http://kariera.mk

Driton Kuka, i lumtur me pullat postare të Japonisë për xhudistët kosovarë

para 6 muajve - Gazeta Express

Trajneri i njohur i xhudos, Driton Kuka, e ka lavdëruar ambasadorin e Kosovës në Japoni, Leon Malazogun, për punën që e ka bërë, pasi Japonia lëshoi pulla postare me xhudistët kosovarë. Pas sukseseve të...

Japonezët me dhuratë të veçantë për Majlinda Kelmendin

para 6 muajve - Sinjali

Menaxheri i xhudistes më të suksesshme në Kosovë, Majlinda Kelmendit, Driton Kuka, ka konfirmuar që Japonia ka vendosur Majlinda Kelmendin në pullën e tyre postare. Suksesin e Kosovës në xhudo e ka vlerësuar...

Ekipi i xhudos së Kosovës në pullën postare të Japonisë

para 6 muajve - Shprehja

Ky ekip, një respekt të jashtëzakonshëm ka fituar edhe në Japoni, vend ky i njohur për sportin e xhudos. Japonia ka vendosur në pulla postare ekipin e xhudos së Kosovës, si shenjë e miqësisë dhe respektit....

Ekipi i xhudos i Kosovës në pullën postare të Japonisë

para 6 muajve - Medial

Xhudo 1 janar 2020 Të pamposhturit e artë Xhudoja edhe në vitin 2019, ishte sporti ku arriti të fitojë medalje të shumta në garat evropiane dhe ato botërore. Majlinda Kelmendi, Loriana Kuka, Nora Gjakova,...

​Ekipi i xhudos i Kosovës në pullën postare të Japonisë

para 6 muajve - RTV 21

Japonia me një gjest të veçantë për kombëtaren së Kosovës në xhudo. Në shenjë miqësie dhe respekti, Japonia ka bërë një pullë postare me ekipin e kombëtares së Kosovës në xhudo. Këtë e ka bërë të ditur Trajneri...

Majlinda Kelmendi, pjesë e pullës postare të Japonisë

para 6 muajve - Fakti Ditor

Një tjetër lajm i mirë vjen nga xhudo e Kosovës sot. Këtë herë, Majlinda Kelmendi është bërë pjesë e pullës postare në Japoni, shkruan Indeksonline. Vet trajneri Driton Kuka e ka dhënë këtë lajm përmes...

Në Japoni bëjnë pullë postare me ekipin kosovar të xhudos

para 6 muajve - Periskopi

Përzgjedhësi i Kosovës në xhudo, Driton Kuka, ka konfirmuar se ekipi i xhudos së Kosovës është vendosur në pullën postare të Japonisë. Suksesi i Kosovës në sportin e xhudos ka marr vlerësim të madh edhe...

Heroinat e Kosovës kthehen nga Parisi me dy medalje, askush s’i pret në aeroport

para 6 muajve - Sinjali

Të shumta ishin postimet e krerëve shtetërorë e partiak, por asnjëri nuk mori mundin që të shkonte t’i priste në aeroport xhudistet kosovare që bënë kryeqytetin francez të frymonte shqip. Distria Krasniqi...

Kthehen xhudistet fituese nga Parisi

para 6 muajve - Klan Kosova

Pas suksesit të arritur në turneun e Grand Slam të Parisit, xhudistet kosovare janë kthyer në Kosovë. Një medalje të artë në Francë e fitoi Distria Krasniqi, kurse Nora Gjakova fitoi medalje të bronztë.

Heroinat e xhudos rikthehen me medalje në Kosovë

para 6 muajve - Infokusi

Pas suksesit të arritur në turneun e Grand Slam te Parisit, xhudistet tona janë kthyer në Kosovë. Një medalje e artë dhe një e bronztë ishte bilanci i xhudistëve të klubit Ippon nga Peja. Në Paris, shkëlqeu...

Heroinat e xhudos me medalje shumë kthehen në Kosovë

para 6 muajve - Klan Kosova

Pas suksesit të arritur në turneun e Grand Slam te Parisit, xhudistet tanë janë kthyer në Kosovë. Nje medalje e artë dhe nje e bronztë ishte bilanci i xhudistëve të klubit Ippon nga Peja. Në Paris, shkëlqeu...

Heroinat e xhudos me medalje shumë kthehen në Kosovë

para 6 muajve - Albinfo

Pas suksesit të arritur në turneun e Grand Slam te Parisit, xhudistet tanë janë kthyer në Kosovë. Nje medalje e artë dhe nje e bronztë ishte bilanci i xhudistëve të klubit Ippon nga Peja. Në Paris, shkëlqeu...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK