http://kariera.mk

Barcelona bën një transferim nga Premierliga

para 2 jave - Lajmi.net

Largimet e mundshme të Arturo Vidal dhe Ivan Rakitic, kanë bërë që Barcelona të përgatitet për zëvendësuesit e tyre. Mundo Deportivo raporton se mesfushori i Tottenham, Tanguy Ndombele, është aktivizuar...

Barcelona bën një transferim nga Premierliga

para 2 jave - Ekonomia Online

Barcelona synon të sjellë një mesfushor të gjithanshëm në sezonin e ri, dhe lojtari më i preferuar mbetet Tanguy Ndombele. Largimet e mundshme të Arturo Vidal dhe Ivan Rakitic, kanë bërë që Barcelona të...

Barcelona bën një transferim nga Premierliga

para 2 jave - Zyrtare

Largimet e mundshme të Arturo Vidal dhe Ivan Rakitic, kanë bërë që Barcelona të përgatitet për zëvendësuesit e tyre. Mundo Deportivo raporton se mesfushori i Tottenham, Tanguy Ndombele, është aktivizuar...

Barcelona bën një transferim nga Premierliga

para 2 jave - Arbresh

Barcelona synon të sjellë një mesfushor të gjithanshëm në sezonin e ri, dhe lojtari më i preferuar mbetet Tanguy Ndombele. Largimet e mundshme të Arturo Vidal dhe Ivan Rakitic, kanë bërë që Barcelona të...

Schalke gati të blejë Todibon, Barcelona ka mendime dy prioritet tjera

para 2 jave - Telegrafi

Klubi i Bundesligës, Schalke po konsideron blerjen përfundimtare pas huazimit të mbrojtësit të Barcelonës, Jean-Clair Todibo këtë verë. Todibo u bashkua me trajnerin David Wagner, në janar në një marrëveshje...

Klubi gjerman i bindur nga paraqitjet e lojtarit, sezonin e ri do të largohet përfundimisht nga Barcelona

para 2 jave - Newsport

Jean-Clair Todibo do të blihet përfundimisht nga Schalke 04. Mbrojtësi francez u huazua nga Barcelona gjatë merkatos së janarit e me paraqitjet e tij ka arritur të bind klubin gjerman. Vlerat e kartonin...

Barcelona përgatitet t’i largojë nëntë lojtarë të formacionit të parë

para 2 jave - Arbresh

Barcelona është duke u përgatitur për t’i shitur nëntë lojtarë gjatë verës. Sipas Sport , bordi i Barcelonës ka marrë vendimin për t’i larguar lojtarët në mënyrë që të rikthejë bilancin pozitiv në financa,...

Revolucion te Barca, largohen tetë futbollistë

para 2 jave - Shprehja.com

Sipas botimit spanjoll Sport, drejtuesit e Barcelonës dëshirojnë të rindërtojnë skuadrën e tyre, gjë e cila do të sjellë shumë largime. Në listën e largimeve janë edhe yjet e mëdhenj, si Philippe Coutinho...

Revolucion total te Barcelona, shitje yjesh dhe shumë ndryshime (E PËSON EDHE GRIEZMAN)

para 2 jave - Newsport

Barcelona është duke menduar që të bëjë një revolucion të vërtetë këtë verë. Me futbollin e ndalur për shkak të Covid-19, katalanasit po mendojnë një rinovim të moshës si dhe shitjen e lojtarëve që nuk...

Revolucion tek Barcelona, tetë lojtarë në shitje

para 2 jave - Sinjali

Ekipi i Barcelonës do të bëj ndryshime drastike në merkaton verore. Sipas mediumit ‘Sport’, Barcelona ka vënë në shitje tetë lojtarë, transmeton Gazeta Sinjali. Siç shkruan mediumi katalunas, Griezmann,...

Revolucion te Barca, largohen tetë futbollistë

para 2 jave - Zyrtare

Sipas botimit spanjoll Sport, drejtuesit e Barcelonës dëshirojnë të rindërtojnë skuadrën e tyre, gjë e cila do të sjellë shumë largime. Në listën e largimeve janë edhe yjet e mëdhenj, si Philippe Coutinho...

Barcelona kërkon t’i zbrit humbjet me shitjen e Coutinhos, asnjë klub nuk është gati të paguajë

para 2 jave - Arbresh

Philippe Coutinho është thyer në dhimbje koke për Barcelonën që nuk po mund të gjejë një klub të gatshëm të shpenzojë të paktën 80 milionë euro për brazilianin. Verën e kaluar, Blaugrana arriti marrëveshje...

Barcelona kërkon t’i zbrit humbjet me shitjen e Coutinhos, asnjë klub nuk është gati të paguajë

para 2 jave - Telegrafi

Philippe Coutinho është thyer në dhimbje koke për Barcelonën që nuk po mund të gjejë një klub të gatshëm të shpenzojë të paktën 80 milionë euro për brazilianin. Verën e kaluar, Blaugrana arriti marrëveshje...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK