http://kariera.mk

Fabregas tregon për herë të parë pse vendosi të largohej nga Arsenal

para 2 jave - Medial

Cesc Fabregas u largua nga Arsenal nëntë vjet më parë. Ish kapiteni dhe lojtari më i mirë i tyre në atëkohë, ka treguar arsyet e largimit nga Arsenal. “Unë isha kapiten dhe ndjeva shumë presion. Unë kisha...

Fabregas tregon për herë të parë pse vendosi të largohej nga Arsenal

para 2 jave - Lajmi.net

Ish kapiteni dhe lojtari më i mirë i tyre në atëkohë, ka treguar arsyet e largimit nga Arsenal. “Unë isha kapiten dhe ndjeva shumë presion. Unë kisha ekipin për të udhëhequr drejt ndonjë trofeu. Unë bëra...

Fabregas tregon për herë të parë pse vendosi të largohej nga Arsenal

para 2 jave - Almakos

Cesc Fabregas u largua nga Arsenal nëntë vjet më parë. Ish kapiteni dhe lojtari më i mirë i tyre në atëkohë, ka treguar arsyet e largimit nga Arsenal. “Unë isha kapiten dhe ndjeva shumë presion. Unë kisha...

Fabregas: Tek Arsenali kam vuajtur shumë, kam qarë pas çdo humbje!

para 2 jave - Koha Jone

Cesc Fabregas ka qenë idhulli i tifozerisë së Arsenalit për shumë vite, madje Arsene Ëenger, i besoi dhe shiritin e kapitenit për disa sezone, edhe pse mesfushori ishte në një moshë shumë të re. Spanjolli...

Karantina e “ëndrrave”, ish lojtari i Chelseat shijon momentet romantike

para 2 jave - Newsport

Situata nga shteti në shtet ndryshon, ku në Francë Coronavirus po merr përhapje gjithnjë e më të gjërë.  Lojtarët janë të izoluar e po shijojnë momentet me familjarët. Një nga ata është lojtari i Monacos,...

“Vetëm Van Persie dhe Nasri ishin në nivelin tim” – Fabregas tregon përse mori vendimin në vitin 2011 që të largohej nga Arsenali

para 2 jave - Telegrafi

Cesc Fabregas ka zbuluar arsyen e vërtetë se përse u largua nga Arsenali në vitin 2011, për të kaluar te Barcelona. Mesfushori spanjoll bëri të ditur se The Gunners nuk kishin lojtarë profesionist, madje...

Fabregas tregon pse e la Arsenalin për Barcelonën

para 2 jave - Gazeta Express

Sport Gazeta Express 25/03/2020 11:54 Cesc Fabregas ka bërë të ditur se u largua nga Arsenali dhe u transferua në Barcelonë në vitin 2011 për disa arsye, përfshirë këtu marrëdhënien e tij me disa ish-bashkëlojtarë,...

Febrages tregon e arsyen e largimit nga Arsenal për te Barcelona

para 2 jave - Albeu

Cesc Fabregas ka bërë të ditur se u largua nga Arsenali dhe u transferua në Barcelonë në vitin 2011 për disa arsye, përfshirë këtu marrëdhënien e tij me disa ish-bashkëlojtarë, presionin për të fituar...

Fabregas tregon pse refuzoi Man Utd dhe Man City për Chelsean e Mourinhos

para 2 jave - Lajmi.net

Koha e tij te Barcelona po shkonte drejt fundit, me spanjollin që pritej të rikthehej sërish në Premierligë te Arsenal, por mungesa e një përgjigje nga ‘Gunners’ bëri që ai të vlerësonte edhe opsionet...

Fabregas tregon pse refuzoi Man Utd dhe Man City për Chelsean e Mourinhos

para 2 jave - Zyrtare

Koha e tij te Barcelona po shkonte drejt fundit, me spanjollin që pritej të rikthehej sërish në Premierligë te Arsenal, por mungesa e një përgjigje nga ‘Gunners’ bëri që ai të vlerësonte edhe opsionet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK