http://kariera.mk

Kapiteni i Kosovës me mesazh politik: Ra fjala e popullit

para 2 jave - Insajderi

Kapiteni i Kombëtares se Kosovës, Amir Rrahmani ka bërë një postim në rrjetet sociale ku është kundër shkarkimit të Albin Kurtit Në një shkrim në InstaStory, Amir Rrahmani ka reaguar para gjysmë ore e...

Rrahmani flet si napolitan, tregon rreziqet nga koronavirusi si dhe për anulimin e ndeshjes Maqedoni - Kosovë

para 2 jave - Zeri

Amir Rrahmani ishte njëra ndër 'goditjet' e afatit kalimtar të janarit të këtij viti, duke u transferuar te Napoli. Mbrojtësi prishtinas do t'i bashkohet edhe zyrtarisht Napolit në verë nga Hellas Verona...

Shpërthimi i kapitenit Rrahmani në rrjetet sociale pas rrëzimit të Kurtit: Ra njeriu që ka marrë vota më së shumti në vitet e fundit, ra fjala e popullit

para 2 jave - Telegrafi

Kosova ka mbetur pa qeveri pasi është rrëzuar nga një mocion kryeministri i deritanishëm Albin Kurti. Mocioni i ngritur nga Lidhja Demokratike e Kosovës kaloi me 82 vota pro rrëzimit të qeverisë, 32 kundër...

Shpërthimi i kapitenit Rrahmani në rrjetet sociale pas rrëzimit të Kurtit: Ra njeriu që ka marrë vota më së shumti në vitet e fundit, ra fjala e popullit

para 2 jave - Zhurnal

Kosova ka mbetur pa qeveri pasi është rrëzuar nga një mocion kryeministri i deritanishëm Albin Kurti. Mocioni i ngritur nga Lidhja Demokratike e Kosovës kaloi me 82 vota pro rrëzimit të qeverisë, 32 kundër...

Rrahmani reagon pas rënies së Qeverisë Kurti: Ra fjala e popullit

para 2 jave - Klan Kosova

Kapiteni i Kombëtares se Kosovës, Amir Rrahmani ka bërë një postim në rrjetet sociale ku është kundër shkarkimit të Albin Kurtit Në një shkrim në InstaStory, Amir Rrahmani ka reaguar para gjysmë ore e...

Rrahmani del kundër rrëzimit të Qeverisë Kurti: Ra fjala e popullit

para 2 jave - OraInfo

Kapiteni i Kombëtares se Kosovës, Amir Rrahmani ka bërë një postim në rrjetet sociale ku është kundër shkarkimit të Albin Kurtit. Në një postim në InstaStory, Amir Rrahmani ka reaguar para gjysmë ore e...

Ky është reagimi i Amir Rrahmanit pasi u rrëzua qeveria

para 2 jave - Sinjali

Mbrëmë me 82 vota për u votua mocioni i mosbesimit pët Qeverinë Kurti, e cila ishte me jetëshkurta nga të gjitha qeveritë deri tash. Në lidhje me këtë ngjarje ka reaguar edhe kapiteni i Kosovës, Amir Rrahmani....

'Shpërthen' kapiteni i Kosovës pas rrëzimit të Qeverisë Kurti: Bie njeriu që mori vota më së shumti

para 2 jave - Zeri

50 ditët e Albin Kurtit si kryeministër i Kosovës dhe të Qeverisë së tij, dje kanë marrë fund me mocionin e inicuar nga Lidhja Demokratike e Kosovës dhe të votuar nga të gjitha grupet parlamentare përveç...

Shpërthimi i kapitenit Rrahmani në rrjetet sociale pas rrëzimit të Kurtit: Ra njeriu që ka marrë vota më së shumti në vitet e fundit, ra fjala e popullit

para 2 jave - Shenja

Kosova ka mbetur pa qeveri pasi është rrëzuar nga një mocion kryeministri i deritanishëm Albin Kurti. Mocioni i ngritur nga Lidhja Demokratike e Kosovës kaloi me 82 vota pro rrëzimit të qeverisë, 32 kundër...

Rrëzimi i qeverisë së Albin KURTIT, “shpërthen” Amir RRAHMANI: Lërini interesat personalë, më ktheni të jetoj në vendin tim (REAGIMI)

para 2 jave - Newsport

Rrëzimi i qeverisë së Albin Kurtit ka nxitur reagimin e Amir Rrahmanit. Ish-qendërmbrojtësi i Kombëtares sonë, lojtar i Veronës në Seria A kritikon hapur mënyrën se se politika vepron në Kosovë. Përmes...

Amir Rrahmani kundër shkarkimit të Kurtit: Ra fjala e popullit

para 2 jave - Arbresh

Kapiteni i Kombëtares se Kosovës, Amir Rrahmani ka bërë një postim në rrjetet sociale ku është kundër shkarkimit të Albin Kurtit Në një postim në InstaStory, Amir Rrahmani ka reaguar para gjysmë ore e...

Amir Rrahmani kundër shkarkimit të Kurtit: Ra fjala e popullit

para 2 jave - Medial

Kapiteni i Kombëtares se Kosovës, Amir Rrahmani ka bërë një postim në rrjetet sociale ku është kundër shkarkimit të Albin Kurtit Në një postim në InstaStory, Amir Rrahmani ka reaguar para gjysmë ore e...

Amir Rrahmani kundër shkarkimit të Kurtit: Ra fjala e popullit

para 2 jave - Almakos

Kapiteni i Kombëtares se Kosovës, Amir Rrahmani ka bërë një postim në rrjetet sociale ku është kundër shkarkimit të Albin Kurtit Në një postim në InstaStory, Amir Rrahmani ka reaguar para gjysmë ore e...

Amir Rrahmani kundër shkarkimit të Kurtit: Ra fjala e popullit

para 2 jave - Gazeta Express

Sport Gazeta Express 26/03/2020 0:27 Kapiteni i Kombëtares se Kosovës, Amir Rrahmani ka bërë një postim në rrjetet sociale ku është kundër shkarkimit të Albin Kurtit Në një postim në InstaStory, Amir Rrahmani...

Amir Rrahmani kundër shkarkimit të Kurtit: Ra fjala e popullit

para 2 jave - Infokusi

Kapiteni i Kombëtares se Kosovës, Amir Rrahmani ka bërë një postim në rrjetet sociale ku është kundër shkarkimit të Albin Kurtit Në një postim në InstaStory, Amir Rrahmani ka reaguar para gjysmë ore e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK