http://kariera.mk

Hazard e pranon: Sezoni im i parë në Real Madrid, ishte bërllok

para 2 jave - Iliria News

Eden Hazard e ka pranuar se sezoni i tij debutues në Real Madrid ka qenë shumë i keq, edhe pse lëndimet e njëpasnjëshme kanë luajtur rol kyç në këtë. Lëndimi i tij i fundit, një dëmtim në nyjën e këmbës...

Hazard e pranon: Sezoni im i parë në Real Madrid, ishte bërllok

para 2 jave - Medial

Eden Hazard e ka pranuar se sezoni i tij debutues në Real Madrid ka qenë shumë i keq, edhe pse lëndimet e njëpasnjëshme kanë luajtur rol kyç në këtë. Lëndimi i tij i fundit, një dëmtim në nyjën e këmbës...

Hazard e pranon: Sezoni im i parë në Real Madrid, ishte bërllok

para 2 jave - Gazeta Express

Futboll Gazeta Express 25/03/2020 23:26 Eden Hazard e ka pranuar se sezoni i tij debutues në Real Madrid ka qenë shumë i keq, edhe pse lëndimet e njëpasnjëshme kanë luajtur rol kyç në këtë. Lëndimi i tij...

Hazard: Nuk pata një sezon të mirë në Real

para 2 jave - GazetaBlic

Eden Hazard e ka pranuar se sezoni i tij debutues në Real Madrid ka qenë shumë i keq, edhe pse lëndimet e njëpasnjëshme kanë luajtur rol kyç në këtë. Lëndimi i tij i fundit, një dëmtim në nyjën e këmbës...

Hazard: Dështova këtë vit, kam frikë nga koronavirusi

para 2 jave - Albeu

Ashtu si githë të tjerët edhe Eden Hazard ka frikë nga koronavirusi. Sulmuesi i Realit të Madridit befason me deklaratën që do të rikthehej për Europianin 2020 dhe thotë se ky sezon në Madrid ka qenë negativ...

Hazard e pranon: Sezoni im i parë në Real Madrid, ishte bërllok

para 2 jave - Almakos

Eden Hazard e ka pranuar se sezoni i tij debutues në Real Madrid ka qenë shumë i keq, edhe pse lëndimet e njëpasnjëshme kanë luajtur rol kyç në këtë. Lëndimi i tij i fundit, një dëmtim në nyjën e këmbës...

Hazard e pranon: Sezoni im i parë në Real Madrid, ishte bërllok

para 2 jave - Infokusi

Eden Hazard e ka pranuar se sezoni i tij debutues në Real Madrid ka qenë shumë i keq, edhe pse lëndimet e njëpasnjëshme kanë luajtur rol kyç në këtë. Lëndimi i tij i fundit, një dëmtim në nyjën e këmbës...

Hazard: Sezoni im i parë me Realin ka qenë i keq, por kam katër vite kontratë

para 2 jave - Arbresh

Ylli i Real Madrid, Eden Hazard ka pranuar se ky sezon nuk ka qenë i duhuri për të, por shpreson të fillojë të gjejë formën e duhur. Hazard u transferua nga Chelsea në verë për 100 milionë euro, por dy...

Hazard: Nuk ishte i mirë sezoni im i parë në Real

para 2 jave - Epoka e Re

Eden Hazard e ka pranuar se sezoni i tij debutues në Real Madrid ka qenë shumë i keq, edhe pse lëndimet e njëpasnjëshme kanë luajtur rol kyç në këtë. Lëndimi i tij i fundit, një dëmtim në nyjën e këmbës...

Hazard: Ndihem mirë, jam duke punuar më shumë

para 2 jave - Arbresh

Ylli i Real Madrid, Eden Hazard ka thënë se është duke u shëruar nga lëndimi. Belgu në përballjen ndaj Levante pësoi lëndim dhe thuhej se e ka humbur sezonin, mirëpo me suspendimin e La Liga-s, Hazard...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK