http://kariera.mk

Allison shpallet portieri më i mirë

para 6 muajve - Ina

Alisson Becker fiton trofeun e Portierit më të mirë sipas “France Football”. Portieri i Liverpool la pas krahëve të tij, gardianin e Barcelonës, Marc-Andre ter Stegen dhe atë të Manchester City, Ederson....

Trofeu “Jashin” nuk ka histori, Alison Beker rrëmben çmimin e madh!

para 6 muajve - BalkanWeb

Për t’i dhënë trofeun portierit më të mirë iste caktuar një ndëshkues portierësh! Robert Levandovski ia dorëzoi trofeun “Jashin”, gardianit të Liverpulit, Alison Beker, fitues i Champions League sezonin...

Alisson fiton trofeun ‘Lev Yachine’

para 6 muajve - Koha.mk

Alisson Becker është shpallur portieri më i mirë i këtij viti. Portieri brazilian ka arritur ta fitojë trofeun e riformuar “Lev Yachine”. Yachine është portieri i vetëm që ka arritur ta fitojë Topin e...

Alisson zgjitet portieri më i mirë në botë

para 6 muajve - Albeu

Alisson Becker fiton trofeun e Portierit më të mirë sipas "France Football". Portieri i Liverpool la pas krahëve të tij, gardianin e Barcelonës, Marc-Andre ter Stegen dhe atë të Manchester City, Ederson....

Alisson fiton trofeun “Yachin” si portieri më i mirë i vitit 2019

para 6 muajve - Koha Jone

Trofeu “Lev Yachin”, i cili vlerëson portierin më të mirë të vitit ka shkuar për Alisson. Gardiani i skuadrës së Liverpoolit ka qenë protagonist absolut duke ndihmuar të kuqtë që të fitonin Champions League...

Yachine Trophy’: Alisson është portieri më i mirë në botë

para 6 muajve - Flaka

Portieri i Liverpool dhe kombëtares së Brazilit, Alisson, është shpërblyer me çmimin ‘Yachine’, shkruan lajmi.net. ‘France Football’ i ka dhënë portierit të ‘Reds’ çmimin si portieri më i mirë në botë,...

Alisson fiton trofeun “Yachin” si portieri më i mirë i vitit 2019

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Trofeu “Lev Yachin”, i cili vlerëson portierin më të mirë të vitit ka shkuar për Alisson. Gardiani i skuadrës së Liverpoolit ka qenë protagonist absolut duke ndihmuar të kuqtë që të fitonin Champions League...

Alisson vërtetohet si portieri më i mirë në botë, “Nuk ndihem me fat, por i bekuar”

para 6 muajve - Fakti Ditor

Një vit sensacional për portierin brazilian Alisson. Në ceremoninë e “Topit të Artë” ai u zgjodh portieri më i mirë në botë duke fituar trofeun ‘Yachine’, transmeton Indeksonline. Më 2019, ai fitoi Ligën...

ZYRTARE: ‘Yachine Trophy’: Alisson është portieri më i mirë në botë

para 6 muajve - Zyrtare

Portieri i Liverpool dhe kombëtares së Brazilit, Alisson, është shpërblyer me çmimin ‘Yachine’, shkruan lajmi.net. ‘France Football’ i ka dhënë portierit të ‘Reds’ çmimin si portieri më i mirë në botë,...

ZYRTARE: Alisson është portieri më i mirë në botë

para 6 muajve - Periskopi

Alisson Becker është portieri më i mirë në botë, për vitin 2019. Portieri i Liverpool dhe kombëtares së Brazilit, Alisson, është shpërblyer me çmimin ‘Yachine’, shkruan lajmi.net. ‘France Football’ i ka...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK