http://kariera.mk

Vedat Muriqi rezulton negativ me coronavirus

para 2 jave - Telegrafi

Reprezentuesi i Kosovës, Vedat Muriqi ka dalë negativ në testin për coronavirus. Këtë gjë e ka zbuluar agjenti i futbollistit të Fenerbahces, Haluk Cantar. “Testet e COVID-19 të Vedat Muriqit dhe Serdar...

Muriqi i nënshtrohet testit për koronavirus, ky është rezultati

para 2 jave - Medial

Skuadra turke, Fenerbahce sot njoftoi se një lojtar dhe një zyrtar i skuadrës kanë rezultuar pozitiv me koronaviurs Në Fenerbahçe luan edhe sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Vedat Muriqi, i cili i ka...

Muriqi rezulton negativ me koronavirus

para 2 jave - Zeri

Reprezentuesi i Kosovës, Vedat Muriqi ka dalë negativ në testin për koronavirus, transmeton zeri.info Këtë gjë e ka zbuluar agjenti i futbollistit të Fenerbahces, Haluk Cantar, raporton “Hurriyet”. “Testet...

Testohet skuadra e Fenerbahçe, dalin rezultatet e Muriqit

para 2 jave - Albsport.mk

Skuadra e Fenerbahçe iu ka nënshtruar testeve për pandeminë “Covid 19”, e cila ka marrë pothuajse 20 mijë jetë deri tani në botë. “Superliga” e Turqisë, ishte një ndër kampionatet e fundit që vendosi t’i...

Muriqi i nënshtrohet testit për koronavirus, ky është rezultati

para 2 jave - Insajderi

Skuadra turke, Fenerbahce sot njoftoi se një lojtar dhe një zyrtar i skuadrës kanë rezultuar pozitiv me koronaviurs, më shumë në Insporti.com.

Testohet skuadra e Fenerbahçe, Muriqi doli negativ

para 2 jave - Alsat-M

Skuadra e Fenerbahçe iu ka nënshtruar testeve për pandeminë “Covid 19”, e cila ka marrë pothuajse 20 mijë jetë deri tani në botë. “Superliga” e Turqisë, ishte një ndër kampionatet e fundit që vendosi t’i...

Muriqi testohet për koronavirus, dalin rezultatet

para 2 jave - OraInfo

Vedat Muriqi rezulton negativ në testin e koronaviusit. Skuadra e Fenerbahce iu ka nënshtruar testeve për pandeminë, e cila ka marrë pothuajse 20 mijë jetë deri tani në botë. Superliga turke ishte një...

Lojtari i Fenerbahçes infektohet

para 2 jave - Medial

Një futbollist dhe një anëtar i skuadrës së Fenerbahces kanë rezultuar pozitiv me koronavirus. Përmes një njoftimi, skuadra turke ka bërë të ditur se dy pjesëtaret e klubit janë të infektuar me këtë pandemi....

Vedat Muriqi nuk është infektuar me coronavirus

para 2 jave - Kallxo

Skuadra turke, Fenerbahçe ka bërë të ditur më herët se një futbollist dhe një anëtar i stafit teknik, janë diagnostikuar me coronavirus. Klubi në njoftimin e bërë nuk i kishte bërë të ditur emrat e të...

Vedat Muriqi nuk ka koronavirus, rezulton negativ në testin e bërë sot

para 2 jave - GazetaBlic

Sulmuesi i kombëtares së Kosovës dhe tërë ekipi i tij i Fenerbhces sot kanë bërë testet e koronavirusit. Vedat Muriqi ka rezultuar negativ, që nënkupton se ai nuk ka virusin COVID-19, përcjell GazetaBlic....

Muriqi i është nënshtruar testeve për koronavirus, agjenti i tij tregon rezultatet

para 2 jave - Koha.mk

Menaxheri i futbollistit kosovar, Vedat Muriqit përmes një deklarate ka treguar që Muriqi i është nënshtruar testeve për koronavirus teksa rezultatet për yllin kosovar kanë dalur negative. Related Posts...

Muriqi i nënshtrohet testit për koronavirus, ky është rezultati

para 2 jave - Shenja

Skuadra turke, Fenerbahçe sot njoftoi se një lojtar dhe një zyrtar i skuadrës kanë rezultuar pozitiv me koronaviurs Në Fenerbahçe luan edhe sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Vedat Muriqi, i cili i ka...

Vedat Muriqi, negativ në testin e koronavirusit

para 2 jave - Flaka

Vedat Muriqi ka rezultuar negativ në testin e koronaviusit. Skuadra e Fenerbahce iu ka nënshtruar testeve për pandeminë, e cila ka marrë pothuajse 20 mijë jetë deri tani në botë. Superliga turke ishte...

Dy raste me coronavirus në Fenerbahçe

para 2 jave - Kallxo

Klubi futbollistik nga Turqia, Fenerbahçe ka njoftuar se dy raste kanë dalë pozitiv në klub. Një futbollist dhe një anëtar i stafit teknik kanë dalë pozitiv në testet e pandemisë COVID-19. Fenerbahçe nuk...

Futbollisti i Fenerbahces del pozitiv me koronavirus

para 2 jave - Koha.mk

Një futbollist dhe një anëtar i skuadrës së Fenerbahces kanë dalë pozitiv me koronavirus. Përmes një njoftimi, skuadra turke ka bërë të ditur se dy pjesëtaret e klubit janë të infektuar me këtë pandemi....

Vedat Muriqi, negativ në testin e koronavirusit

para 2 jave - Zyrtare

Skuadra e Fenerbahce iu ka nënshtruar testeve për pandeminë, e cila ka marrë pothuajse 20 mijë jetë deri tani në botë. Superliga turke ishte një ndër kampionatet e fundit që vendosi t’i jepte fund aktiviteteve...

Muriqi i është nënshtruar testeve për koronavirus, agjenti i tij tregon rezultatet

para 2 jave - Albeu

Menaxheri i futbollistit kosovar, Vedat Muriqit përmes një deklarate ka treguar që Muriqi i është nënshtruar testeve për koronavirus teksa rezultatet për yllin kosovar kanë dalur negative. Këto teste janë...

Dy raste me Koronavirus te Fenerbahce, Vedat Muriqi merr përgjigjen e testit

para 2 jave - Lexo

Numri i të infektuarëve në Turqi ka nisur tashmë të rritet, ndërsa janë konfirmuar edhe rastet e para në botën e futbollit. Pas trajnerit, Fatih Terim, pas testeve të kryera rezultuan pozitiv edhe dy raste...

Fenerbahce jep alarmin: Lojtari ynë është me koronavirus

para 2 jave - Insajderi

Një futbollist dhe një anëtar i skuadrës së Fenerbahces kanë dalë pozitiv me koronavirus.

Klubi i Vedat Muriqit konfirmon dy raste me koronavirus

para 2 jave - Gazeta Express

Sport Gazeta Express 25/03/2020 15:20 Fenerbahçe ka konfirmuar se dy anëtarë të saj kanë përfunduar pozitiv në kontrollin e virusit COVID-19, shkruan Gazeta Express. Klubi turk, përmes një postimi në rrjetet...

Muriqi, negativ në testin e koronavirusit

para 2 jave - Epoka e Re

Vedat Muriqi ka rezultuar negativ në testin e koronaviusit. Skuadra e Fenerbahce iu ka nënshtruar testeve për pandeminë, e cila ka marrë pothuajse 20 mijë jetë deri tani në botë. Superliga turke ishte...

FENERBAHCE JEP ALARMIN: LOJTARI YNË ËSHTË ME KORONAVIRUS

para 2 jave - Ina

Një futbollist dhe një anëtar i skuadrës së Fenerbahces kanë dalë pozitiv me koronavirus. Përmes një njoftimi, skuadra turke ka bërë të ditur se dy pjesëtaret e klubit janë të infektuar me këtë pandemi....

Publikohet rezultati i testit të Vedat Muriqit për koronavirus

para 2 jave - Periskopi

Vedat Muriqi ka rezultuar negativ në testin e koronaviusit. Skuadra e Fenerbahce iu ka nënshtruar testeve për pandeminë, e cila ka marrë pothuajse 20 mijë jetë deri tani në botë. Superliga turke ishte...

LAJMI I FUNDIT: Vedat Muriqi kryen testin e coronavirusit, ky është rezultati

para 2 jave - Infokusi

Klubi i Fenerbahçes sot njoftoi se një lojtar dhe një zyrtar i skuadrës kanë rezultuar pozitiv me coronaviurs, shkruan Gazeta inFokus . Në Fenerbahçe luan edhe sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi,...

ZYRTARE: Një bashkëlojtar i Vedat Muriqit infektohet me koronavirus

para 2 jave - Zeri

Një futbollist i Fenerbahçes edhe zyrtarisht është konfirmuar se ka rezultuar pozitiv për koronavirus. Klubi i madh turk përmes një komunikate për shtyp ka bërë me dije se një futbollist i skuadrës është...

Lojtari i Fenerbahçes infektohet me koronavirus

para 2 jave - Albeu

Një futbollist dhe një anëtar i skuadrës së Fenerbahces kanë rezultuar pozitiv me koronavirus . Përmes një njoftimi, skuadra turke ka bërë të ditur se dy pjesëtaret e klubit janë të infektuar me këtë pandemi....

"Simptoma të Covid-19 tek një lojtar dhe anëtar i stafit mjekësor të Fenerbahçes"

para 2 jave - Anadolu Agency

Ankara Klubi i futbollit Fenerbahçe njoftoi sot se një lojtar dhe një anëtar i stafit mjekësor kanë shfaqur simptoma të koronavirusit të ri (Covid-19), transmeton Anadolu Agency (AA). Klubi i Stambollit...

Një bashkëlojtar i Vedat Muriqit del pozitiv me koronavirus

para 2 jave - Klan Kosova

Një futbollist dhe një anëtar i skuadrës së Fenerbahces kanë dalë pozitiv me koronavirus. Skuadra turke përmes një njoftimi ka bërë të ditur se dy pjesëtaret e klubit janë të infektuar me këtë pandemi....

Një lojtar i Fenerbahces del pozitiv në testin për koronavirus

para 2 jave - Sinjali

Një nga lojtarët e skuadrës se Fenerbahces ka dal pozitivë në testin për koronavirus. Përveç tij, edhe një anëtar i stafit teknik po ashtu ka rezultuar pozitiv në testin për koronavirus, transmeton Gazeta...

LAJMI I FUNDIT: Dy raste me koronavirus në klubin e Fenerbahces

para 2 jave - GazetaBlic

I gjithë stafi i klubit turk Fenerbahce i është nënshtruar testit me koronavirus, derisa dy persona kanë shfaqur simptoma. Sipas një komunikate të plasuar para pak çastesh nga skuadra e Fenerbahces, një...

Fenerbahçe jep alarmin: Lojtari ynë është me koronavirus

para 2 jave - Tetova Sot

Një futbollist dhe një anëtar i skuadrës së Fenerbahces kanë rezultuar pozitiv me koronavirus. Përmes një njoftimi, skuadra turke ka bërë të ditur se dy pjesëtaret e klubit janë të infektuar me këtë pandemi....

Shoku i skuadrës pozitiv me coronavirus, del përgjigja edhe për Vedat Muriqin

para 2 jave - Newsport

Te Fenerbaçe janë konfirmuar dy rastet e para me coronavirus. Lajmi u bë i ditur nga vet klubi turk në faqen zyrtare duke kofirmuar se pjesëtarët e ekipit kanë rezultuar pozitiv. Te gjigandi turk aktivizohet...

Bashkëlojtari i Vedat Muriqit te Fenerbahçe rezulton pozitiv me coronavirus

para 2 jave - Infokusi

Skuadra e Fenerbahçes ka njoftuar se njëri nga futbollistët e saj është infektuar me coronavirus, shkruan Gazeta inFokus . Gjiganti turk nuk ka treguar emrin e lojtarit që ka rezultuar pozitiv me Covid-19....

COVID-19/ Futbollisti rezulton pozitiv te Fenerbahce, Vedat MURIQI përfundon në karantinë

para 2 jave - Newsport

Kampionati turk i futbollit ishte i fundit që mbylli dyert si shkak i Coronavirusit. Në Turqi tanimë janë konfirmuar dy raste te skuadra e Fenerbahce, teksa emrat nuk bëhen të ditur. Një lojtar dhe një...

“Simptoma të Covid-19 tek një lojtar dhe anëtar i stafit mjekësor të Fenerbahçes”

para 2 jave - Gazeta e re

Klubi turk ka thënë se një futbollist dhe një anëtar i stafit mjekësor kanë shfaqur simptoma të koronavirusit. Klubi i futbollit Fenerbahçe njoftoi sot se një lojtar dhe një anëtar i stafit mjekësor kanë...

Një lojtar i Fenerbahçes ka treguar simptome të Coronavirusit

para 2 jave - Ekonomia Online

Klubi turk i futbollit Fenerbahçe ka njoftuar të mërkurën se një nga lojtarët dhe një anëtar i stafit mjekësor të klubit janë dërguar në spital për t’u testuar pasi kanë shfaqur simptome të Coronavirusit,...

Klubi i Vedat Muriqit konfirmon dy raste me koronavirus

para 2 jave - Arbresh

Fenerbahçe ka konfirmuar se dy anëtarë të saj kanë përfunduar pozitiv në kontrollin e virusit COVID-19. Klubi turk, përmes një postimi në rrjetet sociale ka zbuluar se një futbollist i ekipit të parë dhe...

Dy raste me koronavirus në klubin e Fenerbahçes

para 2 jave - Epoka e Re

Një bashkëlojtar i Vedat Muriqit është konfirmuar si pozitiv me koronavirus. Me anë të një postimi, Fenerbahçe ka konfirmuar lajmin e infektimit të lojtarit të tyre me këtë pandemi. Megjithatë, skuadra...

Një bashkëlojtar i Vedat Muriqit del pozitiv me koronavirus

para 2 jave - Albinfo

Një futbollist dhe një anëtar i skuadrës së Fenerbahces kanë dalë pozitiv me koronavirus. Skuadra turke përmes një njoftimi ka bërë të ditur se dy pjesëtaret e klubit janë të infektuar me këtë pandemi....

Fenerbahce jep alarmin: Lojtari ynë është me koronavirus

para 2 jave - Gazeta Observer

Një futbollist dhe një anëtar i skuadrës së Fenerbahces kanë dalë pozitiv me koronavirus. Përmes një njoftimi, skuadra turke ka bërë të ditur se dy pjesëtaret e klubit janë të infektuar me këtë pandemi....

U prek nga koronavirusi, kjo është gjendja e Fatih Terim

para 2 jave - Koha.mk

Trajneri i Galatasaray Fatih Terim, është prekur nga koronavirus. Gjatë ditës së djeshme, është konfirmuar se Terim ka dalë pozitiv në testet për koronavirus. Për gjendjen e tij ka folur vajza e trajnerit,...

U prek nga koronavirusi, kjo është gjendja e Fatih Terim

para 2 jave - Insajderi

Trajneri i Galatasaray Fatih Terim, është prekur nga koronavirus, më shumë në Insporti.com.

U infektua me koronavirus, kjo është gjendja e trajnerit të njohur turk

para 2 jave - Sinjali

Trajneri i Galatasaray Fatih Terim, është prekur nga koronavirus. Gjatë ditës së djeshme, është konfirmuar se Terim ka dalë pozitiv në testet për koronavirus. Për gjendjen e tij ka folur vajza e trajnerit,...

U prek nga koronavirusi, kjo është gjendja e Fatih Terim

para 2 jave - Albeu

Trajneri i Galatasaray Fatih Terim , është prekur nga koronavirus. Gjatë ditës së djeshme, është konfirmuar se Terim ka dalë pozitiv në testet për koronavirus. Për gjendjen e tij ka folur vajza e trajnerit,...

U prek nga koronavirusi, kjo është gjendja e Fatih Terim

para 2 jave - Lajmi.net

Gjatë ditës së djeshme, është konfirmuar se Terim ka dalë pozitiv në testet për koronavirus. Për gjendjen e tij ka folur vajza e trajnerit, raporton ANSA, përcjell lajmi.net. “Babai im aktualisht është...

U prek nga koronavirusi, kjo është gjendja e Fatih Terim

para 2 jave - Shprehja.com

Gjatë ditës së djeshme, është konfirmuar se Terim ka dalë pozitiv në testet për koronavirus. Për gjendjen e tij ka folur vajza e trajnerit, raporton ANSA, përcjell lajmi.net. “Babai im aktualisht është...

Koronavirusi: Ish futbollisti i kombëtares turke rezulton negativ

para 2 jave - GazetaBlic

Pandemia, koronavirus është shpërndarë pothuajse në të gjithë botën. Ndër vendet e fundit që është prekur nga ky virus vdekjerurës është edhe Turqia, përcjell GazetaBlic Në këtë vend janë prekur edhe persona...

U prek nga koronavirusi, kjo është gjendja e Fatih Terim

para 2 jave - Zyrtare

Gjatë ditës së djeshme, është konfirmuar se Terim ka dalë pozitiv në testet për koronavirus. Për gjendjen e tij ka folur vajza e trajnerit, raporton ANSA, përcjell lajmi.net. “Babai im aktualisht është...

Ish trajneri i Milan dhe Fiorentinës pozitiv me COVID-19!

para 2 jave - Albasport

Coronavirus duket se nuk e ka kursyer as trajnerin turk Fatih Terim i cili ka rezultuar pozitiv në testet që ka bërë. Terim deri më tani nuk ka vuajtur nga asnjë sëmundje tjetër por mosha e tij 66 vjeçare...

Turqia ndali e fundit futbollin, por Fatih Terim është i prekur nga Covid-19

para 2 jave - SuperSport

Turqia ishte një nga shtetet e fundit në Europë që ndali futbollin për shkak të emergjencës nga koronavirusi. Por ashtu si në të gjithë Europë, ky virus vdekjeprurës ka shpërthyer edhe në Anadoll. Ditën...

Fatih Terim pozitiv me koronavirus

para 2 jave - Klan Kosova

Ish-trajneri i famshëm i Turqisë, Gallatasarait, Milanit dhe Fiorentinës Fatim Terim është diagnostikuar me koronavirus. Drejtori sportiv i Gallatasarait e konfirmoi lajmin në llogarinë e tij personale...

Infektohet me koronavirus Fatih Terim

para 2 jave - OraInfo

Fatih Terim del pozitiv me koronavirus. Ish-trajneri i famshëm i Turqisë, Gallatasarait, Milanit dhe Fiorentinës Fatim Terim është diagnostikuar me koronavirus. Drejtori sportiv i Gallatasarait e konfirmoi...

Fatih Terim pozitiv në koronavirus

para 2 jave - Shprehja.com

Njeriu që udhëheq skuadrën e Galatasaray, Terim, është një nga të prekurit e radhës nga pandemia Covid 19, transmeton lajmi.net Lajmin e ka konfirmuar vet trajneri, përmes llogarisë së tij në rrjetin social...

Fatih Terim pozitiv me Coronavirus

para 2 jave - Ekonomia Online

Ish-trajneri i famshëm i Turqisë, Gallatasarait, Milanit dhe Fiorentinës Fatim Terim është diagnostikuar me koronavirus. Drejtori sportiv i Gallatasarait e konfirmoi lajmin në llogarinë e tij personale...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK