http://kariera.mk

Atletico Madrid, Manchester United, Napoli…? Cavani vendos përfundimisht për të ardhmen e tij

para një muaji - GazetaBlic

Sipas të gjitha gjasave po kalon muajt e fundit në “Parkun e Princave”. Kjo duke u bazuar në deklaratat e kapitenit të skuadrës së famshme uruguaiane, Penarol, Cristian Rodriguez, përcjell GazetaBlic ....

Cavani shumë pranë transferimit befasues dhe emocionues

para një muaji - Albeu

Sipas raportimeve te fundit, Edison Cavanni pritet të bëhet me skuadër të re. 33 vjeçarit i skadon kontrata me PSG-në në verë, dhe e ardhmja e tij është lidhur me skuadra si Atletico Madrid, Napoli dhe...

Atletico Madrid dhe United e duan në skuadër, CAVANI refuzon Napolin dhe bën zgjedhjen e tij

para një muaji - Newsport

Edison Cavani pritet të largohet nga Paris Saint Germain në këtë merkato vere. Sulmuesit 33-vjeçar i përfundon kontrata me kampionët e Francës në fund të këtij edicioni, ndërsa ofertat në drejtim të tij...

Cavani drejt kompletimit të transferimit emocionues

para një muaji - Shprehja

33 vjeçarit i skadon kontrata me PSG-në në verë, dhe e ardhmja e tij është lidhur me skuadra si Atletico Madrid, Napoli dhe Manchester United. Por duket se Cavani, do të rikthehet në shtëpi. Cristian Rodriguez,...

Cavani drejt kompletimit të transferimit emocionues

para një muaji - Lajmi.net

33 vjeçarit i skadon kontrata me PSG-në në verë, dhe e ardhmja e tij është lidhur me skuadra si Atletico Madrid, Napoli dhe Manchester United. Por duket se Cavani, do të rikthehet në shtëpi. Cristian Rodriguez,...

E kërkon gjysma e Europës, ish-shoku i Kombëtares zbulon të ardhmen e Cavanit

para një muaji - Newsport

Edison Cavani është në fund të kontratës së tij me PSG-në. Sulmuesi uruguajian do të largohet nga klubi francez pas 7 sezonesh për të nisur një tjetër aventurë. Janë të shumta skuadrat që e kërkojnë në...

Cavani drejt kompletimit të transferimit emocionues

para një muaji - Zyrtare

33 vjeçarit i skadon kontrata me PSG-në në verë, dhe e ardhmja e tij është lidhur me skuadra si Atletico Madrid, Napoli dhe Manchester United. Por duket se Cavani, do të rikthehet në shtëpi. Cristian Rodriguez,...

Cavani e ka zgjedhur skuadrën e re

para një muaji - Medial

Sulmuesi i PSG-së, Edinson Cavani, që prej kohësh është përfolur se ka arritur marrëveshjen me Atletico Madridin, duket se është i destinuar për t’u bërë pjesë e Penarolit në Uruguai. E mbështet këtë version...

Nga Mertens deri te Cavani, ja cilëve super lojtarë iu skadon kontrata në verë

para një muaji - Arbresh

Mario Gozte, Dries Mertens dhe Edinson Cavani janë disa nga lojtarët në listën e gjatë që janë duke kërkuar skuadër të re për sezonin e ardhshëm. Tre lojtarët kanë biseduar me klubet momentale, por assesi...

E zbulojnë nga Uruguai: Cavani e ka zgjedhur skuadrën e re

para një muaji - SuperSport

Sulmuesi i PSG-së, Edinson Cavani, që prej kohësh është përfolur se ka arritur marrëveshjen me Atletico Madridin, duket se është i destinuar për t’u bërë pjesë e Penarolit në Uruguai. E mbështet këtë version...

Nuk janë në planet e Zidan, Real Madrid përgatit dy largime të bujshme

para një muaji - Newsport

Gareth Bale dhe James Rodriguez janë një hap larg largimit nga Real Madrid. Të dy lojtarët nuk janë në planet e Zidan e këtë sezon janë aktivizuar me pikatore. Në verë madrilenët duke parë numrin e lartë...

Atletico, ende e vendosur për transferimin e Cavanit

para një muaji - Gazeta Express

Instant Gazeta Express 06/04/2020 15:40 “Los Colchoneros” synojnë ta angazhojnë gjatë verës që vjen sulmuesin uruguaian, i cili do të jetë lojtar i lirë Atletico Madridi nuk ka hequr dorë ende nga ylli...

Atletico pas Cavanit!

para një muaji - Albasport

Atletico Madrid nuk ka hequr dorë nga dëshira për të siguruar shërbimet e sulmuesit të Paris Saint Germain, Edinson Cavani, raporton SPORT. Gjigantët spanjollë dështuan që ta blejnë uruguajanin në janar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK