http://kariera.mk

Wenger javën e ardhshme në bisedime me Bayern Munich

para 7 muajve - Aktuale

Arsene Wenger ka vendosur të zhvillojë bisedime me Bayernin në javën e ardhshme për ta marr rolin e trajnerit. Ai e konfirmoi që e kanë thirrur për ta pyetur nëse është i interesuar për këtë pozicion të...

Perisic, optimist se do të qëndrojë në Bayern

para 7 muajve - Gazeta Express

Perisic shpreson që të qëndrojë në Bayern edhe sezonin 2020/21 Futbollisti në formë huazimi nga Interi, Ivan Perisic, është optimist se Bayern Munich do të blejë kartonin e 30-vjeçarit. Perisic iu bashkua...

Perisic, optimist se do të qëndrojë në Bayern

para 7 muajve - Tetova Sot

Perisic shpreson që të qëndrojë në Bayern edhe sezonin 2020/21 Futbollisti në formë huazimi nga Interi, Ivan Perisic, është optimist se Bayern Munich do të blejë kartonin e 30-vjeçarit. Perisic iu bashkua...

Perisic, optimist se do të qëndrojë në Bayern

para 7 muajve - Medial

Perisic shpreson që të qëndrojë në Bayern edhe sezonin 2020/21 Futbollisti në formë huazimi nga Interi, Ivan Perisic, është optimist se Bayern Munich do të blejë kartonin e 30-vjeçarit. Perisic iu bashkua...

Arsene Wenger e konfirmon: Javën e ardhshme në bisedime me Bayern Munich

para 7 muajve - Periskopi

Arsene Wenger ka vendosur të zhvillojë bisedime me Bayernin në javën e ardhshme për ta marr rolin e trajnerit. Ai e konfirmoi që e kanë thirrur për ta pyetur nëse është i interesuar për këtë pozicion të...

Wenger javën e ardhshme në bisedime me Bayern Munich

para 7 muajve - Zyrtare

Arsene Wenger ka vendosur të zhvillojë bisedime me Bayernin në javën e ardhshme për ta marr rolin e trajnerit. Ai e konfirmoi që e kanë thirrur për ta pyetur nëse është i interesuar për këtë pozicion të...

Formacioni më i shtrenjtë i Bundesligës, dominim absolut i Bayernit

para 7 muajve - Gazeta Express

Bundesliga është njëri nga pesë kampionatet e futbollit më të fortë në Europë. Kuptohet, në Gjermani dominon Bayern Munich, në tërësi. Ndonjëherë ka ndodhur që Borussia Dortmund apo ndonjë tjetër t’i rivalizojë...

Ky është formacioni më i shtrenjtë i Bundesligës

para 7 muajve - OraInfo

Formacioni më i shtrenjtë i Bundesligës, dominim absolut i Bayernit. Bundesliga është njëri nga pesë kampionatet e futbollit më të fortë në Europë. Kuptohet, në Gjermani dominon Bayern Munich, në tërësi....

Formacioni më i shtrenjtë i Bundesligës, dominim absolut i Bayernit

para 7 muajve - Zhurnal

Bundesliga është njëri nga pesë kampionatet e futbollit më të fortë në Europë. Kuptohet, në Gjermani dominon Bayern Munich, në tërësi. Ndonjëherë ka ndodhur që Borussia Dortmund apo ndonjë tjetër t’i...

Wenger tregon “bisedimet” me Bayernin: As vetë nuk e di nëse do të kthehem

para 7 muajve - SuperSport

Arsene Wenger është përmendur shpesh në ditën e fundit si pasuesi i mundshëm i Niko Kovacit në stolin e Bayernit të Mynihut, pasi kroati e mbylli aventurën e tij me bavarezët një javë më parë për shkak...

Formacioni më i shtrenjtë i Bundesligës, dominim absolut i Bayernit

para 7 muajve - Medial

Bundesliga është njëri nga pesë kampionatet e futbollit më të fortë në Europë. Kuptohet, në Gjermani dominon Bayern Munich, në tërësi. Ndonjëherë ka ndodhur që Borussia Dortmund apo ndonjë tjetër t’i rivalizojë...

Formacioni më i shtrenjtë i Bundesligës, dominim absolut i Bayernit

para 7 muajve - GazetaBlic

Bundesliga është njëri nga pesë kampionatet e futbollit më të fortë në Europë. Kuptohet, në Gjermani dominon Bayern Munich, në tërësi. Ndonjëherë ka ndodhur që Borussia Dortmund apo ndonjë tjetër t’i rivalizojë...

Bayern refuzon Wenger, zbulohet trajneri i ri, deri në fund të sezonit!

para 7 muajve - BalkanWeb

Nuk do të jetë Arsene Wenger zëvendësuesi i Niko Kovac në stolin e Bayern Munich. Sipas të përditshmes gjermane “Bild”, francezi kishte telefonuar Karl-Heinz Rummenigge duke iu ofruar por shefi ekzekutiv...

Bayern refuzon Wenger, zbulohet trajneri i ri, deri në fund të sezonit!

para 7 muajve - Medial

Nuk do të jetë Arsene Wenger zëvendësuesi i Niko Kovac në stolin e Bayern Munich. Sipas të përditshmes gjermane “Bild”, francezi kishte telefonuar Karl-Heinz Rummenigge duke iu ofruar por shefi ekzekutiv...

​Bayern Munich refuzon Arsene Wenger’in

para 7 muajve - Indeks.mk

Bayern Munich ka hequr një emër tjetër nga lista e tyre e zëvendësimeve të mundshme për Niko Kovac. Arsene Wenger raportohet se ka kontaktuar me gjigantët gjermanë pa menaxher për të shprehur, ku vet francezi...

​Bayern Munich refuzon Arsene Wenger’in

para 7 muajve - GazetaBlic

Bayern Munich ka hequr një emër tjetër nga lista e tyre e zëvendësimeve të mundshme për Niko Kovac. Arsene Wenger raportohet se ka kontaktuar me gjigantët gjermanë pa menaxher për të shprehur, ku vet francezi...

Janë 3 emra, kush do ta merr drejtimin e Bayern Munich

para 7 muajve - OraInfo

Bayern Munich është në kërkim të trajnerit të ri. Pas shkarkimit të Niko Kovac, Bayern Munich ende mbetet në kërkim të një trajneri të ri. ‘Bild’ të enjten në mbrëmje ka raportuar se Bayern Munich kanë...

Tre trajnerët që mund të marrin drejtimin e Bayern Munich

para 7 muajve - Ina

‘Bild’ të enjten në mbrëmje ka raportuar se Bayern Munich kanë refuzuar Arsene Wenger, me këtë të fundit që i është vetëofruar kampionëve të Bundesligës. Po ashtu ‘Bild’, zbulon se italiani Massimiliano...

Bild përgënjeshtron veten, Bayern i thotë jo Wenger-it!

para 7 muajve - Ina

Pas fjalëve të Arsene Wenger se nuk është kontaktuar në asnjë moment nga drejtuesit e Bayern Munich edhe pse francezit 70-vjeçar do t’i pëlqente të ulej në stolin e kampionëve të Gjermanisë ka ardhur edhe...

Formacioni më i shtrenjtë i Bundesligës, dominim absolut i Bayernit

para 7 muajve - Arbresh

Bundesliga është njëri nga pesë kampionatet e futbollit më të fortë në Europë. Kuptohet, në Gjermani dominon Bayern Munich, në tërësi. Ndonjëherë ka ndodhur që Borussia Dortmund apo ndonjë tjetër t’i rivalizojë...

Kjo është arsye pse Bayerni refuzoi Wengerin

para 7 muajve - Epoka e Re

Sipas informacioneve të sigurta të “Sport Bild”, të mërkurën është zhvilluar një bisedë midis drejtuesit të Bayernit, Karl-Heinz Rummenigge dhe ish-trajnerit të Arsenalit, Arsen Wenger. Klubi gjerman duket...

Bild përgënjeshtron veten, Bayern i thotë jo Wenger-it!

para 7 muajve - Shenja

Pas fjalëve të Arsene Wenger se nuk është kontaktuar në asnjë moment nga drejtuesit e Bayern Munich edhe pse francezit 70-vjeçar do t’i pëlqente të ulej në stolin e kampionëve të Gjermanisë ka ardhur edhe...

Bayern Munich refuzon Arsene Wenger

para 7 muajve - KosovaPress

Arsene Wenger raportohet se ka kontaktuar me gjigantët gjermanë pa menaxher për të shprehur, ku vet francezi ka shprehur interesimin për tu bërë trajneri i bavarëzëve, mirëpo një gjë e tillë po refuzohet...

Tre trajnerët që mund të marrin drejtimin e Bayern Munich

para 7 muajve - Zyrtare

‘Bild’ të enjten në mbrëmje ka raportuar se Bayern Munich kanë refuzuar Arsene Wenger, me këtë të fundit që i është vetëofruar kampionëve të Bundesligës. Po ashtu ‘Bild’, zbulon se italiani Massimiliano...

Bayern i thotë jo Wengerit!

para 7 muajve - Gazeta Express

Arsene Wenge është përjashtuar si mundësi për të marrë drejtimin e Bayern Munich Pas fjalëve të Arsene Wenger se nuk është kontaktuar në asnjë moment nga drejtuesit e Bayern Munich edhe pse francezit 70-vjeçar...

Arsene Wenger – Bayern Munich, vjen lajmi bombë nga Gjermania

para 7 muajve - OraInfo

Bayern Munich ende nuk ka vendosur për trajnerin e ri. Arsene Wenge është përjashtuar si mundësi për të marrë drejtimin e Bayern Munich Pas fjalëve të Arsene Wenger se nuk është kontaktuar në asnjë moment...

Bayern i thotë jo Wengerit!

para 7 muajve - Medial

Arsene Wenge është përjashtuar si mundësi për të marrë drejtimin e Bayern Munich Pas fjalëve të Arsene Wenger se nuk është kontaktuar në asnjë moment nga drejtuesit e Bayern Munich edhe pse francezit 70-vjeçar...

Bild përgënjeshtron veten, Bayern i thotë jo Wenger-it!

para 7 muajve - Top Channel

Pas fjalëve të Arsene Wenger se nuk është kontaktuar në asnjë moment nga drejtuesit e Bayern Munich edhe pse francezit 70-vjeçar do t’i pëlqente të ulej në stolin e kampionëve të Gjermanisë ka ardhur edhe...

Punë e kryer, Allegri do ta marrë drejtimin e gjigantit evropian

para 7 muajve - OraInfo

Bayern Minchen ka mbetur pa trajner. Massimiliano Allegri mbetet favorit për të marrë postin e kryetrajnerit te Bayerni. Sipas “Bild”, klubi bavarez ka refuzuar mundësinë që Arsene Wenger të jetë trajner...

Bild: Bayern ka zgjedhur Wenger

para 7 muajve - Top Channel

Sipas prestigjiozes  gjermane “Blind” Arsene Wenger do të jetë trajneri i ri i Bayern Munich. 70-vjeçari francez aktualisht është duke punuar në Katar, në kanalin TV beIN Sports, si ekspert i kompeticionit ...

E zbulon “Bild”: Takim Rumenige-Venger, por Bajerni refuzon t’i besojë stolin francezit

para 7 muajve - BalkanWeb

Pavarësisht përgënjeshtrimit të bërë edhe nga personi i interesuar drejtpërdrejt në këtë çështje, në Gjermani këmbëngulin se ditën e djeshme është zhvilluar një takim mes drejtuesve të Bajernit të Mynihut,...

E zbulon “Bild”: Takim Rumenige-Venger, por Bajerni refuzon t’i besojë stolin francezit

para 7 muajve - Medial

Pavarësisht përgënjeshtrimit të bërë edhe nga personi i interesuar drejtpërdrejt në këtë çështje, në Gjermani këmbëngulin se ditën e djeshme është zhvilluar një takim mes drejtuesve të Bajernit të Mynihut,...

Bild përgënjeshtron veten, Bayern i thotë jo Wenger-it!

para 7 muajve - SuperSport

Pas fjalëve të Arsene Wenger se nuk është kontaktuar në asnjë moment nga drejtuesit e Bayern Munich edhe pse francezit 70-vjeçar do t’i pëlqente të ulej në stolin e kampionëve të Gjermanisë ka ardhur edhe...

Wenger te Bayerni? – Ja çfarë kanë vendosur Bavarezët…

para 7 muajve - Albasport

Sipas informacioneve të Bild, ditën e mërkurë ka pasur një bisedë mes shefit të Bayern Munich Karl-Heinz Rummenigge dhe Arsene Wenger. Një burim i brendshëm i klubit i ka thënë Bildit se Wenger dhe Rummenigge...

Bild, Bajerni nuk arrin akord me Vengerin

para 7 muajve - Alsat-M

Sipas të përdistshmes gjermane, “Bild”, të mërkurën ka pasur një bisedë mes shefit të Bajern Munihut,  Karl-Heinz Rumenigge dhe Arsen Vengerit. Një burim i brendshëm i klubit i ka thënë “Bild”-it se Vengeri...

Allegri mbetet favorit për postin e trajnerit te Bayerni

para 7 muajve - Koha.net

Massimiliano Allegri mbetet favorit për të marrë postin e kryetrajnerit te Bayerni. Sipas “Bild”, klubi bavarez ka refuzuar mundësinë që Arsene Wenger të jetë trajner i kampionit. Gjiganti gjerman është...

Wenger te Bayern Munich, vjen vendimi përfundimtar i klubit gjerman

para 7 muajve - Koha Jone

Arsene Wenger nuk do të jetë trajneri i ri i Bayernit. Edhe pse para disa orësh qarkulloi lajmi në të përditshmen “Bild” se francezi do të ishte pasuesi i Niko Kovac, kjo gjë nuk do të ndodhë. Wenger në...

Bayern Munich i thotë ‘JO’ Arsene Wengerit

para 7 muajve - Flaka

Bayern Munich raportohet se ka hequr dorë nga mundësia për të nënshkruar me Arsene Wenger. Gjigantët e Bundesligës janë në kërkim të një trajneri të ri, pas shkarkimit të Niko Kovac, që u poshtërua me...

Bayern e kërkon, reagon trajneri legjendar

para 7 muajve - Albeu

Pankina e Bayern Munich është e lirë që prej largimit të Niko Kovac. Tekniku gjerman nuk mori maksimumin nga skuadra dhe gjithçka u këput pas humbjes, 5-1 ndaj Eintracht Frankfurt në kampionat. Pas këtij...

Arsene Wenger te Bayern Munich, vjen vendimi përfundimtar i klubit gjerman

para 7 muajve - Gazeta Telegraf

Arsene Wenger nuk do të jetë trajneri i ri i Bayernit. Edhe pse para disa orësh qarkulloi lajmi në të përditshmen “Bild” se francezi do të ishte pasuesi i Niko Kovac, kjo gjë nuk do të ndodhë. Wenger në...

Wenger e pranon: Nuk mund të refuzoj dot bisedimet me Bayern-in!

para 7 muajve - Tetova Sot

Zyrtarizimi është vetëm çështje orësh pasi Arsene Wenger do të marrë drejtimin e Bayern Munich. Tekniku francez nuk ka mohuar pëlqimin e tij për klubin bavarez madje ai thotë se nuk mund të refuzojë negociatat...

Wengeri: Nuk kam biseduar me drejtuesit e Bayernit

para 7 muajve - Epoka e Re

Arsene Wenger ka mohuar zërat se është në bisedime me Bayern Munchenit për t’u bërë trajner i tyre. Por ish-trajneri i Arsenalit e la mundësinë e hapur për të qenë në stolin e ‘bavarezëve’. Kampionët gjermanë...

Kush do të jetë trajneri i ri i Bayern Munich? “Bild” zbulon pasuesin e Niko Kovac

para 7 muajve - Standard

Me apo pa trajner, Bayern Munich di të jetë fitues në Champions, thyen pastër 2-0 Olympiacos duke siguruar një biletë për në fazën tjetër. Hansi Flick nuk dëshiron të flas as për të shkuarën e as për të...

Bayern Munichu refuzon emërimin e Arsene Wengerit si trajner

para 7 muajve - Arbresh

Bayern Munichu ka refuzuar trajnerin Arsene Wenger në marrjen e detyrës në klub. Francezi ka qenë favorit për të marrë drejtimin e klubit pas shkarkimit të Niko Kovac në fillim të kësaj jave, transmeton...

Kush do të jetë pasuesi i Niko Kovac? “Bild” zbulon trajneri e ri të Bayern Munich

para 7 muajve - BalkanWeb

Me apo pa trajner, Bayern Munich di të jetë fitues në Champions, thyen pastër 2-0 Olympiacos duke siguruar një biletë për në fazën tjetër. Hansi Flick nuk dëshiron të flas as për të shkuarën e as për të...

Kush do të jetë pasuesi i Niko Kovac? “Bild” zbulon trajneri e ri të Bayern Munich

para 7 muajve - Medial

Me apo pa trajner, Bayern Munich di të jetë fitues në Champions, thyen pastër 2-0 Olympiacos duke siguruar një biletë për në fazën tjetër. Hansi Flick nuk dëshiron të flas as për të shkuarën e as për të...

“BILD”: WENGER, TRAJNERI I RI I BAYERNIT!

para 7 muajve - Klan Macedonia

Arsene Wenger do të jetë trajneri i ri i Bayernit të Mynihut. Kështu raporton prestigjiozja gjermane Bild, që e bën thuajse të sigurt këtë lëvizje, e cila pritet të zyrtarizohet në ditët në vijim. 70-vjeçari...

Wenger: Asnjëherë nuk do të refuzoja të bisedojë me Bayernin

para 7 muajve - Anadolu Agency

Mynih Klubi gjerman i futbollit Bayern Mynih edhe më tej është në kërkim të trajnerit të ri, pasi të dielën Niko Kovaç u shkarkua, transmeton Anadolu Agency (AA). Si një nga kandidatët më serioz përmendet...

Në Gjermani janë të bindur: Wenger do të jetë trajneri i ri i Bayernit

para 7 muajve - Koha Jone

Arsene Wenger do të jetë trajneri i ri i Bayern Munich. Prestigjiozja gjermane Bild raporton se kjo lëvizje është e sigurt, e cila pritet të zyrtarizohet në ditët në vijim. 70-vjeçari francez aktualisht...

Formacioni i Wengerit si trajner i Bayernit

para 7 muajve - Arbresh

Arsene Wenger është emri më i përfolur për të marr drejtimin e klubit gjerman, Bayern Munich. Bavarezët shkarkuan para disa ditësh trajnerin kroat, Niko Kovac, shkaku i rezultateve jo të mira. Që nga shkarkimit...

Wenger-Bayern Munchen, avancojnë negociatat

para 7 muajve - Indeks.mk

Bayern Munich është vendosur të bëjë një ofertë konkrete për trajnerin, Arsene Wenger. Pas largimit të Niko Kovac, tabloidi britanik "The SUN" shkruan se Wenger është kandidati favorit për të marrë drejtimin...

Wengner-Bayern Munchen, avancojnë negociatat

para 7 muajve - Albeu

Bayern Munich është vendosur të bëjë një ofertë konkrete për trajnerin , Arsene Wenger . Pas largimit të Niko Kovac, tabloidi britanik "The SUN" shkruan se Wenger është kandidati favorit për të marrë drejtimin...

“Bild” e bën të kryer: Wenger, trajneri i ri i Bayernit!

para 7 muajve - SuperSport

Arsene Wenger do të jetë trajneri i ri i Bayernit të Mynihut. Kështu raporton prestigjiozja gjermane Bild, që e bën thuajse të sigurt këtë lëvizje, e cila pritet të zyrtarizohet në ditët në vijim. 70-vjeçari...

Merr fund dilema, njihuni me trajnerin e ri të Bayern Munchen

para 7 muajve - Lexo

Prej ditësh po aludohet rreth pasuesit të Nico Kovac në stolin e Bayern Munchen. Emrat më të lakuar për të zëvendësuar trajnerin kroat janë Jose Mourinho, Massimiliano Allegri dhe Arsene Wenger. Ky i fundit...

Punë e kryer: Bayern Munich do të bëjë ofertë për Wengerin

para 7 muajve - OraInfo

Bayern Munich do të bëjë ofertë për Wengerin. Klubi i madh gjerman, Bayern Munichu është vendosur të bëjë një ofertë kontrate për trajnerin francez, Arsene Wenger. Bavarezët kanë vendosur të shkarkojnë...

“Bild” e bën të kryer: Wenger, trajneri i ri i Bayernit!

para 7 muajve - Infokusi

Arsene Wenger do të jetë trajneri i ri i Bayernit të Mynihut. Kështu raporton prestigjiozja gjermane Bild, që e bën thuajse të sigurt këtë lëvizje, e cila pritet të zyrtarizohet në ditët në vijim. 70-vjeçari...

Mediat gjermane: Wenger, trajneri i ri i Bayernit

para 7 muajve - KosovaPress

Kështu raporton prestigjiozja gjermane Bild, që e bën thuajse të sigurt këtë lëvizje, e cila pritet të zyrtarizohet në ditët në vijim. 70-vjeçari francez aktualisht është duke punuar në Katar, në kanalin...

Bayern Munchen pa trajner, në Angli zbulojnë pasuesin e Kovac

para 7 muajve - Newsport

Bayern Munchen është momentalisht pa trajner pas shkarkimit të Kovac. Humbja ndaj Frankfurtit rezultoi fatale për trajnerin kroat që u largua nga drejtuesit. Tashmë drejtuesit janë duke menduar për pasuesin...

Bayern Munich do të bëjë ofertë për Wengerin

para 7 muajve - Arbresh

Klubi i madh gjerman, Bayern Munichu është vendosur të bëjë një ofertë kontrate për trajnerin francez, Arsene Wenger. Bavarezët kanë vendosur të shkarkojnë trajnerin kroat, Niko Kovac, shkaku i rezultateve...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK