http://kariera.mk

Ibrahimovic pensionohet nga futbolli, nis aventurë të re

para 2 jave - Zeri

Edicioni aktual duket të jetë i fundit në karrierë si futbollit për Zlatan Ibrahimovicin. Sulmuesi suedez me prejardhje boshnjake nuk do të rinovojë kontratën me Milanin, shkruan Zëri.info. Kështu që Ibrahimovic...

Pas Ibras, Milani po punon për rikthimin e Thiago Silvas

para 2 jave - Albeu

Rënia e Milanit nisi në verën e 2012-ës, kur skuadra e drejtuar nga Massimiliano Allegri dështoi të fitojë titullin kampion dhe më pas dy prej yjeve të skuadrës, Zlatan Ibrahimovic dhe Thiago Silva u larguan...

Milani kërkon rikthimin e Thiago Silvas

para 2 jave - Sinjali

Rënia e Milanit nisi në verën e 2012-ës, kur skuadra e drejtuar nga Massimiliano Allegri dështoi të fitojë titullin kampion dhe më pas dy prej yjeve të skuadrës, Zlatan Ibrahimovic dhe Thiago Silva u larguan...

Milani punon për rikthimin e Thiago Silvës në Milano

para 2 jave - GazetaBlic

Rënia e Milanit nisi në verën e 2012-ës, kur skuadra e drejtuar nga Massimiliano Allegri dështoi të fitojë titullin kampion dhe më pas dy prej yjeve të skuadrës, Zlatan Ibrahimovic dhe Thiago Silva u larguan...

Milani punon për rikthimin e Thiago Silvës në Milano

para 2 jave - SuperSport

Rënia e Milanit nisi në verën e 2012-ës, kur skuadra e drejtuar nga Massimiliano Allegri dështoi të fitojë titullin kampion dhe më pas dy prej yjeve të skuadrës, Zlatan Ibrahimovic dhe Thiago Silva u larguan...

Ibrahimovic po e konsideron pensionimin në fund të sezonit

para 2 jave - Kallxo

Sulmuesi suedez i Milanit, Zlatan Ibrahimovic është duke e konsideruar pensionimin e tij në fund të sezonit. 38 vjeçari është transferuar në Milan, në afatin kalimtar të janarit duke nënshkruar një kontratë...

Ibrahimovic vendos të tërhiqet nga futbolli, zbulohet karriera e re

para 2 jave - Albasport

Për Zlatan Ibrahimovicin ky duket se ështës sezoni i fundit si futbollist. Ibra duket se nuk do të rinovojë me Rosonerët dhe ka shumë mundësi të tërhiqet nga futbolli. Siç shkruan Gazzetta dello Sport,...

“Dimri i Madh” i Ibrahimoviç! Sulmuesi është në Suedi, por nuk e di a do kthehet më në Milano

para 2 jave - BalkanWeb

Zllatan Ibrahimoviç është kthyer në Suedi, jo një arrati, por një mundësi për të udhëtuar atje duke qenë se Milani kishte vendosur t’i mbyllte dyert e Milanelos përpara kaosit. Por tani ylli suedez kërkon...

Ibrahimoviç është i pakënaqur

para 2 jave - Medial

Sulmuesi i Milanit, Zlatan Ibrahimoviç mund t’i japë fund karrierës së tij të bujshme në fund të këtij edicioni. “Calcio Mercato” shkruan se përhapja e koronavirusit, që e ka goditur shumë Italinë dhe...

Ibrahimovic konsideron pensionimin nga futbolli

para 2 jave - Insajderi

Sulmuesi i Milanit, Zlatan Ibrahimovic mund t’i japë fund karrierës së tij të bujshme në fund të këtij edicioni, më shumë në Insporti.com.

Ibrahimovic konsideron pensionimin nga futbolli

para 2 jave - Zeri

Sulmuesi i Milanit, Zlatan Ibrahimovic mund t’i japë fund karrierës së tij të bujshme në fund të këtij edicioni, transmeton zeri.info “Calcio Mercato” shkruan se përhapja e koronavirusit, që e ka goditur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK