http://kariera.mk

Napoli i urdhëron lojtarët të mos largohen nga qyteti

para 2 jave - Gazeta Express

Futboll Gazeta Express 26/03/2020 10:24 Askush për momentin nuk mund të lërë Napolin për të udhëtuar drejt vendit të tij të origjinës. Ndryshe nga ajo çfarë ka ndodhur me Juventusin dhe Interin dy klube...

Urdhri i De Laurentiis: Asnjë i huaj nuk largohet nga Napoli!

para 2 jave - SuperSport

Askush për momentin nuk mund të lërë Napolin për të udhëtuar drejt vendit të tij të origjinës. Ndryshe nga ajo çfarë ka ndodhur me Juventusin dhe Interin dy klube që kanë lejuar lojtarët e tyre të huaj...

Urdhri i De Laurentiis: Asnjë i huaj nuk largohet nga Napoli!

para 2 jave - Arbresh

Askush për momentin nuk mund të lërë Napolin për të udhëtuar drejt vendit të tij të origjinës. Ndryshe nga ajo çfarë ka ndodhur me Juventusin dhe Interin dy klube që kanë lejuar lojtarët e tyre të huaj...

Hysaj dhe shokët e tij “burgosen” te Napoli, De Laurentiis nuk u jep leje

para 2 jave - Koha.mk

Elseid Hysaj nuk mund të largohet nga Napoli e të kthehet në vendet e tyre të lindjes. Ndryshe nga sa ka ndodhur për shembull me Juventus e Inter, me lejet e akorduara nga klubet për të teseruarit e tyre...

Hysaj dhe shokët e tij “burgosen” te Napoli, De Laurentiis nuk u jep leje

para 2 jave - Koha Jone

Elseid Hysaj nuk mund të largohet nga Napoli e të kthehet në vendet e tyre të lindjes. Ndryshe nga sa ka ndodhur për shembull me Juventus e Inter, me lejet e akorduara nga klubet për të teseruarit e tyre...

Menaxheri: Hysaj është rikthyer në nivelin e lartë me Gattuson trajner

para 2 jave - Gazeta Express

Futboll Gazeta Express 24/03/2020 20:56 Mario Giuffredi, menaxheri i Elseid Hysaj, ka folur në një intervistë të dhënë për Radio Kiss Kiss për të ardhmen e yllit kuqezi, i cili pritet të largohet nga Napoli...

“Hysaj është kthyer në nivele të larta, por…”

para 2 jave - Medial

Mario Giuffredi, menaxheri i Elseid Hysaj, ka folur në një intervistë të dhënë për Radio Kiss Kiss për të ardhmen e yllit kuqezi, i cili pritet të largohet nga Napoli në fundin e sezonit: “Siç kam thënë...

Flet agjenti i Hysajt: Eshtë kthyer Elseidi i Sarrit, por tani nuk e kemi mendjen tek e ardhmja

para 2 jave - BalkanWeb

Mario Xhufredi, agjenti i Elseid Hysajt, ka folur për mikrofonët e “Radio Kiss Kiss” për të ardhmen e lojtarit që asiston dhe që duket se do të lërë Napolin këtë verë. “Siç e kam cekur gjithnjë në intervistat...

“Hysaj është kthyer në nivele të larta, por…”

para 2 jave - Almakos

Mario Giuffredi, menaxheri i Elseid Hysaj, ka folur në një intervistë të dhënë për Radio Kiss Kiss për të ardhmen e yllit kuqezi, i cili pritet të largohet nga Napoli në fundin e sezonit: “Siç kam thënë...

Hysaj vendos për të ardhmen

para 2 jave - Medial

Hysaj vendos për të ardhmen. Elseid Hysaj ka vendosur për të ardhmen e tij dhe duket se do të largohet nga skuadra e Napolit. Futbollisti shqiptar nuk ka rinovuar kontratën me klubin e presidentit Aurelio...

Agjenti i HYSAJ pushon zërat për largimin nga Napoli: Nuk është koha të flasim për transferime, Gattuso e pëlqen

para 2 jave - Newsport

Në Itali ashtu si në të gjithë Europën futbolli është ndalur, por megjithatë një vëmendje e madhe mbetet për transferimin e lojtarëve në merkaton e verës që po afron. Agjentët e futbollit po bëhen gati...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK