http://kariera.mk

Bild: Alaba do të largohet këtë verë nga Bajerni

para 2 jave - Alsat-M

Sipas të përditshmes gjermane “Bild”, David Alaba largohet nga Bajern Munihu.  Kontrata e tij me Bayernin skadon në verën e vitit 2021, dhe negociatat për një marrëveshje të re, ende nuk kanë filluar....

Pas 12 vitesh, ylli i Bayernit ndihet i tradhtuar nga klubi

para 2 jave - Albeu

David Alaba me siguri do të largohet nga Bayern Munich pas 12 vjetësh qëndrim. Futbollisti austriak ka mbërritur në Mynih si një 15 vjeçar , dhe nga ajo ditë, të gjitha sezonet profesionale i ka kaluar...

Ylli i Bayern ndihet i mashtruar, dëshiron të largohet

para 2 jave - Zyrtare

Futbollisti austriak ka mbërritur në Mynih si një 15 vjeçar, dhe nga ajo ditë, të gjitha sezonet profesionale i ka kaluar te bavarezët, për një huazimi një vjeçar të kaluar te Hoffenheim. Kontrata e tij...

Bayern gjen çelësin për të arritur te Sane, ofron yllin e ekipit

para 2 jave - Medial

Leroy Sane dëshirohet shumë nga Bayern Munich dhe kjo nuk është më një sekret tashmë. Ashtu si në merkaton e verës së kaluar, edhe këtë verë, bavarezët do të tentojnë të bindin Manchester Cityn që të lirojë...

Bayern gjen çelësin për të arritur te Sane, ofron yllin e ekipit

para 2 jave - Almakos

Leroy Sane dëshirohet shumë nga Bayern Munich dhe kjo nuk është më një sekret tashmë. Ashtu si në merkaton e verës së kaluar, edhe këtë verë, bavarezët do të tentojnë të bindin Manchester Cityn që të lirojë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK