http://kariera.mk

Disa ndryshime në rregullat e basketbollit

para 6 muajve - Medial

Nga 1 tetori i këtij viti do të ketë disa ndryshime në rregullat e basketbollit. FIBA Instruktori Nacional i Gjyqtarëve, Faton Kurshumlija, ka njoftuar se, deri para fillimit të kampionatit 2020-2021 të...

Disa ndryshime në rregullat e basketbollit

para 6 muajve - Lajmi.net

FIBA Instruktori Nacional i Gjyqtarëve, Faton Kurshumlija, ka njoftuar se, deri para fillimit të kampionatit 2020-2021 të njëjtat do t’i gjeni në gjuhën shqipe, kurse klubet dhe gjyqtarët janë njoftuar...

Disa ndryshime në rregullat e basketbollit

para 6 muajve - Almakos

Nga 1 tetori i këtij viti do të ketë disa ndryshime në rregullat e basketbollit. FIBA Instruktori Nacional i Gjyqtarëve, Faton Kurshumlija, ka njoftuar se, deri para fillimit të kampionatit 2020-2021 të...

Disa ndryshime në rregullat e basketbollit

para 6 muajve - Periskopi

Nga 1 tetori i këtij viti do të ketë disa ndryshime në rregullat e basketbollit. FIBA Instruktori Nacional i Gjyqtarëve, Faton Kurshumlija, ka njoftuar se, deri para fillimit të kampionatit 2020-2021 të...

Disa ndryshime në rregullat e basketbollit

para 6 muajve - Zyrtare

FIBA Instruktori Nacional i Gjyqtarëve, Faton Kurshumlija, ka njoftuar se, deri para fillimit të kampionatit 2020-2021 të njëjtat do t’i gjeni në gjuhën shqipe, kurse klubet dhe gjyqtarët janë njoftuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK