http://kariera.mk

Ibrahimovic ishte pranë kalimit në Leeds, para se të kthehej në Milan

para 2 jave - Gazeta Express

Futboll Gazeta Express 26/03/2020 9:17 Zlatan Ibrahimovic kishte mbajtur bisedime me Leeds United për një transferim të mundshëm në Championship – nivelin e dytë të futbollit anglez – para se vendoste...

Zbulohen prapaskenat, Ibrahimovic dhe Cavani dy dëshirat e skuadrës angleze

para 2 jave - GazetaBlic

Leeds ishte hedhur në merkato janarin e shkuar, teksa po kërkonte emra për repartin e sulmit. E këtu flasim për lojtarë që janë më të njohur se emri i klubit anglez. Presidenti i ishullorëve, Andrea Radrizzani,...

Ibrahimovic ishte pranë kalimit në Leeds, para se të kthehej në Milan

para 2 jave - Arbresh

Zlatan Ibrahimovic kishte mbajtur bisedime me Leeds United për një transferim të mundshëm në Championship – nivelin e dytë të futbollit anglez – para se vendoste të rikthehej në Serie A te Milani, sipas...

Zbulohen prapaskenat, Leeds kërkoi Ibrahimovic dhe Cavanin

para 2 jave - Medial

Leeds ishte hedhur në sulm në janarin e shkuar ku po kërkonte emra për repartin e sulmit. Presidenti i klubit, Andrea Radrizzani, ka treguar për “Sky Sport Italia” idenë e tij të çmendur, ku kishte biseduar...

Zbulohen prapaskenat, Leeds kërkoi Ibrahimovic dhe Cavanin

para 2 jave - Almakos

Leeds ishte hedhur në sulm në janarin e shkuar ku po kërkonte emra për repartin e sulmit. Presidenti i klubit, Andrea Radrizzani, ka treguar për “Sky Sport Italia” idenë e tij të çmendur, ku kishte biseduar...

Zbulohen prapaskenat, Leeds kërkoi Ibrahimovic dhe Cavanin

para 2 jave - Albeu

Leeds ishte hedhur në sulm në janarin e shkuar ku po kërkonte emra për repartin e sulmit. Presidenti i klubit, Andrea Radrizzani , ka treguar për “Sky Sport Italia” idenë e tij të çmendur, ku kishte biseduar...

Leeds kërkoi Ibrahimovicin dhe Cavanin, presidenti i klubit tregon si shkuan bisedimet

para 2 jave - Telegrafi

Leeds ishte hedhur në fatin kalimtar të janarin të shkuar, ku po kërkonte emra për repartin e sulmit. Presidenti i klubit, Andrea Radrizzani, ka treguar për “Sky Sport Italia” idenë e tij të çmendur, ku...

Ambiciet e Leedsit me të ‘çmendurin’ Bielsa nuk kanë kufij – u mundua ta transferojnë Ibran e Cavanin

para 2 jave - Periskopi

Jo, mungesa e futbollit nuk po ju bën të keni halucinacione. E lexuat si duhet titullin, nuk është se vetëm iu duk… sytë nuk ju gënjyen. Leeds United e ka shndrruar veten në një klub shumë të përfolur...

Leeds United provoi transferimin e Cavanit dhe Ibras në janar

para 2 jave - Zyrtare

Skuadra nga ‘Elland Road’ është përpjekur të sjellë një sulmues gjatë afatit kalimtar, pasi Arsenal tërhoqi nga huazimi Eddie Nketiah, duke i lënë pas me Patrick Bamford si opsionin e tyre të vetëm. Ibrahimovic...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK