http://kariera.mk

Pogba, tani ose kurrë

para 2 jave - Medial

Gazeta spanjolle ‘AS’ ka trajtuar situatën e Paul Pogbas te Manchester United, dhe mundësitë e kalimit të tij te Real Madrid. ‘Pogba, tani ose kurrë’, shkruan gazeta spanjoll,e duke dhënë edhe disa arsye...

Pogba, tani ose kurrë

para 2 jave - Lajmi.net

‘Pogba, tani ose kurrë’, shkruan gazeta spanjoll,e duke dhënë edhe disa arsye që lojtari mund të lëviz drejt Bernabeut, përcjell lajmi.net. Fillimisht është trajneri Zinedine Zidane që e do atë në skuadër,...

Pogba, tani ose kurrë

para 2 jave - Almakos

Gazeta spanjolle ‘AS’ ka trajtuar situatën e Paul Pogbas te Manchester United, dhe mundësitë e kalimit të tij te Real Madrid. ‘Pogba, tani ose kurrë’, shkruan gazeta spanjoll,e duke dhënë edhe disa arsye...

Manchester United e rrit çmimin e Pogba-s

para 2 jave - Arbresh

Manchester United nuk dëshiron ta shesë mesfushorin, Paul Pogba, andaj e ka rritur çmimin e lojtarit. Sipas Evening Standard , “Djajtë e Kuq” kërkojnë 150 milionë euro për kartonin e francezit, transmeton...

‘Mesazhet e zbuluara nga Whatsappi” tregojnë anën brutale të Bruno Bernandesit te Manchester United dhe humbja nuk është opsion

para 2 jave - Telegrafi

Disa mesazhe të zbuluar nga Whatsappi kanë treguar anën unike të Bruno Fernandesit dhe pasionin e karakterin e tij. Anëtari i ri i Manchester United po tregon se me ardhjen e tij gjërat kanë filluar të...

Bruno Fernandes u refuzua nga Real Madrid!

para 2 jave - Albasport

Zinedine Zidane, trajneri i Real Madrid refuzoi mundësinë për të nënshkruar një marrëveshje me Bruno Fernandesin para se ky i fundit të transferohej tek Manchester United. Sporting Lisbona gjatë kësaj...

Real Madridi refuzoi transferimin e Bruno Fernandesit

para 2 jave - Zhurnal

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane refuzoi rastin të nënshkruajë me Bruno Fernandes përpara transferimit të tij te Manchester Unitedi. Sporting Lisbona ishte e gatshme të sanksiononte largimin e...

Real Madridi refuzoi transferimin e Bruno Fernandesit

para 2 jave - Telegrafi

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane refuzoi rastin të nënshkruajë me Bruno Fernandes përpara transferimit të tij te Manchester Unitedi. Sporting Lisbona ishte e gatshme të sanksiononte largimin e...

Real Madridi refuzoi transferimin e Bruno Fernandesit

para 2 jave - Arbresh

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane refuzoi rastin të nënshkruajë me Bruno Fernandes përpara transferimit të tij te Manchester Unitedi. Sporting Lisbona ishte e gatshme të sanksiononte largimin e...

Te Unitedi janë të bindur se Pogba do të qëndrojë

para 2 jave - Telegrafi

Paul Pogba vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në tregun e transferimeve, pasi klubet kryesore evropiane interesohen për shërbimet e tij. Mesfushori francez ka pasur probleme me qëndrueshmërinë...

Sissoko: Zidane e dëshiron Pogban, por ai dëshiron të kthehet në Juventus

para 2 jave - Kallxo

Mesfushri i Manchester Unitedit, Paul Pogba, pritet të ndryshoj ambient gjatë afatit kalimtar të verës. Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane e dëshiron transferimin e Pogbas, por francezi dëshiron...

Sissoko: Zidane e dëshiron Pogban, por ai e dëshiron të kthehet në Juventus

para 2 jave - Kallxo

Mesfushri i Manchester Unitedit, Paul Pogba, pritet të ndryshoj ambient gjatë afatit kalimtar të verës. Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane e dëshiron transferimin e Pogbas, por francezi dëshiron...

Ish-futbollisti i Liverpoolit thotë se Sadio Mane do të transferohet në Real Madrid

para 2 jave - Kallxo

Afati kalimtar i verës pritet të jetë i nxehtë për skuadra si Liverpool dhe Real Madrid. Spanjollët kanë tagergetuar disa lojtarë të kampionëve të Europës. Reali dëshiron transferimin e njërit mes Mohamed...

Real Madrid refuzoi shansin për transferimin e Fernandes, kjo është arsyeja

para 2 jave - Arbresh

Real Madrid ka refuzuar mundësinë për ta transferuar mesfushorin e Manchester United, Bruno Fernandes. Fernandes u transferua në janar në “Old Trafford” dhe është në formë të shkëlqyer duke shënuar katër...

Mohamed Sissoko: ”Mendoj se Mane do t’i bashkohet Real Madridit”

para 2 jave - GazetaBlic

Liverpooli është një nga skuadrat më të mira në botë aktualisht. Ndryshimi që ka bërë Jurgen Klopp me të kuqtë padyshim se ka kthyer sytë e gurmanëve të sportit më të popullarizuar në botë kah “Anfield”...

Mohamed Sissoko: ”Mendoj se Mane do t’i bashkohet Real Madridit”

para 2 jave - GazetaBlic

Liverpooli është një nga skuadrat më të mira në botë aktualisht. Ndryshimi që ka bërë Jurgen Klopp me të kuqtë padyshim se ka kthyer sytë e gurmanëve të sportit më të popullarizuar në botë kah “Anfield”...

“Zidane e dëshiron në Madrid, por Pogba dëshiron të transferohet te kjo skuadër”

para 2 jave - Zyrtare

Saga për të ardhmen e kampionit të botës së vitit 2016 me Francën vazhdon të jetë aktive. Edhe pse i lënduar që një kohë të gjatë dhe jashtë fushave, emri i tij ka vazhduar të qarkullojë në mediet sportive....

Mane do shkojë te Reali

para 2 jave - Medial

Mohamed Sisoko mendon se Sadio Mane do të shkojë te Reali i Madridit, ndërsa Pol Pogba pëlqen që të rikthehet të luajë te Juventusi. Ish-mesfushori analizon merkaton e ardhshme. Pogba- “E di që Zinedin...

Mane mund të largohet nga Liverpool!

para 2 jave - Albasport

Sipas një ish lojtari të Liverpool, Sadio Mane do të largohet nga Liverpool përpara Mohamed Salah. Kështu deklaroi Mohamed Sissoko i cili tha se Mane i ka karakteristikat e duhura për tu përshtatur shpejtë...

”Mendoj që Mane do t’i bashkohet Real Madridit”

para 2 jave - Medial

Mohamed Sissoko beson se ylli i Liverpool, Sadio Mane do të nënshkruajë për Real Madrid. Mane ka shënuar 14 gola në Premierligë dhe ka dhënë shtatë asistime deri më tani këtë sezon, pasi Liverpooli ka...

”Mendoj që Mane do t’i bashkohet Real Madridit”

para 2 jave - Lajmi.net

Mane ka shënuar 14 gola në Premierligë dhe ka dhënë shtatë asistime deri më tani këtë sezon, pasi Liverpooli ka një avantazh prej 25 pikësh ndaj Manchester Cityt, përpara se sezoni të ndalohej për shkak...

”Mendoj që Mane do t’i bashkohet Real Madridit”

para 2 jave - Zyrtare

Mane ka shënuar 14 gola në Premierligë dhe ka dhënë shtatë asistime deri më tani këtë sezon, pasi Liverpooli ka një avantazh prej 25 pikësh ndaj Manchester Cityt, përpara se sezoni të ndalohej për shkak...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK