Ramës

para 4 muajve - Lexo

Data 17 nëntor do të jetë një datë shumë e veçantë dhe e rëndësishme në Shqipëri, veçanarisht për komunitetin e futbollit. Një impiant modern, “Arena Kombëtare”, i ndërtuar sipas standarteve europiane...

UEFA mbërrin në Tiranë për Arenën Kombëtare

para 4 muajve - Arbresh

Shqipëria do të presë Francën kampione të botës në stadiumin e ri kombëtar, në një ditë ku të pranishëm në impiant do të jenë të pranishëm përfaqësues të rëndësishëm të politikës në vend, por edhe të qeverisë...

Po kërkoni presidentin e FSHF Armando Duka? Mos i bini më kot telefonit, e ka hequr prej…BILETAVE

para 4 muajve - Newsport

Duket paksa e pazakontë, por nuk është kështu. Nëse ndokush kërkon Presidentin e FSHF-së që prej një jave, i shkruan sms, apo i bën telefonata në numrin e tij personal e zyrtar nuk e gjen dot. Shkak, sipas burimeve...

Pak ditë para 17 nëntorit, UEFA ende s?e ka zyrtarizuar ku do luhet Shqipëri-Francë

para 4 muajve - Albeu

Ndeshja mes Shqipërisë dhe Francës, e programuar për t’u zhvilluar në datën 17 nëntor, nuk e ka ende një stadium të përcaktuar nga UEFA. Për “Euronews Albania”, UEFA në përgjigjen e dhënë konfirmon se...

UEFA: Po monitorojmë “Arenën Kombëtare”

para 4 muajve - Gazeta Tema

Ndeshja mes Shqipërisë dhe Francës, e programuar për t’u zhvilluar në datën 17 nëntor nuk e ka ende një stadium të përcaktuar nga UEFA. Ekskluzivisht për Euronews Albania, UEFA në përgjigjen e dhënë konfirmon...

"Arena Kombëtare" gati për Francën, sistemohet edhe hyrja e stadiumit (FOTO LAJM)

para 4 muajve - Albeu

Ndeshja me Francën është pranë dhe njëkohësisht edhe faza përfundimtare e "Arenës Kombëtare". Stadiumi i ndërtuar në gërmadhat e mitikut të vjetër "Qemal Stafa" ka marrë formën finale dhe tashmë është...

Vazhdojnë inspektimet në stadiumin “Arena Kombëtare”

para 4 muajve - Koha Jone

Vazhdojnë inspektimet në stadiumin “Arena Kombëtare”, ku me 10 nëntor do të zhvillohet ndeshja testuese e femrave Vllaznia-Apollonia, ndërkohë më 17 nëntor do të zhvillohet ndeshja inauguruese mes Francës...

FOTOT: Rama publikon pamje të reja nga hyrja e “Arenës Kombëtare”

para 4 muajve - Gazeta Tema

Hyrja para stadiumit të ri “Arenës Kombëtare” po shkon drejt fundit dhe gjithçka duket gati për sfidën ndaj kampionëve të botës, Francës më datë 17 nëntor. Punimet në “Arenën Kombëtare” vijojnë me intensitet...

“Arena Kombëtare” gati për Francën, sistemohet edhe hyrja e stadiumit

para 4 muajve - Infokusi

Ndeshja me Francën është pranë dhe njëkohësisht edhe faza përfundimtare e “Arenës Kombëtare”. Stadiumi i ndërtuar në gërmadhat e mitikut të vjetër “Qemal Stafa” ka marrë formën finale dhe tashmë është...

Francë-Shqipëri/ Vazhdojnë inspektimet në stadiumin “Arena Kombëtare”

para 4 muajve - Top Channel

Vazhdojnë inspektimet në stadiumin “Arena Kombëtare”, ku me 10 nëntor do të zhvillohet ndeshja testuese e femrave Vllaznia-Apollonia, ndërkohë më 17 nëntor do të zhvillohet ndeshja inauguruese mes Francës...

FOTOT: Rama publikon pamje të reja nga hyrja e “Arenës Kombëtare”

para 4 muajve - Lexo

Hyrja para stadiumit të ri “Arenës Kombëtare” po shkon drejt fundit dhe gjithçka duket gati për sfidën ndaj kampionëve të botës, Francës më datë 17 nëntor. Punimet në “Arenën Kombëtare” vijojnë me intensitet...

Skandali, ‘zhduken’ 8 mijë bileta për ndeshjen Shqipëri-Francë. Dynden sportdashësit drejt pikave të shitjes, por veç radhëve të gjata ka edhe zhgënjim të madh

para 4 muajve - Sot News

Ndeshja e futbollit mes Kombëtares Shqiptare dhe Francës ka dyndur sportdashësit drejt pikave të shitjes së biletave, por veç radhëve të gjata ka edhe zhgënjim, pasi dyshohet se FSHF ka nxjerrë në treg...

FOTO/ “Arena Kombëtare” drejt përfundimit, sistemohet edhe hyrja e stadiumit

para 4 muajve - Newsport

“Arena Kombëtare”, do të inagurohet më datë 17 nëntor në sfidën e fundit kualifikuese ndaj Francës. Punimet janë drejt fundit dhe po punohet me ritme të shpejta në të gjitha pjesët që kanë ngelur ende...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK