http://kariera.mk

Juventus ndanë parat e nevojshme për transferimin e Pogbas

para 8 muajve - Aktuale

Juventus ka ndarë rreth 120 milionë euro për ta rikthyer Paul Pogban në Torino. Mesfushori francez ka mbetur ëndërr e Fabio Paraticit andaj gjiganti italian ka filluar t’i ndajë parat që nga tani, deri...

United vjen me dy transferime gjigante nga Juventus

para 8 muajve - OraInfo

Manchester United është në kërkim të nënshkrimit të dyfishtë nga gjigandët italianë të Serie A Juventus në afatin e ardhshëm të transferimit. Klubi me qendër Manchester nuk ka arritur të forcojë skuadrën...

Gjigantët anglezë interesohen për Jamesin

para 8 muajve - Gazeta Express

James Rodriguez mund të largohet nga Real Madridi vetëm gjashtë muaj pasi u rikthye nga huazimi në Bayern Munich. Futbollistin kolumbian në janar e duan Manchester Unitedi dhe Tottenhami Rikthimi i James...

Real ofron Rodriguez plus para për yllin e madh

para 8 muajve - OraInfo

Real Madrid është gati të ofrojë lojtar plus para në dorë për yllin e Manchester United, Paul Pogba në afatin kalimtar të janarit. Ylli francez ka pak më shumë se 18 muaj që ka lënë kontratën e tij...

Gjigantët anglezë interesohen për Jamesin

para 8 muajve - GazetaBlic

James Rodriguez mund të largohet nga Real Madridi vetëm gjashtë muaj pasi u rikthye nga huazimi në Bayern Munich. Futbollistin kolumbian në janar e duan Manchester Unitedi dhe Tottenhami Rikthimi i James...

Juventusi i vendosur për Pogban

para 8 muajve - Insajderi

Kampioni i Serie A, Juventusi është i vendosur për ta kthyer në radhët e veta mesfushorin francez Paul Pogba. E përditshmja italiane “Tuttosport” ka raportuar të premten se Juventusi po synon transferimin...

Gjigantët anglezë interesohen për Jamesin

para 8 muajve - Zhurnal

James Rodriguez mund të largohet nga Real Madridi vetëm gjashtë muaj pasi u rikthye nga huazimi në Bayern Munich. Futbollistin kolumbian në janar e duan Manchester Unitedi dhe Tottenhami Rikthimi i James...

Juventusi e do rikthimin e Pogbas

para 8 muajve - Gazeta Express

“Bianconeri” do të tentojnë ta transferojnë mesfushorin francez verën e ardhshme. Lojtarin e do edhe Real Madridi i Zinedine Zidanet Juventusi është i interesuar për Paul Pogban, shkruan Gazeta Express....

Gjigantët anglezë interesohen për Jamesin

para 8 muajve - Medial

James Rodriguez mund të largohet nga Real Madridi vetëm gjashtë muaj pasi u rikthye nga huazimi në Bayern Munich. Futbollistin kolumbian në janar e duan Manchester Unitedi dhe Tottenhami Rikthimi i James...

Juventus po transferon yllin 120 milionësh

para 8 muajve - OraInfo

Gjigantët në Serie A duan të transferojnë yllin e Man Utd Juventus janë të gatshëm të rritin interesin e tyre për të nënshkruar mesfushorin e Manchester United, Paul Pogba, raporton Tuttosport, përcjell...

Pogba gjithnjë e më afër Juventusit

para 8 muajve - Albasport

Klubi i madh italian, Juventusi është i gatshëm të rikthej në skuadër yllin francez të Manchester Unitedit, Paul Pogba. Mesfushori francez u transferua në vitin 2016 në Old Trafford për një shifër rekord...

Juventus ndanë parat e nevojshme për transferimin e Pogbas

para 8 muajve - Zyrtare

Juventus ka ndarë rreth 120 milionë euro për ta rikthyer Paul Pogban në Torino. Mesfushori francez ka mbetur ëndërr e Fabio Paraticit andaj gjiganti italian ka filluar t’i ndajë parat që nga tani, deri...

Juventusi i vendosur për Pogban

para 8 muajve - Koha.net

Kampioni i Serie A, Juventusi është i vendosur për ta kthyer në radhët e veta mesfushorin francez Paul Pogba. E përditshmja italiane “Tuttosport” ka raportuar të premten se Juventusi po synon transferimin...

Pogba I dërgon mesazhe “dashurie”, Juventus gati ta kthejë në Serie A

para 8 muajve - BalkanWeb

“Dashuria” mes Paul Pogba dhe Juventusit nuk është shuar asnjëherë. Megjithëse të ndarë prej tre sezonesh, mesfushori francez dhe “Zonja e Vjetër” ndjekin njëri-tjetrin dhe në disa raste kanë qenë shumë...

Jamesi, synim i Unitedit dhe Tottenhamit

para 8 muajve - Epoka e Re

Skuadrat nga Premierë Liga, Manchester Unitedi dhe Tottenhami, janë futur në garë për shërbimet e mesfushorit të Real Madridit, James Rodriguez. Mediumet britanike kanë zbuluar të premten se si Unitedi...

Juventusi pritet ta rris interesimin për Pogban

para 8 muajve - InfoShqip

Klubi i madh italian, Juventusi është i gatshëm të rikthej në skuadër yllin francez të Manchester Unitedit, Paul Pogba. Mesfushori francez u transferua në vitin 2016 në Old Trafford për një shifër rekord...

Juventusi kërkon rikthimin e Pogbas

para 8 muajve - Epoka e Re

“Bianconeri” do të tentojnë ta transferojnë mesfushorin francez verën e ardhshme. Lojtarin e do edhe Real Madridi i Zinedine Zidanet. Juventusi është i interesuar për Paul Pogban. “Bianconeri” do të tentojnë...

Unitedi e Tottenhami në garë për Rodriguezin

para 8 muajve - Koha.net

Skuadrat nga Premier League, Manchester United dhe Tottenham janë futur në garë për shërbimet e mesfushorit të Real Madridit, kolumbianit James Rodriguez. Mediumet britanike kanë zbuluar të premten se...

Ndryshon gjithçka, Neymar mund të transferohet te Real Madrid

para 8 muajve - OraInfo

Zidane e do transferimin e Neymarit para Pogbas. Ylli i Paris Saint-Germain, Neymar thuhet se është i preferuari i Real Madridit dhe trajnerit Zinedine Zidane për ta transferuar në Santiago Bernabeu. Trajneri...

Zidane e do transferimin e Neymarit para Pogbas

para 8 muajve - Indeks.mk

Ylli i Paris Saint-Germain, Neymar thuhet se është i preferuari i Real Madridit dhe trajnerit Zinedine Zidane për ta transferuar në Santiago Bernabeu. Trajneri i Real Madridit, Zidane nuk ka qenë serioz...

Juventus nuk heq dorë nga Pogba, francezi pranë rikthimit në Torino

para 8 muajve - Newsport

Paul Pogba nuk po gjen qetësi në karrierën e tij. 26 vjeçari francez vuan nga një dëmtim dhe nuk ka mundur të tregojë vlerat e tij me Manchester United. Mesfushori që u shit nga Juventus drejt “Djajve”...

Juventusi i vendosur për Pogban

para 8 muajve - Ekonomia Online

Kampioni i Serie A, Juventusi është i vendosur për ta kthyer në radhët e veta mesfushorin francez Paul Pogba. E përditshmja italiane “Tuttosport” ka raportuar të premten se Juventusi po synon transferimin...

Juventusi insiston për James Rodriguez

para 8 muajve - RTV 21

Në pikëpyetje e ardhmja e James në Real Madrid. Juventusi vazhdon të insistojë në transferimin e James Rodriguez gjatë afatit kalimtar të janarit. ‘Zonja e Vjetër’ është duke kërkuar Jamesin pasi kanë...

Ylli i Realit në janar transferohet në Juventus

para 8 muajve - OraInfo

James Rodriguez pritet të largohet në janar nga Real Madridi. Juventusi vazhdon të insistojë në transferimin e James Rodriguez gjatë afatit kalimtar të janarit. ‘Zonja e Vjetër’ është duke kërkuar Jamesin...

Manchester United dhe Tottenham futen në garë për James

para 8 muajve - KosovaPress

Dy skuadrat angleze janë vënë pas kolumbianit dhe  po tentojnë që ta transferojnë në skuadër gjatë merkatos të janarit. Edhe skuadra tjerë Wolves është futur në këtë garë, mirëpo kolumbiani duket se mënjëherë...

Merkato/ Juventus 45 milionë euro për ‘yllin’ e Real Madridit

para 8 muajve - Tetova Sot

James Rodriguez vazhdon ta ketë në pikëpyetje të ardhmen e tij në Real Madrid. Zinedine Zidane tani ka raporte të mira me mesfushorn kolumbian i cili me tu rikthyer nga huazimi ka zhvilluar 9 ndeshje këtë...

Zidane e do transferimin e Neymarit para Pogbas

para 8 muajve - Arbresh

Ylli i Paris Saint-Germain, Neymar thuhet se është i preferuari i Real Madridit dhe trajnerit Zinedine Zidane për ta transferuar në Santiago Bernabeu. Trajneri i Real Madridit, Zidane nuk ka qenë serioz...

Juventusi nuk heq dorë nga James Rodriguez

para 8 muajve - Ekonomia Online

James Rodriguez vazhdon ta ketë në pikëpyetje të ardhmen e tij në Real Madrid. Mesfushori kolumbian me tu rikthyer nga huazimi ka zhvilluar nëntë ndeshje këtë edicion për Los Blancos ku ka treguar lojëra...

Young beson që United mund t’ia dal edhe pa Pogban

para 8 muajve - RTV 21

“Kemi garë të madhe për vendet në skuadër” Mbrojtësi i Manchester United, Ashley Young beson që “Djajtë e Kuq” mund të rikthehen në formën e duhur edhe pa ndihmën e Paul Pogbas. Mesfushori francez është...

Young: Mund t’ia dalim edhe pa Pogban

para 8 muajve - Alsat-M

Mbrojtësi i krahut të Manchester United, Ashley Young beson që Manchester United mund të luajë edhe pa mesfushorin Paul Pogba. Pogba mbetet i lënduar, derisa mbetet i lidhur me një transferim te Juventus...

Young: Unitedi mund t’ia dalë edhe pa Pogban

para 8 muajve - Ekonomia Online

Mbrojtësi i Manchester United, Ashley Young beson që “Djajtë e Kuq” mund të rikthehen në formën e duhur edhe pa ndihmën e Paul Pogbas. Mesfushori francez është lënduar gjatë ndeshjes kundër Arsenalit,...

Young: Mund t’ia dalim edhe pa Pogban

para 8 muajve - Infokusi

Mbrojtësi i krahut të Manchester United, Ashley Young beson që Manchester United mund të luajë edhe pa mesfushorin Paul Pogba. Pogba mbetet i lënduar, derisa mbetet i lidhur me një transferim te Juventus...

Young: Mund t’ia dalim edhe pa Pogban

para 8 muajve - Gazeta e re

Mbrojtësi i krahut të Manchester United, Ashley Young beson që Manchester United mund të luajë edhe pa mesfushorin Paul Pogba. Pogba mbetet i lënduar, derisa mbetet i lidhur me një transferim te Juventus...

Young: Mund t’ia dalim edhe pa Pogban

para 8 muajve - Periskopi

Mbrojtësi i krahut të Manchester United, Ashley Young beson që Manchester United mund të luajë edhe pa mesfushorin Paul Pogba. Pogba mbetet i lënduar, derisa mbetet i lidhur me një transferim te Juventus...

Young: Mund t’ia dalim edhe pa Pogban

para 8 muajve - KosovaPress

Pogba mbetet i lënduar, derisa mbetet i lidhur me një transferim te Juventus ose Real Madrid, transmeton KosovaPress. Anglezi beson që mungesa e francezi vërehet, por ka besimin që mund të rikthehen në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK