http://kariera.mk

Setien, i habitur me fatin e tij: Dje po ecja rreth lopëve, sot po i stërviti më të mirët në botë

para 6 muajve - Zhurnal

Quique Setien e ka pranuar se ai nuk mund ta kishte imagjinuar se do ta merrte drejtimin e Barcelonës as në ëndrrat e tij më të çmendura, duke u shprehur i mahnitur gjatë prezantimit të tij zyrtar në Barcelonë....

Messi vjen me mesazh për Valverden e shkarkuar

para 6 muajve - Zhurnal

Kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi, e ka shfrytëzuar llogarinë e tij zyrtare në rrjetin social Instagram për t’i thënë lamtumirë trajnerit të shkarkuar Ernesto Valverde, i cili është zëvendësuar me Quique...

Messi vjen me mesazh për Valverden e shkarkuar

para 6 muajve - Gazeta Express

Kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi, e ka shfrytëzuar llogarinë e tij zyrtare në rrjetin social Instagram për t’i thënë lamtumirë trajnerit të shkarkuar Ernesto Valverde, i cili është zëvendësuar me Quique...

Setien, i habitur me fatin e tij: Dje po ecja rreth lopëve, sot po i stërviti më të mirët në botë

para 6 muajve - Gazeta Express

Quique Setien e ka pranuar se ai nuk mund ta kishte imagjinuar se do ta merrte drejtimin e Barcelonës as në ëndrrat e tij më të çmendura, duke u shprehur i mahnitur gjatë prezantimit të tij zyrtar në Barcelonë....

Setién: Dje shihja lopët dhe fshatin, sot jam te Barcelona

para 6 muajve - Sinjali

Trajneri i ri i Barcelonës, Quique Setien, gjatë prezantimit të tij si trajner i skuadrës, ka shkaktuar të qeshura në sallë. Ai me shumë thjeshtësi tregoi se dje ka parë disa bagëti, teksa po shëtiste...

Setien, i habitur me fatin e tij: Dje po ecja rreth lopëve, sot po i stërviti më të mirët në botë!

para 6 muajve - Lajm

Quique Setien e ka pranuar se ai nuk mund ta kishte imagjinuar se do ta merrte drejtimin e Barcelonës as në ëndrrat e tij më të çmendura, duke u shprehur i mahnitur gjatë prezantimit të tij zyrtar në Barcelonë....

Barcelona kritikohet ashpër për mënyrën se si e shkarkoi Valverden

para 6 muajve - Gazeta Express

Vendimi i Barcelonës për ta shkarkuar Ernesto Valverden ka ngjallur më shumë kritika sesa që ishte pritur. Kjo pasi që shumë mediume të mëdha dhe tifozë nuk pajtohen me mënyrën se si e trajtoi klubi trajnerin...

Heshtje në sallë, Setien flet për Lionel Messin!

para 6 muajve - Lexo

Quique Setien përveçse iu përgjigj pyetjeve të gazetarëve zbuloi edhe që është i dashuruar pas Lionel Messit, për të cilin u shpreh se është një rast special dhe unik si lojtar. Trajneri i ri i Barçës...

Messi: Faleminderit për gjithçka “mister”

para 6 muajve - GazetaBlic

Nuk është më trajner i Barcelonës. Ernesto Valverde dje u shkarkua nga posti i shefit të shtabit teknik të Barcelonës, për t’u zëvendësuar me Enrique Setien Solar, shkruan GazetaBlic . Padyshim se Messi...

U largua nga drejtimi i skuadrës, Valeverde i jep “lamtumirën” përmes një letre: Rroftë Barcelona, rroftë Katalunja!

para 6 muajve - Newsport

Ernest Valverde është larguar nga drejtimi i Barcelonës. Trajneri i njohur spanjoll s’mund t’i kthente shpinën katalanasve pa një letër lamtumire. Përmes një mesazhi emocionues, ish-timonieri i i Barçës...

Flet Valverde pas shkarkimit: Rroftë Barcelona, rroftë Katalonja

para 6 muajve - Gazeta Express

Ernesto Valverde u ka thënë lamtumirë tifozëve të Barcelonës përmes një letre të hapur, pas më pak se 24 orëve pas shkarkimit të tij nga posti i trajnerit të Barcelonës, ku i fitoi dy tituj radhazi të...

Tregohet arsyeja pse Barcelona shkarkoi Valverden

para 6 muajve - OraInfo

Ernesto Valverde, është larguar nga Barcelona pas dy vjet e gjysmë në Nou Camp, me Quique Setien që do ta udhëheqë skuadrën deri në qershor 2022. Valverde është menaxheri i parë që u shkarkua nga mesi...

Valverde flet pas shkarkimit: Rroftë Barcelona, rroftë Katalonja

para 6 muajve - Albeu

Ernesto Valverde u ka thënë lamtumirë tifozëve të Barcelonës përmes një letre të hapur, pas më pak se 24 orëve pas shkarkimit të tij nga posti i trajnerit të Barcelonës , ku i fitoi dy tituj radhazi të...

Messi falënderon Valverden

para 6 muajve - KosovaPress

Kryesuesit aktual të La Liga vendosen shkarkimin dhe në vendin e tij Quique Setién. Ish tekniku i Real Betis firmosi për 2 sezone e gjysmë, e thënë ndryshe deri në qershorin e vitit 2022. Largimi i Valverde...

Valverde flet pas shkarkimit: Rroftë Barcelona, rroftë Katalonja

para 6 muajve - InfoShqip

Ernesto Valverde u ka thënë lamtumirë tifozëve të Barcelonës përmes një letre të hapur, pas më pak se 24 orëve pas shkarkimit të tij nga posti i trajnerit të Barcelonës, ku i fitoi dy tituj radhazi të...

Messi vjen me mesazh për Valverden e shkarkuar

para 6 muajve - Bota Press

Kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi, e ka shfrytëzuar llogarinë e tij zyrtare në rrjetin social Instagram për t’i thënë lamtumirë trajnerit të shkarkuar Ernesto Valverde, i cili është zëvendësuar me Quique...

Messi mesazh Valverdes

para 6 muajve - Ekonomia Online

Kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi, e ka shfrytëzuar llogarinë e tij zyrtare në rrjetin social Instagram për t’i thënë lamtumirë trajnerit të shkarkuar Ernesto Valverde, i cili është zëvendësuar me Quique...

Pas shkarkimit të Valverdes, vjen mesazhi nga Messi

para 6 muajve - Ekonomia Online

Kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi, e ka shfrytëzuar llogarinë e tij zyrtare në rrjetin social Instagram për t’i thënë lamtumirë trajnerit të shkarkuar Ernesto Valverde, i cili është zëvendësuar me Quique...

Zyrtare, shkarkohet Valverde, drejtimin e Barçës e merr Quique Setien!

para 6 muajve - Lajm

Tashmë është zyrtare. Barcelona ka vendosur të shkarkojë Ernesto Valverden për t’i dhënë një tjetër kuptim këtij sezoni. Rezultatet e fundit në kampionat por edhe eliminimi në gjysmëfinalen e Superkupës...

Setien, i habitur me fatin e tij: Dje po ecja rreth lopëve, sot po i stërviti më të mirët në botë

para 6 muajve - Fakti Ditor

Quique Setien e ka pranuar se ai nuk mund ta kishte imagjinuar se do ta merrte drejtimin e Barcelonës as në ëndrrat e tij më të çmendura, duke u shprehur i mahnitur gjatë prezantimit të tij zyrtar në Barcelonë....

Kush është trajneri i ri i Barcelonës, Quique Setien

para 6 muajve - Koha.mk

Ish-trajneri i Real Betisit, Quique Setien, është emëruar trajner i Barcelonës, pas shkarkimit të Ernesto Valverdes. Pasi Xavi dhe Ronald Koeman i refuzuan ofertat nga ish-klubi i tyre, bordi i Barcelonës...

Barcelona kritikohet ashpër për mënyrën se si e shkarkoi Valverden

para 6 muajve - Ekonomia Online

Vendimi i Barcelonës për ta shkarkuar Ernesto Valverden ka ngjallur më shumë kritika sesa që ishte pritur. Kjo pasi që shumë mediume të mëdha dhe tifozë nuk pajtohen me mënyrën se si e trajtoi klubi trajnerin...

Setien gjen përforcimin e parë te Barcelona

para 6 muajve - Albasport

Quique Setien e ka gati përforcimin e parë si trajner i Barcelonës. Quique Setien është emëruar trajner i ri i Barcelonës. Dhe, strategu i ri duket se tashmë e ka në mendje përforcimin e parë te klubi...

ZYRTARE/ Prezantimi i trajnerit të ri te Barcelona, Quique Setien “dridhet” prej Messit

para 6 muajve - Newsport

Barcelona ka zyrtarizuar trajnerin e ri. Do të jetë ish tekniku i Betis që për dy vite e gjysmë do jetë në drejtimin e katalanasve. Në prezantimin e tij, trajneri 61 vjeçar ka folur për objektivat e klubit,...

ZYRTARE: QUIQUE SETIEN PASARDHËS I VALVERDE-s

para 6 muajve - Klan Macedonia

Rezultatet e fundit në kampionat por edhe eliminimi në gjysmëfinalen e Superkupës së Spanjës ndaj Atletico Madrid kanë detyruar presidentin Josep Maria Bartomeu të shkëpusë marrëdhëniet me Ernesto Valverden....

Barcelona shkarkon Valverden, cakton trajner të ri

para 6 muajve - Gazeta e re

Quique Setien do të jetë trajneri i ri i FC Barcelonës. Mirëseerdhe!”, thuhet në njoftimin e bërë nga klubi Klubi futbollistik Barcelona ka shkarkuar trajnerin, Ernesto Valverde duke e zëvendësuar atë...

10 gjëra që duhet të dini për trajnerin e ri të Barcelonës

para 6 muajve - Iliria News

Quique Setién do të jetë trajneri i ri i FC Barcelonës. Trajneri spanjoll nga Santader, ka nënshkruan deri më 30 qershor 2022 dhe do ta marr punën e lënë në gjysmë nga Ernesto Valverde. Barcelona i ka...

Valverde, i pari trajner që shkarkohet nga Barcelona në 17 vjet

para 6 muajve - Iliria News

Ernesto Valverde u bë të hënën trajneri i parë i Barcelonës që shkarkohet që nga viti 2003, kur për herë të fundit ishte shkarkuar Louis van Gaal. Atëherë, Barcelona e Van Gaalit ishte 20 pikë prapa liderit...

Flet Valverde pas shkarkimit: Rroftë Barcelona, rroftë Katalonja

para 6 muajve - Gazeta Observer

Ernesto Valverde u ka thënë lamtumirë tifozëve të Barcelonës përmes një letre të hapur, pas më pak se 24 orëve pas shkarkimit të tij nga posti i trajnerit të Barcelonës, ku i fitoi dy tituj radhazi të...

Barcelona e trajtoi Valverden si një leckë: Zbulohen prapaskenat e shëmtuara të shkarkimit

para 6 muajve - Periskopi

Është paksa i çuditshëm fakti se shkarkimi i tij nuk ishte i papritur, pavarësisht se skuadra që ai drejtonte kryesonte në ligë. 55-vjeçari eventualisht u ndëshkua për dështimin për ta fituar titullin...

Valverde, i pari trajner që shkarkohet nga Barcelona në 17 vjet

para 6 muajve - Zhurnal

Ernesto Valverde u bë të hënën trajneri i parë i Barcelonës që shkarkohet që nga viti 2003, kur për herë të fundit ishte shkarkuar Louis van Gaal. Atëherë, Barcelona e Van Gaalit ishte 20 pikë prapa liderit...

Valverde, i pari trajner që shkarkohet nga Barcelona në 17 vjet

para 6 muajve - Gazeta Express

Ernesto Valverde u bë të hënën trajneri i parë i Barcelonës që shkarkohet që nga viti 2003, kur për herë të fundit ishte shkarkuar Louis van Gaal. Atëherë, Barcelona e Van Gaalit ishte 20 pikë prapa liderit...

Dhurata e Busquets për trajnerin Setien para se të vinte në "Camp Nou"

para 6 muajve - Albeu

Sergio Busquets i kishte bërë një dhuratë trajnerit të ri të Barcelonës , Quique Setien . Barcelona ishte mposhtur nga Real Betis në Camp Nou me rezultat 3-4 më 11 nëntor të vitit 2018. Ne ate kohe, Quique...

Statistikat e Valverdes: Me të, Barcelona e kryesoi La Ligën në 81 xhiro nga gjithsej 95

para 6 muajve - Medial

Roma, Liverpooli dhe Xheda e vulosën fatin e Ernesto Valverdes si trajner të Barcelonës. Dy eliminimet dramatike në Ligën e Kampionëve kundër Romës dhe Liverpoolit dhe humbja në Xheda të Arabisë Saudite...

Statistikat e Valverdes: Me të, Barcelona e kryesoi La Ligën në 81 xhiro nga gjithsej 95

para 6 muajve - Gazeta Express

Roma, Liverpooli dhe Xheda e vulosën fatin e Ernesto Valverdes si trajner të Barcelonës. Dy eliminimet dramatike në Ligën e Kampionëve kundër Romës dhe Liverpoolit dhe humbja në Xheda të Arabisë Saudite...

10 gjëra që duhet të dini për trajnerin e ri të Barcelonës

para 6 muajve - Lexo

Quique Setién do të jetë trajneri i ri i FC Barcelonës. Trajneri spanjoll nga Santader, ka nënshkruan deri më 30 qershor 2022 dhe do ta marr punën e lënë në gjysmë nga Ernesto Valverde. Barcelona i ka...

Porosia që trajneri i ri i Barcelonës ia kishte dhënë Messit para disa vitesh

para 6 muajve - Sinjali

Quique Setien dhe Lionel Messi do të punojnë së bashku në Barcelonës, pasi trajneri spanjoll do ta zëvendësojë Ernesto Valverden e shkarkuar në postin e trajnerit të klubit katalonas. Megjithatë, kjo s’do...

Barcelona thyen tabunë, pas 17 vitesh shkarkon një trajner në gjysmën e sezonit, zyrtarizon pasuesin e Valverdes

para 6 muajve - BalkanWeb

17 vite kishte Barcelona që nuk shkarkon një trajner në gjysmën e sezonit, e bën diçka të tillë me Ernesto Valverden duke zyrtarizuar divorcin në orët e vona të së hënës. Eliminimi në gjysmë finalet e...

Barcelona thyen tabunë, pas 17 vitesh shkarkon një trajner në gjysmën e sezonit, zyrtarizon pasuesin e Valverdes

para 6 muajve - Medial

17 vite kishte Barcelona që nuk shkarkon një trajner në gjysmën e sezonit, e bën diçka të tillë me Ernesto Valverden duke zyrtarizuar divorcin në orët e vona të së hënës. Eliminimi në gjysmë finalet e...

Nuk humb kohë, Setien gjen përforcimin e parë te Barcelona

para 6 muajve - Aktuale

uique Setien e ka gati përforcimin e parë si trajner i Barcelonës. Quique Setien është emëruar trajner i ri i Barcelonës. Dhe, strategu i ri duket se tashmë e ka në mendje përforcimin e parë te klubi katalan....

Barcelona shkarkon Valverden, cakton trajner të ri

para 6 muajve - Anadolu Agency

Stamboll Klubi futbollistik Barcelona ka shkarkuar trajnerin, Ernesto Valverde duke e zëvendësuar atë me Quique Setien, transmeton Anadolu Agency (AA). "Quique Setien do të jetë menaxheri i ri i FC Barcelonës....

Kush është trajneri i ri i Barcelonës, Quique Setien

para 6 muajve - Zhurnal

Ish-trajneri i Real Betisit, Quique Setien, është emëruar trajner i Barcelonës, pas shkarkimit të Ernesto Valverdes. Pasi Xavi dhe Ronald Koeman i refuzuan ofertat nga ish-klubi i tyre, bordi i Barcelonës...

Setien - Messi, trajneri i ri i Barçës i dashuruar me argjentinasin

para 6 muajve - Albeu

Quique Setien dhe Lionel Messi do të punojnë së bashku në Barcelonës , pasi trajneri spanjoll do ta zëvendësojë Ernesto Valverden e shkarkuar në postin e trajnerit të klubit katalonas. Megjithatë, kjo...

Marrëdhënia e Messit me trajnerin e ri të Barcelonës: Deklaratat dhe takimet

para 6 muajve - Gazeta Express

Quique Setien dhe Lionel Messi do të punojnë së bashku në Barcelonës, pasi trajneri spanjoll do ta zëvendësojë Ernesto Valverden e shkarkuar në postin e trajnerit të klubit katalonas. Megjithatë, kjo s’do...

Barcelona shkarkon Valverden, zyrtarizon trajnerin e ri

para 6 muajve - Opinion

Ernesto Valverde nuk do të vijojë të jetë trajner i Barcelonës. Vendimi për shkarkimin e tij është marrë pas mbledhjes së bordit drejtues, ku anëtarët e të cilit kanë kërkuar që Presidenti Bartomeu ta...

Dhurata e Busquets për trajnerin e ri të Barcelonës para se ai të vinte në Camp Nou

para 6 muajve - Medial

Sergio Busquets i kishte bërë një dhuratë trajnerit të ri të Barcelonës, Quique Setien. Barcelona ishte mposhtur nga Real Betis në Camp Nou me rezultat 3-4 më 11 nëntor të vitit 2018. Aso kohe, Quique...

Zyrtare, shkarkohet Valverde, drejtimin e Barçës e merr Quique Setien!

para 6 muajve - SuperSport

Tashmë është zyrtare. Barcelona ka vendosur të shkarkojë Ernesto Valverden për t’i dhënë një tjetër kuptim këtij sezoni. Rezultatet e fundit në kampionat por edhe eliminimi në gjysmëfinalen e Superkupës...

Kush është Quique Setien? Trajneri i ri i Barcelonës

para 6 muajve - Albeu

Ish-trajneri i Real Betisit, Quique Setien , është emëruar trajner i Barcelonës , pas shkarkimit të Ernesto Valverdes . Pasi Xavi dhe Ronald Koeman i refuzuan ofertat nga ish-klubi i tyre, bordi i Barcelonës...

Ish trajneri i Betisit në vend të Valverdes

para 6 muajve - Alsat-M

Ernesto Valverde nuk do të jetë më trajner i Barcelonës. Klubi katalanas ka vendosur të mos i japë më besim pas eliminimit nga Atletico Madridi në gjysmëfinalen e Superkupës me rezultatin 3-2. Kampionët...

Kush është trajneri i ri i Barcelonës, Quique Setien

para 6 muajve - Gazeta Express

Ish-trajneri i Real Betisit, Quique Setien, është emëruar trajner i Barcelonës, pas shkarkimit të Ernesto Valverdes. Pasi Xavi dhe Ronald Koeman i refuzuan ofertat nga ish-klubi i tyre, bordi i Barcelonës...

Nuk humb kohë, Setien gjen përforcimin e parë te Barcelona

para 6 muajve - Medial

Quique Setien e ka gati përforcimin e parë si trajner i Barcelonës. Quique Setien është emëruar trajner i ri i Barcelonës. Dhe, strategu i ri duket se tashmë e ka në mendje përforcimin e parë te klubi...

ZYRTARE/ Barcelona emëron trajnerin e ri

para 6 muajve - Albeu

Ernesto Valverde i ka ndarë rrugët me Barcelonën dhe Quique Setien është trajneri i ri i ekipit të Lionel Messi Ish trajneri i Real Betisit është lidhur me Blaugranan disa herë viteve të fundit pasi që...

Trajneri i ri i Barcelonës gjen përforcimin e parë

para 6 muajve - OraInfo

Nuk humb kohë, Setien gjen përforcimin e parë te Barcelona. Quique Setien e ka gati përforcimin e parë si trajner i Barcelonës. Quique Setien është emëruar trajner i ri i Barcelonës. Dhe, strategu i ri...

Gazeta prestigjoze: Ja trajneri i ri i Barcelonës

para 6 muajve - Lexo

Quique Setien pritet të jetë trajneri më i ri i Barcelonës në orët në vijim.Ai po negocion me Barcelonën edhe pse Valverde është ende trajner. Siç bën të ditur gazeta “AS” Quique Setien ka parakaluar legjendën...

Barcelona shkarkon Valverden, në kërkim për trajnerin e ri

para 6 muajve - Opinion

Ernesto Valverde nuk do të vijojë të jetë trajner i Barcelonës. Vendimi për shkarkimin e tij është marrë pas mbledhjes së bordit drejtues, ku anëtarët e të cilit kanë kërkuar që Presidenti Bartomeu ta...

Dhjetë gjërat që duhet t’i dini për trajnerin e ri të Barcelonës

para 6 muajve - KosovaPress

Mbrëmë në orët e vona, Barcelona ka zyrtarizuar shkarkimin e trajnerit Ernest Valverde si dhe disa minuta më vonë e zyrtarizoi trajnerin e ri Quique Setien. Trajneri spanjoll nga Santader, ka nënshkruan...

Quique Setien – Barcelona: Dështon marrëveshja në minutat e fundit?

para 6 muajve - Shprehja

Setien është identifikuar si zëvendësuesi i Ernesto Valverde te Barcelona, me mediet spanjolle që raportonin se gjithçka është e kryer. Megjithatë, raportime të reja vijnë nga Spanja, të cilat bëjnë të...

Quique Setien – Barcelona: Dështon marrëveshja në minutat e fundit?

para 6 muajve - Zyrtare

Setien është identifikuar si zëvendësuesi i Ernesto Valverde te Barcelona, me mediet spanjolle që raportonin se gjithçka është e kryer. Megjithatë, raportime të reja vijnë nga Spanja, të cilat bëjnë të...

ZYRTARE: Quique Setien është trajneri i ri i Barcelonës

para 6 muajve - Shprehja

Pak minuta më parë, Barcelona ka njoftuar për ndarjen e rrugëve me Ernesto Valverde, dhe lëvizja për zëvendësuesin nuk vonoi. Quique Setien është emëruar në krye të stolit të katalanëve. Lajmin e ka bërë...

Setien është trajneri i ri i Barcelonës!

para 6 muajve - Ina

Epoka e Ernesto Valverdes ka përfunduar. Prej sot, ekipin e Barcelonës do ta udhëheq Quique Setien, ish trajneri i Las Palmas dhe Real Betis. “FC Barcelona dhe Quique Setién kanë arritur një marrëveshje...

Zyrtare: Quique Setien trajner i ri i Barcelonës

para 6 muajve - Gazeta Express

Ernesto Valverde i ka ndarë rrugët me Barcelonën dhe Quique Setien është trajneri i ri i ekipit të Lionel Messi Ish trajneri i Real Betisit është lidhur me Blaugranan disa herë viteve të fundit pasi që...

Pas shkarkimit të Valverdes, Barcelona zgjedh trajnerin e ri

para 6 muajve - OraInfo

Barcelona ka bërë një ndryshim të madh në postin e trajnerit të klubit. Ernesto Valverde i ka ndarë rrugët me Barcelonën dhe Quique Setien është trajneri i ri i ekipit të Lionel Messi Ish trajneri i Real...

Quique Setien refuzon Barcelonën, marrëveshja dështon në momentet e fundit?

para 6 muajve - Insajderi

Quique Setien është identifikuar si zëvendësuesi i Ernesto Valverde te Barcelona, me mediet spanjolle që raportonin se gjithçka është e kryer. Megjithatë, raportime të reja vijnë nga Spanja, të cilat bëjnë...

Zyrtare: Quique Setién trajner i ri i Barcelonës

para 6 muajve - Sinjali

Barcelona dhe Ernesto Valverde gjatë ditës së sotme kanë arritur një marrëveshje për të ndërprerë kontratën, ndërsa menjëherë është zyrtarizuar kontrata me Quique Setien. Kjo është bërë e ditur nga vetë...

LAJMI I FUNDIT:  Quique Setien është trajneri i ri i Barcelonës!

para 6 muajve - Klan Kosova

Epoka e Ernesto Valverdes ka përfunduar. Prej sot, ekipin e Barcelonës do ta udhëheq Quique Setien, ish trajneri i Las Palmas dhe Real Betis, njofton Klan Kosova. Barcelona nuk ka shkarkuar trajner që...

Zyrtare: Ernesto Valverde shkarkohet, Quique Setién trajner i ri i Barcelonës

para 6 muajve - Shenja

Tashmë është zyrtare. Ernesto Valverde nuk do të drejtojë me Barcelonën, pasi të dyja palët kanë arritur marrëveshje për të ndërprerë kontratën, njofton Shenja. Valverde me Barçën ka fituar dy tituj të...

Shkarkohet Valverde

para 6 muajve - OraInfo

Barcelona ka shkarkuar trajnerin Ernesto Valverde. Trajneri Valverde është shkarkuar nga pozita e kryetrajnerit të Barcelonës, pas një forme jo të mirë të treguar nga skuadra e tij, përcjell lajmi. Lajmin...

Quique Setien është trajneri i ri i Barcelonës

para 6 muajve - Aktuale

Quique Setien është emëruar në krye të stolit të Barcelonës. Pak minuta më parë, Barcelona ka njoftuar për ndarjen e rrugëve me Ernesto Valverde, dhe lëvizja për zëvendësuesin nuk vonoi. Quique Setien...

Quique Setien do të jetë trajner i Barcelonës?

para 6 muajve - Telegrafi

Quique Setien (Foto: Alex Caparros/Getty Images)

ZYRTARE: Shkarkohet Valverde, Quique Setien, trajneri i ri i Barçës

para 6 muajve - GazetaBlic

Skuadra e Barcelonës ka shkarkuar trajnerin, Ernesto Valverde dhe ka emëruar trajnerin e ri. Quique Setién është zgjedhja e re e hierarkisë së klubit katalas për stolin, shkruan GazetaBlic. Klubi i Barcelonës...

ZYRTARE: Quique Setien është trajneri i ri i Barcelonës

para 6 muajve - Zyrtare

Pak minuta më parë, Barcelona ka njoftuar për ndarjen e rrugëve me Ernesto Valverde, dhe lëvizja për zëvendësuesin nuk vonoi. Quique Setien është emëruar në krye të stolit të katalanëve. Lajmin e ka bërë...

ZYRTARE: Shkarkohet Ernesto Valverde

para 6 muajve - Shprehja

Trajneri Valverde është shkarkuar nga pozita e kryetrajnerit të Barcelonës, pas një forme jo të mirë të treguar nga skuadra e tij, përcjell lajmi.net. Lajmin për shkarkimin e ka bërë të ditur faqja zyrtare...

Zyrtare: Barcelona shkarkoi Valverden dhe sjellë trajnerin e ri

para 6 muajve - Albsport.mk

Kampionia e Spanjës, skuadra e Barcelonës ka shkarkuar Ernesto Valverden. Lajmin për shkarkimin e trajnerit e ka bërë të ditur faqja zyrtare e Barcelonës, kështu shkruan gazeta britanike “Mirror”. Ndërkohë...

Quique Setien trajner i Barcelonës? Këto janë zhvillimet e fundit

para 6 muajve - OraInfo

Quique Setien po përflitet se mund të jetë trajneri i ri i Barcelonës. Setien është identifikuar si zëvendësuesi i Ernesto Valverde te Barcelona, me mediet spanjolle që raportonin se gjithçka është e kryer....

ZYRTARE/ Barcelona shkarkon Ernesto Valverden

para 6 muajve - Albeu

Barcelona ka shkarkuar Ernesto Valverden . Lajmin për shkarkimin e ka bërë të ditur faqja zyrtare e Barcelonës. Ndërkohë vendin e Valverde pritet ta marrë Quique Setien .

Lamtumirë Valverde! Barcelona gjen menjëherë pasuesin

para 6 muajve - Sinjali

Ernesto Valverde nuk do të jetë më trajner i Barcelonës. Lajmi zbulohet nga mediat spanjolle, që pohojnë se takimi prej 4 orësh me presidentin, Josep Maria Bartomeu dhe drejtuesit e klubit është mbyllur...

“Shkarkohet Ernesto Valverde”

para 6 muajve - OraInfo

Duket se Ernesto Valverde është afër shkarkimit. Radiot katalunase kanë njoftuar sot se është Barcelona e ka njoftuar për shkarkim Ernesto Valverden Dy radiot kryesore në Kataloni, Onda Cero dhe Catalunya...

ZYRTARE: Barcelona emëron trajnerin e ri

para 6 muajve - Zyrtare

Barcelona dhe Quiquie Setien kanë arritur marrëveshje për postin e trajnerit deri në qershorin e vitit 2022. Trajneri në fjalë do të prezantohet nesër, teksa kontratën do ta nënshkruajë në ora 13:30, shkruan...

ZYRTARE/ Shkarkuan trajnerin VALVERDE, Barcelona gjen menjëherë trajnerin e ri

para 6 muajve - Newsport

Ka përfunduar zyrtarisht aventura e trajnerit Ernesto Valverde me katalansit pas paraqitjeve jo të mira të skuadrës në fushën e blertë. Vetëm pak minuta më parë klubi i Barcelonës ka deklaruar mbylljen...

Zbulohet emrin i kandidatit kryesor për stolin e Barcelonës

para 6 muajve - Gazeta Tema

Sipas gazetës sportive spanjolle AS, Enrique Setién Solar është kandidati kryesor për t’u ulur në stolin e Barcelonës. Ish-trajneri i Lugo, Las Palmas dhe Betis po negocion me drejtuesit e klubit katalanas...

Barça shkarkon Valverden, ky është trajneri i ri

para 6 muajve - Epoka e Re

Klubi i Barcelonës ka zyrtarizuar tani në darkë shkarkimin e tajerit Ernesto Valverde nga drejtimi i skuadrës. Pas shumë orësh bisedime me përfaqësuesin e tij ligjor, më në fund klubi ka dalë me komunikatë...

Zbulohet kontrata e Setien me Barcelonën

para 6 muajve - Iliria News

Quique Setien do të jetë trajneri i ri i Barcelonës. Barcelona ka mbyllur takimin me Ernesto Valverde, por akoma nuk është lëshuar asnjë komunikatë zyrtare. Minuta më parë është raportuar se përfaqësues...

Barcelona e ka zgjedhur Quique Setien për ta zëvendësuar Valverden

para 6 muajve - Gazeta Express

Quique Setien është zgjedhur nga Barcelona për ta zëvendësuar Ernesto Valverden Bordi i Barcelonës e ka aprovuar vendimin që 61 vjeçari të bëhet trajner i ri i Blaugranës në mënyrë unanime, me ish trajnerin...

ZYRTARE: Quique Setien është trajneri i ri i Barcelonës

para 6 muajve - Periskopi

Quique Setien është emëruar në krye të stolit të Barcelonës. Pak minuta më parë, Barcelona ka njoftuar për ndarjen e rrugëve me Ernesto Valverde, dhe lëvizja për zëvendësuesin nuk vonoi. Quique Setien...

Zyrtare: Quique Setien, trajneri i ri i Barcelonës

para 6 muajve - Arbresh

Barcelona ka bërë zyrtare se Quique Setien është pasuesi i Ernesto Valverdes. Gjatë gjithë ditës ka pasur raportime që Valverde është shkarkuar, transmeton portali arbresh.info. Quique Setién será el nuevo...

Zyrtare: Barcelona shkarkon Valverden

para 6 muajve - Periskopi

Barcelona ka shkarkuar trajnerin Ernesto Valverde. “Është arritur marrëveshja mes FC Barcelonas dhe Ernesto Valverdes për t’i dhënë fund kontratës së tij si menaxher i ekipit të parë. Faleminderit për...

Ja çfarë thoshte Setien, trajneri që po merr drejtimin e Barcës, për Lionel Messin, në vitin 2019

para 6 muajve - Medial

Quique Setien pritet të jetë trajneri i ri i skuadrës së Barcelonës. Çështja e shkarkimit të Ernesto Valverde tashmë ka mbetur vetëm formalitet, i cili prite të kryhet në më pak se një orë. Mediet spanjolle...

Është pranë zyrtarizimit si trajner i Barcelonës, çfarë deklaronte për Messin në vitin 2019 trajneri spanjoll

para 6 muajve - Albeu

Quique Setien pritet të jetë trajneri i ri i skuadrës së Barcelonës . Çështja e shkarkimit të Ernesto Valverde tashmë ka mbetur vetëm formalitet, i cili prite të kryhet në më pak se një orë. Mediet spanjolle...

Përfundon gjithçka, ky është trajneri i ri i Barcelonës

para 6 muajve - OraInfo

Barcelona përfundimisht do të bëhet me trajner të ri. Quique Setien do të jetë trajneri i ri i skuadrës së Barcelonës, bëjnë të ditur mediet spanjolle. Barcelona sot ka zhvilluar bisedime me Ernesto Valverde,...

​Guardiola për kaosin në Barcelonë: Më vjen keq, ajo nuk e meriton

para 6 muajve - Koha.mk

Andres Iniesta ka kritikuar qëndrimin e Barcelonës ndaj trajnerit aktual Ernest Valverde, i cili duket se do të largohet nga stoli ‘blaugranas’. Iniesta beson se drejtuesit e kampionit spanjoll po sillen...

E FUNDIT/ "AS" e bën të sigurtë: Ky do të jetë trajner i ri i Barcelonës (FOTO LAJM)

para 6 muajve - Albeu

Quique Setien pritet të jetë trajneri më i ri i Barcelonës në orët në vijim, shkruan Albeu.com. Ai po negocion me Barcelonën edhe pse Valverde është ende trajner. Siç bën të ditur gazeta "AS" Quique Setien...

Zbulohet kontrata e Setien me Barcelonën

para 6 muajve - Aktuale

Quique Setien do të jetë trajneri i ri i Barcelonës. Barcelona ka mbyllur takimin me Ernesto Valverde, por akoma nuk është lëshuar asnjë komunikatë zyrtare. Minuta më parë është raportuar se përfaqësues...

Largimi i Ernesto Valverdes, Barcelona tashmë e ka gjetur trajnerin e ri

para 6 muajve - Medial

Barcelona ka vendosur që t’i ndajë rrugët sot me trajnerin aktual të skuadrës, Ernesto Valverde. Në një takim mes bordit të klubit sot është vendosur shkarkimi i Valverdes nga posti i trajnerit. Valverde...

Barcelona gjen zëvendësuesin e Valverdes

para 6 muajve - OraInfo

Barcelona e ka marrë vendimin për Valverden. Tashmë duket se është mësuar edhe zëvendësuesi i Ernesto Valverde. Akoma pa u zyrtarizuar shkarkimi i Ernesto Valverde nga posti i kryetrajnerit të Barcelonës,...

LAJMI I FUNDIT: Ky pritet të jetë trajneri i ri i Barcelonës

para 6 muajve - GazetaBlic

Takimi i drejtuesve të Barcelonës ka përfunduar dhe u vendos që Valverde të mos vazhdojë më si trajner i Barcelonës. Quique Setién është zgjedhja e hierarkisë së klubit katalas. Klubi i Barcelonës pritet...

Ish trajneri i Juves, kandidati i radhës për të pasuar Valverden

para 6 muajve - Flaka

Masimiliano Allegri i ofrohet Barcelonës. Në radhët e katalansve kanë nisur të mendojnë për trajnerin e ardhshëm të skuadrës. Kandidaturat nuk mungojnë, por duke qenë se ekipi ndodhet në mes të sezonit,...

Ky është lajmi i fundit për Valverden nga radiot katalunase

para 6 muajve - Insajderi

Dy radiot kryesore në Kataloni, Onda Cero dhe Catalunya Radio kanë raportuar sot që menaxheri i Barcelonës, Ernesto Valverde është informuar nga klubi që ai do të shkarkohet, me shume ne Insporti.com

Ish trajneri i Juves, kandidati i radhës për të pasuar Valverden

para 6 muajve - Shenja

Masimiliano Allegri i ofrohet Barcelonës. Në radhët e katalansve kanë nisur të mendojnë për trajnerin e ardhshëm të skuadrës. Kandidaturat nuk mungojnë, por duke qenë se ekipi ndodhet në mes të sezonit,...

Lamtumirë Valverde, Quique Setien trajneri i ri i Barcelonës

para 6 muajve - Arbresh

Barcelona ka gjetur pasuesin e Ernesto Valverdes te klubi blaugranas. Bëhet fjalë për ish-trajnerin e Real Betis, Quique Setien i cili ka nënshkruar kontratë dyvjeçare e gjysmë me kampionin e Spanjës....

Mediat spanjolle: Valverde është shkarkuar nga drejtimi i Barcelonës

para 6 muajve - Albeu

Sipas atyre që raportojnë mediat në Spanjë, Barcelona ia ka komunikuar trajnerit Ernesto Valverde shkarkimin. Radio “ Katalonja ” dhe “Onda Cero” shkruajnë se drejtuesit katalanas po vazhdojnë negociatat...

Radiot katalunase: Valverde është shkarkuar

para 6 muajve - Gazeta Express

Radiot katalunase kanë njoftuar sot se është Barcelona e ka njoftuar për shkarkim Ernesto Valverden Dy radiot kryesore në Kataloni, Onda Cero dhe Catalunya Radio kanë raportuar sot që menaxheri i Barcelonës,...

Radiot katalunase: Valverde është shkarkuar

para 6 muajve - Tetova Sot

Radiot katalunase kanë njoftuar sot se është Barcelona e ka njoftuar për shkarkim Ernesto Valverden Dy radiot kryesore në Kataloni, Onda Cero dhe Catalunya Radio kanë raportuar sot që menaxheri i Barcelonës,...

Pas Xavit, edhe një tjetër trajner legjendar refuzon Barcelonën

para 6 muajve - InfoShqip

Gjetja e një trajneri të ri për Barcelonën është shndërruar në një problem jo të vogël. Pas Xavi Hernandez është Ronald Koeman që i ka thënë “JO” Barcelonës. “Mundo Deportivo” shkruan se tekniku holandez...

Bombë nga Spanja: Allegri trajneri i ri i Barcelonës!?

para 6 muajve - Albasport

Ernesto Valverde duket se i ka orët e numëruara si trajner i Barcelonës. Sipas mediave spanjolle, Barcelona ka vendosur ta shkarkojë Valverden pas humbjes në Superkupën e Spanjës. Disa emra janë përmendur...

A do jetë jetë Pimienta trajneri i ri i Barcelonës?

para 6 muajve - Klan Kosova

Lajmet për zëvendësimin e trajnerit të Barcelonës, Ernesto Valverde, janë shumëfishuar pas humbjes nga Atletico Madrid në gjysmëfinalen e Kupës së Spanjës. U përmenden shumë emra – Xavi (i cili e mohoi...

Radiot katalunase: Valverde është shkarkuar

para 6 muajve - Medial

Radiot katalunase kanë njoftuar sot se është Barcelona e ka njoftuar për shkarkim Ernesto Valverden Dy radiot kryesore në Kataloni, Onda Cero dhe Catalunya Radio kanë raportuar sot që menaxheri i Barcelonës,...

Barcelona i komunikon shkarkimin Valverdes

para 6 muajve - Gazeta Tema

Ernesto Valverde i ka orët e numëruara te Barcelona. Edhe pse trajneri vijoi normalisht stërvitjen me ekipin, blaugranat kanë vendosur ta shkarkojnë pas dështimit në Superkupën e Spanjës. Sipas “Radio...

”Erë” e re te Barcelona, pas shumë diskutimesh katalanasit gjejnë trajnerin

para 6 muajve - Newsport

Zëvëndësuesi i Valverdes te Barcelona është Quique Setien. Vendimi është marrë nga bordi dhe ka kaluar mes shumë debatesh. Spanjolli ka drejtuar më parë Betisin, pra kemi të bëjmë me nëj trajner që nuk...

Setien trajner i Barcelonës: Këto janë të rejat e fundit nga Katalonia

para 6 muajve - Periskopi

Barcelona do të bëhet me trajner të ri. Quique Setien do të jetë trajneri i ri i skuadrës së Barcelonës, bëjnë të ditur mediet spanjolle. Barcelona sot ka zhvilluar bisedime me Ernesto Valverde, ku sipas...

Mungon zyrtarizimi, Barcelona vulos fatin e Ernesto Valverdes!

para 6 muajve - Medial

Barcelona ka marrë vendimin e saj: duhet ndryshuar trajneri për të shkundur skuadrën pas eliminimit në gjysmëfinalen e Superkupës së Spanjës. Sipas “Onda Cera” dhe “Radio Catalunya”, Ernesto Valverdes...

Barcelona shkarkon trajnerin Valverde

para 6 muajve - Medial

Tashmë skuadra e Barcelonës ka marr vendim që ta shkarkoj trajnerin e tyre, Ernesto Valverden. Lajmin e kanë bërë ditur mediat në Spanjë, ku thuhet se Valverde do të takohet nesër me stafin dhe lojtarët...

Drejtuesit e Barcelonës takohen për të vendosur fatin e Valverdes

para 6 muajve - Albeu

Drejtuesit e Barcelonës janë në takim për të vendosur fatin e trajnerit Ernesto Valverde . “Mundo Deportivo” raporton se trajneri nuk gjendet në zyrat e klubit e as në fushat sportive teksa spekulohet...

Mungon zyrtarizimi, Barcelona vulos fatin e Ernesto Valverdes!

para 6 muajve - BalkanWeb

Barcelona ka marrë vendimin e saj: duhet ndryshuar trajneri për të shkundur skuadrën pas eliminimit në gjysmëfinalen e Superkupës së Spanjës. Sipas “Onda Cera” dhe “Radio Catalunya”, Ernesto Valverdes...

Zhvillime dramatike, Barcelona merr vendimin për Valverden

para 6 muajve - OraInfo

Barcelona si duket ka marrë vendimin për shkarkimin e Valverdes. Ernesto Valverde është tema kryesore në mediet spanjolle, pas humbjes së Barcelonës në gjysmëfinalen e Superkupës së Spanjës. Sot, bordi...

Valverde i larguar, Barcelonën do ta drejtojë trajneri i të rinjve?

para 6 muajve - SuperSport

Drejtuesit e Barcelonës tashmë e kanë marrë vendimin, duhet të ndryshojë trajneri për t’i dhënë një kthesë ecurisë së “blaugranave” pas eliminimit nga Atletico në gjysmëfinalen e Kupës së Mbretit. Sipas...

Drejtuesit e Barcelonës takohen për të vendosur fatin e Valverdes

para 6 muajve - Insajderi

Drejtuesit e Barcelonës janë në takim për të vendosur fatin e trajnerit Ernesto Valverde. “Mundo Deportivo” raporton se trajneri nuk gjendet në zyrat e klubit e as në fushat sportive të gjigantit katalan , me shume ne Insporti.com

Zbulohet kontrata e Setien me Barcelonën

para 6 muajve - Periskopi

Quique Setien do të jetë trajneri i ri i Barcelonës. Barcelona ka mbyllur takimin me Ernesto Valverde, por akoma nuk është lëshuar asnjë komunikatë zyrtare. Minuta më parë është raportuar se përfaqësues...

LAJMI I FUNDIT: Barcelona merr vendim për të ardhmen e Valverdes

para 6 muajve - GazetaBlic

Ernesto Valverde ka marrë lajmin se nuk do të jetë më trajner i Barcelonës, të paktën sipas mediumeve spanjolle. Presidenti i klubit të Barcelonës, Josep Bartomeu i ka thënë sot trajnerit se ai do të shkarkohet...

Përfaqësuesit e Quique Setien mbërrijnë në Barcelonë – pritet zyrtarizimi si zëvendësues i Valverde

para 6 muajve - Zyrtare

Akoma pa u zyrtarizuar shkarkimi i Ernesto Valverde nga posti i kryetrajnerit të Barcelonës, në qytetin katalan kanë mbërritur përfaqësuesit e një trajneri tjetër. ‘RAC1’ bën të ditur se përfaqësues të...

Takimi sekret te Barcelona, zbulohet biseda mes presidentit e Valverdes

para 6 muajve - Lexo

Presidenti i Barcelonës, Joseph Bartomeu, ka ftuar në një takim urgjent trajnerin e Barcelonës, Ernesto Valverden. Tema e bisedës dihej, ndërsa mediet spanjolle pretendojnë se kanë zbuluar dhe përmbajtjen...

Trajneri i Spanjës mbështet Valverden

para 6 muajve - Albeu

Ish trajneri i Barcelonës , Luis Enrique ka dalur në mbështetje të trajnerit aktual Ernesto Valverde. Sipas raportimeve të fundit klubi katalunas po kërkon që ta ndërrojë trajnerin aktual , e këto raportime...

​Guardiola për kaosin në Barcelonë: Më vjen keq, ajo nuk e meriton

para 6 muajve - RTV 21

“Barcelona është një vend i veçantë” Andres Iniesta ka kritikuar qëndrimin e Barcelonës ndaj trajnerit aktual Ernesto Valverde, i cili duket se do të largohet nga stoli ‘blaugranas’. Iniesta beson se drejtuesit...

A do jetë jetë Pimienta trajneri i ri i Barcelonës?

para 6 muajve - Periskopi

Lajmet për zëvendësimin e trajnerit të Barcelonës, Ernesto Valverde, janë shumëfishuar pas humbjes nga Atletico Madrid në gjysmëfinalen e Superkupës së Spanjës. U përmenden shumë emra – Xavi (i cili e...

Allegri, në garë për postin e trajnerit të Barcelonës

para 6 muajve - Zhurnal

Massimiliano Allegri e ka vendosur veten në garë për postin e trajnerit të Barcelonës, sipas mediumit spanjoll Mundo Deportivo, mes spekulimeve se Ernesto Valverde do të shkarkohet së shpejti. Ka shumë...

Radiot katalunase: Valverde është shkarkuar

para 6 muajve - Fakti Ditor

Radiot katalunase kanë njoftuar sot se është Barcelona e ka njoftuar për shkarkim Ernesto Valverden Dy radiot kryesore në Kataloni, Onda Cero dhe Catalunya Radio kanë raportuar sot që menaxheri i Barcelonës,...

​Iniesta ‘shfryn’ mbi Barcelonën: Kështu nuk funksionojnë gjërat

para 6 muajve - RTV 21

Andres Iniesta është një legjendë e Barcelonës dhe ai po i kalon ditët e fundit të karrierës së tij në Japoni Barcelona është në pikën e kthimit të sezonit, ka një gjasë në rritje që trajneri i saj të...

Takimi Barcelona – Valverde: Këta janë tre emrat që po përmenden si ardhje të mundshme për stolin

para 6 muajve - Periskopi

Takimi mes bordit drejtues të Barcelonës dhe përfaqësuesve të Ernesto Valverde po vazhdon. Valverde me shumë gjasë është duke numëruar orët e tij të fundit si kryetrajner i Barcelonës. ‘Cat Radio’ shkruan...

Andres Iniesta kthehet në shtëpi

para 6 muajve - Medial

Legjenda e Barcelonës, Andre Iniesta, ka gjetur kohë për ish shokët e skuadrës. Ai të hënën ka vizituar ata në qendrën stërvitore të Barcelonës. “Gjithmonë është një gëzim të kthehesh në shtëpi”, shkroi...

Andres Iniesta kthehet në shtëpi

para 6 muajve - Gazeta Express

Legjenda e Barcelonës, Andre Iniesta, ka gjetur kohë për ish shokët e skuadrës. Ai të hënën ka vizituar ata në qendrën stërvitore të Barcelonës. “Gjithmonë është një gëzim të kthehesh në shtëpi”, shkroi...

Diçka po ndodh, Bartomeu dhe Valverde u takuan në qendrën stërvitore të Barçës

para 6 muajve - Gazeta Express

A është dita kur Barcelona përfundimisht do ta shkarkojë Ernesto Valverden? Gjatë ditës së sotme, në qendrën stërvitore të Barcelonës, përveç futbollistëve ka zbritur një tjetër njeri, numri një i klubit,...

Trajneri i Spanjës mbështet Valverden

para 6 muajve - Tetova Sot

Ish trajneri i Barcelonës, Luis Enrique ka dalur në mbështetje të trajnerit aktual Ernesto Valverde. Sipas raportimeve të fundit klubi katalunas po kërkon që ta ndërrojë trajnerin aktual, e këto raportime...

Ditë e rëndësishme te Barcelona, largohet Valverde

para 6 muajve - Shprehja

Ernesto Valverde është larguar nga qendra sportive e Barcelonës. “Mundo Deportivo” raporton se trajneri nuk gjendet në zyrat e klubit e as në fushat sportive të gjigantit katalan, transmeton lajmi.net....

Diçka po ndodh, Bartomeu dhe Valverde u takuan në qendrën stërvitore të Barçës

para 6 muajve - Medial

A është dita kur Barcelona përfundimisht do ta shkarkojë Ernesto Valverden? Gjatë ditës së sotme, në qendrën stërvitore të Barcelonës, përveç futbollistëve ka zbritur një tjetër njeri, numri një i klubit,...

Allegri, në garë për postin e trajnerit të Barcelonës

para 6 muajve - Gazeta Express

Massimiliano Allegri e ka vendosur veten në garë për postin e trajnerit të Barcelonës, sipas mediumit spanjoll Mundo Deportivo, mes spekulimeve se Ernesto Valverde do të shkarkohet së shpejti. Ka shumë...

Allegri-Barcelona, lajm i befasishëm nga “Mundo Deportivo”

para 6 muajve - Aktuale

Barcelona është duke përjetuar një ditë të nxehtë me shkarkimin e mundshëm të Ernesto Valverdes. Klubi katalan po ashtu është duke shqyrtuar pasardhësit e mundshëm të tij. E përditshmja sportive katalane...

Takimi Barcelona – Valverde: Këta janë tre emrat që po përmenden si ardhje të mundshme për stolin

para 6 muajve - Zyrtare

Valverde me shumë gjasë është duke numëruar orët e tij të fundit si kryetrajner i Barcelonës. ‘Cat Radio’ shkruan se takimi mes bordit dhe përfaqësuesve të trajnerit po vazhdon, në ‘Camp Nou’, transmeton...

Xavi dhe Ronal Koeman refuzuan stolin, Barcelona gjen trajnerin tjetër

para 6 muajve - Arbresh

Barcelona dëshiron që Mauricio Pochettino të jetë trajneri i ardhshëm, por duhet t’ia ndryshojnë mendjen teknikut argjentinas i cili më herëtka deklaruar se kurrë nuk do bëhet trajner i klubit blaugranas....

Barcelona në stërvitje, çfarë është duke ndodhur me Valverden?

para 6 muajve - GazetaBlic

Ernesto Valverde është nën presion të shkarkimit nga posti i trajnerit të Barcelonës. Barcelona është duke konsideruar mundësinë e shkarkimit të trajnerit Ernesto Valverde. Strategu është nën presion pas...

"Mundo Deportivo" jep lajmin e befasishëm, Allegri kandidati i ri për stolin e Barçës

para 6 muajve - Albeu

Barcelona është duke përjetuar një ditë të nxehtë me shkarkimin e mundshëm të Ernesto Valverdes. Klubi katalan po ashtu është duke shqyrtuar pasardhësit e mundshëm të tij. E përditshmja sportive katalane...

Iniesta ‘shfryn’ mbi Barcelonën: Kështu nuk funksionojnë gjërat

para 6 muajve - Top Channel

Andres Iniesta është një legjendë e Barcelonës dhe ai po i kalon ditët e fundit të karrierës së tij në Japoni. Barcelona është në pikën e kthimit të sezonit, ka një gjasë në rritje që trajneri i saj të...

“Mundo Deportivo” jep lajmin e befasishëm, Allegri kandidati i ri për stolin e Barçës

para 6 muajve - Tetova Sot

Barcelona është duke përjetuar një ditë të nxehtë me shkarkimin e mundshëm të Ernesto Valverdes. Klubi katalan po ashtu është duke shqyrtuar pasardhësit e mundshëm të tij. E përditshmja sportive katalane...

Nuk është Xavi e as Koeman, Barcelona gjen trajnerin e ri

para 6 muajve - Albasport

arcelona ka filluar kërkimin për trajnerin e ri. Ernesto Valverde pritet të shkarkohet sot kurse drejtuesit e klubit katalan janë duke konsideruar emra të ndryshëm për strategun e ri. “Mundo Deportivo”...

Ish trajnerit i Juves, kandidati i radhës për të pasuar Valverden

para 6 muajve - SuperSport

Masimiliano Allegri i ofrohet Barcelonës. Në radhët e katalansve kanë nisur të mendojnë për trajnerin e ardhshëm të skuadrës. Kandidaturat nuk mungojnë, por duke qenë se ekipi ndodhet në mes të sezonit,...

Allegri – Barcelona, lajm i befasishëm nga “Mundo Deportivo”

para 6 muajve - Shprehja

Barcelona është duke përjetuar një ditë të nxehtë me shkarkimin e mundshëm të Ernesto Valverdes. Klubi katalan po ashtu është duke shqyrtuar pasardhësit e mundshëm të tij. E përditshmja sportive katalane...

Pesë arsyet pse Xavi refuzoi Barcelonën

para 6 muajve - InfoShqip

Gjatë ditëve të fundit është raportuar se Barcelona është në kërkim të një trajneri të ri, pasi që është e gatshme t’i ndajë rrugët me Ernesto Valverden. Më i përfoluri deri më tani ka qenë ish-mesfushori...

Dita e fundit te Barcelona, Valverde bën veprimin e çuditshëm!

para 6 muajve - Lexo

Ernesto Valverde, trajneri i Barcelonas, sot pasdite pritet të shkarkohet nga detyra për shkak të rezultateve të dobëta në drejtimin e katalanasve, ndërsa tashmë të gjithë i kanë kthyer shpinën, sidomos...

Valverde drejt shkarkimit, trajneri i njohur i vetofrohet klubit katalanas

para 6 muajve - Koha.mk

Barcelona po mendon për shkarkimin e trajnerit Ernesto Valverde. Humbja në gjysmëfinalen e Superkupës së Spanjës ndaj Atletiko Madrid nuk ka lënë një shije të mirë të drejtuesit katalanas. Tashmë në klubin...

Ditë e rëndësishme te Barcelona, largohet Valverde

para 6 muajve - Zyrtare

Ernesto Valverde është larguar nga qendra sportive e Barcelonës. “Mundo Deportivo” raporton se trajneri nuk gjendet në zyrat e klubit e as në fushat sportive të gjigantit katalan, transmeton lajmi.net....

Nuk është Xavi e as Koeman, Barcelona gjen trajnerin e ri

para 6 muajve - Medial

Barcelona ka filluar kërkimin për trajnerin e ri. Ernesto Valverde pritet të shkarkohet sot kurse drejtuesit e klubit katalan janë duke konsideruar emra të ndryshëm për strategun e ri. “Mundo Deportivo”...

Guardiola për kaosin në Barcelonë: Më vjen keq, ajo nuk e meriton

para 6 muajve - KosovaPress

Iniesta beson se drejtuesit e kampionit spanjoll po sillen keq ndaj një njeriu që është akoma i tyre, kryesisht për shkak se ata nuk qëndruan pas tij dhe negociuan me Xavi Hernandez. Megjithatë Xavi nuk...

Trajneri mbështet Valverden: Më pëlqen, ndër trajnerët më të mirë

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Barcelona është vënë në kërkim të një trajneri dhe me shumë gjasa do të jetë Ksavi tekniku i ri. Në verë pritet që trajneri i ri të marrë drejtimin e Barcelonës duke i zënë në këtë mënyrë vendin Valverdes...

Pas refuzimit të Xavit, del në skenë një tjetër emër për pankinën e Barçës

para 6 muajve - Infokusi

Pas refuzimit të Xavit për t’u ulur menjëherë në stolin e Barcelonës, mediat spanjolle raportojnë se tani favorit për të marrë vendin e Valverdes është ish trajneri i Tottenhamit, Mauricio Pochettino....

Pesë arsyet pse Xavi e refuzoi Barcelonën

para 6 muajve - Gazeta Express

Gjatë ditëve të fundit është raportuar se Barcelona është në kërkim të një trajneri të ri, pasi që është e gatshme t’i ndajë rrugët me Ernesto Valverden. Më i përfoluri deri më tani ka qenë ish-mesfushori...

Zbulohen arsyet pse Xavi e refuzoi Barcelonën

para 6 muajve - OraInfo

Pesë arsyet pse Xavi e refuzoi Barcelonën. Gjatë ditëve të fundit është raportuar se Barcelona është në kërkim të një trajneri të ri, pasi që është e gatshme t’i ndajë rrugët me Ernesto Valverden. Më i...

Barcelona në stërvitje, çfarë është duke ndodhur me Valverden?

para 6 muajve - Shprehja

Barcelona është duke konsideruar mundësinë e shkarkimit të trajnerit Ernesto Valverde. Strategu është nën presion pas humbjes nga Atletico Madrid në gjysmëfinalen e Superkupës së Spanjës. Kurse, mediat...

Iniesta kritik ndaj Barcelonës: Duhet të respektojë Valverden

para 6 muajve - Koha.mk

Ish-mesfushori legjendar i Barcelonës, Andres Iniesta, beson se klubi katalonas duhet ta respektojë Ernesto Valverden, përderisa e ka vlerësuar situatën rreth postit të trajnerit si të shëmtuar. Andres...

Pesë arsyet pse Xavi refuzoi Barcelonën

para 6 muajve - Albeu

Gjatë ditëve të fundit është raportuar se Barcelona është në kërkim të një trajneri të ri, pasi që është e gatshme t’i ndajë rrugët me Ernesto Valverden. Më i përfoluri deri më tani ka qenë ish-mesfushori...

Iniesta kritikon Barcelonën për sjelljen ndaj Valverdes: E shëmtuar

para 6 muajve - Arbresh

Andres Iniesta e ka kritikuar Barcelonën për sjelljën jo korrekte që po bën ndaj Ernesto Valverdes. Spanjolli që luan aktualisht te Vissel Kobe ka thënë se mënyra se si klubi katalunas flet në publik për...

Allegri, Barcelona lajm i befasishëm nga “Mundo Deportivo”

para 6 muajve - Ekonomia Online

“Mundo Deportivo” me një lajm të befasishëm në lidhje me trajnerin e ri te Barcelona. Barcelona është duke përjetuar një ditë të nxehtë me shkarkimin e mundshëm të Ernesto Valverdes. Klubi katalan po ashtu...

Iniesta kritikon Barcelonën: Klubi duhet ta respektojë Valverden

para 6 muajve - Zhurnal

Ish-mesfushori legjendar i Barcelonës, Andres Iniesta, beson se klubi katalonas duhet ta respektojë Ernesto Valverden, përderisa e ka vlerësuar situatën rreth postit të trajnerit si të shëmtuar. Andres...

Iniesta kritik ndaj Barcelonës: Duhet të respektojë Valverden

para 6 muajve - Albeu

Ish-mesfushori legjendar i Barcelonës , Andres Iniesta, beson se klubi katalonas duhet ta respektojë Ernesto Valverden , përderisa e ka vlerësuar situatën rreth postit të trajnerit si të shëmtuar. Andres...

Barcelona, Valverde në prag të shkarkimit, Xavi refuzon stolin, zbulohet favoriti!

para 6 muajve - BalkanWeb

Ernesto Valverde i ka orët e numëruara në “Camp Nou”, humbja më përmbysje nga Atletico Madrid i ka vendosur vulën të ardhmes së tij në krye të Barcelonës, për këtë e sigurt “Mundo Deportivo”. Sipas të...

Iniesta kritikon Barcelonën: Klubi duhet ta respektojë Valverden

para 6 muajve - Gazeta Express

Ish-mesfushori legjendar i Barcelonës, Andres Iniesta, beson se klubi katalonas duhet ta respektojë Ernesto Valverden, përderisa e ka vlerësuar situatën rreth postit të trajnerit si të shëmtuar. Andres...

Barcelona, Valverde në prag të shkarkimit, Xavi refuzon stolin, zbulohet favoriti!

para 6 muajve - Medial

Ernesto Valverde i ka orët e numëruara në “Camp Nou”, humbja më përmbysje nga Atletico Madrid i ka vendosur vulën të ardhmes së tij në krye të Barcelonës, për këtë e sigurt “Mundo Deportivo”. Mundo Sipas...

Iniesta kritikon Barcelonën: Klubi duhet ta respektojë Valverden

para 6 muajve - Medial

Ish-mesfushori legjendar i Barcelonës, Andres Iniesta, beson se klubi katalonas duhet ta respektojë Ernesto Valverden, përderisa e ka vlerësuar situatën rreth postit të trajnerit si të shëmtuar. Andres...

Iniesta kritikon Barcelonën për sjelljen ndaj Valverdes: E konsideron të shëmtuar

para 6 muajve - Ekonomia Online

Andres Iniesta e ka kritikuar Barcelonën për sjelljën jo korrekte që po bën ndaj Ernesto Valverdes. Spanjolli që luan aktualisht te Vissel Kobe ka thënë se mënyra se si klubi katalunas flet në publik për...

Iniesta kritikon Barcelonën: Klubi duhet ta respektojë Valverden

para 6 muajve - Iliria News

Ish-mesfushori legjendar i Barcelonës, Andres Iniesta, beson se klubi katalonas duhet ta respektojë Ernesto Valverden, përderisa e ka vlerësuar situatën rreth postit të trajnerit si të shëmtuar. Andres...

Iniesta ‘shfryn’ mbi Barcelonën: Kështu nuk funksionojnë gjërat

para 6 muajve - KosovaPress

Barcelona është në pikën e kthimit të sezonit, ka një gjasë në rritje që trajneri i saj të shkarkohet dhe numri i kandidatëve për ta zëvendësuar atë po rritet çdo ditë. Edhe pse mediat tashmë kishin sulmuar...

Shkakrohet Valverde?

para 6 muajve - OraInfo

Barcelona raportohet se duhet të zhvillojë një takim të bordit për të diskutuar të ardhmen e menaxherit, Ernesto Valverde. Duket gjithnjë e më shumë e mundshme që Valverde do të hiqet nga pozicioni i tij...

Iniesta kritik ndaj Barcelonës: Duhet të respektojë Valverden

para 6 muajve - Republika

Ish-mesfushori legjendar i Barcelonës, Andres Iniesta, beson se klubi katalonas duhet ta respektojë Ernesto Valverden, përderisa e ka vlerësuar situatën rreth postit të trajnerit si të shëmtuar. Andres...

Iniesta kritik ndaj Barcelonës: Duhet të respektojë Valverden

para 6 muajve - Tetova Sot

Ish-mesfushori legjendar i Barcelonës, Andres Iniesta, beson se klubi katalonas duhet ta respektojë Ernesto Valverden, përderisa e ka vlerësuar situatën rreth postit të trajnerit si të shëmtuar. Andres...

Barcelona kontakton Pochettinon, pasi refuzohet nga Koeman

para 6 muajve - Iliria News

Trajneri i ekipit kombëtar të Holandës, Ronald Koeman, e ka refuzuar ofertën e Barcelonës për ta zëvendësuar Ernesto Valverden në postin e trajnerit. Tani, katalonasit e kanë kontaktuar Mauricio Pochettinon....

Valverde drejt shkarkimit nga Barcelona, trajneri i njohur i vetofrohet klubit katalanas

para 6 muajve - Newsport

Barcelona po mendon për shkarkimin e trajnerit Ernesto Valverde. Humbja në gjysmëfinalen e Superkupës së Spanjës ndaj Atletiko Madrid nuk ka lënë një shije të mirë të drejtuesit katalanas. Tashmë në klubin...

Lamtumirë Valverde!

para 6 muajve - Aktuale

Ernesto Valverde pritet të shkarkohet sot nga posti i trajnerit të Barcelonës. Ernesto Valverde është në rrezik në postin e trajnerit të Barcelonës. E përditshmja sportive katalane “Mundo Deportivo” raporton...

Pesë arsyet pse Xavi e refuzoi Barcelonën

para 6 muajve - Gazeta Observer

Gjatë ditëve të fundit është raportuar se Barcelona është në kërkim të një trajneri të ri, pasi që është e gatshme t’i ndajë rrugët me Ernesto Valverden. Më i përfoluri deri më tani ka qenë ish-mesfushori...

Pochettinio shfaqet papritur kandidat për të marrë drejtimin e Barcelonës

para 6 muajve - Tetova Sot

Pas refuzimit të Xavit për t’u ulur menjëherë në stolin e Barcelonës, mediat spanjolle raportojnë se tani favorit për të marrë vendin e Valverdes është ish-trajneri i Tottenhamit, Mauricio Pochettino....

Barcelona në stërvitje, çfarë është duke ndodhur me Valverden?

para 6 muajve - Zyrtare

Barcelona është duke konsideruar mundësinë e shkarkimit të trajnerit Ernesto Valverde. Strategu është nën presion pas humbjes nga Atletico Madrid në gjysmëfinalen e Superkupës së Spanjës. Kurse, mediat...

Nuk është Xavi e as Koeman, Barcelona gjen trajnerin e ri

para 6 muajve - GazetaBlic

Barcelona ka identifikuar një kandidat të ri për postin e trajnerit. Barcelona ka filluar kërkimin për trajnerin e ri. Ernesto Valverde pritet të shkarkohet sot kurse drejtuesit e klubit katalan janë duke...

Barcelona kontakton Pochettinon, pasi refuzohet nga Koeman

para 6 muajve - Zhurnal

Trajneri i ekipit kombëtar të Holandës, Ronald Koeman, e ka refuzuar ofertën e Barcelonës për ta zëvendësuar Ernesto Valverden në postin e trajnerit. Tani, katalonasit e kanë kontaktuar Mauricio Pochettinon....

Barcelona kontakton Pochettinon, pasi refuzohet nga Koeman

para 6 muajve - Gazeta Express

Trajneri i ekipit kombëtar të Holandës, Ronald Koeman, e ka refuzuar ofertën e Barcelonës për ta zëvendësuar Ernesto Valverden në postin e trajnerit. Tani, katalonasit e kanë kontaktuar Mauricio Pochettinon....

Ja pesë arsyet pse Xavi e refuzoi Barcelonën

para 6 muajve - Ekonomia Online

Gjatë ditëve të fundit është raportuar se Barcelona është në kërkim të një trajneri të ri, pasi që është e gatshme t’i ndajë rrugët me Ernesto Valverden. Më i përfoluri deri më tani ka qenë ish-mesfushori...

Xavi i refuzoi, Barça kontakton trajnerin dështak që nuk ka fituar trofe

para 6 muajve - Medial

Barcelona pas eliminimit në gjysmëfinalen e Superkupës së Spanjës kundër Atletico Madridit ka humbur durimin për trajnerin Ernesto Valverde. Katalanasit nisën menjëherë nga puna duke kontaktuar Xavi Hernandezin,...

Pesë arsyet pse Xavi e refuzoi Barcelonën

para 6 muajve - Arbresh

Gjatë ditëve të fundit është raportuar se Barcelona është në kërkim të një trajneri të ri, pasi që është e gatshme t’i ndajë rrugët me Ernesto Valverden. Më i përfoluri deri më tani ka qenë ish-mesfushori...

Pas refuzimit të Xavit, Barcelona në sulm për Pochettinon

para 6 muajve - Albeu

Pas refuzimit të Xavit për t’u ulur menjëherë në stolin e Barcelonës , mediat spanjolle raportojnë se tani favorit për të marrë vendin e Valverdes është ish-trajneri i Tottenhamit , Mauricio Pochettino...

Barcelona kontakton Pochettinon, pasi refuzohet nga Koeman

para 6 muajve - Gazeta Observer

Trajneri i ekipit kombëtar të Holandës, Ronald Koeman, e ka refuzuar ofertën e Barcelonës për ta zëvendësuar Ernesto Valverden në postin e trajnerit. Tani, katalonasit e kanë kontaktuar Mauricio Pochettinon....

Barcelona po mendon serioz për trajnerin e ri, nuk është Xavi e as Koeman

para 6 muajve - Periskopi

Siç duket, Ernesto Valverde i ka orët e numëruar te skuadra e Barcelonës. Sot pritet të shkarkohet kurse drejtuesit e klubit katalan janë duke konsideruar emra nga më të ndryshëm për trajnerin e ri, shkruan...

Nuk është Xavi e as Koeman, Barcelona gjen trajnerin e ri

para 6 muajve - Zyrtare

Barcelona ka filluar kërkimin për trajnerin e ri. Ernesto Valverde pritet të shkarkohet sot kurse drejtuesit e klubit katalan janë duke konsideruar emra të ndryshëm për strategun e ri. “Mundo Deportivo”...

Lamtumirë Valverde!

para 6 muajve - Zyrtare

Ernesto Valverde është në rrezik në postin e trajnerit të Barcelonës. E përditshmja sportive katalane “Mundo Deportivo” raporton se trajneri mund të zëvendësohet sot, transmeton lajmi.net. Drejtuesit e...

Pas Xavit, edhe një tjetër trajner refuzon Barcelonën

para 6 muajve - Zyrtare

Pas Xavi Hernandez, është Ronald Koeman që i ka thënë ‘Jo’ Barcelonës. Mundo Deportivo shkruan se tekniku holandez ka refuzuar të marrë drejtimin e Barcelonës në këtë fazë të sezonit, përcjell lajmi.net....

Pas Xavit, edhe një tjetër trajner refuzon Barcelonën

para 6 muajve - Shprehja

Pas Xavi Hernandez, është Ronald Koeman që i ka thënë ‘Jo’ Barcelonës. Mundo Deportivo shkruan se tekniku holandez ka refuzuar të marrë drejtimin e Barcelonës në këtë fazë të sezonit, përcjell lajmi.net....

Pas refuzimit të Xavit, del në skenë një tjetër emër për pankinën e Barçës

para 6 muajve - Koha.mk

Pas refuzimit të Xavit për t’u ulur menjëherë në stolin e Barcelonës, mediat spanjolle raportojnë se tani favorit për të marrë vendin e Valverdes është ish trajneri i Tottenhamit, Mauricio Pochettino....

Pas refuzimit të Xavit, del në skenë një tjetër emër për pankinën e Barçës

para 6 muajve - SuperSport

Pas refuzimit të Xavit për t’u ulur menjëherë në stolin e Barcelonës, mediat spanjolle raportojnë se tani favorit për të marrë vendin e Valverdes është ish trajneri i Tottenhamit, Mauricio Pochettino....

Xavi i thotë ‘jo’ Barçës, Abidal vazhdon të insistojë

para 6 muajve - Iliria News

Xavi Hernández nuk do të marrë drejtimin e Barcelonës, të paktën jo pa përfunduar sezoni. Ky është përfundimi i arritur pas takimeve të njëpasnjëshme mes përfaqësuesve “blaugrana”, Grascar Grau dhe Eric...

Pas Xavit, edhe një tjetër trajner legjendar refuzon Barcelonën

para 6 muajve - Koha.mk

Gjetja e një trajneri të ri për Barcelonën është shndërruar në një problem jo të vogël. Pas Xavi Hernandez është Ronald Koeman që i ka thënë “JO” Barcelonës. “Mundo Deportivo” shkruan se tekniku holandez...

Pas Xavit, edhe një tjetër trajneri legjendar refuzon Barcelonën

para 6 muajve - Albeu

Gjetja e një trajneri të ri për Barcelonën është shndërruar në një problem jo të vogël. Pas Xavi Hernandez është Ronald Koeman që i ka thënë "JO" Barcelonës . "Mundo Deportivo" shkruan se tekniku holandez...

Pas Xavit, Barcelonës i thotë ‘JO’ edhe një trajner i njohur

para 6 muajve - OraInfo

Barcelona është refuzuar edhe nga një tjetër trajner i njohur. Gjetja e një trajneri të ri për Barcelonën është shndërruar në një problem jo të vogël. Pas Xavi Hernandez, është Ronald Koeman që i ka thënë...

E BUJSHME/ Më parë flitej për stolin e Real MADRID, Barcelona në kontakte me trajnerin e njohur

para 6 muajve - Newsport

Ish trajneri i Tottenham Mauricio Pochettino është vendosur në kontakte me Barcelonën për të zëvendësuar Ernesto Valverde. Tekniku i katalanasve rrezikon stolin pas rezultateve negative dhe lojës jo të...

Xavi, afër ta marrë drejtimin e Barcelonës

para 6 muajve - Epoka e Re

Xavi do të jetë trajneri i ri i Barcelonës, raporton “Goal”, derisa aventura e Ernesto Valverdes në “Camp Nou” është drejt fundit. Sipas këtyre raportimeve, thuhet se mesfushori legjendar ka qenë në bisedime...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK