http://kariera.mk

Dortmundi ulë çmimin e Sanchos, alarmohen Chelsea dhe Unitedi

para 2 jave - Telegrafi

Chelsea dhe Manchester Unitedi kanë marrë inkurajim në ndjekjen e tyre për yllin e Borussia Dortmundit, Jadon Sancho. Anësori sulmues anglez është një emër i nxehtë këtë verë, me të gjitha klubet e mëdha...

Manchester United i prin garës për Sanchon

para 2 jave - Gazeta Express

Futboll Gazeta Express 26/03/2020 9:31 Manchester Unitedi është duke i prirë garës për ta rrëmbyer talentin e mrekullueshëm të Borussia Dortmund, Jadon Sancho, sipas Mirror. Për Sanchon është duke u bërë...

Unitedi ka gati ofertën e lartë për Griezmannin

para 2 jave - Telegrafi

Klubi anglez, Manchester Unitedi po monitoron me kujdes situatën e sulmuesit Antoine Griezmann te Barcelona. Djajtë e Kuq e kanë etiketuar sulmuesin francez si një objektiv të madh për të transferuar në...

Dortmundi ulë çmimin e Sanchos, alarmohen Chelsea dhe Unitedi

para 2 jave - Arbresh

Chelsea dhe Manchester Unitedi kanë marrë inkurajim në ndjekjen e tyre për yllin e Borussia Dortmundit, Jadon Sancho. Anësori sulmues anglez është një emër i nxehtë këtë verë, me të gjitha klubet e mëdha...

Manchester United i prinë garës për Sanchon

para 2 jave - Arbresh

Manchester Unitedi është duke i prirë garës për ta rrëmbyer talentin e mrekullueshëm të Borussia Dortmund, Jadon Sancho, sipas Mirror. Për Sanchon është duke u bërë garë e nxehtë mes gjigantëve anglezë,...

Barcelona kishte tentuar për Plean, M’gladbach refuzoi shitjen e tij

para 2 jave - Telegrafi

Borussia Monchengladbach e ka refuzuar një ofertë nga Barcelona për yllit e tyre, Alassane Plea gjatë afatit kalimtar të janarit. Klubi gjerman kishte vendosur që të mbajë francezin, dhe sipas raporteve...

E bujshme: Gjiganti anglez transferon Griezmannin

para 2 jave - Albasport

Manchester United dëshiron transferimin e Antoine Griezmann në verë, ndërsa Barcelona është e hapur për shitjen e francezit. Griezmann u transferua te Barcelona verën e kaluar për 120 milionë euro, mirëpo...

“Djajtë e Kuq”, nisen për të marë sulmuesin e Barcelonës

para 2 jave - Alsat-M

Mançester Junajted ëndërron një transferim të bujshëm në merkaton e verës, ku bëhet fjalë për Antoan Griezman. Mediat angleze kanë raportuar se “Djajtë e Kuq” kanë bërë gati 90 milionë sterlina për të...

Gjiganti anglez e vlerëson futbollistin 110 milionë euro

para 2 jave - Medial

“Djajtë e Kuq” besojnë se do ta mbajnë në ekip francezin së paku edhe një sezon, pasur parasysh se asnjë klub nuk ka shprehur interesim për të Manchester United beson se do ta mbajë Paul Pogban së paku...

Man Utd bën gati 100 milionë euro për yllin e Barcelonës

para 2 jave - OraInfo

Manchester United po synon të bëjë lëvizje të mëdha në verë. Manchester United po përgatiten për një sulm ambicioz për yllin e Barcelonës, Antoine Griezmann, me gjigantët spanjoll të përgatitur për ta...

Griezmann drejt largimit nga Barça, gjiganti evropian përgatit ofertën për francezin

para 2 jave - Zeri

Manchester Unitedi është duke përgatitur që të bëjë një ofertë për yllin e Barcelonës, Antoine Griezmann, transmeton zeri.info Griezmann iu bashkua Barcelonës nga Atletico Madridi në verën e kaluar për...

Man Utd, optimist për qëndrimin e Pogbas në “Old Trafford”

para 2 jave - Gazeta Express

Sport Gazeta Express 25/03/2020 15:40 “Djajtë e Kuq” besojnë se do ta mbajnë në ekip francezin së paku edhe një sezon, pasur parasysh se asnjë klub nuk ka shprehur interesim për të Manchester United beson...

Gjiganti Premierligës ofron 100 milion euro për Griezmann

para 2 jave - Albsport.mk

Manchester United po përgatiten për një sulm ambicioz për yllin e Barcelonës, Antoine Griezmann, me gjigantët spanjoll të përgatitur për ta shitur atë. Ylli francez ka mbërritur në ‘Camp Nou’ verën e kaluar...

Barcelona po mendon ta largojë, nis “lufta” për Griezmann

para 2 jave - Insajderi

Antoinne Griezmann ishte blerja e bujshme e Barcelonës këtë verë, por duket se sulmuesi francez rezultoi një dështim në “Camp Nou” dhe për këtë arsye drejtuesit e klubit po mendojnë ta largojnë këtë verë....

Manchester United prinë garën për Jadon Sanchon

para 2 jave - Arbresh

Manchster United është duke prirë garën për transferimin e sulmuesit të Borussia Dortmund, Jadon Sancho. Sipas London Evening Standard , anglezi është objektivi kryesor i trajnerit, Ole Gunnar Solskjaer...

United ka gati goditjen e rradhës për sulmin e saj!

para 2 jave - Albasport

Manchester United mund të fillojë interesimin për sulmuesin e Chelseas, Callum Hodson-Odoi në rast se Sancho i Dortmund nuk do të transferohet në Old Trafford. ‘Djajtë e kuq’ kanë disa muaj që janë vënë...

Unitedi e sheh Hudson-Odoin si alternativë të Sanchos

para 2 jave - Zhurnal

Manchester Unitedi mund t’i drejtohet anësorit sulmues të Chelseat, Callum Hudson-Odoi nëse nuk arrijnë të nënshkruajnë me Jadon Sancho. Unitedi ka ndjekur me muaj me radhë yllin e Borussia Dortmundit,...

Griezmann i bashkohet gjigantit të Premierligës për 100 milionë euro

para 2 jave - Zyrtare

Ylli francez ka mbërritur në ‘Camp Nou’ verën e kaluar pas transferimit nga Atletico Madrid për 140 milionë euro. ‘Djajtë e Kuq’ janë të gatshëm të transferojnë atë në ‘Old Trafford’, duke ia ofruar numrin...

Barcelona po mendon ta largojë, nis "lufta" për Griezmann

para 2 jave - Albeu

Antoinne Griezmann ishte blerja e bujshme e Barcelonës këtë verë, por duket se sulmuesi francez rezultoi një dështim në "Camp Nou" dhe për këtë arsye drejtuesit e klubit po mendojnë ta largojnë këtë verë....

Griezmann të largohet nga Barcelona, klubi anglez kërkon shërbimet e tij

para 2 jave - Zeri

Manchester Unitedi ka qenë i lidhur me një transferim senzacional të sulmuesit të Barcelonës, Antoine Griezmann. 'Mundo Deportivo' raporton se sulmuesi francez mund të largohet nga Barcelona gjatë verës,...

Unitedi e sheh Hudson-Odoin si alternativë të Sanchos

para 2 jave - Telegrafi

Manchester Unitedi mund t’i drejtohet anësorit sulmues të Chelseat, Callum Hudson-Odoi nëse nuk arrijnë të nënshkruajnë me Jadon Sancho. Unitedi ka ndjekur me muaj me radhë yllin e Borussia Dortmundit,...

Griezmann i bashkohet gjigantit të Premierligës për 100 milionë euro

para 2 jave - Arbresh

Manchester United po përgatiten për një sulm ambicioz për yllin e Barcelonës, Antoine Griezmann, me gjigantët spanjoll të përgatitur për ta shitur atë. Ylli francez ka mbërritur në ‘Camp Nou’ verën e kaluar...

Te United janë të bidur se Pogba nuk do të largohet

para 2 jave - Albeu

Drejtuesit dhe stafi i trajnerëve të Manchester Unitedit janë të bindur se mesfushori Paul Pogba do të qëndrojë në klub përtej këtij sezoni. "Djajtë e Kuq" dyshojnë se ndonjë klub do të mundë ta përballojë...

Unitedi e sheh Hudson-Odoin si alternativë të Sanchos

para 2 jave - Arbresh

Manchester Unitedi mund t’i drejtohet anësorit sulmues të Chelseat, Callum Hudson-Odoi nëse nuk arrijnë të nënshkruajnë me Jadon Sancho. Unitedi ka ndjekur me muaj me radhë yllin e Borussia Dortmundit,...

E ardhmja e Paul Pogbas, ky është qëndrimi i Manchester United

para 2 jave - Sinjali

E ardhmja e mesfushorit francez, Paul Pogba tek Manchester United është në dyshim. Sipas raportimeve në Angli, ai nuk është i kënaqur me trajnerin Ole Gunnar Solskjaer, transmeton Gazeta Sinjali. Por,...

“Ndizet” gara për Griezmann, kërkohet edhe nga Manchester United

para 2 jave - GazetaBlic

Antoinne Griezmann ishte blerja e bujshme e Barcelonës këtë verë, por duket se sulmuesi francez rezultoi një dështim në “Camp Nou” dhe për këtë arsye drejtuesit e klubit po mendojnë ta largojnë këtë verë....

“Ndizet” gara për Griezmann, kërkohet edhe nga Manchester United

para 2 jave - GazetaBlic

Antoinne Griezmann ishte blerja e bujshme e Barcelonës këtë verë, por duket se sulmuesi francez rezultoi një dështim në “Camp Nou” dhe për këtë arsye drejtuesit e klubit po mendojnë ta largojnë këtë verë....

Griezmanni kërkohet nga Unitedi

para 2 jave - Epoka e Re

Antoinne Griezmann ishte blerja e bujshme e Barcelonës këtë verë, por duket se sulmuesi francez rezultoi një dështim në “Camp Nou” dhe për këtë arsye drejtuesit e klubit po mendojnë ta largojnë këtë verë....

United, i bindur se Pogba s’do të largohet

para 2 jave - Gazeta Express

Sport Gazeta Express 25/03/2020 8:29 Mediumi i madh amerikan ESPN raporton se drejtuesit dhe stafi i trajnerëve të Manchester Unitedit besojnë se mesfushori Paul Pogba do të qëndrojë në klub përtej këtij...

“Ndizet” gara për Griezmann, kërkohet edhe nga Manchester United

para 2 jave - Infokusi

Antoinne Griezmann ishte blerja e bujshme e Barcelonës këtë verë, por duket se sulmuesi francez rezultoi një dështim në “Camp Nou” dhe për këtë arsye drejtuesit e klubit po mendojnë ta largojnë këtë verë....

“Ndizet” gara për Griezmann, kërkohet edhe nga Manchester United

para 2 jave - Top Channel

Antoinne Griezmann ishte blerja e bujshme e Barcelonës këtë verë, por duket se sulmuesi francez rezultoi një dështim në “Camp Nou” dhe për këtë arsye drejtuesit e klubit po mendojnë ta largojnë këtë verë....

Unitedi në kontakt me agjentin e Jadon Sanchos

para 2 jave - Telegrafi

Manchester Unitedi e ka kontaktuar agjentin Jadon Sanchos në dy muajt e fundit – raporton The Sun . Gazetari Fabrizio Romano thotë se Ole Gunnar Solskjaer është i vendosur që ta transferojë anësorin e...

Edhe Manchester United në garë për Griezmann

para 2 jave - Gazeta Express

Futboll Gazeta Express 24/03/2020 23:36 Antoinne Griezmann ishte blerja e bujshme e Barcelonës këtë verë, por duket se sulmuesi francez rezultoi një dështim në “Camp Nou” dhe për këtë arsye drejtuesit...

Monchengladbach refuzon ofertën faraonike të Barcelonës për yllin e tyre

para 2 jave - Sinjali

Sport Bild në Gjermani raporton se Borussia Monchengladbach e ka refuzuar një ofertë të ekipit spanjoll, Barcelonës për futbollistin, Alassane Plea. Oferta sipas këtij raporti sillej prej 40 deri 50 milionë...

“Ndizet” gara për Griezmann, kërkohet edhe nga Manchester United

para 2 jave - SuperSport

Antoinne Griezmann ishte blerja e bujshme e Barcelonës këtë verë, por duket se sulmuesi francez rezultoi një dështim në “Camp Nou” dhe për këtë arsye drejtuesit e klubit po mendojnë ta largojnë këtë verë....

Koronavirusi ia ndërlikon bisedimet Man Utd për transferimin e yllit të Bundesligës

para 2 jave - Shprehja.com

‘Djajtë e Kuq’ kanë qenë në bisedime prej dy muajsh me Borussia Dortmund për Jadon Sanchon, shkruan Fabrizio Romano, përcjell lajmi.net. Sidoqoftë, diskutimet me Borussia Dortmund për një tarifë transferimi...

Koronavirusi ia ndërlikon bisedimet Man Utd për transferimin e yllit të Bundesligës

para 2 jave - Zyrtare

‘Djajtë e Kuq’ kanë qenë në bisedime prej dy muajsh me Borussia Dortmund për Jadon Sanchon, shkruan Fabrizio Romano, përcjell lajmi.net. Sidoqoftë, diskutimet me Borussia Dortmund për një tarifë transferimi...

Koronavirusi ia ndërlikon bisedimet Man Utd për transferimin e yllit të Bundesligës

para 2 jave - Lajmi.net

‘Djajtë e Kuq’ kanë qenë në bisedime prej dy muajsh me Borussia Dortmund për Jadon Sanchon, shkruan Fabrizio Romano, përcjell lajmi.net. Sidoqoftë, diskutimet me Borussia Dortmund për një tarifë transferimi...

Çmendet Barcelona: 50 milionë euro për sulmuesin e Bundesligës

para 2 jave - Albasport

Antoine Griezmann do të largohet nga Barcelona sipas të gjitha gjasave në fund të sezonit dhe Katalanasit kanë nisur punën për të afruar një tjetër sulmues në Camp Nou. Bëhet fjalë për sulmuesin e Borussia...

Borussia Dortmund ia prish planet Manchester United për të blerë fenomenin e Anglisë

para 2 jave - Sinjali

Ekipi i Manchester United është shumë e interesuar të blej 16 vjeçarin e Birmingham, Jude Bellingham. Ky i fundit po ashtu ishte në qendrën stërvitore të United gjatë këtij muaji, transmeton Gazeta Sinjali....

Messi dëshiron që disa lojtarë të largohen nga Barcelona – Manchester United “fërkon duart”

para 2 jave - Zhurnal

Lionel Messi thuhet se i ka bërë me dije Barcelonës që t’i largojë disa lojtarë në afatin kalimtar veror. Ylli argjentinas nuk është i lumtur me disa nga bashkëlojtarët, andaj bordi i klubit do t’i shesë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK