http://kariera.mk

E dashura e Dybalas rrëfen për koronavirusin: Mushkëritë më bënin një zhurmë të çuditshme

para 2 jave - Gazeta Express

Futboll Gazeta Express 26/03/2020 9:58 Disa ditë më parë, Paulo Dybala dhe Oriana Sabatini, e fejuara e tij, rezultuan pozitivë me Covid-19. Të dy janë tashmë në izolim, çka do të vazhdojë edhe për ditë...

Më e keqja ka kaluar, Dybala qetëson fansat!

para 2 jave - Koha.mk

Paulo Dybala është një nga 3 lojtarët e Juventusit që ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Me një postim në Instagram “La Joya” ka qetësuar fansat e tij. “Jemi mirë” shkruan Dybala dy fjalë që shoqërohen...

Dybala reagon pas testit pozitiv për koronavirus, tregon gjendjen e tij

para 2 jave - Sinjali

Paulo Dybala u ka thënë tifozëve të Juventus se ai dhe e dashura e tij Oriana Sabatini janë mirë ’vetëm katër ditë nga lajmet që ata kishin testuar pozitive për koronavirus. Sulmuesi 26-vjeçar habiti botën...

Më e keqja ka kaluar, Dybala qetëson fansat!

para 2 jave - SuperSport

Paulo Dybala është një nga 3 lojtarët e Juventusit që ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Me një postim në Instagram “La Joya” ka qetësuar fansat e tij. “Jemi mirë” shkruan Dybala dy fjalë që shoqërohen...

Dybala pas konfirmimit me koronavirus: Ne jemi mirë

para 2 jave - Lajmi.net

Ylli argjentinas më 21 mars kishte njoftuar se ishte prekur nga koronavirusi, por shtonte se shëndeti i tij ishte i mirë. Gjendja e tij vazhdon të jetë e mirë. “Ne jemi mirë”, ka shkruar Dybala në Instagram...

Të infektuar me Koronavirus, ja si është gjendja e Dybala dhe të dashurës së tij

para 2 jave - Aktuale

Ylli i Juventusit, Paulo Dybala, dhe e dashura e tij, Oriola Sabatini, qetësuan të gjithë ndjekësit e tyre në rrjetet sociale dhe tifozët e Juventusit se tashmë ndihen mirë, disa ditë pasi rezultuan pozitiv...

Të infektuar me Koronavirus, ja si është gjendja e Dybala dhe të dashurës së tij

para 2 jave - Koha Jone

Ylli i Juventusit, Paulo Dybala, dhe e dashura e tij, Oriola Sabatini, qetësuan të gjithë ndjekësit e tyre në rrjetet sociale dhe tifozët e Juventusit se tashmë ndihen mirë, disa ditë pasi rezultuan pozitiv...

E dashura e Dybalas rrëfen për Coronavirusin: Mushkëritë më bënin një zhurmë të çuditshme

para 2 jave - Ekonomia Online

Disa ditë më parë, Paulo Dybala dhe Oriana Sabatini, e fejuara e tij, rezultuan pozitivë me Covid-19. Të dy janë tashmë në izolim, çka do të vazhdojë edhe për ditë të tjera. Ndërkohë, karantina për disa...

Dybala pas konfirmimit me koronavirus: Ne jemi mirë

para 2 jave - Zyrtare

Ylli argjentinas më 21 mars kishte njoftuar se ishte prekur nga koronavirusi, por shtonte se shëndeti i tij ishte i mirë. Gjendja e tij vazhdon të jetë e mirë. “Ne jemi mirë”, ka shkruar Dybala në Instagram...

Ylli i Juventusit, Paulo Dybala u jep azhurnim tifozëve: ‘Ne jemi mirë’

para 2 jave - Periskopi

Partnerja e Paulo Dybalas, Oriana Sabatini ka thënë se sulmuesi i Juventusit po merr vitamina dhe do ta bëjë një tjetër test për koronavirus të enjten e ardhshme. Dybala është aktualisht i vetëizoluar...

Dybala i siguron të gjithë: Ne jemi mirë

para 2 jave - Medial

“Të dy jemi mirë”, është ky mesazhi i Dybalas në Instagram të shoqëruara me një “ok ok”. Paulo Dybala po siguron tifozët e Juventus dhe fansat e tij për kushtet e tij pasi rezultoi pozitiv me testin e...

“Këto ishin simptomat e koronavirusit”, e fejuara e Dybala sqaron situatën

para 2 jave - Gazeta Tema

Paulo Dybala është ndër të parët lojtarë që u prek nga koronavirusi. Me COVID-19 u infektua edhe e fejuara e tij, Oriana Sabatini. Bukuroshja argjentinase rrëfen situatën e krijuar dhe zbulon simptomat...

Doli pozitiv me koronavirus, kjo është gjendja e Dybalas

para 2 jave - OraInfo

Dybala ka dalur pozitiv me koronavirus, e tani është mësuar se si është gjendja e tij. Futbollisti i Juventustit, Paulo Dybala para pak ditësh ka dalur pozitiv me koronavirus. Kurse tani përmes një postimit...

Pasi doli pozitiv me koronavirus, Dybala tregon gjendjen e tanishme

para 2 jave - Infokusi

Futbollisti i Juventustit, Paulo Dybala para pak ditësh ka dalur pozitiv me koronavirus. Kurse tani përmes një postimit të një fotografie në instagram, Dybala e ka treguar gjendjen e tij. “Ne jemi në rregull”...

Dybala i siguron të gjithë: Ne jemi mirë

para 2 jave - Insajderi

“Të dy jemi mirë”, është ky mesazhi i Dybalas në Instagram të shoqëruara me një “ok ok”, më shumë në Insporti.com.

Rezultoi pozitiv ndaj Covid-19, ja mesazhi i Dibalës për tifozët e Juventusit

para 2 jave - BalkanWeb

“Jemi mirë”! Dy fjalë që shoqërohen me një “ok” që duhet të japë siguri. Paulo Dibala ka dashur kështu të qetësojë tifozët e tij nëpërmjet një postimi në Instagram në lidhje me kushtet e tij shëndetësore...

“Beteja” kundër Coronavirus, DYBALA ka një mesazh për tifozët

para 2 jave - Newsport

Paulo Dybala nuk po kalon ditë të mira, pasi ka rezultuar pozitiv me Covid-19. Në këtë mënyrë, shërimi do kërkojë kohën e saj. Të shumtë janë fansat juventin që komentojnë duke e pyetur për gjendjen e...

Rezultoi pozitiv ndaj Covid-19, ja mesazhi i Dibalës për tifozët e Juventusit

para 2 jave - Lexo

TURIN, ITALY - SEPTEMBER 26: Paulo Dybala of Juventus FC celebrates after scoring the opening goal during the Serie A match between Juventus and Bologna FC at Allianz Stadium on September 26, 2018 in Turin,...

Dybala reagon për herë të parë pasi doli pozitiv ndaj Covid-19: Jemi mirë!

para 2 jave - Koha Jone

“Jemi mirë”, dy fjalë që shoqërohen nga një “ok” qetësuese. Paulo Dybala ka rikthyer disi sigurinë te fansat e tij, teksa ka reaguar për herë të parë që nga koha që rezultoi pozitiv ndaj koronavirusit....

Dybala do të kryejë edhe një test tjetër të koronavirusit

para 2 jave - GazetaBlic

E dashura e Paulo Dybala, Oriana Sabatini thotë se sulmuesi i Juventusit është duke përdorur vitamina dhe do të ketë një test tjetër të  koronavirus të enjten e ardhshme. Dybala aktualisht është duke u...

Doktorët optimist se Dybala për 10 ditë do të shërohet nga koronavirusi

para 2 jave - Periskopi

Partnerja e Paulo Dybalas, Oriana Sabatini ka thënë se sulmuesi i Juventusit po merr vitamina dhe do ta bëjë një tjetër test për koronavirus të enjten e ardhshme. Dybala është aktualisht i vetëizoluar...

Pasi doli pozitiv me koronavirus, Dybala tregon gjendjen e tanishme

para 2 jave - Fakti Ditor

Futbollisti i Juventustit, Paulo Dybala para pak ditësh ka dalur pozitiv me koronavirus. Kurse tani përmes një postimit të një fotografie në instagram, Dybala e ka treguar gjendjen e tij, shkruan IndeksOnline....

E dashura e Dybalas: Ndihemi mirë, me 31 mars do bëjmë serish testin

para 2 jave - Arbresh

E dashura e Paulo Dybales, Oriana Sabatini ka thënë kanë filluar të përdorin vitaminat dhe të enjten do bëjnë testin e dytë për të parë nëse janë shëruar nga koronavirusi. Javën e kaluar, Dybala dhe Oriana...

Juventusi në qendër të skandalit: Rrezikoi jetën e futbollitit për një ndeshje?

para 2 jave - Zeri

Michaela Persiko, e dashura e futbollistit të Juventusit, Daniele Rugani, pretendon se skuadra italiane e ka mbajtur fshehtë lajmin për infektimit të mbrojtësit me koronavirus. Rugani u testua për koronavirus...

Kishte simptomat e “Covid-19”, Rugani i papërgjegjshëm ndaj shokëve të skuadrës te Juventusi

para 2 jave - GazetaBlic

Daniele Rugani ishte lojtari i parë në Serie A i infektuar me Koronavirus, i cili në 11 mars deklaroi se ishte pozitiv me këtë virus. Megjithatë diçka e zbuluar nga e dashura e tij, tregon për një papërgjegjshmëri...

E dashura e Dybalas: Rrimë bashkë, sepse të dy kemi koronavirus

para 2 jave - Koha.mk

Oriana Sabatini, e dashura e Paulo Dybala-s në një intervistë që ka dhënë së fundmi për programin “Corta poe Loano”, ka folur për ditët që po kalojnë së bashku edhe pse janë infektuar me Covid-19. Related...

"Rrimë bashkë, sepse të dy kemi koronavirus", e dashura Dibalas tregon ditët në karantinë

para 2 jave - Albeu

Oriana Sabatini , e dashura e argjentinasit Paolo Dibala, ka folur për “Telefe”, nga shtëpia e tyre në Torino ku dhe i janë nënshtruar vetëkarantinimit pasi rezultuan pozitiv në testin e COVID-19. Ajo...

E dashura e futbollistit të njohur flet për ditët në karantinë: Rrimë bashkë, sepse të dy kemi koronavirus

para 2 jave - Lajme.al

Oriana Sabatini, e dashura e argjentinasit Paolo Dybala, ka folur për “Telefe”, nga shtëpia e tyre në Torino ku dhe i janë nënshtruar vetëkarantinimit pasi rezultuan pozitiv në testin e COVID-19. Ajo tregon...

E dashura e Dybala-s: Rrimë bashkë, sepse të dy kemi koronavirus

para 2 jave - Koha Jone

Oriana Sabatini, e dashura e Paulo Dybala-s në një intervistë që ka dhënë së fundmi për programin “Corta poe Loano”, ka folur për ditët që po kalojnë së bashku edhe pse janë infektuar me Covid-19. “Na...

Skandal: E dinin që është i sëmurë, mirëpo e fshehën që Juventusi të rikthehet në krye të tabelës

para 2 jave - Albasport

Daniele Rugani është futbollisti i parë i infektuar me Coronavirus në Serie A. E dashura e Ruganit, Michela Persico, ka akuzuar drejtuesit e Juventusit. Siç shkruan Gazzetta dello Sport, Rugani është testuar...

E dashura e Dybalas: Rrimë bashkë, sepse të dy kemi koronavirus

para 2 jave - Epoka e Re

Oriana Sabatini, e dashura e Paulo Dybala-s në një intervistë që ka dhënë së fundmi për programin “Corta poe Loano”, ka folur për ditët që po kalojnë së bashku edhe pse janë infektuar me Covid-19. “Na...

Papërgjegjshmëria e Ruganit, shikoni çfarë bëri para ndeshjes me Interin dhe rrezikoi të gjithë

para 2 jave - Albeu

Daniele Rugani ishte lojtari i parë në Serie A i infektuar me koronavirus i cili në 11 mars deklaroi se ishte pozitiv. Megjithatë diçka e zbuluar nga e dashura e tij, tregon për një papërgjegjshmëri të...

Papërgjegjshmëri, e dashura e Daniele Rugani zbulon faktin tronditës

para 2 jave - Gazeta Telegraf

Një skandal i vërtetë te Juventusi. Bëhet fjalë për mbrojtësin e bardhezinjve, Daniele Rugani, i cili ishte futbollisti i parë pozitiv me Covid-19. Klubi torinez e konfirmoi se italiani ishte i infektuar...

Papërgjegjshmëria e Ruganit, shikoni çfarë bëri para ndeshjes me Interin dhe rrezikoi të gjithë

para 2 jave - Lajmi.net

Megjithatë diçka e zbuluar nga e dashura e tij, tregon për një papërgjegjshmëri të mbrojtësit italian. Partnerja e lojtarit, Mishela Persikao ka treguar se futbollistit kishte ndjerë simptoma të koronavirusit...

Rugani rrezikoi të infektonte gjithë ekipin, ishte pozitiv që para ndeshjes me Interin

para 2 jave - GazetaBlic

Ishte i pari nga Juventusi i infektuar me koronavirus, teksa më pas infektoi edhe dy shokët e skuadrës, Matuidin e Dybalan. Madje, raportohet se ai rrezikonte të infektonte gjithë skuadrën, pasi duket...

Rugani pozitiv para Interit? Juventus përgënjeshtron gjithçka

para 2 jave - Koha Jone

Juventusi ka përgënjeshtruar partneren e Daniele Ruganit, Michela Perisco duke bërë me dije se nuk janë të vërteta lajmet që mbrojtësi i bardhezinjëve është diagonstikuar pozitiv ndaj koronavirusit përpara...

Rugani rrezikoi të infektonte gjithë ekipin, ishte pozitiv që para ndeshjes me Interin

para 2 jave - Koha Jone

Bashkëshortja e Daniele Ruganit, futbollisti i parë në Serie A që rezultoi pozitiv me koronavirus, ka deklaruar në intervistën e sotme se mbrojtësi shfaqi simptomat e para në datën 7 mars dhe iu nënshtrua...

Rugani pozitiv me Covid-19 përpara Juve-Inter, klubi bardhezi mohon gjithçka!

para 2 jave - SuperSport

Juventusi përgënjeshtron partneren e Daniele Ruganit, Michela Perisco duke bërë me dije se nuk janë të vërteta lajmet që mbrojtësi i bardhezinjëve është diagonstikuar pozitiv ndaj koronavirusit përpara...

“Humba nuhatjen dhe shijen”; e fejuara e Ruganit tregon makthin e “Coronavirus”

para 2 jave - Gazeta Tema

Natyrisht, këto ditë ishin të ndryshme nga të gjitha të tjerët, në shtëpinë e Ruganit. Së pari mbrojtësi i Juventusit dhe më pas e fejuara e tij, Michela Persico, janë testuar pozitiv me “Coronavirus”....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK