http://kariera.mk

Presidenti i Federatës Italiane të Futbollit: Serie A rikthehet në korrik dhe gusht

para 2 jave - Medial

Presidenti  i Federatës së Futbollit të Italisë (FIGC), Gabriele Gravina, e ka hedhur poshtë idenë e dështimit të këtij sezoni në Serie A, duke këmbëngulur se ai do të rinisë në korrik ose gusht. Debati...

'Ndeshjet e futbollit mund të ri-nisin në korrik ose në gusht'

para 2 jave - Zeri

Presidenti i Federatës së Futbollit të Italisë, Gabriele Gravina ka refuzuar idenë për ta anuluar edicionin aktual të Serie A, duke thënë se edicioni mund të ri-fillojë në korrik dhe gusht. Debati vazhdon...

Presidenti i Federatës Italiane të Futbollit hedh poshtë dështimin e këtij sezoni: Serie A rikthehet në korrik dhe gusht

para 2 jave - Albeu

Presidenti i Federatës së Futbollit të Italisë (FIGC), Gabriele Gravina , e ka hedhur poshtë idenë e dështimit të këtij sezoni në Serie A, duke këmbëngulur se ai do të rinisë në korrik ose gusht. Debati...

Kur do të përfundojë sezoni i futbollit? UEFA ka dy mundësi

para 2 jave - Shprehja.com

E gjitha kjo pas krizës së madhe të shkaktuar nga koronavirusi, i cili tashmë ka mbërritur në të gjitha vendet e Evropës. Askush nuk e di se kur kampionatet do të vazhdojnë, e pak flitet nëse ata do të...

FFK-ja beson se kampionati do të rifillojë muajin e ardhshëm, klubet skeptike

para 2 jave - Insajderi

UEFA, ditë më parë shtyu Kampionatin Evropian për vitin 2021, e po ashtu mori vendim që kampionatet kombëtare të përfundojnë më së largu në fund të muajit qershori. UEFA, gjithashtu e caktoi 4 qershorin...

Presidenti i FIGC-së, Gravina: Sezoni nuk anulohet, pritet të rifillojë në korrik ose gusht

para 2 jave - Zhurnal

Presidenti i FIGC, Gabriele Gravina ka hedhur poshtë idenë e përjashtimit të këtij sezoni të Serie A dhe në vend të kësaj po pret që të rifillojë në korrik ose gusht. Debati ka vazhduar nëse sezoni 2019-20...

Ademi: Do të zhvillojmë ndeshje çdo tre ditë

para 2 jave - Alsat-M

Është vetëm kampionati i Bjellorusisë në futboll që nuk ka pezulluar aktivitetin deri më tash, pavarësisht përhapjes së pandemisë “Covid 19”. Kampionatet e tjera, e po ashtu edhe ai i Kosovës tashmë janë...

Presidenti i FIGC-së, Gravina: Sezoni nuk anulohet, pritet të rifillojë në korrik ose gusht

para 2 jave - Telegrafi

Presidenti i FIGC, Gabriele Gravina ka hedhur poshtë idenë e përjashtimit të këtij sezoni të Serie A dhe në vend të kësaj po pret që të rifillojë në korrik ose gusht. Debati ka vazhduar nëse sezoni 2019-20...

Presidenti i Federatës Italiane të Futbollit: Serie A rikthehet në korrik dhe gusht

para 2 jave - Gazeta Express

Futboll Gazeta Express 26/03/2020 8:25 Presidenti i Federatës së Futbollit të Italisë (FIGC), Gabriele Gravina, e ka hedhur poshtë idenë e dështimit të këtij sezoni në Serie A, duke këmbëngulur se ai do...

FFK-ja beson se kampionati do të rifillojë muajin e ardhshëm, klubet skeptike

para 2 jave - Shprehja.com

UEFA, ditë më parë shtyu Kampionatin Evropian për vitin 2021, e po ashtu mori vendim që kampionatet kombëtare të përfundojnë më së largu në fund të muajit qershori. UEFA, gjithashtu e caktoi 4 qershorin...

FFK-ja beson se kampionati do të rifillojë muajin e ardhshëm, klubet skeptike

para 2 jave - Lajmi.net

UEFA, ditë më parë shtyu Kampionatin Evropian për vitin 2021, e po ashtu mori vendim që kampionatet kombëtare të përfundojnë më së largu në fund të muajit qershori. UEFA, gjithashtu e caktoi 4 qershorin...

Vjen lajmi i shumë pritur, Serie A rikthehet në këtë muaj

para 2 jave - OraInfo

Koronavirusi ka bërë që Serie A t’i pezullojë të gjitha aktivitetet për një kohë. Presidenti i Federatës së Futbollit të Italisë (FIGC), Gabriele Gravina, e ka hedhur poshtë idenë e dështimit të këtij...

Situata e vështirë prej koronavirusit, në Itali mendojnë “djegien” e sezonit

para 2 jave - GazetaBlic

Italia vijon të jetë e gjunjëzuar prej koronavirusit, që prek çdo ditë mijëra njerëz dhe u merr jetën qindra të tjerëve, ndërsa momentalisht për futbollin atje mendohet pak ose aspak. Plani i UEFA-s dhe...

FFK beson se kampionati do të rifillojë muajin e ardhshëm, megithatë klubet dyshojnë për këtë

para 2 jave - Periskopi

Komiteti Olimpik Ndërkombëtar (IOC), të martën, mori vendim t’i shtyjë Lojërat Olimpike “Tokio 2020” për verën e vitit të ardhshëm. Vendimin për shtyrje e ka arsyetuar me mbrojtjen e shëndetit të sportistëve...

Stinori në Itali mund të vazhdojë deri në gusht

para 2 jave - Ekonomia Online

Kreu i Federatës së Futbollit të Italisë (FIGC), Gabriele Gravina beson se stinori në Serie A të Italisë mund të përfundohet deri në gusht. Gjitha sportet në Itali janë pezulluar deri më 3 prill shkaku...

FFK-ja beson se kampionati do të rifillojë muajin e ardhshëm, klubet skeptike

para 2 jave - Zyrtare

UEFA, ditë më parë shtyu Kampionatin Evropian për vitin 2021, e po ashtu mori vendim që kampionatet kombëtare të përfundojnë më së largu në fund të muajit qershori. UEFA, gjithashtu e caktoi 4 qershorin...

FFK-ja beson se kampionati do të rifillojë muajin e ardhshëm, klubet skeptike

para 2 jave - Ekonomia Online

Komiteti Olimpik Ndërkombëtar (IOC), të martën, mori vendim t’i shtyjë Lojërat Olimpike “Tokio 2020” për verën e vitit të ardhshëm. Vendimin për shtyrje e ka arsyetuar me mbrojtjen e shëndetit të sportistëve...

Futbolli në Serie A, Presidenti i Federatës italiane kërkon “assist” nga UEFA

para 2 jave - GazetaBlic

Gjithçka është lënë pezull dhe varet sesi shkon situata. Rifillimi i Serie A është një çështje më vete, ku padyshim i duhet dhënë drejtim. Presidenti i Federatës, Gravina është shprehur optimist se do...

Futbolli në Serie A, Presidenti i Federatës italiane kërkon “assist” nga UEFA

para 2 jave - Newsport

Gjithçka është lënë pezull dhe varet sesi shkon situata. Rifillimi i Serie A është një çështje më vete, ku padyshim i duhet dhënë drejtim. Presidenti i Federatës, Gravina  është shprehur optimist se do ketë...

Ja si pritet të mbyllen kampionatet Champions dhe Europa League

para 2 jave - InfoShqip

Një akord paraprak është arritur, por zyrtarizimi duhet të presë, ashtu si çdo gjë tjetër në këtë situatë alarmate të krijuar nga përhapja e Coronavirus. Siç dihet nuk mund të bëhen parashikime, por UEFA...

Situata e vështirë prej koronavirusit, në Itali mendojnë “djegien” e sezonit

para 2 jave - SuperSport

Italia vijon të jetë e gjunjëzuar prej koronavirusit, që prek çdo ditë mijëra njerëz dhe u merr jetën qindra të tjerëve, ndërsa momentalisht për futbollin atje mendohet pak ose aspak. Plani i UEFA-s dhe...

Në Itali e mendojnë “djegien” e sezonit, shkak konoravirusi

para 2 jave - Flaka

Italia vijon të jetë e gjunjëzuar prej koronavirusit, që prek çdo ditë mijëra njerëz dhe u merr jetën qindra të tjerëve, ndërsa momentalisht për futbollin atje mendohet pak ose aspak. Plani i UEFA-s dhe...

Ja si pritet të mbyllen kampionatet Champions dhe Europa League

para 2 jave - Koha.mk

Një akord paraprak është arritur, por zyrtarizimi duhet të presë, ashtu si çdo gjë tjetër në këtë situatë alarmate të krijuar nga përhapja e Coronavirus. Siç dihet nuk mund të bëhen parashikime, por UEFA...

Koronavirusi, mbyllet përfundimisht kampionati i parë për futboll

para 2 jave - Koha.mk

Liga e katërt në futbollin anglez, e njohur si League Two ka anuluar sezonin 2019/20 për shkak të koronavirusit, duke u bërë kështu kampionati i vetëm i futbollit që është ndërprerë përfundimisht. Me këtë...

Në muajin prill vendoset se a do të vazhdohet Serie A

para 2 jave - Kallxo

Asambleja italiane e ligës së futbollit që u mblodh të martën në mënyrë virtual nëpërmjet një konference telefonike bëri me dije se do të marrë një vendim në mes të prillit se çfarë do të ndodhë përfundimisht...

Ja si pritet të mbyllen kampionatet Champions dhe Europa League

para 2 jave - Albeu

Një akord paraprak është arritur, por zyrtarizimi duhet të presë, ashtu si çdo gjë tjetër në këtë situatë alarmate të krijuar nga përhapja e Coronavirus. Siç dihet nuk mund të bëhen parashikime, por UEFA...

Shkak koronavirusi, mbyllet përfundimisht kampionati i parë për futboll

para 2 jave - Albeu

Liga e katërt në futbollin anglez, e njohur si League Two ka anuluar sezonin 2019/20 për shkak të koronavirusit, duke u bërë kështu kampionati i vetëm i futbollit që është ndërprerë përfundimisht. Me këtë...

Anulohet kampionati i parë i futbollit në Evropë

para 2 jave - Infokusi

Liga e katërt me radhë në futbollin anglez, e njohur si League Two ka anuluar sezonin 2019/20 për shkak të koronavirusit. Me këtë rast, ky sezon do të jetë i pavlefshëm dhe skuadrat e kreut nuk do të mund...

Liga angleze anulon kampionatin, sezoni do të jetë i pavlefshëm

para 2 jave - Insajderi

Liga e katërt me radhë në futbollin anglez, e njohur si League Two ka anuluar sezonin 2019/20 për shkak të koronavirusit. Me këtë rast ky sezon do të jetë i pavlefshëm dhe skuadrat e kreut nuk do të mund...

Agnelli tallet keq me Lotiton: Tani je bërë dhe ekspert virolog?

para 2 jave - Koha Jone

Vazhdojnë polemikat në distancës mes presidentit të Juventusit, Andre Agnelli dhe atij të Lazios, Claudio Lotito. Përplasja e fundit është shënuar në video-konferencën e organizuar nga Lega Serie A një...

Liga angleze anulon kampionatin, sezoni do të jetë i pavlefshëm

para 2 jave - Tetova Sot

Liga e katërt me radhë në futbollin anglez, e njohur si League Two ka anuluar sezonin 2019/20 për shkak të koronavirusit. Me këtë rast ky sezon do të jetë i pavlefshëm dhe skuadrat e kreut nuk do të mund...

E pamundur të zbatohet plani A, UEFA ka gati një tjetër skenar për mbylljen e sezonit

para 2 jave - Gazeta Tema

Gjithë eventet e 55 federatave të Europës do të duhet të mbyllen, por koha e vendosur nga UEFA nuk mjafton. Qeveria e futbollit europian ka vënë si afatin e fundit për të mbyllur sezonin fundin e qershorit,...

Merret vendimi i papritur, kampionati anglez anulon garën, edicioni shpallet i pavlefshëm

para 2 jave - Zeri

Divisioni i katërt i futbollit anglez, i njohur ndryshe si 'League Two', ka bërë me dije se e ka anuluar edicionin e kautal. Vendimi në fjalë vjen për shkak të rrezikut nga pandemia COVID-19, e njohur...

UEFA takim me Shoqatën e Klubeve Europiane, si do veprohet me Championsin?

para 2 jave - Albeu

Koronavirusi ka shkaktuar kaos total në botën e futbollit. Pasi u diskutua sesi do të mbyllen kampionatet, "Corriere dello Sport" zbulon se çfarë është diskutuar në takimin e djeshëm mes UEFA-s dhe ECA-s...

Seria A mund të pezullohet përfundimisht, vendimi merret në mesin e muajit prill

para 2 jave - Koha Jone

Asamblea italiane e ligës së futbollit që u mblodh të martën në mënyrë virtual nëpërmjet një konference telefonike bëri me dije se do të marrë një vendim në mes të prillit se çfarë do të ndodhë përfundimisht...

Zënkë mes presidentit të Juventusit dhe atij të Lazios: Tani më je bërë edhe virolog

para 2 jave - Gazeta Express

Futboll Gazeta Express 25/03/2020 12:33 Presidenti i Juventusit, Andrea Agnelli, dhe ai i Lazios, Claudio Lotito, e theksuan tensionin mes tyre gjatë një takimi që u zhvillua së fundi për t’i diskutuar...

Serie A drejt shtyerjes përfundimtare, "digjet" sezoni 2019-2020?

para 2 jave - Albeu

Ashtu siç është bërë tani zakon për shkak të frikës së përhapjes së COVID-19, Liga e Seria A ka mbajtur një konferencë online me të gjithë klubet , ku përfundimit kanë qenë shumë të rëndësishme pavarësisht...

“Nëse Serie A nuk vazhdon, asnjë skuadër nuk do ta fitojë titullin kampion”

para 2 jave - GazetaBlic

Asamblea italiane e ligës së futbollit që u mblodh të martën në mënyrë virtual nëpërmjet një konference telefonike bëri me dije se do të marrë një vendim në mes të prillit se çfarë do të ndodhë përfundimisht...

Champions, E. League/ Akord ECA-UEFA, mbyllje në 2 javë

para 2 jave - Top Channel

Me shtyrjen e Evropianit për vitin e ardhshëm për shkak të coronavirusit, është e qartë se për UEFA dhe Shoqatën e Klubeve objektivi është mbyllja e kampionateve dhe Ligës së Kampioneve e Europa League....

Skenari dramatik i Serie A, sezoni mbyllet tani, asnjë skuadër nuk shpallet kampion

para 2 jave - BalkanWeb

Për një marrëveshje as që bëhet fjalë. Madje, klubet italianë janë të përçarë ashtu siç dëshmoi edhe Asambleja e fundit e Ligës së Futbollit. Drama me të cilën po përballet Italia si pasojë e Coronavirus...

Agnelli ofendon rëndë Lotiton!

para 2 jave - Albasport

Presidenti i Juventusit Andrea Agnelli dhe shefi i Lazios Claudio Lotito duket se nuk gëzojnë aspak raporte të mirë në mes vete, ku kjo u vërejt gjatë një mbledhjeje që u mbajtë për të arritur një marrëveshje...

Serie A mund të mos vazhdojë më, vendoset në mes të prillit!

para 2 jave - SuperSport

Asamblea italiane e ligës së futbollit që u mblodh të martën në mënyrë virtual nëpërmjet një konference telefonike bëri me dije se do të marrë një vendim në mes të prillit se çfarë do të ndodhë përfundimisht...

Liga angleze anulon kampionatin, sezoni do të jetë i pavlefshëm

para 2 jave - Arbresh

Liga e katërt me radhë në futbollin anglez, e njohur si League Two ka anuluar sezonin 2019/20 për shkak të koronavirusit. Me këtë rast ky sezon do të jetë i pavlefshëm dhe skuadrat e kreut nuk do të mund...

Liga angleze anulon kampionatin, sezoni do të jetë i pavlefshëm

para 2 jave - Gazeta Observer

Liga e katërt me radhë në futbollin anglez, e njohur si League Two ka anuluar sezonin 2019/20 për shkak të koronavirusit. Me këtë rast ky sezon do të jetë i pavlefshëm dhe skuadrat e kreut nuk do të mund...

UEFA gjen akordin për planin B, ja si pritet të mbyllen kampionatet, Champions dhe Europa League

para 2 jave - BalkanWeb

Një akord paraprak është arritur, por zyrtarizimi duhet të presë, ashtu si çdo gjë tjetër në këtë situatë alarmate të krijuar nga përhapja e Coronavirus. Siç dihet nuk mund të bëhen parashikime, por UEFA...

Champions, E. League/ Akord ECA-UEFA, mbyllje në 2 javë

para 2 jave - Infokusi

Me shtyrjen e Evropianit për vitin e ardhshëm për shkak të coronavirusit, është e qartë se për UEFA dhe Shoqatën e Klubeve objektivi është mbyllja e kampionateve dhe Ligës së Kampioneve e Europa League....

Skenari dramatik i Serie A, sezoni mbyllet tani, asnjë skuadër nuk shpallet kampion

para 2 jave - Lexo

Për një marrëveshje as që bëhet fjalë. Madje, klubet italianë janë të përçarë ashtu siç dëshmoi edhe Asambleja e fundit e Ligës së Futbollit. Drama me të cilën po përballet Italia si pasojë e Coronavirus...

Seria A mund të pezullohet përfundimisht

para 2 jave - Epoka e Re

Asamblea italiane e ligës së futbollit që u mblodh të martën në mënyrë virtual nëpërmjet një konference telefonike bëri me dije se do të marrë një vendim në mes të prillit se çfarë do të ndodhë përfundimisht...

Serie A, gjithnjë e më në rrezik. Lotito thumbon Agnelli: Tani je bërë edhe virolog…

para 2 jave - Lexo

Është ende shumë herët për të përcaktuar se kur përfundon urgjenca e “Coronavirus”. Numri i të infektuarve mbetet i madh në Itali, përkundër përmirësimeve të lehta ditëve të fundit. Pra, fati i Serie A...

Agnelli ofendon rëndë Lotiton!

para 2 jave - Arbresh

Presidenti i Juventusit Andrea Agnelli dhe shefi i Lazios Claudio Lotito duket se nuk gëzojnë aspak raporte të mirë në mes vete, ku kjo u vërejt gjatë një mbledhjeje që u mbajtë për të arritur një marrëveshje...

UEFA bën gati “planin B”, dorë e “lirë” për Federatat, por me një kusht (AFATI)

para 2 jave - Newsport

30 qershori ishte afati i vendosur nga UEFA për t’u mbyllur çdo kompeticion në çdo shtet të Europës. Por, tashmë duket se është arritur një akord paraprak për t’u shtyrë kjo datë. Përhapja e Coronavirusit...

Ja si pritet të mbyllen kampionatet, Liga e Kampionëve dhe Liga e Evropës

para 2 jave - Epoka e Re

Një akord paraprak është arritur, por zyrtarizimi duhet të presë, ashtu si çdo gjë tjetër në këtë situatë alarmate të krijuar nga përhapja e Coronavirus. Siç dihet nuk mund të bëhen parashikime, por UEFA...

Parashikohet fundi i kampionatit, në Itali e bëjnë të qartë: Nuk do të luhet më

para 2 jave - Newsport

Situata e përhapjes së shpejtë të Covid-19 dhe humbja e shumë jetëve në Itali, kanë vendosur përpara përgjegjësisë Ligën e futbollit, që po mendon seriozisht për t’i dhënë fund kampionatit të këtij viti....

Ferrero: Lotito do më urrejë por ky kampionat duhet mbyllur këtu

para 2 jave - Koha.mk

A duhet vazhduar kampionati në këtë sezon në Itali apo duhet mbyllur këtu? Kjo është pyetja që bën shumëkush, edhe pse UEFA ka shtyrë aktivitetet e saj në mënyrë që kampionatet të përfundojnë, Një president...

Presidenti i ekipit italian: Serie A të mbyllet këtu

para 2 jave - Sinjali

A duhet vazhduar kampionati në këtë sezon në Itali apo duhet mbyllur këtu? Kjo është pyetja që bën shumëkush, edhe pse UEFA ka shtyrë aktivitetet e saj në mënyrë që kampionatet të përfundojnë. President...

Presidenti Federatës Italiane tregon se kur do të rifillojë Seria A

para 2 jave - Koha.mk

Presidenti i Federatës Italiane të Futbollit, Gabriele Gravina ka shprehur dëshirën që Kampionati Italian të rifillojë në maj, në një intervistë për “Il Giornale”. I pyetur për hipotezat e rifillimit të...

Presidenti i Sampdorias plas "bombën": Ky kampionat duhet mbyllur këtu

para 2 jave - Albeu

A duhet vazhduar kampionati në këtë sezon në Itali apo duhet mbyllur këtu ? Kjo është pyetja që bën shumëkush, edhe pse UEFA ka shtyrë aktivitetet e saj në mënyrë që kampionatet të përfundojnë. President...

Presidenti i Federatës Italiane dëshiron të rifillojë Seria A

para 2 jave - Iliria News

Presidenti i Federatës Italiane të Futbollit, Gabriele Gravina ka shprehur dëshirën që Kampionati Italian të rifillojë në maj, në një intervistë për “Il Giornale”. I pyetur për hipotezat e rifillimit të...

Kjo është data kur presidenti Federatës Italiane dëshiron të rifillojë Seria A

para 2 jave - Zeri

Kampionati italian momentalisht është i pezulluar për shkak të situatës së rëndë të krijuar në Itali nga koronavirusi, transmeton zeri.info 69,176 persona janë prekur nga koronavirusi deri më tani në Itali,...

Mësohet se sa do të humbin klubet në Seria A

para 2 jave - Alsat-M

Federata Futbollistike e Italisë kërkon mënyrë që të dëmshpërblejë klubet në Seria A, në rast se sezoni nuk zhvillohet për shkak të situatës me “Covid 19”. Drejtuesit e Federatës në takimin e fundit ka...

Presidenti i Federatës Italiane dëshiron të rifillojë Seria A

para 2 jave - Albeu

Presidenti i Federatës Italiane të Futbollit, Gabriele Gravina ka shprehur dëshirën që Kampionati Italian të rifillojë në maj, në një intervistë për “Il Giornale”. I pyetur për hipotezat e rifillimit të...

Rifillimi i Serie A kthehet në çështje, presidenti i klubit të njohur i vendos “vulën”: Kampionati është mbyllur, ja kush duhet të marrë Titullin

para 2 jave - Newsport

Rifillimi i Serie A vazhdon të diskutohet lart e poshtë në Itali. Ka nga ata që janë pro futbollit të luajtur, por për disa gjithçka ka mbaruar, të paktën për këtë sezon. Presidenti i Sampdorias, Masimo...

Rifillimi i Serie A kthehet në çështje, presidenti i klubit të njohur i vendos “vulën”: Kampionati është mbyllur bashkë me çështjen e titullit kampion

para 2 jave - Newsport

Rifillimi i Serie A vazhdon të diskutohet lart e poshtë në Itali. Ka nga ata që janë pro futbollit të luajtur, por për disa gjithçka ka mbaruar, të paktën për këtë sezon. Presidenti i Sampdorias, Masimo...

Rifillimi i Serie A kthehet në çështje, presidenti i klubit të njohur është skeptik

para 2 jave - Newsport

Rifillimi i Serie A vazhdon të diskutohet lart e poshtë në Itali. Ka nga ata që janë pro futbollit të luajtur, por për disa gjithçka ka mbaruar, të paktën për këtë sezon. Presidenti i Sampdorias, Masimo...

UEFA shtyn finalet, të Champions dhe Europa League

para 2 jave - Top Channel

Finalet e Ligës së Kampioneve dhe të Europa League nuk do të luhen në fund të muajit maj. UEFA vendosi që të shtyjë këto evente, gjë që e konfirmoi vetë qeveria e futbollit Evropian nëpërmjet një komunikate...

Kur do të luhen finalet e Champions dhe Europa League? UEFA merr një tjetër vendim

para 2 jave - Standard

Në këtë situatë alarmante të krijuar nga pandemia e Coronavirus është e pamundur të bëshë plane afatgjatë. Nuk bën përjashtim as UEFA, që ka vendosur të ecë me parimin “shohim pastaj vendosim”. Vetëm një...

UEFA merr një tjetër vendim pë Champions League dhe Europa League

para 2 jave - Koha.mk

Në këtë situatë alarmante të krijuar nga pandemia e Coronavirus është e pamundur të bëshë plane afatgjatë. Nuk bën përjashtim as UEFA, që ka vendosur të ecë me parimin “shohim pastaj vendosim”. Vetëm një...

Kur do të luhen finalet e Champions dhe Europa League? UEFA merr një tjetër vendim

para 2 jave - BalkanWeb

Në këtë situatë alarmante të krijuar nga pandemia e Coronavirus është e pamundur të bëshë plane afatgjatë. Nuk bën përjashtim as UEFA, që ka vendosur të ecë me parimin “shohim pastaj vendosim”. Vetëm një...

Kur do të luhen finalet e Champions dhe Europa League? UEFA merr një tjetër vendim

para 2 jave - Almakos

Në këtë situatë alarmante të krijuar nga pandemia e Coronavirus është e pamundur të bëshë plane afatgjatë. Nuk bën përjashtim as UEFA, që ka vendosur të ecë me parimin “shohim pastaj vendosim”. Vetëm një...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK