http://kariera.mk

Reagimi i Sarrit pas humbjes së parë të Juventusit këtë sezon

para 8 muajve - Gazeta Express

Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri, nuk ka shprehur shqetësim të madh, edhe pse skuadra e tij e pësoi humbjen e parë këtë sezon, pasi u rrah 3:1 nga Lazio të shtunën në Romë. Juve ishte skuadra e vetme...

Reagimi i Sarrit pas humbjes së parë të Juventusit këtë sezon

para 8 muajve - Zhurnal

Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri, nuk ka shprehur shqetësim të madh, edhe pse skuadra e tij e pësoi humbjen e parë këtë sezon, pasi u rrah 3:1 nga Lazio të shtunën në Romë. Juve ishte skuadra e vetme...

U mposht nga Lazio në "Olimpico", reagon Sarri

para 8 muajve - Albeu

Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri , nuk ka shprehur shqetësim të madh, edhe pse skuadra e tij e pësoi humbjen e parë këtë sezon, pasi u rrah 3:1 nga Lazio të shtunën në Romë. Juve ishte skuadra e vetme...

Ronaldo nuk mjafton, Juventusi pëson humbjen e parë pas 15 javësh

para 8 muajve - Lexo

U desh të vinte java e 15, që Juventusi të pësonte humbjen e parë sezonale dhe e bëri këtë mbrëmjen e sotme në “Olimpico” përballë Lazios, që nga ana tjetër po kalon një moment të shkëlqyer me plot 7 fitore...

Lazio shkakton humbjen e parë Juves pas 20 ndeshjeve

para 8 muajve - Alsat-M

Juventusi e humbi mundësinë e artë për ta rimarrë kreun e tabelës së Serisë A pasi u mposht nga Lazio me rezultat 3:1, në ndeshjen e zhvilluar në stadiumin “Olimpico”, në kuadër të xhiros së 15-të të Serisë...

Lazio ia shkakton Juventusit humbjen e parë në 21 ndeshje

para 8 muajve - Gazeta Express

Juventusi e humbi mundësinë e artë për ta rimarrë kreun e tabelës së Serisë A pasi u mposht nga Lazio me rezultat 3:1, në ndeshjen e zhvilluar në stadiumin Olimpico, në kuadër të xhiros së 15-=të të Serisë...

Lazio befason Juventusin, përmbys rezultatin

para 8 muajve - Gazeta Express

Lazio ka arritur ta përmbysë rezultatin në 2:1 kundër Juventusit, në ndeshjen që po zhvillohet për momentin në stadiumin Olimpico, në kuadër të Serisë A. Në minutën e 74-të të ndeshjes, Sergej MIlinkovic-Savic...

Lazio thyen Juventusin e Cristiano Ronaldos me përmbysje (Golat video)

para 8 muajve - Sot News

Lazio ka arritur të mposhtë me përmbysje skuadrën e Juventusit. Lacialët mposhtë 3-1 kampionët në fuqi të Italisë, falë golave të Luis Felipe dhe Milinkovic-Savic, që shfuqizuan golin e Cristiano Ronaldos...

Lazio barazon rezultatin kundër Juventusit

para 8 muajve - Gazeta Express

Lazio ka arritur ta barazojë rezultatin në 1:1 në ndeshjen kundër Juventusit, që po zhvillohet për momentin në stadiumin Olimpico, në kuadër të Serisë A. Në minutën e parë shtesë të pjesës së parë, Luiz...

Juventusi mposhtet me përmbysje nga Lazio

para 8 muajve - Albeu

Juventusi e humbi mundësinë e artë për ta rimarrë kreun e tabelës së Serisë A pasi u mposht nga Lazio me rezultat 3:1, në ndeshjen e zhvilluar në stadiumin Olimpico, në kuadër të ndeshjes së 15-të të Serisë...

Juventus pëson humbjen e parë sezonale, festë në Romë e Milano

para 8 muajve - Gazeta Tema

U desh të vinte java e 15, që Juventusi të pësonte humbjen e parë sezonale dhe e bëri këtë mbrëmjen e sotme në “Olimpico” përballë Lazios, që nga ana tjetër po kalon një moment të shkëlqyer me plot 7 fitore...

Ronaldo kalon Juventusin në epërsi kundër Lazios

para 8 muajve - Gazeta Express

Juventusi ka arritur të kalojë ne epërsi me rezultat 1:0 në ndeshjen kundër Lazios, e cila po zhvillohet për momentin në stadiumin Olimpico, në kuadër të Serisë A. Në minutën e 26-të të ndeshjes, Cristiano...

Shpërthen “Olimpico”, Lazio përmbys Juventusin

para 8 muajve - Aktuale

Juventusi e humbi mundësinë e artë për ta rimarrë kreun e tabelës së Serisë A pasi u mposht nga Lazio me rezultat 3:1, në ndeshjen e zhvilluar në stadiumin Olimpico, në kuadër të xhiros së 15-=të të Serisë...

Lazio tregon “dhëmbët”, ia shkakton humbjen e parë Juventusit

para 8 muajve - OraInfo

Lazio ka treguar “dhëmbët” duket mposhtur ekipin e Juventusit. Lazio ka fituar me rikthim 2-1 ndaj Juventusit në takimin e vlefshëm për jaëvn e 15-të në Serie A. Pjesa e parë e takimit u karakterizua me...

Juventus pëson humbjen e parë sezonale, festë në Romë e Milano

para 8 muajve - SuperSport

U desh të vinte java e 15, që Juventusi të pësonte humbjen e parë sezonale dhe e bëri këtë mbrëmjen e sotme në “Olimpico” përballë Lazios, që nga ana tjetër po kalon një moment të shkëlqyer me plot 7 fitore...

Lazio i shkakton humbjen e parë Juventusit në Seria A

para 8 muajve - Koha Jone

Juventus jo vetëm që nuk përfiton nga ndalesa e Interit, por pëson një humbje të befasishme 1-3 nga Lazio në “Olimpico” në një duel që dhuri shumë emocione. Bardhezinjtë e nisën mjaft mirë ndeshjen duke...

Shpërthen "Olimpico", Lazio përmbys Juventusin

para 8 muajve - Albeu

Lazio po zhvillon një ndeshje fantastike në " Olimpico " ndaj Juventusit. Pas golit të Ronaldos, vendasit shtuan marshin dhe arritën të barazonin në fundin e pjesës së parë. Pjesa e dytë nisi më të njëjtin...

Cuadrado del me të kuq, Lazio shënon dhe humbet penallti

para 8 muajve - Koha Jone

Lazio ka shfrytëzuar më së miri daljen me karton të kuq të Cuadrados. Bardhekaltrit kanë realizuar golin e avantazhit 2-1. Në minutën e 74-të, Milinkovic Savic kontrollon në mënyrë perfekte topin dhe më...

Lazio e “gjunjëzon” Juvenstusin

para 8 muajve - GazetaBlic

Lazio ka arritur ta përmbysë rezultatin në 2:1 kundër Juventusit, në ndeshjen që po zhvillohet për momentin në stadiumin Olimpico, në kuadër të Serisë A. Në minutën e 74-të të ndeshjes, Sergej MIlinkovic-Savic...

Lazio barazon rezultatin ndaj Juventusit

para 8 muajve - Albeu

Lazio ka arritur të barazojë rezultatin përballë Juventusit në "Olimpico". Luiz Felipe ka dërguar topin në rrjetë në minutat shtesë të pjesës së parë. /albeu.com/

Lazio shtang Juven në fundin e pjesës së parë

para 8 muajve - Koha Jone

Lazio ka arritur që të barazojë rezultatin 1-1 ndaj Juventusit në fundin e pjesës së parë. Pas një këmbëngulje të gjatë në zonën e bardhezinjve, Luiz Felipe kërcen më lart se të tjerët duke arritur që të gjejë golin e barazimit.

Ronaldo mposht Strakoshën, kalon Juven në epërsi

para 8 muajve - Albeu

Juventusui ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Lazios në " Olimpico ". CR7 pas një kombini të bukur me Bentacur arriti të dalë përballë me portën duke mos e pasur aspak të veshtirë të shtynte topin në rrjetë. /albeu.com/

Ronaldo zhbllokon duelin ndaj Lazios, asnjë shans për Strakoshën

para 8 muajve - Koha Jone

Juventus ka arritur që të zhbllokojë duelin ndaj Lazios 1-0. Në minutën e 25-të, pas një kombinimi të bukur me Bentancur në zonën e Lazios, Cristiano Ronaldo e ka shumë të thjeshtë për ta shtyrë topin...

Juventusi synon ta rimarrë kreun e Serisë A kundër Lazios, formacionet

para 8 muajve - Gazeta Express

Juventusi i Maurizio Sarrit synon sonte ta rimarrë kreun e tabelës së Serisë A me një fitore kundër Lazios, që radhitet në pozitën e tretë. Lazio do ta presë sonte në orën 20:45 kampionin në fuqi të Serisë...

Lazio ia shkakton Juventusit humbjen e parë në 21 ndeshje

para 8 muajve - Tetova Sot

Juventusi e humbi mundësinë e artë për ta rimarrë kreun e tabelës së Serisë A pasi u mposht nga Lazio me rezultat 3:1, në ndeshjen e zhvilluar në stadiumin Olimpico, në kuadër të xhiros së 15-=të të Serisë...

Lazio i shkakton humbjen e parë sezonale Juventusit

para 8 muajve - Shenja

U desh të vinte java e 15, që Juventusi të pësonte humbjen e parë sezonale dhe e bëri këtë mbrëmjen e sotme në “Olimpico” përballë Lazios, që nga ana tjetër po kalon një moment të shkëlqyer me plot 7 fitore...

Lazio-Juventus, publikohen formacionet zyrtare

para 8 muajve - OraInfo

Juvetusin sot e pret një ndeshje e rëndësishme. Lazio dhe Juventusi kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Serie A. Zonja e Vjetër është mysafire e klubit kryeqytetas në takimin...

Shpërthen “Olimpico”, Lazio përmbys Juventusin

para 8 muajve - Flaka

Shpërthen “Olimpico”, Lazio përmbys Juventusin. Lazio po zhvillon një ndeshje fantastike në “Olimpico” ndaj Juventusit. Pas golit të Ronaldos, vendasit shtuan marshin dhe arritën të barazonin në fundin...

Lazio triumfon përballë Juventusit në ‘Stadio Olimpico’

para 8 muajve - Infokusi

Lazio ia ka arritur ta mposhtë Juventusin në duelin e vlefshëm për javën e gjashtëmbëdhjetë në Seria A, shkruan Gazeta inFokus. Në duelin e zhvilluar në ‘Stadio Olimpico’ në Romë, të drejtuarit e trajnerit...

Lazio - Juventus, formacionet zyrtare: Higuain në stol

para 8 muajve - Albeu

Juventusi i Maurizio Sarrit synon sonte ta rimarrë kreun e tabelës së Serisë A me një fitore kundër Lazios , që radhitet në pozitën e tretë. Lazio do ta presë sonte në orën 20:45 kampionin në fuqi të Serisë...

Formacionet zyrtare/ Strakosha sfidon Ronaldon dhe Dybala-n

para 8 muajve - Koha Jone

Lazio-Juventus është super ndeshja e mbrëmjes së sotme në Seria A. Bardhekaltrit do të përpiqen që të shfrytëzojnë formën shumë të mirë që kanë për të ndalur bardhezinjtë. Portieri Strakosha si gjithmonë...

Formacionet zyrtare: Lazio-Juventus

para 8 muajve - Albasport

Lazio dhe Juventusi kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Serie A. Zonja e Vjetër është mysafire e klubit kryeqytetas në takimin e vlefshëm për javën e 15-të, i cili zhvillohet...

Lazio ia shkakton Juventusit humbjen e parë në 21 ndeshje

para 8 muajve - Fakti Ditor

Juventusi e humbi mundësinë e artë për ta rimarrë kreun e tabelës së Serisë A pasi u mposht nga Lazio me rezultat 3:1, në ndeshjen e zhvilluar në stadiumin Olimpico, në kuadër të xhiros së 15-=të të Serisë...

Juve bie në ‘Olimpico’

para 8 muajve - Epoka e Re

Lazio mposhti Juventusin me shifrat 3-1 në një sfidë spektakolare, të vlefshme për javën e 15-të në Serinë A italiane. Një ndeshje plot raste, gola dhe emocione në “Olimpico” të Romës, ku titullar ishte...

Lazio ia shkakton e parë Juventusit

para 8 muajve - KosovaPress

Bardhë e zinjtë kishin arritur një ecuri prej 20 ndeshjeve radhazi pa asnjë disfatë para kësaj ndeshjeje dhe sonte synonin ta vazhdonin këtë ecuri dhe t’ia rrëmbenin Interit pozitën e parë në tabelën e...

Rikthim sensacional i Lazios, mposht Juventusin që mbylli ndeshjen me dhjetë lojtarë

para 8 muajve - Periskopi

Lazio ka fituar me rikthim 3-1 ndaj Juventusit në takimin e vlefshëm për jaëvn e 15-të në Serie A, duke ia shkaktuar humbjen e parë këtë sezon. Pjesa e parë e takimit u karakterizua me lojë për një nuancë...

VIDEO/ Strakosha dhe Lazio janë ”magjik”, Juventus bie ”pa ndjenja” në ”Olimpico”

para 8 muajve - Newsport

Sapo ka përfunduar sfida mes Lazios dhe Juventusit, me kryeqytetasit që kanë marrë 3 pikë shumë të rëndësishme në ”luftën” për Champions. Ndërkohë që, juventusi nuk arriti dot të përfitonte nga barazimi...

LIVE/ Ndeshje e çmendur në Romë, Saviç shpërthen në festë stadiumin “bie” mbrojtja e Juventusit

para 8 muajve - Newsport

Sfida është zhvilluar me një intensitet loje të lartë, me bardhezinjtë dominues në posedimin e topit, por Lazio ka qenë e rrezikshme në kundërsulme. Golin për Juventus e shënoi Cristiano Ronaldo, i cili...

Lazio shpartallon Juventusin që po luan me 10 lojtarë, shënon golin e dytë

para 8 muajve - Periskopi

Lazio ka kaluar në epërsi kundër Juventusit në ndeshjen e vlefshme për kampionatin italian. Serbi Milinkovic-Savic realizoi në minutën e 74-t, me Juven që po luan me 10 lojtarë nga minuta e 69-të pas përjashtimit...

Formacionet zyrtare: Lazio – Juventus

para 8 muajve - Infokusi

Lazio është nikoqir i Juventusit në duelin e vlefshëm për xhiron e pesëmbëdhjetë në Serie A, shkruan Gazeta inFokus. Ky takim zhvillohet në ‘Stadio Olimpico’ në Romë dhe nisë ora 20:45. Përpara këtij takimi...

VIDEO/ Lazio “shtang” Juventusin në fund, supersfidë në 45 minutat e para në Romë

para 8 muajve - Newsport

Ka përfunduar pjesa e parë e sfidës midis Lazio dhe Juventus në Olimpico me rezultatin, 1-1. Sfida është zhvilluar me një intensitet loje të lartë, me bardhezinjtë dominues në posedimin e topit, por Lazio...

Shpërthen ‘Olimpico’, komplet banka me fansa në ekstazë: Lazio barazon kundër Juventusit

para 8 muajve - Periskopi

Lazio ka barazuar rezultatin në 1-1 kundër Juventusin, në ndeshjen e vlefshme për kampionatin italian. Goli me kokë nga Luiz Felipe pas një krosimi brilant në zonë në minutën shtesë të pjesës së parë,...

Cristiano Ronaldo tregon dhëmbët pasi nuk iu dha ‘Topi i Artë’, shikoni golin që sapo shënoi kundër Lazios

para 8 muajve - Periskopi

Cristiano Ronaldo ka kaluar në epërsi Juventusin si mysafir i Lazios. Superylli portugez u shërbye në zonë me një krosim brilant nga Bentacour, me ish-yllin e M an Unitedit që nuk gaboi në portën e hapur....

FORMACIONET/ Juventus për të marrë kreun sfidon Lazion e Strakoshës, zbulohen 11 titullarët e supersfidës

para 8 muajve - Newsport

Seria A do të mbërthehet nga emocionet e ndeshjes midis Lazio dhe Juventus sonte në mbrëmje në orën 20:45. Lazio e cila është duke bërë shumë mirë në këtë sezon është një kundërshtar i fortë për zonjën...

Lazio i Valon Berishës sonte kundër Juventusit të Ronaldos: Publikohen formacionet zyrtare

para 8 muajve - Periskopi

Lazio pret në shtëpi Juventusin, në ndeshjen e vlefshme për javën e 15-të në Serie A. Juventusi e di se me një fitore eventuale sonte do ta rrëmbente primatin në ligë, ndërsa Lazio kërkon që të mbetet...

Lazio-Juve, Strakosha “engjëll mbrojtës” para dyshes Ronaldo-Dybala

para 8 muajve - Gazeta Express

Cristiano Ronaldo dhe Paulo Dybala, dyshja më e frikshme sulmuese e Serisë A, dhe përballë tyre Thomas Strakosha. Dy vite më parë, “gardiani” kuqezi i priste penalltinë Dybalas në minutën e 97-të, për...

Juventusi kërkon përsëri vendin e parë përballë Lazios, ja formacionet e mundshme

para 8 muajve - Aktuale

Cristiano Ronaldo dhe Paulo Dybala, dyshja më e frikshme sulmuese e Serisë A, dhe përballë tyre Thomas Strakosha. Dy vite më parë, “gardiani” kuqezi i priste penalltinë Dybalas në minutën e 97-të, për...

Juventusi kërkon përsëri vendin e parë përballë Lazios, ja formacionet e mundshme

para 8 muajve - Medial

Cristiano Ronaldo dhe Paulo Dybala, dyshja më e frikshme sulmuese e Serisë A, dhe përballë tyre Thomas Strakosha. Dy vite më parë, “gardiani” kuqezi i priste penalltinë Dybalas në minutën e 97-të, për...

Juventusi kërkon përsëri vendin e parë përballë Lazios, ja formacionet e mundshme

para 8 muajve - GazetaBlic

Cristiano Ronaldo dhe Paulo Dybala, dyshja më e frikshme sulmuese e Serisë A, dhe përballë tyre Thomas Strakosha. Dy vite më parë, “gardiani” kuqezi i priste penalltinë Dybalas në minutën e 97-të, për...

Lazio-Juve, Strakosha “engjëll mbrojtës” para dyshes Ronaldo-Dybala

para 8 muajve - SuperSport

Cristiano Ronaldo dhe Paulo Dybala, dyshja më e frikshme sulmuese e Serisë A, dhe përballë tyre Thomas Strakosha. Dy vite më parë, “gardiani” kuqezi i priste penalltinë Dybalas në minutën e 97-të, për...

Dybala dhe Ronaldo shënjestrojnë kreun, por duhet kaluar… Strakosha

para 8 muajve - Medial

Barazimi i mbrëmshëm i Interit i ofron Juventusit mundësinë e një parakalimi të ri në krye të renditjes së Serie A. Të besuarit e Sarrit do të vizitojnë “Olimpico”, ku do të sfidojnë Lazio, një nga skuadrat...

Lazio – Juventus, 60.000 tifozë në “Olimpico”

para 8 muajve - Lexo

Mbrëmje Gala në “Olimpico”. 60 mijë spektatorë priten të jenë në stadium për supersfidën e javës së 15-të të Serie A, Lazio-Juventus. Ata do të jenë dëshmitarë të ballafaqimit mes bardhezinjve, të dytët...

Juventusi kërkon përsëri vendin e parë përballë Lazios, ja formacionet e mundshme

para 8 muajve - Tetova Sot

Cristiano Ronaldo dhe Paulo Dybala, dyshja më e frikshme sulmuese e Serisë A, dhe përballë tyre Thomas Strakosha. Dy vite më parë, “gardiani” kuqezi i priste penalltinë Dybalas në minutën e 97-të, për...

Juvja kërkon të rimarrë kreun, Dybala dhe Ronaldo në formë optimale

para 8 muajve - Lexo

Barazimi i mbrëmshëm i Interit i ofron Juventusit mundësinë e një parakalimi të ri në krye të renditjes së Serie A. Të besuarit e Sarrit do të vizitojnë “Olimpico”, ku do të sfidojnë Lazio, një nga skuadrat...

Lazio – Juventus, formacionet e mundshme

para 8 muajve - KosovaPress

Trajneri i Lazios nuk do të ketë në dizpocion ndaj bardhezinjve mesfushorin Valon Berisha, Lukakun, Marusicin e Patric. Në mbrojtje Bastos është i avantazhuar ndaj Luiz Felipe, ndërsa si anësorë në skemën...

Lazio kërcënon bilancin perfekt të Sarrit

para 8 muajve - Ekonomia Online

Maurizio Sarri është ende i pamposhtur pas 19 ndeshjeve në rolin e tij të ri si trajner i Juventusit, por ky bilanc dhe vetë ai janë para një sprove të vështirë, të shtunën (sot) mbrëma, kur kampioni i...

Sarri: Lazio është një ekip i fortë

para 8 muajve - Medial

Sfida e nëserme (20.45) e Juventusit ndaj Lazios është e rëndësishme por jo vendimtare në Serie A në futboll. I këtij mendimi është trajneri i bardhezinjve Maurizio Sarri. Numri 1 Juves vlerësoi maksimalisht...

Sarri: Kundër Lazios do të jetë e vështirë, por jo vendimtare

para 8 muajve - Albeu

Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri tha se sfida ndaj Lazios është e rëndësishme por jo vendimtare për bardhezinjtë. Në një deklaratë për mediat, Sarri foli gjithashtu edhe për parakalimin e Interit...

Sarri: Parakalimi i Interit vetëm sa na ka motivuar, Lazio mbetet gjithmonë e rrezikshme

para 8 muajve - GazetaBlic

Sfida ndaj Lazios është e rëndësishme por jo vendimtare për Juventusin. I këtij mendimi është trajneri i bardhezinjve Maurizio Sarri. Numri 1 i stolit të Juves vlerësoi maksimalisht skuadrën e Simone Inzaghit...

Inzaghi: Lazio-Juve, duel mes ekipit më të fortë dhe më në formë

para 8 muajve - Koha Jone

Trajneri i Lazios, Simeone Inzaghi është shfaqur optimist për duelin e mbrëmjes së nesërme ndaj Juventusit. Strategu italian beson se djemtë e tij i kanë të gjitha mundësitë për të thyer tabutë e sezoneve...

Sarri: Lazio e ashpër dhe e rrezikshme, por parakalimi i Interit na motivon

para 8 muajve - Koha Jone

Pas barazimit zhgënjyer ndaj Sassuolos, që i kushtoi dhe kreun e renditjes, Juventus do të rikthehet në fushë për të sfiduar Lazion. Bardhekaltrit janë një ndër ekipet më në formë në javët e fundit dhe...

Sarri: Lazio e rrezikshme, parakalimi i Interit na motivon!

para 8 muajve - SuperSport

Sfida ndaj Lazios është e rëndësishme por jo vendimtare për Juventusin. I këtij mendimi është trajneri i bardhezinjve Maurizio Sarri. Numri 1 i stolit të Juves vlerësoi maksimalisht skuadrën e Simone Inzaghit...

Shifrat e frikshme/ Immobile ka shënuar më shumë se Ronaldo-Dybala-Higuain së bashku

para 8 muajve - Koha Jone

Ciro Immobile nuk ka ndërmend që të ndalet as kur përballë në duelin e radhës është Juventusi. Sulmuesi i Lazios shënon prej 9 ndeshjesh radhazi dhe është golashënuesi më i mirë i bardhekaltërve. Nëse...

Sarri: Kundër Lazios do të jetë e vështirë, por jo vendimtare

para 8 muajve - KosovaPress

Numri 1 i stolit të Juves vlerësoi maksimalisht skuadrën e Simone Inzaghit ndërsa foli edhe parakalimin e Interit duke u shprehur se pozicionimi në vendin e dytë për momentin do t’i shërbejë si motivim...

Kundër Lazios do të jetë e vështirë, por jo vendimtare

para 8 muajve - KosovaPress

Numri 1 i stolit të Juves vlerësoi maksimalisht skuadrën e Simone Inzaghit ndërsa foli edhe parakalimin e Interit duke u shprehur se pozicionimi në vendin e dytë për momentin do t’i shërbejë si motivim...

Flet Inzaghi: Lazio-Juve, duel mes ekipit më të fortë dhe më në formë

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Trajneri i Lazios, Simeone Inzaghi është shfaqur optimist për duelin e mbrëmjes së nesërme ndaj Juventusit. Strategu italian beson se djemtë e tij i kanë të gjitha mundësitë për të thyer tabutë e sezoneve...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK