http://kariera.mk

Xhaka te Milan? Ky është lajmi i fundit nga Italia

para 8 muajve - OraInfo

Milani përflitet se është i interesuar për mesfushorin e pakënaqur të Arsenalit, Granit Xhaka. Raporti detajon se si kuqezinjtë thanë se janë të prirur për nënshkrimin e mesfushorit 27-vjeçar zviceran,...

Trajneri i Arsenalit jep lajmin e keq për Granit Xhakën

para 8 muajve - Sinjali

Granit Xhaka nuk ka luajtur për Arsenalin në dy ndeshjet e fundit të londinezëve dhe duket që as ndeshjen e nesërme kundër Leicester Cityt nuk do të luaj. Trajneri i Arsenalit, Unai Emeri, ka treguar për bisedën...

Xhaka nuk luan as ndaj Leicesterit

para 8 muajve - Koha.net

Mesfushori Granit Xhaka nuk do të jetë pjesë e ekipit të Arsenalit as për ndeshjen kundër Leicesterit, kanë njoftuar mediumet angleze të premten. Arsenali është mysafir i Leicesterit në duelin e xhiros...

Xhaka bën gati “divorcin” me Arsenalin, Newcastle e “tundon”

para 8 muajve - Koha Jone

Granit Xhaka ka nisur të mendojë për një aventurë të re, pasi situata te skuadra e Arsenalit nuk është aspak e mirë për të. Pas reagimit të 27-vjeçarit ndaj një grupi tifozësh në çastin kur u zëvendësua...

Xhaka humb edhe një ndeshje, Emery tregoi arsyen

para 8 muajve - RTV 21

Xhaka nuk është ende gati të luajë Granit Xhaka nuk do të luajë as në ndeshjen e radhës të Arsenal-it. Sipas trajnerit të “The Gunners”, Unai Emery mesfushori ka thënë që nuk është gati të rikthehet. Ylli...

Pas heqjes së shiritit të kapitenit, Xhaka shokohet nga lajmi i fundit

para 8 muajve - OraInfo

Granit Xhaka, duket se do të largohet nga klubi i Londrës së Veriut pas mosmarrëveshjeve me tifozët. Arsenali do të dëshironte ta shiste atë në një klub jashtë vendit, përcjell ORAinfo. Gunners janë të...

Xhaka nuk pranon të luajë për Arsenal – komplikohet situata

para 8 muajve - GazetaBlic

Granit Xhaka i ka thënë trajnerit të Arsenal, Unai Emery se nuk mund të luajë kundër Leicester City. Xhaka ishte figura kryesore në mediet britanike gjatë javës së kaluar, pasi pati disa telashe me tifozët,...

Pas Milanit, edhe gjiganti anglez e synon Xhakën

para 8 muajve - Insajderi

Arsenali e bëri të qartë se Granit Xhaka do të largohet në janar dhe që tashti klubet kanë filluar të interesohen për shërbimet e tij. vazhdo në Insporti.com

​Pas Milanit edhe një ekip anglez pas Xhakës

para 8 muajve - Top Channel

Arsenali e bëri të qartë se Granit Xhaka do të largohet në janar dhe që tashti klubet kanë filluar të interesohen për shërbimet e tij. “The Times” raporton se Newcastle po e shqyrton një lëvizje në merkaton...

Xhaka mbetet në Premier League, e kërkon klubi i njohur

para 8 muajve - Albeu

Granit Xhaka do të largohet nga Arsenali në janar dhe që nga tani klubet kanë filluar të interesohen për shërbimet e tij. "The Times" raporton se Neëcastle po e shqyrton një lëvizje në merkaton e dimrit...

Klubi i Premierligës e konsideron transferimin e Xhakës

para 8 muajve - Gazeta Express

Granit Xhaka mund të largohet nga Arsenali gjatë janarit. Futbollisti kosovar e humbi së fundmi shiritin e kapitenit pas zënkës që e pati me tifozët e klubit. Interesim për përfaqësuesin zviceran së fundmi...

Emery: Kam biseduar me Xhakën, ai nuk po ndjehet i gatshëm të luajë

para 8 muajve - Arbresh

Granit Xhaka nuk po kalon momente të mira te Arsenali që nga ndeshja me Crystal Palacen, ku ndodhi edhe polemika me tifozët. Mesfushori ka qëndruar jashtë fushave, ndërsa i është hequr edhe shiriti i kapitenit....

Gjiganti anglez synon ta transferojë Granit Xhakën

para 8 muajve - Sinjali

Skuadra e Arsenalit e ka bërë të qartë se Granit Xhaka do të largohet në muajin janar dhe qysh tash klubet e njohura kanë filluar të interesohen për shërbimet e futbollistit kosovar. “The Times”, raporton...

Ndodh e papritura, ja ku po transferohet Xhaka

para 8 muajve - OraInfo

Newcastle dëshiron ta transferojë në afatin e janarit mesfushorin e Arsenalit, Granit Xhaka raporton The Times. Mesfushori zviceran pritet të largohet nga Stadiumi Emirates kur të hapet dritarja e transferimit,...

Skuadra e njohur e Premierligës kërkon Xhakën

para 8 muajve - Albasport

Është skuadra e Newcastle United që po shpreh interesim për mesfushorin e Arsenalit, raporton ‘The Times’. Mesfushori i Zvicrës pritet të largohet nga Emirates Stadium, kur të hapet afati kalimtar i janarit....

Skuadra e njohur e Premierligës kërkon Xhakën

para 8 muajve - GazetaBlic

Granit Xhaka karrierën mund ta vazhdojë në Premierligë. Është skuadra e Newcastle United që po shpreh interesim për mesfushorin e Arsenalit, raporton ‘The Times’, përcjell lajmi.net. Mesfushori i Zvicrës...

Newcastle i bashkohet garës për transferimin e Granit Xhakës

para 8 muajve - InfoShqip

Newcastle United është i vendosur të tentojë transferimin e yllit shqiptar të Arsenalit, Granit Xhaka, gjatë afatit kalimtar të janarit. Ylli shqiptar, 27 vjeç, mbeti pa shiritin e kapitenit në fillim...

Interi rivalizon Milanin, Xhaka kandidat i fortë për repartin e mesfushës

para 8 muajve - Albasport

Granit Xhaka pritet të largohet nga Arsenali gjatë afatit kalimtar veror. Mesfushori nga Kosova nuk po kalon një moment të mirë tek skuadra londineze pas problemeve me tifozët. Kjo ka bërë që klubi anglez...

Xhaka pas Milanit, kërkohet edhe nga Newcastel

para 8 muajve - Epoka e Re

Granit Xhaka është gjithnjë e me larg skuadrës së Arsenalit, pasi klubi anglez po e shqyrton shitjen e tij në afatin kalimtar të janarit. 27-vjeçari nga Kosova, pas përplasjes me tifozët e Arsenalit, është...

Granit Xhaka drejt Newcastle, edhe Gjemania opsion

para 8 muajve - SuperSport

Krisja mes Granit Xhakës dhe Arsenalit duket se po shkon drejt një pike pa kthesë. Pas reagimit të 27-vjeçarit nga Kosova ndaj një grupi tifozësh në çastin kur u zëvendësua gjatë takimit ndaj Crystal Palace,...

Granit Xhaka vendos të ardhmen, Arsenali i thotë "PO"

para 8 muajve - Sot News

Granit Xhaka do të largohet me shumë mundësi në janar nga Arsenali. Mesfushori nuk do të qëndrojë duarkryq me këtë situatë të keqe ku nuk po merr minuta dhe do të largohet me dëshirën e tij të plotë. Anglezët...

Mediumi i njohur anglez e zbulon të ardhmen e Xhakës

para 8 muajve - Sinjali

Mesfushori nga Kosova, Granit Xhaka, mund të largohet nga skuadra e Arsenalit në afatin kalimtar të janarit. Gazeta e madhe angleze “The Mirror” shkuran se “Topçinjtë” janë të gatshëm që ta shesin futbollistin...

Konfirmohet: Xhaka ka refuzuar të luajë për Arsenalin

para 8 muajve - Periskopi

Granit Xhaka i ka thënë trajnerit të Arsenal, Unai Emery se nuk mund të luajë kundër Leicester City. Xhaka ishte figura kryesore në mediet britanike gjatë javës së kaluar, pasi pati disa telashe me tifozët,...

Edhe një klub anglez i interesuar për transferimin e Xhakës

para 8 muajve - Gazeta Observer

Arsenali e bëri të qartë se Granit Xhaka do të largohet në janar dhe që nga tani klubet kanë filluar të interesohen për shërbimet e tij. “The Times” raporton se Newcastle po e shqyrton një lëvizje në merkaton...

Granit Xhaka drejt Newcastle, edhe Gjermania opsion

para 8 muajve - Shenja

Krisja mes Granit Xhakës dhe Arsenalit duket se po shkon drejt një pike pa kthesë. Pas reagimit të 27-vjeçarit nga Kosova ndaj një grupi tifozësh në çastin kur u zëvendësua gjatë takimit ndaj Crystal Palace,...

Newcastle i bashkohet garës për transferimin e Granit Xhakës

para 8 muajve - Arbresh

Newcastle United është i vendosur të tentojë transferimin e yllit shqiptar të Arsenalit, Granit Xhaka, gjatë afatit kalimtar të janarit. Ylli shqiptar, 27 vjeç, mbeti pa shiritin e kapitenit në fillim...

Përveç Milanit e Interit, për Xhakën po interesohet edhe klubi i njohur anglez

para 8 muajve - Periskopi

Arsenali e bëri të qartë se Granit Xhaka do të largohet në janar dhe që tashti klubet kanë filluar të interesohen për shërbimet e tij. “The Times” raporton se Newcastle po e shqyrton një lëvizje në merkaton...

Skuadra e njohur e Premierligës kërkon Xhakën

para 8 muajve - Zyrtare

Është skuadra e Newcastle United që po shpreh interesim për mesfushorin e Arsenalit, raporton ‘The Times’, përcjell lajmi.net. Mesfushori i Zvicrës pritet të largohet nga Emirates Stadium, kur të hapet...

Xhaka mbetet në Premierligë, po i bashkohet këtij ekipi

para 8 muajve - OraInfo

Grani Xhaka pritet të largohet nga Arenali. Arsenali e bëri të qartë se Granit Xhaka do të largohet në janar dhe që tashti klubet kanë filluar të interesohen për shërbimet e tij. “The Times” raporton se...

Granit Xhaka drejt Newcastle, edhe Gjemania opsion

para 8 muajve - Infokusi

Krisja mes Granit Xhakës dhe Arsenalit duket se po shkon drejt një pike pa kthesë. Pas reagimit të 27-vjeçarit nga Kosova ndaj një grupi tifozësh në çastin kur u zëvendësua gjatë takimit ndaj Crystal Palace,...

Arsenal do ta largojë Granit Xhakën

para 8 muajve - Indeks.mk

Arsenal është i gatshëm që ta largojë nga klubi mesfushorin kosovar, Granit Xhakën. Sipas Daily Mail, kjo për shkak të polemikave midis Xhakës dhe Topçinjve gjatë kohëve të fundit, shkruan Goal, transmeton...

Lajmi i bujshëm për Xhakën pasi përfundoi karriera e tij te Arsenali

para 8 muajve - Ekonomia Online

Mesfushori kosovar i Zvicrës, Granit Xhaka me shumë gjasë do të largohet nga Arsenali në afatin kalimtar të janarit. Spekulimet për largimin e tij i ngriti edhe më shumë Unai Emery, i cili refuzoi ta pranonte...

Arsenal do ta largojë Granit Xhakën

para 8 muajve - Klan Kosova

Arsenal është i gatshëm që ta largojë nga klubi mesfushorin kosovar, Granit Xhakën. Sipas Daily Mail, kjo për shkak të polemikave midis Xhakës dhe Topçinjve gjatë kohëve të fundit, shkruan Goal, transmeton...

Vjen lajmi i bujshëm për Xhakën pasi përfundoi karriera e tij tek Arsenali

para 8 muajve - Periskopi

Mesfushori kosovar i Zvicrës, Granit Xhaka me shumë gjasë do të largohet nga Arsenali në afatin kalimtar të janarit. Spekulimet për largimin e tij i ngriti edhe më shumë Unai Emery, i cili refuzoi ta pranonte...

Xhaka ‘divorc’ me Arsenalin, gjigantët italianë në lojë për të transferuar shqiptarin!

para 8 muajve - Ina

Granit Xhaka ka probleme të mëdha me Arsenalin. Pas incidentit me tifozët, tashmë shqiptari nuk është pjesë e listës së lojtarëve të grumbulluar për ndeshjen në Europa Leagues kundër Vitoria de Guimares....

Pas Milanit edhe ky ekip anglez vihet pas Xhakës

para 8 muajve - KosovaPress

“The Times” raporton se Newcastle po e shqyrton një lëvizje në merkaton e dimrit për mesfushorin e Arsenalit, Granit Xhakës. Xhakës iu hoq edhe shiriti i kapitenit këtë javë pas fjalëve që përdori ndaj...

Skuadra e Premierligës interesohet për Granit Xhakën

para 8 muajve - Gazeta Observer

Arsenali e bëri të qartë se Granit Xhaka do të largohet në janar dhe që tashti klubet kanë filluar të interesohen për shërbimet e tij. “The Times” raporton se Newcastle po e shqyrton një lëvizje në merkaton...

Ja në cilën ligë kërkon ta shesë Arsenali Xhakën

para 8 muajve - Gazeta Observer

Granit Xhaka nuk është i dëshirueshëm më në Arsenal. “Topçinjtë” do të shënjestrojnë Bundesligën kur ata shikojnë të shesin Granit Xhakën në janar pasi mesfushori tregoi se nuk sheh më një të ardhme në...

Interi rivalizon Milanin, Xhaka kandidat i fortë për repartin e mesfushës

para 8 muajve - Telegrafi

Granit Xhaka. (Photo by Michael Regan/Getty Images)

Wenger thotë se Emery veproi drejt me Xhakën

para 8 muajve - Insajderi

Ish-trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, ka thënë se ekipi nga Premier League ka vepruar në mënyrë të drejtë në lidhje me mesfushorin Granit Xhaka pas problemit të fundit që kishte me tifozët, shkruan...

Futbollisti i Arsenalit: Jemi pas Emery

para 8 muajve - GazetaBlic

Mbrojtësi i Arsenalit, Kieran Tierney insiston që lojtarët janë pas trajnerit Unai Emery. Arsenali dje barazoi me Vitoria në kuadër të Ligës së Evropës, gjë që shkaktoi që kritikat për trajnerin Unai Emery...

Wenger thotë se Emery veproi drejt me Xhakën

para 8 muajve - Koha.net

Ish-trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, ka thënë se ekipi nga Premier League ka vepruar në mënyrë të drejtë në lidhje me mesfushorin Granit Xhaka pas problemit të fundit që kishte me tifozët, shkruan...

Tierney: Jemi pas Emery

para 8 muajve - RTV 21

Arsnali në ndeshjen e radhës luan kundër Leicester Mbrojtësi i Arsenalit, Kieran Tierney insistoi që lojtarët janë pas trajnerit Unai Emery. Arsenali dje barazoi me Vitoria-n, në kuadër të Ligës së Evropës,...

Xhaka ‘divorc’ me Arsenalin, gjigandët italianë në lojë për të transferuar shqiptarin

para 8 muajve - InfoShqip

Granit Xhaka ka probleme të mëdha me Arsenalin. Pas incidentit me tifozët, tashmë shqiptari nuk është pjesë e listës së lojtarëve të grumbulluar për ndeshjen në Europa Leagues kundër Vitoria de Guimares....

Unai Emery merr përkrahje për shitjen e Granit Xhakës në janar

para 8 muajve - Arbresh

Trajneri i Arsenalit, Unai Emery është përkrahur për shitjen e Granit Xhakës në janar nga analisti në Sky Sports – Charlie Nicholas. Xhaka është lënë jashtë skuadrës së Arsenalit në tri ndeshjet e fundit...

Wenger thotë se Emery veproi drejt me Xhakën

para 8 muajve - Albinfo

Unai Emery, ka vendosur t’ia marrë shiritin e kapitenit Xhakës Ish-trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, ka thënë se ekipi nga Premier League ka vepruar në mënyrë të drejtë në lidhje me mesfushorin Granit...

Xhaka drejt largimit, e kërkon gjiganti nga Serie A

para 8 muajve - Aktuale

Granit Xhaka mund të largohet nga Arsenal për të vazhduar karrierën në Serie A.Është skuadra e Milanit që po mendon për një lëvizje të mundshme të mesfushorit të Përfaqësueses së Zvicrës.Është media italiane...

Arsen Wenger i del në mbrojtje Granit Xhakës – ka disa fjalë të mira për të

para 8 muajve - Sinjali

Ish-trajneri i Arsenalit, Arsen Wenger, i cili e kishte sjellur Granit Xhakën në Londër, ka folur rreth incidentit të fundit të Xhakës me tifozët. Wenger ka thënë se veprimet e futbollistit me prej ardhje...

Xhaka gati të largohet drejt Italisë, në janar?

para 8 muajve - Alsat-M

Granit Xhaka nuk po kalon një moment aspak të mirë tek Arsenali, teksa si pasojë e ngjarjeve të fundit me tifozët, i është hequr edhe shiriti i kapitenit. Largimi në janar duket thuajse i sigurt dhe tashmë...

Tierney: Jemi pas Emery

para 8 muajve - KosovaPress

Arsenali dje barazoi me Vitoria në kuadër të Ligës së Evropës, gjë që shkaktoi që kritikat për trajnerin Unai Emery të vazhdojnë. Mirëpo, sipas skocezit të gjithë lojtarët janë me teknikun spanjoll, i...

Milani interesohet për Xhakën

para 8 muajve - Epoka e Re

AC Milan është duke u treguar i interesuar për futbollin shqiptar të Arsenalit, Granit Xhaka. Ky i fundit po kalon një periudhë të keqe në skuadrën angleze pasi gjatë zëvendësimit në ndeshjen ndaj Crystal...

Xhaka ‘divorc’ me Arsenalin, gjigantët italianë në lojë për të transferuar shqiptarin!

para 8 muajve - Tetova1

Granit Xhaka ka probleme të mëdha me Arsenalin. Pas incidentit me tifozët, tashmë shqiptari nuk është pjesë e listës së lojtarëve të grumbulluar për ndeshjen në Europa Leagues kundër Vitoria de Guimares....

Ja ku mund të përfundojë Xhaka pas largimit nga Arsenali

para 8 muajve - InfoShqip

Granit Xhaka mund të largohet nga Arsenali në afatin kalimtar të radhës. Futbollistit shqiptar iu hoq shiriti i kapitenit pas incidentit që pati me tifozët. Tani duket se reprezentuesi i Zvicrës është...

Xhaka ‘divorc’ me Arsenalin, gjigantët italianë në lojë për të transferuar shqiptarin!

para 8 muajve - Tetova Sot

Granit Xhaka ka probleme të mëdha me Arsenalin. Pas incidentit me tifozët, tashmë shqiptari nuk është pjesë e listës së lojtarëve të grumbulluar për ndeshjen në Europa Leagues kundër Vitoria de Guimares....

Pas Rashicës, Milani i’a vë syrin edhe Xhakës

para 8 muajve - InfoShqip

“Rossoneri” synojnë ta shfrytëzojnë situatën e turbullt të futbollistit kosovar në Arsenal. Xhaka e humbi shiritin e kapitenit dhe mediat e huaja shkruajnë se ai mund të largohet nga “Emirates Stadium”...

Legjenda e Arsenalit: Koha e Xhakës në Arsenal ka përfunduar

para 8 muajve - Sinjali

Ish-sulmuesi i Arsenalit, Perry Groves, ka thënë se koha e mesfushorit Granit Xhaka te Arsenali ka përfunduar. Kosovari që nga aksidenti në ndeshjen ndaj Crystal Palace, nuk është thirrur në tri ndeshjet...

Pas Rashicës, Milani ia vë syrin edhe Xhakës

para 8 muajve - Gazeta Express

“Rossoneri” synojnë ta shfrytëzojnë situatën e turbullt të futbollistit kosovar në Arsenal. Xhaka e humbi shiritin e kapitenit dhe mediat e huaja shkruajnë se ai mund të largohet nga “Emirates Stadium”...

Xhaka në radarin e Milan

para 8 muajve - Albasport

Mesfushori shqiptar, Granit Xhaka ka përfunduar në radarin e klubit të madh italian, Milanit. Kohës së kaluar te Arsenalit për Xhakën si duket po i vjen fundit, sidomos pas ndodhive të fundit me tifozët...

Legjenda e Arsenalit: Koha e Xhakës në Arsenal ka përfunduar

para 8 muajve - Top Channel

Ish-sulmuesi i Arsenalit, Perry Groves, ka thënë se koha e mesfushorit Granit Xhaka te Arsenali ka përfunduar. Kosovari që nga aksidenti në ndeshjen ndaj Crystal Palace, nuk është thirrur në tri ndeshjet...

Wengeri befason me fjalët për Xhakën, që iu hoq shiriti i kapitenit

para 8 muajve - Insajderi

Arsene Wenger ka treguar mbështetje për Granit Xhakën, pasi trajneri Unai Emery këtë javë i hoqi atij shiritin e kapitenit. Ish-trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, aktualisht në rolin e analistit, ka...

E vështirë të mos pajtohemi me atë që sapo ka thënë Wenger për skandalin e Granit Xhakës

para 8 muajve - Periskopi

Ndër emrat e fundit që ka reaguar së fundmi për të bëmat e Granit Xhakës në ndeshjen kundër Crystal Palace, është edhe trajneri legjendar i Arsenalit, Arsene Wenger. Tekniku francez i ka dalë në mbrojtje...

Legjenda e Arsenalit: Koha e Xhakës në Arsenal ka përfunduar

para 8 muajve - Alsat-M

Ish-sulmuesi i Arsenalit, Perry Groves, ka thënë se koha e mesfushorit Granit Xhaka te Arsenali ka përfunduar. Kosovari që nga aksidenti në ndeshjen ndaj Crystal Palace, nuk është thirrur në tri ndeshjet...

Ekipi i madh italian vihet pas Xhakës

para 8 muajve - Top Channel

Milan është duke treguar interesim për mesfushorin e Arsenalit, Granit Xhaka. Xhaka pas aksidentit në ndeshjen ndaj Crystal Palace nuk ka luajtur për “topçinjtë” dhe gjithashtu ka humbur edhe shiritin...

Pas Rashicës, Milani ia vë syrin edhe Xhakës

para 8 muajve - Medial

“Rossoneri” synojnë ta shfrytëzojnë situatën e turbullt të futbollistit kosovar në Arsenal. Xhaka e humbi shiritin e kapitenit dhe mediat e huaja shkruajnë se ai mund të largohet nga “Emirates Stadium”...

Milan e dëshiron Granit Xhakën

para 8 muajve - OraInfo

Krisja me Arsenal, Xhaka kërkohet nga klubi madh italian. Milan është duke treguar interesim për mesfushorin e Arsenalit, Granit Xhaka. Xhaka pas aksidentit në ndeshjen ndaj Crystal Palace, nuk ka luajtur...

Mourinho trajneri i ri i Arsenalit? Reagon Emery: Unë jam shefi këtu

para 8 muajve - Gazeta Express

Unai Emery e ka ripërsëritur se ai është ende trajner i Arsenalit, pas thashethemeve se klubi londinez do ta shkarkojë atë dhe do ta zëvendësojë me Jose Mourinhon. Emery është nën presion të madh pasi...

Krisja me Arsenal, Xhaka kërkohet nga klubi madh italian

para 8 muajve - Albeu

Milan është duke treguar interesim për mesfushorin e Arsenalit, Granit Xhaka . Xhaka pas aksidentit në ndeshjen ndaj Crystal Palace, nuk ka luajtur për "topçinjtë", gjithashtu ka humbur edhe shiritin e...

Mourinho trajneri i ri i Arsenalit? Reagon Emery: Unë jam shefi këtu

para 8 muajve - Indeks.mk

Unai Emery e ka ripërsëritur se ai është ende trajner i Arsenalit, pas thashethemeve se klubi londinez do ta shkarkojë atë dhe do ta zëvendësojë me Jose Mourinhon. Emery është nën presion të madh pasi...

Ekipi i madh italian vihet pas Xhakës

para 8 muajve - Indeks.mk

Milan është duke treguar interesim për mesfushorin e Arsenalit, Granit Xhaka. Xhaka pas aksidentit në ndeshjen ndaj Crystal Palace nuk ka luajtur për “topçinjtë” dhe gjithashtu ka humbur edhe shiritin...

Mustafi reagon ndaj trajnerit Emery, e fajëson për këtë gjë

para 8 muajve - Insajderi

Shkodran Mustafi e ka fajësuar trajnerin Unai Emery për taktika të dështuara në barazimin e Arsenalit 1:1 kundër Vitorias të mërkurën në Ligën e Evropës. Mbrojtësi shqiptar e shënoi golin e Arsenalit në...

Milani vihet pas Xhakës

para 8 muajve - Koha.net

Milan është duke treguar interesim për mesfushorin e Arsenalit, Granit Xhaka. Xhaka pas aksidentit në ndeshjen ndaj Crystal Palace, nuk ka luajtur për “topçinjtë”, gjithashtu ka humbur edhe shiritin e...

Mourinho trajneri i ri i Arsenalit? Reagon Emery: Unë jam shefi këtu

para 8 muajve - Medial

Unai Emery e ka ripërsëritur se ai është ende trajner i Arsenalit, pas thashethemeve se klubi londinez do ta shkarkojë atë dhe do ta zëvendësojë me Jose Mourinhon. Emery është nën presion të madh pasi...

Emery pas kritikave: Unë jam trajneri

para 8 muajve - GazetaBlic

Unai Emery dha një përgjigje të shkurtër kur u pyet për mundësinë e largimit të tij nga Arsenali. Mediat britanike kanë raportuar ditëve të fundit se Jose Mourinho është afër kalimit tek ‘Topçijntë’, pasi...

Venger: Xhaka është një futbollist inteligjent

para 8 muajve - Alsat-M

Arsen Venger është personi i cili insistoi se Granit Xhaka kishte “brumin” për t’u bërë futbollist i Arsenalit dhe trajneri francez nuk i është shmangur dot komentit për situatën e futbollistit të cili...

Legjenda e Arsenalit: Koha e Xhakës në Arsenal ka përfunduar

para 8 muajve - Infokusi

Ish-sulmuesi i Arsenalit, Perry Groves, ka thënë se koha e mesfushorit Granit Xhaka te Arsenali ka përfunduar. Kosovari që nga aksidenti në ndeshjen ndaj Crystal Palace, nuk është thirrur në tri ndeshjet...

Ekipi i madh italian vihet pas Xhakës

para 8 muajve - Shenja

Milan është duke treguar interesim për mesfushorin e Arsenalit, Granit Xhaka. Xhaka pas aksidentit në ndeshjen ndaj Crystal Palace nuk ka luajtur për “topçinjtë” dhe gjithashtu ka humbur edhe shiritin...

Vendoset e ardhmja e Xhakës

para 8 muajve - Albinfo

Mesfushori shqiptar, Granit Xhaka nuk po kalon ditë të mira në Arsenal Granit Xhaka i ka ditët e numëruara në Arsenal, raportojnë mediat angleze. Pas ofendimit që u bëri tifozëve të skuadrës londineze,...

Legjenda e Arsenalit: Koha e Xhakës në Arsenal ka përfunduar

para 8 muajve - Gazeta e re

Ish-sulmuesi i Arsenalit, Perry Groves, ka thënë se koha e mesfushorit Granit Xhaka te Arsenali ka përfunduar. Kosovari që nga aksidenti në ndeshjen ndaj Crystal Palace, nuk është thirrur në tri ndeshjet...

Ekipi i madh italian vihet pas Xhakës

para 8 muajve - Infokusi

Milan është duke treguar interesim për mesfushorin e Arsenalit, Granit Xhaka. Xhaka pas aksidentit në ndeshjen ndaj Crystal Palace, nuk ka luajtur për “topçinjtë”, gjithashtu ka humbur edhe shiritin e...

Pas Rashicës, Milani ia vë syrin edhe Xhakës

para 8 muajve - Arbresh

“Rossoneri” synojnë ta shfrytëzojnë situatën e turbullt të futbollistit kosovar në Arsenal. Xhaka e humbi shiritin e kapitenit dhe mediat e huaja shkruajnë se ai mund të largohet nga “Emirates Stadium”...

Granit XHAKA largohet në janar? Mediet angleze e çojnë në SERIA A

para 8 muajve - Newsport

Granit Xhaka mund të largohet në muajin janar nga Arsenal. Ky është lajmi i bujshëm që raportojnë mediet angleze teksa bëjnë me dije që mesfushori shqiptar është në radarin e Milanit. Kuqezinjtë e Italisë...

Pas Rashicës, Milani ia vë syrin edhe Xhakës

para 8 muajve - Fakti Ditor

“Rossoneri” synojnë ta shfrytëzojnë situatën e turbullt të futbollistit kosovar në Arsenal. Xhaka e humbi shiritin e kapitenit dhe mediat e huaja shkruajnë se ai mund të largohet nga “Emirates Stadium”...

Edhe Wenger flet për Xhakën: Ai është një lojtar inteligjent

para 8 muajve - KosovaPress

Wenger ka theksuar se Xhaka është një lojtar intelegjent, përkundër asaj që ndodhi. “Ka njerëz që kanë shumë pasion, me presionin që kanë, me zhgënjimin që bartin, nganjëherë ata kanë reagime që nuk i...

Ja ku mund të përfundojë Xhaka pas largimit nga Arsenali

para 8 muajve - Arbresh

Granit Xhaka mund të largohet nga Arsenali në afatin kalimtar të radhës. Futbollistit shqiptar iu hoq shiriti i kapitenit pas incidentit që pati me tifozët. Tani duket se reprezentuesi i Zvicrës është...

Legjenda e Arsenalit: Koha e Xhakës në këtë klub ka përfunduar

para 8 muajve - Periskopi

Ish-sulmuesi i Arsenalit, Perry Groves, ka thënë se koha e mesfushorit Granit Xhaka te Arsenali ka përfunduar. Kosovari që nga aksidenti në ndeshjen ndaj Crystal Palace, nuk është thirrur në tri ndeshjet...

Wenger thyen heshtjen, i del në mbrojtje dhe arsyeton Xhakën

para 8 muajve - Ekonomia Online

Arsene Wenger është njeriu i fundit që ka folur për situatën e krijuar nga Granit Xhaka te klubi anglez, Arsenali. Xhaka u zëvendësua gjatë fundjavës së kaluar në ndeshjen ndaj Crystal Palace, por duke...

Legjenda e Arsenalit: Koha e Xhakës në Arsenal ka përfunduar

para 8 muajve - KosovaPress

Kosovari që nga aksidenti në ndeshjen ndaj Crystal Palace, nuk është thirrur në tri ndeshjet e kaluar dhe ka humbur shiritin e kapitenit. Sipas Groves, koha e tij ka përfunduar dhe beson që shitja e tij...

Ekipi i madh italian vihet pas Xhakës

para 8 muajve - Periskopi

Milan është duke treguar interesim për mesfushorin e Arsenalit, Granit Xhaka. Xhaka pas aksidentit në ndeshjen ndaj Crystal Palace, nuk ka luajtur për “topçinjtë”, gjithashtu ka humbur edhe shiritin e...

Ekipi i madh italian vihet pas Xhakës

para 8 muajve - KosovaPress

Xhaka pas aksidentit në ndeshjen ndaj Crystal Palace, nuk ka luajtur për “topçinjtë”, gjithashtu ka humbur edhe shiritin e kapitenit. Nga ana tjetër gjiganti italian, vazhdon me formën e dobët dhe dëshiron...

Mustafi e fajëson trajnerin Emery për dështimin e Arsenalit kundër Vitorias

para 8 muajve - Ina

Shkodran Mustafi e ka fajësuar trajnerin e vet Unai Emery për taktika të dështuara në barazimin e Arsenalit 1:1 kundër Vitorias të mërkurën në Ligën e Evropës. Mbrojtësi shqiptar e shënoi golin e vetëm...

Mustafi e fajëson trajnerin Emery për dështimin e Arsenalit kundër Vitorias

para 8 muajve - Gazeta Express

Shkodran Mustafi e ka fajësuar trajnerin e vet Unai Emery për taktika të dështuara në barazimin e Arsenalit 1:1 kundër Vitorias të mërkurën në Ligën e Evropës. Mbrojtësi shqiptar e shënoi golin e vetëm...

Emery rreth raportimeve për kalimin e Mourinho në Arsenal: Unë jam trajneri

para 8 muajve - Klan Kosova

Unai Emery ka ripërsëritur se ai vazhdon të jetë trajner i Arsenalit me gjithë vorbullën e raportimeve që e lidhin Jose Mourinhon me një kalim te Topçinjtë. Kur është pyetur nëse brengoset për të zëvendësuar...

Mustafi e fajëson trajnerin Emery për dështimin e Arsenalit kundër Vitorias

para 8 muajve - Medial

Shkodran Mustafi e ka fajësuar trajnerin e vet Unai Emery për taktika të dështuara në barazimin e Arsenalit 1:1 kundër Vitorias të mërkurën në Ligën e Evropës. Mbrojtësi shqiptar e shënoi golin e vetëm...

Vazhdon agonia e Arsenalit, barazon edhe kundër Vitorias

para 8 muajve - Gazeta Express

Në 10 ndeshjet e fundit Arsenali ka vetëm 2 fitore. Krahasuar me skuadrat që ka luajtur kjo tregon se Unai Emery i ka ditët e numëruar si trajner i skuadrës londineze Edhe një ndeshje në letër e lehtë...

Në Angli shprehen të sigurt për largimin e Xhakës nga Arsenali, Milani pas mesfushorit shqiptar

para 8 muajve - Newsport

Granit Xhaka nuk po kalon një moment të mirë te Arsenal. Mesfushori shqiptar reagoi duke ofenduar tifozët që ndeshjes me Crystal Palace në momentin e zëvendësimit. Prej 3 ndeshjesh Xhaka është lënë jashtë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK