http://kariera.mk

VIDEO/ Milan, Pioli kap “mat” Rizzolin, Sarri: Ishte penallti neto, na mungon dhe një tjetër

para një muaji - BalkanWeb

Milan zhvilloi një 90-minutësh pozitiv përballë Juves por ajo penallti në fund prishi një mbrëmje dhe një rezultat të rëndësishëm, një detaj ku u ndal dhe Stefano Pioli në konferencën për shtyp: “U mërzita...

Ja pse nuk duhej dhënë penalltia

para një muaji - Medial

Pas 45 minutave perfekte në derbin e të dielës përballë Interit, Milani i Piolit dominoi për më tepër se 70 minuta edhe në sfidën e Kupës së Italisë përballë Juventusit mbrëmjen e djeshme, por në fund...

Flet ish-gjyqtari italian: Nuk ishte penallti tek goditja e Ronaldos, gjyqtari gaboi me vendimin e tij

para një muaji - GazetaBlic

Ka përfunduar pa fitues takimi i parë gjysmëfinal mes Milan dhe Juventus, në kuadër të Kupës së Italisë. Takimi përfundoi në shifra të barabarta 1:1. Rossonerët ishin padyshim më të rrezikshëm derisa gjetën...

Pioli: Krenar për skuadrën, ja pse nuk duhej dhënë penalltia

para një muaji - Shenja

Pas 45 minutave perfekte në derbin e të dielës përballë Interit, Milani i Piolit dominoi për më tepër se 70 minuta edhe në sfidën e Kupës së Italisë përballë Juventusit mbrëmjen e djeshme, por në fund...

Ja pse nuk duhej dhënë penalltia

para një muaji - Tetova Sot

Pas 45 minutave perfekte në derbin e të dielës përballë Interit, Milani i Piolit dominoi për më tepër se 70 minuta edhe në sfidën e Kupës së Italisë përballë Juventusit mbrëmjen e djeshme, por në fund...

Pioli: Krenar për skuadrën, ja pse nuk duhej dhënë penalltia

para një muaji - Infokusi

Pas 45 minutave perfekte në derbin e të dielës përballë Interit, Milani i Piolit dominoi për më tepër se 70 minuta edhe në sfidën e Kupës së Italisë përballë Juventusit mbrëmjen e djeshme, por në fund...

Pioli: Krenar për skuadrën, ja pse nuk duhej dhënë penalltia

para një muaji - SuperSport

Pas 45 minutave perfekte në derbin e të dielës përballë Interit, Milani i Piolit dominoi për më tepër se 70 minuta edhe në sfidën e Kupës së Italisë përballë Juventusit mbrëmjen e djeshme, por në fund...

Trajneri i Milanit akuzon gjyqtarët se i ndihmuan Juventusit

para një muaji - Gazeta Express

Trajneri i Milanit, Stefano Pioli, ishte i zemëruar pas ndeshjes kundër Juventusit shkaku i penalltisë që ua dha bardhezinjve barazimin 1:1 afër fundit të ndeshjes, në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës...

Ish gjyqtari italian thotë nëse ishte penalti rasti i Ronaldos

para një muaji - Sinjali

Pa fitues është mbyllur takimi i parë gjysmëfinale mes Milan dhe Juventus, në kuadër të Kupës së Italisë. Rezultati ishte 1:1 me Juventusin që arriti krejt në fund ta barazoi atë. Rossonerët gjetën golin...

Pioli akuzon gjyqtarët se i ndihmuan Juventusit

para një muaji - Gazeta Observer

Cristiano Ronaldo ia mohoi fitoren Milanit në ndeshjen e parë gjysmëfinale kur shënoi nga penalltia krejt në fund të ndeshjes. Trajneri i Milanit, Stefano Pioli ishte i zemërua me gjyqtarët që akorduan...

Ish-gjyqtari italian: Nuk ishte penallti, pikërisht ky rast u diskutua në mbledhjen e gjyqtarëve para pak kohësh

para një muaji - Periskopi

Milani dhe Juventusi e mbyllën në barazim ndeshjen mes tyre, e cila ishte e vlefshme për gjysmë-finalen e parë në Kupën e Italisë. Një ndeshje e cila dhuroi spektakël, por edhe polemika të shumta. Bardhezinjtë...

Cristiano Ronaldo fitoi mbrëmë një prej penalltive më të rënda që do të shihni

para një muaji - Periskopi

Juventusi arriti të nxjerr një barazim të vonshëm, 1-1, kundër Milanit në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Coppa Italias. Lideri i Serie A u duk se do të befasohej në “San Siro”, pasi Ante Rebic kaloi “Rossonerët”...

Ish-gjyqtari italian jep verdiktin për penalltinë e Calabria

para një muaji - Shprehja.com

Rebic shënoi i pari për vendasit, kurs rezultatin e barazoi Cristiano Ronaldo krejt në fund të ndeshjes. E goli i Ronaldos ka bërë që të diskutohet mjaft shumë. Në fakt, është penalltia e fituar nga portugezi...

Deklarata e Piolit pas barazimit ndaj Juventus

para një muaji - Shprehja.com

”Jam larguar nga kjo ndeshja pa asnjë pendim. Lojtarët e mi dhanë shpirtin në fushë, tifozët duhet të jenë krenarë për këtë. Ne merituam një rezultat tjetër dhe do të provojmë ndeshjen e ardhshme”. ”Penalltia?...

Deklarata e Piolit pas barazimit ndaj Juventus

para një muaji - Zyrtare

”Jam larguar nga kjo ndeshja pa asnjë pendim. Lojtarët e mi dhanë shpirtin në fushë, tifozët duhet të jenë krenarë për këtë. Ne merituam një rezultat tjetër dhe do të provojmë ndeshjen e ardhshme”. ”Penalltia?...

Ish-gjyqtari italian jep verdiktin për penalltinë e Calabria

para një muaji - Zyrtare

Rebic shënoi i pari për vendasit, kurs rezultatin e barazoi Cristiano Ronaldo krejt në fund të ndeshjes. E goli i Ronaldos ka bërë që të diskutohet mjaft shumë. Në fakt, është penalltia e fituar nga portugezi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK