http://kariera.mk

Messi ndjen mungesën e Ronaldos: Me të, El Clasico ishte speciale

para 6 muajve - Top Channel

U bë më shumë se një vit që Cristiano Ronaldo la Realin e Madridit dhe kampionatin spanjoll për t’u transferuar te Juventusi në Serinë A, ndërsa personi që ia ndjen më shumë mungesën duket se është rivali...

Messi vazhdon të “qajë” largimin e Ronaldos: Me atë në fushë, sfidat ishin speciale

para 6 muajve - Medial

Ka kaluar më shumë se një vit nga “El Clasico” I fundit me Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo në fushë, por sulmuesi argjentinas nuk harron përballjet e mëdha me rivalin e tij të përjetshëm. “Sfidat kundër...

Messi: Me Ronaldon, El Clasico ishte special

para 6 muajve - RTV 21

Messi ndjen mungesën e Ronaldos U bë më shumë se një vit që Cristiano Ronaldo ka lënë Realin e Madridit dhe kampionatin spanjoll për t’u transferuar te Juventusi në Serinë A, ndërsa personi që ia ndjen...

Messit i mungon Ronaldo: Me të, El Clasico ishte speciale

para 6 muajve - Sinjali

U bë më shumë se një vit që Cristiano Ronaldo la Realin e Madridit, kampionatin spanjoll për t’u transferuar te Juventusi në Serinë A, ndërsa personi që ia ndjen më shumë mungesën duket se është rivali...

Messi ndjen mungesën e Ronaldos: Me të, El Clasico ishte speciale

para 6 muajve - Medial

U bë më shumë se një vit që Cristiano Ronaldo la Realin e Madridit dhe kampionatin spanjoll për t’u transferuar te Juventusi në Serinë A, ndërsa personi që ia ndjen më shumë mungesën duket se është rivali...

Messi: Sfidat ndaj Realit më të bukura kur ishte CR7

para 6 muajve - Albeu

Leo Messin e ka marrë malli për duelet dhe rivalitetin ndaj Cristiano Ronaldos kur portugezi i Juventusit ishte pjesë e Real Madrid . “Pleshti” dhe CR7 kanë dominuar futbollin vitet e fundit dhe vazhdojnë...

Messi ndjen mungesën e Ronaldos

para 6 muajve - Medial

U bë më shumë se një vit që Cristiano Ronaldo la Realin e Madridit dhe kampionatin spanjoll për t’u transferuar te Juventusi në Serinë A, ndërsa personi që ia ndjen më shumë mungesën duket se është rivali...

Messi: Sfidat ndaj Realit më të bukura kur ishte CR7

para 6 muajve - Tetova Sot

Leo Messin e ka marrë malli për duelet dhe rivalitetin ndaj Cristiano Ronaldos kur portugezi i Juventusit ishte pjesë e Real Madrid. “Pleshti” dhe CR7 kanë dominuar futbollin vitet e fundit dhe vazhdojnë...

“Miss BumBum” dashurinë për Lionel Messin e përjetëson në trup

para 6 muajve - Infokusi

Ish-fituesja e Miss Bum Bum, Suzy Cortez, prej vitesh është tifozja më e madhe e futbollistit Messi dhe klubit futbollistik, Barcelona. Ajo e ka çuar dashurinë e saj për Lionel Messin një hap më tej duke...

Messi vazhdon të “qajë” largimin e Ronaldos: Me atë në fushë, sfidat ishin speciale

para 6 muajve - BalkanWeb

Ka kaluar më shumë se një vit nga “El Clasico” I fundit me Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo në fushë, por sulmuesi argjentinas nuk harron përballjet e mëdha me rivalin e tij të përjetshëm. “Sfidat kundër...

Messi ndjen mungesën e Ronaldos: Me të, El Clasico ishte speciale

para 6 muajve - SuperSport

U bë më shumë se një vit që Cristiano Ronaldo la Realin e Madridit dhe kampionatin spanjoll për t’u transferuar te Juventusi në Serinë A, ndërsa personi që ia ndjen më shumë mungesën duket se është rivali...

Messi falënderon Valverden

para 6 muajve - KosovaPress

Kryesuesit aktual të La Liga vendosen shkarkimin dhe në vendin e tij Quique Setién. Ish tekniku i Real Betis firmosi për 2 sezone e gjysmë, e thënë ndryshe deri në qershorin e vitit 2022. Largimi i Valverde...

Messi ndjen mungesën e Cristiano Ronaldos: Dueli ynë ishte argëtues

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

U bë më shumë se një vit që Cristiano Ronaldo la Realin e Madridit dhe kampionatin spanjoll për t’u transferuar te Juventusi në Serinë A, ndërsa personi që ia ndjen më shumë mungesën duket se është rivali...

Messi ndjen mungesën e Ronaldos: Me të, El Clasico ishte speciale

para 6 muajve - Gazeta e re

U bë më shumë se një vit që Cristiano Ronaldo la Realin e Madridit dhe kampionatin spanjoll për t’u transferuar te Juventusi në Serinë A, ndërsa personi që ia ndjen më shumë mungesën duket se është rivali...

Messi ndjen mungesën e Ronaldos: Me të, El Clasico ishte speciale

para 6 muajve - KosovaPress

Në një intervistë të dhënë për kanalin zyrtar të La Liga-s, ylli i Barcelonës deklaroi se e ndjen mungesën e Ronaldos në ndeshjen ndaj Realit, të cilat bëheshin vërtetë speciale, kur të dy ishin në fushën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK